X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

LAPAROSKOPIA

Oceń ten wątek:
  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 7 lutego 2015, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plimka_bum wrote:
    a jaką masz diagnozę po laparoskopii? robili ci też elektrokauteryzację jajników?
    Wszystko ok. Małe ogniska endometriozy w zatoce douglasa które usunęli. Nacinali jeden jajnik w obu biegunach.

  • pudelekpl Koleżanka
    Postów: 79 7

    Wysłany: 7 lutego 2015, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adrenalina czyli teraz wszystko ok i można działac! :)

    adrenalina lubi tę wiadomość

  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 7 lutego 2015, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja dzisiaj zrobiłam test ale oczywiście wyszedł negatywny. No ale nic, we wtorek idę do lekarza po L4 to go zapytam co z tym moim okresem jest że go nie ma :). Na betę nie idę bo nie wierzę że mogłabym być w ciąży. Zabieg miałam w 14dc od 15=-25dc brałam duphaston a seksik był dopiero w 22dc :).

    Edyta
  • pudelekpl Koleżanka
    Postów: 79 7

    Wysłany: 7 lutego 2015, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plimka a jak się wszystko poprzestawiało :) ?????

  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 7 lutego 2015, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pudelekpl wrote:
    Adrenalina czyli teraz wszystko ok i można działac! :)
    Tak. Ale działam juz 4 miesiace i nic. Teraz zaczął sie 5 z clo i zobaczymy co z tego wyjdzie w czwartek mam wizytę.

  • pudelekpl Koleżanka
    Postów: 79 7

    Wysłany: 7 lutego 2015, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaaa teraz doczytałam, myślałam początkowo że to pierwszy miesiąc po laparo. przepraszam mega zakręcona jestem ;/

  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 7 lutego 2015, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pudelekpl wrote:
    Plimka a jak się wszystko poprzestawiało :) ?????
    no nie wiem czy tak szybko by organizm zareagował? tzn nawet jeżeli w tym 22dc by coś się wydarzyło to czy aż by zablokowało @ mimo duphastonu ?

    Edyta
  • pudelekpl Koleżanka
    Postów: 79 7

    Wysłany: 7 lutego 2015, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurcze, nie wiem

  • Gwiasdeczkaa Koleżanka
    Postów: 85 9

    Wysłany: 7 lutego 2015, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W pierwszym cyklu po laparoskopii naprawdę różnie się może dziać, trzeba do lekarza śmigać i wtedy będzie jasność:)

    9ltfu6bdbqd0wjy3.png

    Lepiej żałować w życiu czegoś co się zrobiło niż czegoś co można było zrobić...
  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 7 lutego 2015, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobaczę co się będzie działo. We wtorek mam iść do lekarza, więc jeżeli do tego czasu nie dostanę okresu to niech lekarz się martwi ;)

    Edyta
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2015, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny u mnie coś naprawdę jest nje tak.. leci ze mnie żywo czerwona krew prawie jak woda i jest jej sporo; ( zaczęłam się stresować ; (

  • Gwiasdeczkaa Koleżanka
    Postów: 85 9

    Wysłany: 7 lutego 2015, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandrakili, ile po laparo jesteś?

    9ltfu6bdbqd0wjy3.png

    Lepiej żałować w życiu czegoś co się zrobiło niż czegoś co można było zrobić...
  • Gwiasdeczkaa Koleżanka
    Postów: 85 9

    Wysłany: 7 lutego 2015, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plimka_bum heh no myslę, ża martwił to on się ne będzie a cieszył razem z Tobą, za co trzymam kciuki :D

    9ltfu6bdbqd0wjy3.png

    Lepiej żałować w życiu czegoś co się zrobiło niż czegoś co można było zrobić...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2015, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    2 tygodnie. Przez ostatnie 3 dni mialam okres ale malo bylo. I skonczyl sie wczoraj w polowie dnia a dzis od poludnia krew taka jak napisalam..

  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 7 lutego 2015, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandrakili wrote:
    Dziewczyny u mnie coś naprawdę jest nje tak.. leci ze mnie żywo czerwona krew prawie jak woda i jest jej sporo; ( zaczęłam się stresować ; (
    Ola a nie możesz np zadzwonić do swojej ginekolog? bo faktycznie jeżeli jest tak jak piszesz to chyba nie dobrze. Być może tak organizm reaguje po laparo, nie wiadomo

    Edyta
  • Gwiasdeczkaa Koleżanka
    Postów: 85 9

    Wysłany: 7 lutego 2015, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie, skontaktuj się z lekarzem jak tylko możesz najszybciej, ja miałam żywo czerwoną krew na drugi dzień po laparo i potem przez 4 dni jeszcze. Ale to bezpośrednio po laparo.

    9ltfu6bdbqd0wjy3.png

    Lepiej żałować w życiu czegoś co się zrobiło niż czegoś co można było zrobić...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2015, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś już nie mam takiej możliwości.. mogę dopiero jutro zadzwonić. Idę zaraz na noc do pracy. Pracuję w szpitali więc jakby się ewentualnie coś działo to zejde na ginekologie i poprosze o konsultacje jakiegoś doktora. Nie mam innego wyjścia. A teraz jeszcze kawałek skrzepu poleciał. Bardzo to dziwne.. może nakłuwanie tych jajników tak zadziałało.. aaaa i przed tą jasnoczerwoną krwią współżyliśmy z mężem a godz później się zaczęło... Nie wiem już sama co myśleć:(

  • Gwiasdeczkaa Koleżanka
    Postów: 85 9

    Wysłany: 7 lutego 2015, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może za wcześnie? Lekarz mówił, że już możecie? Może coś naruszyliście? Jeśli masz możliwość zejść na ginekologię zrób to.

    9ltfu6bdbqd0wjy3.png

    Lepiej żałować w życiu czegoś co się zrobiło niż czegoś co można było zrobić...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2015, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My już dawno współżyliśmy, już 2 lub 3 dni po laparoskopii ;)

  • Gwiasdeczkaa Koleżanka
    Postów: 85 9

    Wysłany: 7 lutego 2015, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No my dopiero 9 :P

    Aleksandrakili lubi tę wiadomość

    9ltfu6bdbqd0wjy3.png

    Lepiej żałować w życiu czegoś co się zrobiło niż czegoś co można było zrobić...
‹‹ 84 85 86 87 88 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ