Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

LAPAROSKOPIA

Oceń ten wątek:
  • sylka0102 Przyjaciółka
    Postów: 725 48

    Wysłany: 5 lutego 2015, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plimka_bum wrote:
    hmm no ja niestety nie wiem co to oznacza :)
    ja powinnam dzisiaj dostać @ ale nie ma , denerwuje mnie to :/
    Ja również czekam na okres ale po laparoskopi może sie spóźniać

    Czekam wciąż na ten cud....

    j36rxzdvdx1kpbz0.png
  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 5 lutego 2015, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylka0102 wrote:
    Ja również czekam na okres ale po laparoskopi może sie spóźniać
    tak ale ja brałam normalnie duphaston przez 10 dni więc raczej powinnam dostać, ale wiem może być różnie

    Edyta
  • sylka0102 Przyjaciółka
    Postów: 725 48

    Wysłany: 5 lutego 2015, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plimka_bum wrote:
    tak ale ja brałam normalnie duphaston przez 10 dni więc raczej powinnam dostać, ale wiem może być różnie
    Ja brałam Luteinę przez 7 dni więc tez pewnie dostanę :(

    Czekam wciąż na ten cud....

    j36rxzdvdx1kpbz0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2015, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Życzę Wam dziewczyny aby się Wam poszczęściło i oby to była ciąża ;)) ja za to mam dziś niesamowitego pecha. Zepsóło się Nam auto. Naprawa wyniesie ok. 2500 - 3000 tyś... w ogóle przez ten beznadziejny @ mam okropny humor ; (( ehh jakiś mały dołek dziś mam :( ale obiecałam sobie że jak rano wstanę to wezmę się w garść ;)

  • pudelekpl Koleżanka
    Postów: 79 7

    Wysłany: 5 lutego 2015, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny beta 14,3.........

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2015, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pudelekpl wrote:
    dziewczyny beta 14,3.........
    Gratulacje !!!!! :))

  • sylka0102 Przyjaciółka
    Postów: 725 48

    Wysłany: 5 lutego 2015, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandrakili wrote:
    Życzę Wam dziewczyny aby się Wam poszczęściło i oby to była ciąża ;)) ja za to mam dziś niesamowitego pecha. Zepsóło się Nam auto. Naprawa wyniesie ok. 2500 - 3000 tyś... w ogóle przez ten beznadziejny @ mam okropny humor ; (( ehh jakiś mały dołek dziś mam :( ale obiecałam sobie że jak rano wstanę to wezmę się w garść ;)
    Ja nie mam jakich kolwiek nadzieji :( no to masz ładne koszty naprawy a tu jeszcze leczenie... tak teraz wszedzię pieniadze pieniadze bez nich ani rusz. Ja jak dostaje okres to tak samo mam męża rypka o wszystko rycze po nocach dół totalny:(

    Czekam wciąż na ten cud....

    j36rxzdvdx1kpbz0.png
  • pudelekpl Koleżanka
    Postów: 79 7

    Wysłany: 5 lutego 2015, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie wiem, czy się cieszy. zrobię jeszcze w sobotę.

  • sylka0102 Przyjaciółka
    Postów: 725 48

    Wysłany: 5 lutego 2015, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noi ja już mam plemienie tak wiec przyszła jak w zegarku nawet dzień wczesniej no to zaczynamy wszystko od nowa:(

    Czekam wciąż na ten cud....

    j36rxzdvdx1kpbz0.png
  • sylka0102 Przyjaciółka
    Postów: 725 48

    Wysłany: 5 lutego 2015, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chciała bym to czekanie przespać i obudzić się w ciąży ale tak sie nie da. zaczynamy monitoring zobaczymy czy jest owulka wogóle. Trzymajcie kciuki i dawajcie znać która zaciążyła:)

    Czekam wciąż na ten cud....

    j36rxzdvdx1kpbz0.png
  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 5 lutego 2015, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pudelekpl wrote:
    dziewczyny beta 14,3.........
    gratuluję :) a który ty miesiąc jesteś po laparo ?:)) Naprawdę super :)

    Edyta
  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 5 lutego 2015, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wciąż czekam na @ chciałabym już zacząć kurację ehhhhhhh a tu jak na złość musi się frania spóźniać :)

    Edyta
  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 5 lutego 2015, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pudelekpl wrote:
    nie wiem, czy się cieszy. zrobię jeszcze w sobotę.
    a robiłaś jeszcze raz test ciążowy? wyszly 2 kreski ?:)

    Edyta
  • pudelekpl Koleżanka
    Postów: 79 7

    Wysłany: 5 lutego 2015, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plimka, laparo miałam 2 stycznia. dziś niby 35dc ale tak czytam i czytam i chyba mała ta beta bo tylko 14 :/ nie wiem kiedy dokładnie owu była. 25dc miałam ciałko żółte na usg. w sobotę powtórzę betę i zobaczę jak przyrasta.

    nie, testu sikanego dziś nie robiłam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego 2015, 20:18

  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 5 lutego 2015, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pudelekpl wrote:
    Plimka, laparo miałam 2 stycznia. dziś niby 35dc ale tak czytam i czytam i chyba mała ta beta bo tylko 14 :/ nie wiem kiedy dokładnie owu była. 25dc miałam ciałko żółte na usg. w sobotę powtórzę betę i zobaczę jak przyrasta.
    hmmm no a zobacz np tutaj , wg. tego artykułu byłoby ok :)
    http://jejswiat.pl/7470,beta-hcg-wyznacznik-zdrowej-ciazy
    Beta HCG:

    kobiety nie będące w ciąży: < 5,0 mIU/ml
    3 - 4 tydzień: 9 - 130 mIU/ml
    4 - 5 tydzień: 75 - 2 600 mIU/ml
    5 - 6 tydzień: 850 - 20 800 mIU/ml
    6 - 7 tydzień: 4 000 - 100 200 mIU/ml
    7 - 12 tydzień: 11 500 - 289 000 mIU/ml

    pudelekpl lubi tę wiadomość

    Edyta
  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 5 lutego 2015, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pudelekpl wrote:
    Plimka, laparo miałam 2 stycznia. dziś niby 35dc ale tak czytam i czytam i chyba mała ta beta bo tylko 14 :/ nie wiem kiedy dokładnie owu była. 25dc miałam ciałko żółte na usg. w sobotę powtórzę betę i zobaczę jak przyrasta.

    nie, testu sikanego dziś nie robiłam.
    to może zrób sikacza jutro rano?

    Edyta
  • pudelekpl Koleżanka
    Postów: 79 7

    Wysłany: 5 lutego 2015, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehhh oby, oby :) i żeby tylko przyrosła ładnie.
    chyba tak zrobię z tym testem. ale kurcze zdołuje się jak sikacz pokazie jedną kreskę. może to jeszcze baaardzo wczesna ciąża, zagnieżdżenie było późno i dlatego taka mała beta :/

  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 5 lutego 2015, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pudelekpl wrote:
    Ehhh oby, oby :) i żeby tylko przyrosła ładnie.
    chyba tak zrobię z tym testem. ale kurcze zdołuje się jak sikacz pokazie jedną kreskę. może to jeszcze baaardzo wczesna ciąża, zagnieżdżenie było późno i dlatego taka mała beta :/
    ja bym spróbowała bo bym nie umiała tak wysiedzieć :P ale ja z natury jestem niecierpliwa ;)
    A czy w ogóle po laparoskopii miałaś już @? w którym dniu cyklu miałaś laparo?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego 2015, 20:46

    Edyta
  • pudelekpl Koleżanka
    Postów: 79 7

    Wysłany: 5 lutego 2015, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też..... dlatego pobiegłam dzis na bete i usg. ale jak beta niska to czy test pokaze dwie kreski?

  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 5 lutego 2015, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pudelekpl wrote:
    ja też..... dlatego pobiegłam dzis na bete i usg. ale jak beta niska to czy test pokaze dwie kreski?
    no w sumie chyba racja, testy pokazują chyba od 25 , to w sobotę rano zrób :)

    Edyta
‹‹ 80 81 82 83 84 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking aplikacji miesiączkowych dla kobiet starających się o ciążę

Jak wybrać najlepszą aplikację miesiączkową? Zapytaliśmy o to tysiące kobiet starających się o dziecko odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja miesiączkowa to taka, która spełnia szereg wymagań np. wyznacza owulację dla cykli nieregularnych, ma codziennie dopasowane porady tworzone przez ekspertów albo ciekawe funkcjonalności specjalnie dla kobiet starających się o dziecko. Wyniki rankingu nawet nas w niektórych aspektach zaskoczyły. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Akcesoria do gondoli – co warto mieć pod ręką?

Komfortowy spacer z maluchem zaczyna się od dobrze dobranych akcesoriów do gondoli. Sprawdź, co naprawdę warto mieć pod ręką, by zadbać o wygodę i bezpieczeństwo dziecka.      

CZYTAJ WIĘCEJ