X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

LAPAROSKOPIA

Oceń ten wątek:
  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 8 lutego 2015, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja miałam robioną laparotomię więc gazu nie miałam wpuszczanego ale za to mam piękny uśmiech w podbrzuszu. Ale tak ładnie mnie zszyli, szwem kosmetycznym że mimo tego że jestem 2 tygodnie bo laparotomii to blizny prawie nie widać. Jest nadal zaczerwieniona ale z czasem zaczerwienienie zniknie.

    Edyta
  • mrth666 Autorytet
    Postów: 338 353

    Wysłany: 8 lutego 2015, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane kiedy mogę się spodziewać okresu po laparoskopii? Po laparoskopii plamiłam/krwawiłam przez 5 dni...mam to kwalifikować jako okres czy czekać? Laparoskopie miałam robioną w 19 dc przy cyklach 28 dniowych...

    w57vkrntb2ql331t.png[/link]1usa15nmbx89ymoj.png
    20120421560114.png
  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 8 lutego 2015, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja własnie wciąż czekam, dzisiaj 32 dc i nic, po laparo też miałam plamienie ale podobno tego nie należy traktować jako @. Laparo miałam w 14dc, od 15-25dc brałam duphaston.

    mrth666 lubi tę wiadomość

    Edyta
  • mrth666 Autorytet
    Postów: 338 353

    Wysłany: 8 lutego 2015, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki plimka za odpowiedź :) to się porobiło....w takim razie czekam z Tobą :) daj znać jak już się zjawi :) aż jestem ciekawa kiedy się pojawi

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lutego 2015, 13:04

    w57vkrntb2ql331t.png[/link]1usa15nmbx89ymoj.png
    20120421560114.png
  • tulipanna Autorytet
    Postów: 4719 2091

    Wysłany: 8 lutego 2015, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krwawienie po laparo to nie okres..ingerencja chirurgiczna nie powoduje zmian hormonalnych ktore powoduja @.To krwawienie typowo po zabiegu i tak je nalezy traktowac, zwiazane z ingerencja narzedzi zabiegowych

    wnid9vvjl1hs5kx5.png
    419005497f.png
  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 8 lutego 2015, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak, mnie o tyle to dziwi że brałam duphaston więc powinnam dostać @ normalnie a tu nic , suchoty :). A tak chciałabym już zacząć nowy cykl :)

    Edyta
  • tulipanna Autorytet
    Postów: 4719 2091

    Wysłany: 8 lutego 2015, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Roznie to bywa z tym odstawianiem luteiny/duphastonu..zawsze moze zdarzyc sie cos niezwyklego..ja zawsze po dupku dostaje jakies dwa dni po odstawieniu, raz jeden jedyny @ przyszla w czasie brania..dziewczyny tez roznie pisza..zdarza sie ze i po 10 dniach od odstawienia przychodzi..a cykl po laparo moze byc chyba rozny, wiec trzrba czekac..

    wnid9vvjl1hs5kx5.png
    419005497f.png
  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 8 lutego 2015, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam jedną sytuację gdy po dupku nie dostałam okresu w ogóle, dopiero dostałam w kolejnym cyklu.

    Edyta
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2015, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tulipanna wrote:
    Hej dziewczyny!Podczytuke Was odkad i ja jestem po laparoskopio :-)Wczesniej nie czytalam bo sie balam :-)Ja mialamm zabieg 12 dni temu, takie 3 w 1:laparo+histeroskopia+hsg.Diagnozy nadal brak, endometriozy nie mam, zrostow tez nie, ani polipow, jajowody drozne-wszystko ok.Po zabiegu lekarz przy moim partnerze wyraznie powiedzial ze sex za miesiac dopiero.zabieg robili w 11dc.Slyszalam od kolezanki ze po operacji lepiej wstrzymac aie ze staraniami gdyz gaz uzywany przy znieczuleniu dziala silnie teratogennie na plod.No, po histeroskopii tez kaza sie wstrzymac..chyba po samym hsg mozna probowac od razu..oczywiacie jak wiekszosc z Was te krwawilam po zabiegu jakies 4 dni a potem to jakby mi odkrecili kurek z plodnym sluzem (zawsze narzekam na braki) i zalewalo mbie takim pomieszanym z krwia.Teraz czekqm na @..ciekawe ile bedzie trwal ten cykl?
    Mi lekarze jak i wszystkie położne powiedzieli, żeby współżyć od razu. A gaz który jest w organiźmie uwalnia się w ciągu paru dniu. Wątpie aby gdzieś na świecie była kobieta która tydzień po zabiegu zaszła w ciąże. Nie zgodzę się z tym, sama jestem pielęgniarką i nigdy o tym nie słyszałam. Każda pacjentka jest traktowana indywidualnie, tobie akurat zabronili i jest też kilka takich dziewczyn Alę większość współżyje i tak zalecają lekarze :) :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2015, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plimka zrób test ;))

  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 8 lutego 2015, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandrakili wrote:
    Plimka zrób test ;))
    robiłam już trzy ;);) wszystkie negatywne ;);)

    Agafia83 lubi tę wiadomość

    Edyta
  • tulipanna Autorytet
    Postów: 4719 2091

    Wysłany: 8 lutego 2015, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandrakili wrote:
    Mi lekarze jak i wszystkie położne powiedzieli, żeby współżyć od razu. A gaz który jest w organiźmie uwalnia się w ciągu paru dniu. Wątpie aby gdzieś na świecie była kobieta która tydzień po zabiegu zaszła w ciąże. Nie zgodzę się z tym, sama jestem pielęgniarką i nigdy o tym nie słyszałam. Każda pacjentka jest traktowana indywidualnie, tobie akurat zabronili i jest też kilka takich dziewczyn Alę większość współżyje i tak zalecają lekarze :) :)
    No dlatego mowie-ja sie nie upieram..pisze tylko co ja uslyszalam i jak postapilam, nikomu nie polecam, nikomu nie odradzam :-)czy zdarza sie ze w cyklu po laparo+hsg+histero zachodza dziewczyny?

    wnid9vvjl1hs5kx5.png
    419005497f.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2015, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie, że się zdarza;) ale też zależy w którym dc maja robiony zabieg ;))

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2015, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plimka_bum wrote:
    robiłam już trzy ;);) wszystkie negatywne ;);)
    Aa to ciekawe, ze po duphastonie nie masz okresu.. hmm a kiedy idziesz do lekarza?;)

  • tulipanna Autorytet
    Postów: 4719 2091

    Wysłany: 8 lutego 2015, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandrakili wrote:
    Pewnie, że się zdarza;) ale też zależy w którym dc maja robiony zabieg ;))
    Chodzi mi raczej o pelny nowy cykl po laparo..nie ten w ktorym jest laparo :-)

    wnid9vvjl1hs5kx5.png
    419005497f.png
  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 8 lutego 2015, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandrakili wrote:
    Aa to ciekawe, ze po duphastonie nie masz okresu.. hmm a kiedy idziesz do lekarza?;)
    we wtorek mam iść, niby nie mam umówionej wizyty bo idę tylko po L4 ale zapytam go co może być przyczyną.

    Edyta
  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 8 lutego 2015, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tulipanna wrote:
    Chodzi mi raczej o pelny nowy cykl po laparo..nie ten w ktorym jest laparo :-)
    eee dużo osób chyba zachodzi, chociażby nasza koleżanka pudelekpl jest w miesiącu po laparo mamy nadzieję że okaże się że jest w ciąży :)

    Edyta
  • tulipanna Autorytet
    Postów: 4719 2091

    Wysłany: 8 lutego 2015, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zatem zaciskam paluszki za pudelekpl :-)

    wnid9vvjl1hs5kx5.png
    419005497f.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2015, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak zgadzam się z Edytą :)
    To daj znać jak tam po wtorkowej wizycie :)który masz już dc???

  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 8 lutego 2015, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandrakili wrote:
    Tak zgadzam się z Edytą :)
    To daj znać jak tam po wtorkowej wizycie :)który masz już dc???
    no dzisiaj to 31dc

    Edyta
‹‹ 86 87 88 89 90 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ