X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

LAPAROSKOPIA

Oceń ten wątek:
  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 5 lutego 2015, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandrakili wrote:
    tak monitoring musi być :)) więc w 2 dc czyli dziś zrobiłam androstendion :) a w 18-20 mam zrobić estradiol i progesteron :) To są kontrolne badania po laparoskopii :))
    No to ja nie mam takich zaleceń

    Edyta
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2015, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandrakili wrote:
    tak monitoring musi być :)) więc w 2 dc czyli dziś zrobiłam androstendion :) a w 18-20 mam zrobić estradiol i progesteron :) To są kontrolne badania po laparoskopii :))
    i jak wyniki?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2015, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem na androstendion poczekam ok 4 dni :))

  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 6 lutego 2015, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co tutaj dzisiaj drogie panie taki spokój ? :-)

    Edyta
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2015, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaki tu spokój, na na na
    Nic się nie dzieje, na na na na
    Nikt się nie bawi, na na na
    Wszyscy się nudzą, na na na na

    Ja dziś wstała z bardzo dobrym humorem ;) pomimo wszystkich przeciwności losu :)) a jak u Was humorki? :)

  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 6 lutego 2015, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam dzisiaj dobry humor :-) wczoraj się ucieszyła tym że pudełek być może jest w ciąży ( mimo że dziewczyny nie znam :-)). 3 dni temu zaczęłam mierzyć temp. Przed okresem powinna się zwiększać czy zmniejszać ?
    U mnie nadal brak @ więc musze cierpliwie czekać.
    Jak długo jesteście na l4 po laparoskopii?

    Edyta
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2015, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja temperature miałam wysoką przed okresem i teraz podczas tez mam dość wysoką:) Plimka może Tobie też się udało??? :))))))) ja l4 miałam 2 tyg. Dziś mi się kończy i jutro idę na nockę do pracy;)) już dziewczyny z pracy wydzwaniają kiedy przyjdę bo tęsknią:p hehe fajnie się słucha takich rzeczy, bardzo to miłe ;))

  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 6 lutego 2015, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie u mnie ti raczej nie ciąźa, ja miałam zabieg robiony w 14dc więc podczas teoretycznej owulacji byłam jeszcze w szpitalu :-). Ja jeszcze nie wracam do pracy ale to że względu ns to że miałam laparotomię . Trochę może wyluzuję, niestety pracę mam mocno istresującą. Atmosfera w pracy jest super ale mam stresujące stanowisko , może to też jest przyczyną problemöw z ciążą :-). Będąc ns l4 też pracuję ale mniej :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lutego 2015, 12:53

    Edyta
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2015, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jeśli mogę spytać to gdzie pracujesz?;))

  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 6 lutego 2015, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandrakili wrote:
    A jeśli mogę spytać to gdzie pracujesz?;))
    pracuję w agencji reklamowej :)

    Edyta
  • pudelekpl Koleżanka
    Postów: 79 7

    Wysłany: 6 lutego 2015, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Ja od rana mam taki sajgon w pracy ze oj...... co chcialam napisac to cos sie dzialo. A moge zapytac jak dlugo na zwolnieniu jestescie/bylyscie po zabiegu? Ja sie tak mega dobrze czulam ze wrocilam po tygodniu od zabiegu do pracy.
    heh Plimka bardzo mi milo ze sie ucieszylas, az sie usmiechnelam jak to przeczytalam. Ja sie nie ciesze jeszcze, staram sie nie myslec :( boje sie mega rozczarowania w sobote. Temp nigdy nie mierzylam , sluz jakis jest ale nie jakos duzo, szyjka chyba zamknieta ale boje sie dokladnie sprawdzac. Takze wszystko wyjdzie jutro czy beta przyrasta. Bo ten wynik 14,3 to mizerny :(
    uzywac moze jakiegos kremu na blizny po zabiegu?

  • pudelekpl Koleżanka
    Postów: 79 7

    Wysłany: 6 lutego 2015, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Ja od rana mam taki sajgon w pracy ze oj...... co chcialam napisac to cos sie dzialo. A moge zapytac jak dlugo na zwolnieniu jestescie/bylyscie po zabiegu? Ja sie tak mega dobrze czulam ze wrocilam po tygodniu od zabiegu do pracy.
    heh Plimka bardzo mi milo ze sie ucieszylas, az sie usmiechnelam jak to przeczytalam. Ja sie nie ciesze jeszcze, staram sie nie myslec :( boje sie mega rozczarowania w sobote. Temp nigdy nie mierzylam , sluz jakis jest ale nie jakos duzo, szyjka chyba zamknieta ale boje sie dokladnie sprawdzac. Takze wszystko wyjdzie jutro czy beta przyrasta. Bo ten wynik 14,3 to mizerny :(
    uzywac moze jakiegos kremu na blizny po zabiegu?

  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 6 lutego 2015, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem na razie 2 tygodnie po zabiegu na L4 ale tak jak pisałam wcześniej ja miałam robioną laparotomię a nie laparoskopię i brzuch mnie wciąż boli. Myślę że będę jeszcze na L4 na pewno 2 koleje tygodnie. Dobrze że masz dużo pracy, przynajmniej mniej myślisz :):)
    A na wyniki bety będziesz musiała czekać do poniedziałku czy będziesz miała je jutro?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lutego 2015, 14:19

    Edyta
  • pudelekpl Koleżanka
    Postów: 79 7

    Wysłany: 6 lutego 2015, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a to po laparotomii inaczej się wraca do zdrowia, poważniejsza operacja niż laparoskopia. Jeśli masz możliwość to pewnie wypoczywaj.
    mam nadzieje że jutro, pobiegnę do luxmedu to powinny by tak po 18 chyba...... ale stresa mam. w pracy jakoś zeszło, nie było kiedy myśleć ale teraz przez weekend to nie wiem jak ja wytrzymam.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2015, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam 2 tyg. l4 :) proponowali mi więcej ale nie chciałam:) zresztą już tydzień temu mogłam iść do pracy ale lepiej odpocząć;))
    Pudelek na pewno się udało!! wierzę w to i bardzo się cieszę :))

  • pudelekpl Koleżanka
    Postów: 79 7

    Wysłany: 6 lutego 2015, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to tylko ja taka narwana wróciłam po tygodniu. a blizny smarujesz już czymś ?
    oj jak ja bym chciała :( ale na razie podchodzimy z mężem do tego na chłodno. jak jutro wzrośnie beta to może wtedy będę się cieszyc ;p

  • pudelekpl Koleżanka
    Postów: 79 7

    Wysłany: 6 lutego 2015, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a zapomniałam orientujecie się może czy progesteron 17 to dobry wynik ? badałam razem z betą

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2015, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Narazie nie bo jeszcze mam strupki;) ale już mam zakupiony noscar:) kiedyś używałam i dla mnie i dla męża i na świeże blizny bardzo dobrze pomaga:) cena dość wysoka ale warto :)) a w którym dniu cyklu robiłaś progesteron??:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2015, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaa teraz:) to napewno jesteś w ciązy bo progesteron rośnie w ciąży;) no chyba, że to faza lutealna.. :) ale myślę, że raczej ciąża!! :):):)

  • pudelekpl Koleżanka
    Postów: 79 7

    Wysłany: 6 lutego 2015, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam contratubex (nie wiem czy poprawnie napisałam) i teraz zaczęłam czytać o tym Twoim noscar i brzmi dobrze. może zamówię. blizny są nie wielkie, ale w pępku widać :(
    progesteron badałam z betą w 35dc...... myślisz że to to ??

‹‹ 82 83 84 85 86 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ