X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

LAPAROSKOPIA

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2015, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się bardzo dobrze czułam więc stwierdziliśmy, że nie ma na co czekaĆ. Chociaż mąż miał trochę opory ;) hehe

    Gwiasdeczkaa lubi tę wiadomość

  • Gwiasdeczkaa Koleżanka
    Postów: 85 9

    Wysłany: 7 lutego 2015, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie lekarz był zdziwiony, że tak wcześnie, ale widzę, że w sumie to bardzo późno :D

    9ltfu6bdbqd0wjy3.png

    Lepiej żałować w życiu czegoś co się zrobiło niż czegoś co można było zrobić...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2015, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gwiasdeczkaa wrote:
    Może za wcześnie? Lekarz mówił, że już możecie? Może coś naruszyliście? Jeśli masz możliwość zejść na ginekologię zrób to.
    Napewno nie za wczesnie, bo po lapo mozna wspolzyc od razu.. chyba ze ktos nie ma sil.. a krew mi tez tak mocno leciala podczas pierwszej miesiaczki po laporoskopii wiec Olka to nic zlego napewno.. po prostu hormony szaleja troche :) ale nic Ci nie bedzie :)

    Aleksandrakili lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2015, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gwiasdeczkaa wrote:
    U mnie lekarz był zdziwiony, że tak wcześnie, ale widzę, że w sumie to bardzo późno :D
    a mi lekarza kazal od razu dzialac:D haha

  • Gwiasdeczkaa Koleżanka
    Postów: 85 9

    Wysłany: 7 lutego 2015, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja pierwszą wizytę miałam dopiero 9 dni po i do tego czasu czekaliśmy, ale ogólnie to do dzisiaj lekki dyskomfort czuję podczas współżycia.

    9ltfu6bdbqd0wjy3.png

    Lepiej żałować w życiu czegoś co się zrobiło niż czegoś co można było zrobić...
  • pudelekpl Koleżanka
    Postów: 79 7

    Wysłany: 7 lutego 2015, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    my też szybko zaczęliśmy starania :) chyba po okresie jak tylko się skończył.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2015, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz już wiem, że to może tak być;) kolezanka z pracy byla w takiej sytuacji i wszystko okey;)
    Nam w szpitalu wszyscy mowili ze mamy od razu dzialac jak tylko sily będą:)) więc tak jak nam powiedzieli tak tez zrobilismy hehe ;))

  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 7 lutego 2015, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    my zaczęliśmy starania 7 dni po laparotomii ;),
    kurcze nadszedł wieczór i znowu mi niedobrze bleeee

    Pudelek to ty miałaś już okres po laparoskopii?

    Edyta
  • pudelekpl Koleżanka
    Postów: 79 7

    Wysłany: 7 lutego 2015, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miałam tego dnia co laparo tzn po zabiegu

  • Gwiasdeczkaa Koleżanka
    Postów: 85 9

    Wysłany: 7 lutego 2015, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja też krwawiłam, ale okres to to nie był...

    9ltfu6bdbqd0wjy3.png

    Lepiej żałować w życiu czegoś co się zrobiło niż czegoś co można było zrobić...
  • pudelekpl Koleżanka
    Postów: 79 7

    Wysłany: 7 lutego 2015, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja miałam od dnia po zabiegu przez chyba 4-5dni, mój dr powiedział żeby traktowa to jak @ i akurat zbiegałoby się to z moją @

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2015, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też krwawiłam ale byłam w 14dc :))

  • pudelekpl Koleżanka
    Postów: 79 7

    Wysłany: 7 lutego 2015, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja miałam wtedy cykl na femarze i pregnylu, także po 16 dniach jak beta wyszła ujemna zrobiono mi laparo.

  • sylka0102 Przyjaciółka
    Postów: 725 48

    Wysłany: 7 lutego 2015, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie dostałam okres po laparoskopii mniej boli niż te przed. Lekarz kazał działać nie czekać że się zagoi. Teraz zaczynam monitoring.

    Czekam wciąż na ten cud....

    j36rxzdvdx1kpbz0.png
  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 7 lutego 2015, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja po laparo przez parę dni plamiłam , nie można tego nazwac krwawieniem, bardziej było to plamienie. Pani Doktor powiedziała że to normalne w przypadku operacji w okolicach narządów rozrodczych.

    Edyta
  • tulipanna Autorytet
    Postów: 4719 2091

    Wysłany: 8 lutego 2015, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!Podczytuke Was odkad i ja jestem po laparoskopio :-)Wczesniej nie czytalam bo sie balam :-)Ja mialamm zabieg 12 dni temu, takie 3 w 1:laparo+histeroskopia+hsg.Diagnozy nadal brak, endometriozy nie mam, zrostow tez nie, ani polipow, jajowody drozne-wszystko ok.Po zabiegu lekarz przy moim partnerze wyraznie powiedzial ze sex za miesiac dopiero.zabieg robili w 11dc.Slyszalam od kolezanki ze po operacji lepiej wstrzymac aie ze staraniami gdyz gaz uzywany przy znieczuleniu dziala silnie teratogennie na plod.No, po histeroskopii tez kaza sie wstrzymac..chyba po samym hsg mozna probowac od razu..oczywiacie jak wiekszosc z Was te krwawilam po zabiegu jakies 4 dni a potem to jakby mi odkrecili kurek z plodnym sluzem (zawsze narzekam na braki) i zalewalo mbie takim pomieszanym z krwia.Teraz czekqm na @..ciekawe ile bedzie trwal ten cykl?

    wnid9vvjl1hs5kx5.png
    419005497f.png
  • pudelekpl Koleżanka
    Postów: 79 7

    Wysłany: 8 lutego 2015, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja usłyszałam coś całkiem innego :) że jak tylko będę się czuc na siłach to działac :)

  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 8 lutego 2015, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tak samo usłyszałam , lekarz powiedział "nic tylko działać" :)

    Edyta
  • tulipanna Autorytet
    Postów: 4719 2091

    Wysłany: 8 lutego 2015, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sie nie umpieram:)mnie lekarz nie uzasadnial dlaczego, ale ja mialam rowniez histeroskopie.O teratogennym dzialaniu lekow usypiajacych mowila mi kolezanka-pielegniarka asystyjaca przy operacjach..po prostu mowila ze lepiej zeby sie to dobrze wyplukalo z organizmu..i uwazam ze cos w tym jest, to nie sa obojetne leki..oczywiscie kazda z nas robi jak uwaza i jak mowia lekarze..najwazniejsze to ufac swojemu lekarzowi..mnie troche po zdjeciu szwow gorzej goi sie pepek :/po drugiej dziurce nie bedzie sladu :) Mialyscie 3 czy 2 dziurki?Ja 2

    wnid9vvjl1hs5kx5.png
    419005497f.png
  • pudelekpl Koleżanka
    Postów: 79 7

    Wysłany: 8 lutego 2015, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam 3 dziurki

‹‹ 85 86 87 88 89 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ