X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

LAPAROSKOPIA

Oceń ten wątek:
  • muszka27 Ekspertka
    Postów: 233 120

    Wysłany: 12 sierpnia 2013, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    podbijam temat do dziewczyn, które miały laparo w Warszawie - gdzie, u kogo leczyłyście się i dostałyście skierowanie na laparoskopię mając PCO? pzdr

    atdci09k7wnxofao.png
    hchy3e3kz13tpyy4.png
  • kicinia Ekspertka
    Postów: 137 130

    Wysłany: 12 sierpnia 2013, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muszka27 jeśli masz pewność że laparo pomoże to szukaj szukaj , najlepiej iść do jakiegoś prywatnie. Ja w Krk na pierwszej wizycie prywatnej dostałam skierowanie na laparo. Trzymam kciuki żeby w końcu się udało.

  • muszka27 Ekspertka
    Postów: 233 120

    Wysłany: 12 sierpnia 2013, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja jakoś nie mogę trafić. Byłam już u 5 prywatnie i każdy najpierw proponuje stymulację, gdy nie będzie odpowiedzi jajników dopiero wtedy laparo, ale u mnie odpowiedź jajników jest.

    atdci09k7wnxofao.png
    hchy3e3kz13tpyy4.png
  • MałaMi83 Autorytet
    Postów: 389 597

    Wysłany: 9 września 2013, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kcinia powodzenia jutro na laparo :)

    3jgxw1d38c6jwcsz.png
  • Koza Autorytet
    Postów: 395 222

    Wysłany: 10 września 2013, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kicinia - ja również życzę jak najlepszych wyników po Laparoskopii i szybkiego powrotu do sił :)

    https://www.maluchy.pl/li-68999.png
  • kicinia Ekspertka
    Postów: 137 130

    Wysłany: 13 września 2013, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem już w domku. Czuję się ogólnie lepiej niż po pierwszej laparo. Ale niestety dokucza mi gaz. Efekt laparo super, ogniska endometriozy osunięte , jajowody przedmuchane , drożne,Torbiele usunięte, zrosty usunięte. Teraz czekam aż wszystko się zagoi i działamy.

    sylwiunia lubi tę wiadomość

  • aaana Autorytet
    Postów: 359 649

    Wysłany: 13 września 2013, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ktoras z Was miala laparo w Centrum Medycznym Silesiana w Zabrzu?

  • sylwiunia Autorytet
    Postów: 893 318

    Wysłany: 13 września 2013, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kicinia teraz z dnia na dzień będzie coraz lepiej życzę szybkiego powrotu do zdrowia :)

    "Nadzieja za­wiera w so­bie światło moc­niej­sze od ciem­ności, ja­kie pa­nują w naszych sercach".Jan Paweł II

    6es3onyx9001zu66.png
  • kicinia Ekspertka
    Postów: 137 130

    Wysłany: 14 września 2013, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki sylwiunia :)

    Katie87 lubi tę wiadomość

  • Wika! Autorytet
    Postów: 284 123

    Wysłany: 16 września 2013, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja już ponad tydzien po laparo.... oby pomogła...

    endometrioza- moj maly koszmar...:(
    2 ivf - :(
  • Koza Autorytet
    Postów: 395 222

    Wysłany: 16 września 2013, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kicinia -"renowacja" zrobiona to teraz tylko wróć do sił i działaj :)
    Tweety- życzę żeby Laparo była owocna w skutkach.

    https://www.maluchy.pl/li-68999.png
  • kicinia Ekspertka
    Postów: 137 130

    Wysłany: 16 września 2013, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koza tak się właśnie zastanawiałam czy mogłabym już dziś zacząć działać , bo o dziwo moje libido wzrosło bez żadnych tabletek :) Ale chyba jednak jescze poczekam bo boję się żeby coś złego się nie podziało .

  • Bocianivf Znajoma
    Postów: 21 17

    Wysłany: 16 września 2013, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Czy któraś z was może mi napisać jaki jest stopień bólu po laparoskopi i od czego zależy ten ból. Mam w listopadzie laparo i już pomału panikuje.

    sylwiunia lubi tę wiadomość

    Www.mela-beauty.blogspot.com
  • sylwiunia Autorytet
    Postów: 893 318

    Wysłany: 17 września 2013, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muszę przyznać że ja po laparoskopii nie odczuwałam bólu dostałam leki przeciwbólowe, zalecenie lekarza było takie że ma nie boleć, zaraz po laparoskopii jak się wybudzałam było mi bardzo zimno i mnie ogrzewali

    "Nadzieja za­wiera w so­bie światło moc­niej­sze od ciem­ności, ja­kie pa­nują w naszych sercach".Jan Paweł II

    6es3onyx9001zu66.png
  • sylwiunia Autorytet
    Postów: 893 318

    Wysłany: 17 września 2013, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przechodziłam to samo, ale teraz wiem że niepotrzebnie
    Bocianivf wrote:
    Cześć dziewczyny. Czy któraś z was może mi napisać jaki jest stopień bólu po laparoskopi i od czego zależy ten ból. Mam w listopadzie laparo i już pomału panikuje.

    "Nadzieja za­wiera w so­bie światło moc­niej­sze od ciem­ności, ja­kie pa­nują w naszych sercach".Jan Paweł II

    6es3onyx9001zu66.png
  • kicinia Ekspertka
    Postów: 137 130

    Wysłany: 17 września 2013, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po pierwszej laparo strasznie cierpiałam .ale to dlatego ,że nie miałam odpowiedniej opieki w szpitalu, za to teraz czułam się super, Po wybudzeniu przespałam cała noc ,a rano usiadłam normalnie na łóżku , co prawda ból był ale mały . I najważniejsze nie wolno leżeć bez ruchu .Trzeba rozruszać się ,a gaz wyjdzie szybciej i dojdzie się szybciutko do formy :) Nie ma się co bać. Dobrze przed laparo wziąć sobie "głupiego jasia" . Nerwy odchodzą .

  • MałaMi83 Autorytet
    Postów: 389 597

    Wysłany: 17 września 2013, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie po laparoskopii nic nie bolało, prawie nie spałam- tzn tak normalnie tylko, w nocy, jak każdy :) Dopiero chyba na 2 czy 3 dzień po laparo miałam lekki ból w kościach, coś jakby minimalne zakwasy i to tyle. Tydzień później już się staraliśmy :) Niestety narazie bez efektów, ale nie tracę nadziei.
    Kicinia życzę teraz szybkiej nagrody za cierpliwość w oczekiwaniu na laparo ;)

    3jgxw1d38c6jwcsz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2013, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mialam lapro wczoraj ale juz po kilku godzinach mnie wypościli, oj prawda z tym zimnem, ja sie trzęsłam jak osika, ale przeszło. Bol jest nie wielki, bardziej nieprzyjemne ciągniecie niz bol, gorzej z bolem barkow po znieczuleniu.

  • Koza Autorytet
    Postów: 395 222

    Wysłany: 18 września 2013, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kicinia- zaczekaj jeszcze chwile z działaniami , jak już będziesz śmigała jak trzeba to wtedy :)
    Bocianivf- dużo zależy od tego w jakim celu masz Laparoskopie ?
    Ja czułam bardziej dyskomfort niż ból :bo ciężko było się umyć i miałam drenaż 4 dni , w sumie leżałam najdłużej z osób ze mną w pokoju bo 5 dni.
    Inne kobiety wychodziły nawet tego samego dnia.

    sylwiunia lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-68999.png
  • Bocianivf Znajoma
    Postów: 21 17

    Wysłany: 18 września 2013, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak już przyjdę laparo to dam wam znać.
    Kami a czemu czułaś ból barków.
    Koza a kiedy doszłaś do pełnej formy po laparoskopi i ile czasu po niej trzeba sie oszczędzać.

    Www.mela-beauty.blogspot.com
‹‹ 7 8 9 10 11 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ