X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

LAPAROSKOPIA

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2013, 00:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bocianivf wrote:
    Jak już przyjdę laparo to dam wam znać.
    Kami a czemu czułaś ból barków.
    Koza a kiedy doszłaś do pełnej formy po laparoskopi i ile czasu po niej trzeba sie oszczędzać.

    Bol barkow od znieczulenia zewnątrzoponowyego, nieprzyjemny dosc

  • Koza Autorytet
    Postów: 395 222

    Wysłany: 19 września 2013, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bocianivf- byłam 5 dni w szpitalu + 2 tygodnie zwolnienia , już pod koniec pierwszego tygodnia czułam się ok :)
    Mnie też czeka prawdopodobnie kolejna Laparoskopia pod koniec listopada lub na początku grudnia, więc wcale się nie dziwie że denerwujesz się przed pierwsza.

    https://www.maluchy.pl/li-68999.png
  • sylwiunia Autorytet
    Postów: 893 318

    Wysłany: 19 września 2013, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też 5 dni w szpitalu a zwolnienie 3 tygodnie, po tygodniu czułam się już dobrze

    "Nadzieja za­wiera w so­bie światło moc­niej­sze od ciem­ności, ja­kie pa­nują w naszych sercach".Jan Paweł II

    6es3onyx9001zu66.png
  • Bocianivf Znajoma
    Postów: 21 17

    Wysłany: 19 września 2013, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koza ja mam laparoskopie umówioną na 19 listopada. Dzisiaj miałam robioną inseminacje ale z góry wiem że pewnie nic z tego. Mam nadzieje że po laparo wkońcu zaskocze bo mam dziwne przeczucie że w środku jest coś nie tak. Jednocześnie się jej boje i czekam na laparo jak na zbawienie.

    Www.mela-beauty.blogspot.com
  • Bocianivf Znajoma
    Postów: 21 17

    Wysłany: 19 września 2013, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwunia a ty w jakim celu miałaś laparoskopie?

    Www.mela-beauty.blogspot.com
  • Bocianivf Znajoma
    Postów: 21 17

    Wysłany: 19 września 2013, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kami dobrze że mi napisałaś że to znieczulenie zewnątrzoponowe bo kompletnie nie miałam pojęcia. A jakie badania przed robiłaś?

    Www.mela-beauty.blogspot.com
  • sylwiunia Autorytet
    Postów: 893 318

    Wysłany: 20 września 2013, 07:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bocianivf wrote:
    Sylwunia a ty w jakim celu miałaś laparoskopie?
    na jajniku prawym miałam torbiel podejrzenie endometriozy, oraz miałam mięśniaka macicy którego też udało się usunąć laparoskopowo, endometrioza została potwierdzona. Po znieczuleniu też odczuwałam ten ból barków. A przed laparoskopią robiłam badania tj:
    morfologia
    badanie moczu
    elektrolity
    Ca-125
    oznaczenie grupy krwi (miałam już wcześniej wystawiony dokument potwierdzający moją grupę krwi więc tego już nie musiałam robić)
    szczepienie przeciw żółtaczce (warto sobie zrobić dla swojego bezpieczeństwa, jeśli nie będziesz szczepiona to będziesz musiała podpisać dokument, że szpital nie ponosi odpowiedzialności za zakażenie)
    EKG miałam robione już w szpitalu

    "Nadzieja za­wiera w so­bie światło moc­niej­sze od ciem­ności, ja­kie pa­nują w naszych sercach".Jan Paweł II

    6es3onyx9001zu66.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2013, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bocianivf wrote:
    Kami dobrze że mi napisałaś że to znieczulenie zewnątrzoponowe bo kompletnie nie miałam pojęcia. A jakie badania przed robiłaś?

    Podstawowa morfologia, mocz, i jeszcze jakies dotyczace krzepliwosci krwi, nie wiele ich bylo na szczescie, i grupa krwi. Nie musialam miec szczepien.

  • Adzia45 Debiutantka
    Postów: 8 4

    Wysłany: 22 września 2013, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ja mam laparo 9 wrzes i juz zaczynam sie denerwowac bo moj G nie mowil o zadnych badaniach oprocz posiewu. Czy reszte badan beda robic juz w szpitalu jak sie zglosze 8 wrzes? Czy powinnam juz tego dnia miec wyniki? Grupe krwi mam po ostaniej wizycie w szpitalu HSG - prawy niedrozny :(

    Bocianivf lubi tę wiadomość

    Adzia45
  • Adzia45 Debiutantka
    Postów: 8 4

    Wysłany: 22 września 2013, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    9 pazdziernika : ) pomylilo mi sie :)

    Bocianivf, symbolica lubią tę wiadomość

    Adzia45
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2013, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andziu to pewnie zależy od dlugosci pobytu w szpitalu, tak jak piszesz. Ja mialam to robione w ramach ' zabiegów jednego dnia' dlatego musialam przynieść badania, jeżeli nic od Ciebie nie wymagali to pewnie zrobia to na miejscu.

  • Bocianivf Znajoma
    Postów: 21 17

    Wysłany: 22 września 2013, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adzia a gdzie będziesz miała robioną ? Ja mam w Poznaniu. Decyduję się na nią bo będzie robiona pod okiem mojego lekarza któremu ufam.

    Www.mela-beauty.blogspot.com
  • Bocianivf Znajoma
    Postów: 21 17

    Wysłany: 22 września 2013, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kami ja mam non stop problemy z niedokrwistością i boje się że jak morfologia będzie zła to mi przesuną termin laparo a ja już mam dosyć czekania na maleństwo. Wprawdzie już 4 dzień jestem po inseminacji ale pewnie znowu się nie udało. Wierze że po laparoskopi coś się zmieni. Mam wrażenie że coś w środku stwarza blokadę i nie mogę zajść w ciążę.

    Www.mela-beauty.blogspot.com
  • Adzia45 Debiutantka
    Postów: 8 4

    Wysłany: 22 września 2013, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Kami, a szczepienie przeciwko zoltaczce? teraz to i tak chyba za pozno :(

    Adzia45
  • Adzia45 Debiutantka
    Postów: 8 4

    Wysłany: 22 września 2013, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w Plocku

    Adzia45
  • Adzia45 Debiutantka
    Postów: 8 4

    Wysłany: 22 września 2013, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro mam wizyte u G to moze wyciagne jeszcze jakie informacje? Tylko sie zastanawiam co jeszcze powinnam wiedziec?? Chcialabym miec juz to za soba.

    Adzia45
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2013, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andziu ja nie mialam szczepienia ale jest tak ja Sylwiunia opisuje.

  • Adzia45 Debiutantka
    Postów: 8 4

    Wysłany: 22 września 2013, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jasne, dzieki Kami. Pozdrawiam!

    Kami lubi tę wiadomość

    Adzia45
  • aaana Autorytet
    Postów: 359 649

    Wysłany: 23 września 2013, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adzia45 wrote:
    9 pazdziernika : ) pomylilo mi sie :)
    Ja tez mam 9 pazdziernika... To chyba swiatowy dzien laparo ;)
    Bedziemy sie stresowac razem :*

  • sylwiunia Autorytet
    Postów: 893 318

    Wysłany: 23 września 2013, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szczepienie musiało by być zrobione 8 tygodni przed laparoskopią żeby działało

    "Nadzieja za­wiera w so­bie światło moc­niej­sze od ciem­ności, ja­kie pa­nują w naszych sercach".Jan Paweł II

    6es3onyx9001zu66.png
‹‹ 8 9 10 11 12 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ