X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

LAPAROSKOPIA

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2015, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja noscar uwielbiam;) wypróbowałam go na sobie i pewnie go już nie zmienię :D

    Jestem święcie przekonana, że to zielona kropeczka :D :) :*

  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 6 lutego 2015, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no a u mnie @ się chyba zbliża wielkimi krokami:P zjadłam teraz śledzi bo miałam na nie ogromną ochotę a po nich przegryzłam cukierkiem ;);)

    Edyta
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2015, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plimka to może ty też w ciąży jesteś :D skoro takie smaki masz :D hehe :)

  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 6 lutego 2015, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandrakili wrote:
    Plimka to może ty też w ciąży jesteś :D skoro takie smaki masz :D hehe :)
    nie no na zachcianki to chyba za wcześnie :) kiedyś przed okresem też tak miałam że wcinałam naprawdę dziwne rzeczy :).
    Ale od wczoraj mi nie dobrze i się zastanawiam czy to początek jakiejś choroby czy może ten metformax tak na mnie działa , pierwszy raz go biorę

    Edyta
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2015, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przy metforminie trzeba mieć dietę. A jeżeli Ci nie dobrze,to może za małą dawkę bierzesz?

  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 6 lutego 2015, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    respondeca wrote:
    Przy metforminie trzeba mieć dietę. A jeżeli Ci nie dobrze,to może za małą dawkę bierzesz?
    biorę 0,5 tabletki 3 razy dziennie

    Edyta
  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 6 lutego 2015, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a możliwe że to przez nią nie mam jeszcze @ ?

    Edyta
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2015, 23:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myślę że to nie jest powód. Ja kiedyś brałam metformax sporo czasu i nie miałam przez niego kłopotów z @, w sumie jest to lek dla cukrzyków, ale w naszym przypadku odrobinę pomaga zrzucić kg. i pomaga zajść w ciążę :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2015, 00:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy któraś z Was miała po laparoskopii bardzo krótki okres?? mój trwał 3 dni nawet niecałe.. jakby zliczyć to 2 całe doby.. Zaczął się nagle i skończył się nagle. Czy może to być po clo? (zwiększonej dawce). Wcześniej brałam clo 1 tabletkę i nie miałam czegoś takiego, moja miesiączka trwała ok. 6-7 dni i była bardzo obfita a teraz trwała 3 dni i była skąpa. Hmm zastanawiam się czy to normalne po laparoskopii :)

  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 7 lutego 2015, 05:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz po laparoskopii 5 miesiąc i od tamtej pory mam 2 dni @. A w tym cyklu w sumie to 1 dzień krwawień a drugi tylko plamienie. Pogadam z lekarzem na ten temat w czwartek bo jadę na monitoring. Ja właśnie sie obawiam ze to nie jest normalne.
    @ przed laparo trwała 4 dni.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2015, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adrenalina wrote:
    Ja juz po laparoskopii 5 miesiąc i od tamtej pory mam 2 dni @. A w tym cyklu w sumie to 1 dzień krwawień a drugi tylko plamienie. Pogadam z lekarzem na ten temat w czwartek bo jadę na monitoring. Ja właśnie sie obawiam ze to nie jest normalne.
    @ przed laparo trwała 4 dni.
    A bierzesz jakieś leki? :))

    adrenalina lubi tę wiadomość

  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 7 lutego 2015, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandrakili wrote:
    Dziewczyny czy któraś z Was miała po laparoskopii bardzo krótki okres?? mój trwał 3 dni nawet niecałe.. jakby zliczyć to 2 całe doby.. Zaczął się nagle i skończył się nagle. Czy może to być po clo? (zwiększonej dawce). Wcześniej brałam clo 1 tabletkę i nie miałam czegoś takiego, moja miesiączka trwała ok. 6-7 dni i była bardzo obfita a teraz trwała 3 dni i była skąpa. Hmm zastanawiam się czy to normalne po laparoskopii :)
    ja tak mam odkąd zaczęłam brac duphaston, kiedyś miałam strasznie obfity okres, musiałam nosić i podpaskę i tampony super ;) i dodatkowo zmieniać to wszystko co godzinę. Po duphastonie mam spokój.
    Ja ci Ola nie pomogę niestety bo u mnie nawet jeszcze się nie zaczął :(

    Edyta
  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 7 lutego 2015, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandrakili wrote:
    A bierzesz jakieś leki? :))
    Od tego cyklu biorę clo. Wiec moze sie cos zmieni i następna @ bedzie normalna. Ale do tej pory od laparoskopii jeszcze nic nie brałam. No od czasu do czasu jak niezapomne to witaminy. Ale przed laparo tez je brałam.

  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 7 lutego 2015, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adrenalina wrote:
    Od tego cyklu biorę clo. Wiec moze sie cos zmieni i następna @ bedzie normalna. Ale do tej pory od laparoskopii jeszcze nic nie brałam. No od czasu do czasu jak niezapomne to witaminy. Ale przed laparo tez je brałam.
    a jaką masz diagnozę po laparoskopii? robili ci też elektrokauteryzację jajników?

    adrenalina lubi tę wiadomość

    Edyta
  • pudelekpl Koleżanka
    Postów: 79 7

    Wysłany: 7 lutego 2015, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny beta 21,8 :/ to mało prawda ? progesteron spadł do 14 :( nie wiem :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2015, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja wczoraj od poludnia nie mialam okresu, nawet podczas wizyty w toalecie na papierze nie bylo.. a dzis.... mam plamienie.. nie wiem czy to normalne..
    Pudelek beta przyrasta ale szczerze to nie wiem co Ci doradzić. nie wiem nawet jakie sa normy;)) pojdz do lekarza! :)))

  • pudelekpl Koleżanka
    Postów: 79 7

    Wysłany: 7 lutego 2015, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a może się udało :) ? stąd dziwny okres?
    aaaaaaaaa doczytałam że trwał około 3 dni.... jakoś mi zaświtało żę 1......u mnie pierwsza @ po laparo trwała chyba z 5 dni
    według moich obliczeń przyrosła o 57%.... a powinna o 66% ehhhh nie wiem. idę w środę do dr.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2015, 14:15

  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 7 lutego 2015, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pudelek jest dobrze, zobaczysz okaże się że to ciąża :):). Za niedługo będziemy się cieszyć razem z tobą jak pójdziesz do lekarza :D

    Edyta
  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 7 lutego 2015, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandrakili wrote:
    A ja wczoraj od poludnia nie mialam okresu, nawet podczas wizyty w toalecie na papierze nie bylo.. a dzis.... mam plamienie.. nie wiem czy to normalne..
    Pudelek beta przyrasta ale szczerze to nie wiem co Ci doradzić. nie wiem nawet jakie sa normy;)) pojdz do lekarza! :)))
    Ty się ciesz że w ogóle masz okres :P

    Edyta
  • pudelekpl Koleżanka
    Postów: 79 7

    Wysłany: 7 lutego 2015, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak się stresuje :/ oby było ok. nic nie zobaczy na usg ale może powie co i jak z tą betą. I tak ją powtórzę w poniedziałek..... i zaczęłam brać luteinę tak na wszelki wypadek.

‹‹ 83 84 85 86 87 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ