X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

LAPAROSKOPIA

Oceń ten wątek:
  • sylka0102 Przyjaciółka
    Postów: 725 48

    Wysłany: 4 lutego 2015, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    domi-Bstok wrote:
    Diewczyny a ile czasu trwa laparoskopia ( tak w przybliżeniu ) ?
    Mnie zabrali na salę operacyjną 8:10 a przywieźli mnie 9:40.

    Czekam wciąż na ten cud....

    j36rxzdvdx1kpbz0.png
  • sylka0102 Przyjaciółka
    Postów: 725 48

    Wysłany: 4 lutego 2015, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plimka_bum wrote:
    yhym to ja miałam też elektrokauteryzację i dodatkowo sprawdzaną drożność ale ja miałam robioną laparotomię a nie laparoskopię :)
    No to prawie to samo drożność też mi sprawdzali ale na szczęscie wszysko ok.Miałam tylko za grubą otoczkę więc po nakłuwali i ciekawe czy sie uda... po zabiegu zaraz sie starałam w 14dniu cyklu ale niewiem czy nie za późno??

    Czekam wciąż na ten cud....

    j36rxzdvdx1kpbz0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2015, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plimka_bum wrote:
    a spóźnia ci się @ czy jeszcze nie? życzę aby nie przyszedł :)
    a wiesz ale ja dopiero 3 dzien biore progesteron na wywoalnie , jak za 10 dni nie przyjdzie okres to bedzie podejrzane :) ale watpie :)dzis mam 28 urodziny hehe i mam nadzieje ze ten miesiac bedzie szczelsiwy :)

  • Nadzieja87 Autorytet
    Postów: 627 293

    Wysłany: 4 lutego 2015, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie @ przyszedl w terminie, a sama sie denerwowalam czy sie cos nie przesunie. I u mnie laparo ze spr droznosci trwala 45 min.

    3x IUI- ☹️
    2016 - syn

    11.2020 crio - negatywny
    12.2020 crio- negatywny
    Cdn...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2015, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylka0102 wrote:
    No to prawie to samo drożność też mi sprawdzali ale na szczęscie wszysko ok.Miałam tylko za grubą otoczkę więc po nakłuwali i ciekawe czy sie uda... po zabiegu zaraz sie starałam w 14dniu cyklu ale niewiem czy nie za późno??
    po zabiegu cykl Ci sie zresetował, i nie wiadomo kiedy mialas lub bedziesz miala owulke.. powinnas chodzic na monitoring zeby zobaczyc co i jak sie dzieje..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2015, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ailatan wrote:
    a wiesz ale ja dopiero 3 dzien biore progesteron na wywoalnie , jak za 10 dni nie przyjdzie okres to bedzie podejrzane :) ale watpie :)dzis mam 28 urodziny hehe i mam nadzieje ze ten miesiac bedzie szczelsiwy :)
    To wszystkiego Najlepszego, dużo ZDROWIA, szczęścia i miłości i przedewszystkim upragnionego maleństwa :) i wszystkiego czego pragniesz :) :*

  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 4 lutego 2015, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    domi-Bstok wrote:
    Diewczyny a ile czasu trwa laparoskopia ( tak w przybliżeniu ) ?
    półtorek godziny przynajmniej tak lekarz mówił :)

    Edyta
  • sylka0102 Przyjaciółka
    Postów: 725 48

    Wysłany: 4 lutego 2015, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ailatan wrote:
    po zabiegu cykl Ci sie zresetował, i nie wiadomo kiedy mialas lub bedziesz miala owulke.. powinnas chodzic na monitoring zeby zobaczyc co i jak sie dzieje..
    czekam na okres jak przyjdzie to potem odrazu mam isc na monitoring.

    Czekam wciąż na ten cud....

    j36rxzdvdx1kpbz0.png
  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 4 lutego 2015, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ailatan wrote:
    po zabiegu cykl Ci sie zresetował, i nie wiadomo kiedy mialas lub bedziesz miala owulke.. powinnas chodzic na monitoring zeby zobaczyc co i jak sie dzieje..
    Również dołączam się do źyczeń. Spełnienia w tym roku ci życzę, a następne urodziny oby były wesele od poprzednich :-)

    Edyta
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2015, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzieki dziewczyny :) oby za rok juz z dzidziusiem w ramionach albo w brzuchu :)) dzis relaksuje sie winkiem :) mam dobry humor, bo bylam na rozmowie w zusie o prace- i udalo mi sie najlepiej test napisac i bylam na rozmowie i jest szanasa ze moze uda sie dostac etacik- wiem zus- zlodzieje.. ale trzeba to wykorzystac na okres ciaz:)) mam nadzieje ciaz:))

  • sylka0102 Przyjaciółka
    Postów: 725 48

    Wysłany: 4 lutego 2015, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ailatan wrote:
    po zabiegu cykl Ci sie zresetował, i nie wiadomo kiedy mialas lub bedziesz miala owulke.. powinnas chodzic na monitoring zeby zobaczyc co i jak sie dzieje..
    Ja również się przyłaczam: życzę aby sie spełniły marzenia a przede wszystkim to jedno wymarzone:)

    Czekam wciąż na ten cud....

    j36rxzdvdx1kpbz0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2015, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzieki sylka rowniez:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2015, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w Poznaniu zimno ze az starch i snieg spadl ;/

  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 5 lutego 2015, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a u mnie w Zawierciu zimno ale.. przyjemnie :) dzisiaj trochę pospacerowałam i dobrze mi to zrobiło :)

    Edyta
  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 5 lutego 2015, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pudelekpl wrote:
    ja też czekam :( i moja cierpliwość się kończy idę jutro na bete ;p
    i co tam na tej Becie?? :)

    Edyta
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2015, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w Jastrzębiu też zimno ;) ale nie jest źle. Dziś już byłam zrobić androstendion z krwii, wynik będzie za 4 dni ;)
    Pudelekpl właśnie jak tam beta??:))

  • pudelekpl Koleżanka
    Postów: 79 7

    Wysłany: 5 lutego 2015, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    po 20 będzie wynik :) pewnie poniżej 2 ale będę miała pewność chociaż.

  • pudelekpl Koleżanka
    Postów: 79 7

    Wysłany: 5 lutego 2015, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zresztą objawów brak, byłam na usg wszystko ok, endo 11, ale nic poza tym nie widac.

  • pudelekpl Koleżanka
    Postów: 79 7

    Wysłany: 5 lutego 2015, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aha i jedno pytanie, przepraszam że tak post pod postem. ale co oznacza rosnące endometrium ? w 25dc miałam 8,6 mm a dziś 11,3 ? błąd lekarski ?

  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 5 lutego 2015, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmm no ja niestety nie wiem co to oznacza :)
    ja powinnam dzisiaj dostać @ ale nie ma , denerwuje mnie to :/

    Edyta
‹‹ 79 80 81 82 83 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ