X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

LAPAROSKOPIA

Oceń ten wątek:
  • pudelekpl Koleżanka
    Postów: 79 7

    Wysłany: 8 lutego 2015, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej. dziękuje za kciuki. zobaczymy co to będzie po kolejnej becie i wizycie u dr :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2015, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plimka_bum wrote:
    no dzisiaj to 31dc
    A masz co 28 dni?? Czy nieregularne? :) chodzi mi o cykl na tabletkach ;))

    Pudelek jestem z Tobą duchem i wierzę, że napewno się udało:) jutro robisz bete?:)

  • pudelekpl Koleżanka
    Postów: 79 7

    Wysłany: 8 lutego 2015, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a właśnie sama nie wiem ;/ czy zrobi jutro czy może w środę ? może to naprawdę jest za wcześnie, a cykl mam mega pomerdany przez laparo ? gubię się już i wariuje. a w krzyżu mnie tak łamie jak siedzę ze szok.

  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 8 lutego 2015, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandrakili wrote:
    A masz co 28 dni?? Czy nieregularne? :) chodzi mi o cykl na tabletkach ;))

    Pudelek jestem z Tobą duchem i wierzę, że napewno się udało:) jutro robisz bete?:)
    tak mam co 28 -29 dni po tabletkach, dotąd miałam tylko jeden przypadek kiedy nie dostałam @ po duphastonie. Mam nadzieję że to "powikłania" pooperacyjne a nie nic poważnego.

    Edyta
  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 8 lutego 2015, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pudelekpl wrote:
    a właśnie sama nie wiem ;/ czy zrobi jutro czy może w środę ? może to naprawdę jest za wcześnie, a cykl mam mega pomerdany przez laparo ? gubię się już i wariuje. a w krzyżu mnie tak łamie jak siedzę ze szok.
    pudelek a może zrób jutro a potem w środę przynajmniej zobaczysz czy rośnie. Kiedy idziesz do lekarza?

    Edyta
  • pudelekpl Koleżanka
    Postów: 79 7

    Wysłany: 8 lutego 2015, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    do lekarza w środę :)
    no sama nie wiem, jak przyrost znowu bedzie marny to padne

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2015, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plimka ciekawe co Ci lekarz powie;) ale mam nadzieje ze wszystko będzie dobrze:)

    Pudelek u Ciebie napewno też jest ok. Musisz być dobrej myśli:) i się nie stresować:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2015, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam 2 nocke w pracy pod rząd, po wczorajszej nocce spalam 4 h i jestem nie wyspana a teraz jak od 19 zaczęłam prace tak dopiero teraz na chwilkę usiadłam, mamy przyjęcie za przyjęciem a do rana jeszcze dużo czasu:(.. i jak tu człowiek ma żyć i się nie stresować jak jeszcze dyżur mam z ordynatorem- gburem takim, ze malo takich osłów i chamów...
    Sorki musiałam si trochę wygadac bo już dawno taka zła nie byłam :( :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lutego 2015, 22:12

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lutego 2015, 06:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no i przyszła na mnie kolej .... dziś pakuję torbę i jutro szpitalne łóżko już nie mogę się doczekać:-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lutego 2015, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    domi-Bstok wrote:
    no i przyszła na mnie kolej .... dziś pakuję torbę i jutro szpitalne łóżko już nie mogę się doczekać:-)
    No to powodzenia i wszystkiego dobrego :))

  • pudelekpl Koleżanka
    Postów: 79 7

    Wysłany: 9 lutego 2015, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandra oby szybko minelo w pracy :) :) chociaz o tej godz to pewnie juz odsypiasz nocke.
    Domi bedzue dobrze :)

  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 9 lutego 2015, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi trzymam kciuki :)
    Ja już jestem coraz bardziej nerwowa, wkurza mnie to że nie mam jeszcze @.

    Edyta
  • mrth666 Autorytet
    Postów: 338 353

    Wysłany: 9 lutego 2015, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana a masz jakieś "symptomy" poprzedzające @? jeśli u mnie się dziś nie zjawi to wskakuje na męża i "wywołujemy" :D w moim przypadku <3 zawsze przyśpieszały @ może Ty też spróbuj?
    Albo spróbuj dzisiaj wypić troszkę więcej płynów niż zwykle, też zazwyczaj działało u mnie...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lutego 2015, 09:40

    w57vkrntb2ql331t.png[/link]1usa15nmbx89ymoj.png
    20120421560114.png
  • Gwiasdeczkaa Koleżanka
    Postów: 85 9

    Wysłany: 9 lutego 2015, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dziewczynki, laparo miałam w listopadzie, teraz pierwszy cykl z megastymulacją i w końcu jest pęcherzyk ponad 15 mm, w końcu po tylu latach jest! Śluzówka 8,5 mm, w czwartek kolejna wizyta i prawdopodobnie zastrzyk na pękniecie :) W końcu światełko w tunelu! Dosłownie i w przenośni :D

    9ltfu6bdbqd0wjy3.png

    Lepiej żałować w życiu czegoś co się zrobiło niż czegoś co można było zrobić...
  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 9 lutego 2015, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mrth666 wrote:
    Kochana a masz jakieś "symptomy" poprzedzające @? jeśli u mnie się dziś nie zjawi to wskakuje na męża i "wywołujemy" :D w moim przypadku <3 zawsze przyśpieszały @ może Ty też spróbuj?
    Albo spróbuj dzisiaj wypić troszkę więcej płynów niż zwykle, też zazwyczaj działało u mnie...
    u mnie też zawsze działało "wywoływanie" ale właśnie tym razem nie działa , już próbujemy od kilku dni :D.Nawet dzisiaj rano próbowaliśmy może coś podziała.
    W sumie nie mam żadnych symptomów poprzedzających @.
    Jedno co mnie niepokoi to to że bardzo dużo jem, miałam tak raz, właśnie wtedy gdy okres przesunął mi się o 3 tygodnie czy raczej w ogóle nie przyszedł w jednym cyklu. Wtedy też jadłam wszystko co mi podłożyli nawet przysłowiowe ogórki z czekoladą :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lutego 2015, 10:27

    Edyta
  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 9 lutego 2015, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gwiasdeczkaa wrote:
    No dziewczynki, laparo miałam w listopadzie, teraz pierwszy cykl z megastymulacją i w końcu jest pęcherzyk ponad 15 mm, w końcu po tylu latach jest! Śluzówka 8,5 mm, w czwartek kolejna wizyta i prawdopodobnie zastrzyk na pękniecie :) W końcu światełko w tunelu! Dosłownie i w przenośni :D
    Gratuluję i powodzenia życzę :)

    Edyta
  • Gwiasdeczkaa Koleżanka
    Postów: 85 9

    Wysłany: 9 lutego 2015, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plimka, w takim razie po laparo widzę dziejeeee się u Ciebie :) może tym wywoływaniem @ coś innego wywołacie :D Oby :)

    9ltfu6bdbqd0wjy3.png

    Lepiej żałować w życiu czegoś co się zrobiło niż czegoś co można było zrobić...
  • india Autorytet
    Postów: 2226 2595

    Wysłany: 9 lutego 2015, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)

    Ja też już po laparo, miałam tydzień temu. Teraz wyczekuję na @ i do boju! :)

    ug378ribe4qdpu6z.png
  • Gwiasdeczkaa Koleżanka
    Postów: 85 9

    Wysłany: 9 lutego 2015, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    India, powodzenia :D Teraz to już z górki będzie :)

    9ltfu6bdbqd0wjy3.png

    Lepiej żałować w życiu czegoś co się zrobiło niż czegoś co można było zrobić...
  • anucha Przyjaciółka
    Postów: 114 33

    Wysłany: 9 lutego 2015, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plimka ja mam to samo...czekam na @. Też z mężem serduszkowaliśmy, żeby przyspieszyć co nieuniknione i trochę mnie brzuch po tym pobolał więc myślałam, że już, ale fałszywy alarm i teraz chodzę non stop do toalety i sprawdzam...Nie wiem co się dzieje, ale zawsze mialam regularnie co 28-29 dni, a teraz już 32, a test zrobiłam i negatyw...

‹‹ 87 88 89 90 91 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ