X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

LAPAROSKOPIA

Oceń ten wątek:
  • aaana Autorytet
    Postów: 359 649

    Wysłany: 7 października 2013, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na 100% będę miała wyłuszczany mięśniak, ale na ścianie zewnętrznej macicy, jeśli chodzi o endometriozę to właśnie mają sprawdzić czy jest ona sobie tam (oby nie) i mam mieć udrożnione jajowody, bo są drożne, ale z oporem...

    Dziewczyny trzymajcie kciuki, to już tuż tuż, oby wszystko poszło sprawnie!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2013, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trzymam kciuki i opisz jak bylo, ja mam termin na laparo na 4 listopada

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 października 2013, 20:43

  • malinka1984 Autorytet
    Postów: 837 1943

    Wysłany: 7 października 2013, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaana trzymam kciuki.Ja wyczekuje na @ jeśli prylezie to sms do ginki i będę mała ustalony termin pojawiena się w szpitalu.

    Czekamy na Kacperka
    TP 01.04 ale Kacperek ani myśli wychodzić.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2013, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a jak dlugo czekalyscie na @ po lapro ?( moim przypadku nakluwanie/ kauteryzacja jajnikow )

  • kicinia Ekspertka
    Postów: 137 130

    Wysłany: 8 października 2013, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po laparo na drugi dzień dostałam pseudo miesiączkę ,a następną za równe 27 dni :) Dodam ,że 3 dni przed laparo skończyła mi się poprzednia .

  • sylwiunia Autorytet
    Postów: 893 318

    Wysłany: 9 października 2013, 06:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie podobnie jak u kicini laparoskopie miałam dwa dni po miesiączce, a następną dostałam po 3 tygodniach, czyli cykl z laparoskopią trwał 28 dni

    Joanna85 lubi tę wiadomość

    "Nadzieja za­wiera w so­bie światło moc­niej­sze od ciem­ności, ja­kie pa­nują w naszych sercach".Jan Paweł II

    6es3onyx9001zu66.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2013, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje bardzo za odpowiedzi, u mnie 26 dni po i nadal nic :(

  • malinka1984 Autorytet
    Postów: 837 1943

    Wysłany: 12 października 2013, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pewnie będę miała laparo 22.10, dziś rozpoczynam nowy cykl z nowymi nadziejami.

    Czekamy na Kacperka
    TP 01.04 ale Kacperek ani myśli wychodzić.
  • aaana Autorytet
    Postów: 359 649

    Wysłany: 18 października 2013, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam sie z Wami dziewczyny po dluzszej przerwie. Ja juz po laparo. Rany sie goja, wszystko odbylo sie w milej atmosferze, niestety diagnoza jest do polowy tylko dobra: jeden jajowod udrozniony, jeden niestety nie... Na szczescie nie mam endometriozy. Wiec mam nadzieje, ze choc z tym jednym sie uda.

    Jesli macie jakies pytania to sluze pomoca.

    Ja mam jedno: po jakim czasie wrocilyscie do staran po laparoskopii?

  • sylwiunia Autorytet
    Postów: 893 318

    Wysłany: 18 października 2013, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w pierwszym pełnym cyklu po laparoskopii, dokładnie 4 tygodnie po laparoskopii

    "Nadzieja za­wiera w so­bie światło moc­niej­sze od ciem­ności, ja­kie pa­nują w naszych sercach".Jan Paweł II

    6es3onyx9001zu66.png
  • kicinia Ekspertka
    Postów: 137 130

    Wysłany: 19 października 2013, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w piątej dobie po laparo już szaleliśmy :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2013, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak samo jak Sylwiunia, pierwszy cykl po lapro

    sylwiunia lubi tę wiadomość

  • sylwiunia Autorytet
    Postów: 893 318

    Wysłany: 19 października 2013, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie na razie bez efektów, a dziś rozpoczęłam kolejny cykl, mam dobrego lekarza i cały czas wierzę że się uda, mimo tego że czas ucieka

    "Nadzieja za­wiera w so­bie światło moc­niej­sze od ciem­ności, ja­kie pa­nują w naszych sercach".Jan Paweł II

    6es3onyx9001zu66.png
  • malinka1984 Autorytet
    Postów: 837 1943

    Wysłany: 24 października 2013, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja laparoskopie mam jutro o 17:00 i na ta wlasnie godzine mam sie zjawic w szpitalu,planowe wyjscie sobota 8:00. Znieczulenie ogolne dotchawicze z monitorowaniem rozszerzonym,ogolnie jestem pozytywnie nastawiona.

    Czekamy na Kacperka
    TP 01.04 ale Kacperek ani myśli wychodzić.
  • Koza Autorytet
    Postów: 395 222

    Wysłany: 24 października 2013, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam was kobietki :)
    Malinko życzę jak najlepszych wyników po Laparoskopii i szybkiego powrotu do zdrówka!

    https://www.maluchy.pl/li-68999.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2013, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochane jak miałyście tylko udrażniane jajowody, bez jakichś dodatkowych ingerencji, ile byłyście w szpitalu i ile zwolnienia dostałyście?

  • aaana Autorytet
    Postów: 359 649

    Wysłany: 25 października 2013, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mialam jajowody udrazniane i usuwane polipy z macicy i wyszlam na drugi dzien, ale w domu jeszcze odpoczywalam na pol lezaco 2 dni, a zaczelam normalnie chodzic po ok. 4 dniach. Zwolnienia akurat nie bralam, bo nie bylo mi potrzebne.

  • malinka1984 Autorytet
    Postów: 837 1943

    Wysłany: 27 października 2013, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, co do laparo to wiadomo jak każda operacja nie jest przyjemna. Diagnoza II st. endometriozy, drożność względna bo płyn się rozchodzi ale z pomocą więc nie jest dobrze.Ogólnie spadło to na mnie jak grom z jasnego nieba bo nie miałam żadnych objawów.Ogniska endometriozy głównie w zatoce Douglasa, usunięto je.
    W piątek wieczorem zabieg, w sobotę rano wypis.Wczraj czułam się fatalnie, ledwo wstaję z łóżka, mąż mi pomagał się ubierać, dziś niby lepiej ale bardzo boli i ciągnie, nie wyobrażam sobie iść do pracy po takim zabiegu, dostałam 7 dni zwolnienia i do pracy wracam 04.11

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 października 2013, 12:49

    Czekamy na Kacperka
    TP 01.04 ale Kacperek ani myśli wychodzić.
  • sylwiunia Autorytet
    Postów: 893 318

    Wysłany: 27 października 2013, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dlaczego tylko 7 dni , ja miałam zwolnienie trzy tygodnie, i jak byłam na kontroli po trzech tygodniach lekarz jeszcze mógł mi zwolnienie wypisać, ale czułam się już na siłach i nie było to konieczne, chciałam już wrócic do pracy

    "Nadzieja za­wiera w so­bie światło moc­niej­sze od ciem­ności, ja­kie pa­nują w naszych sercach".Jan Paweł II

    6es3onyx9001zu66.png
  • aaana Autorytet
    Postów: 359 649

    Wysłany: 27 października 2013, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinko, a dlaczego nie udrożniono Ci jajowodów podczas laparoskopii?

‹‹ 10 11 12 13 14 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ