X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

LAPAROSKOPIA

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2015, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tylko, że to jest mój pierwszy cykl po laparoskopii i czuję, że naprawdę dziś mam owulacje.. nie chce tego zaprzepaścić; ( boję się, że to jedyna nasza szansa ; (( kurcze czemu mam takiego pecha:(
    Dzwonię do mojej gin...

  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 15 lutego 2015, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandrakili wrote:
    No tylko, że to jest mój pierwszy cykl po laparoskopii i czuję, że naprawdę dziś mam owulacje.. nie chce tego zaprzepaścić; ( boję się, że to jedyna nasza szansa ; (( kurcze czemu mam takiego pecha:(
    Dzwonię do mojej gin...
    Dzwoń zobaczysz co ci powie. Ja nawet nie wiem jakie konsekwencje może mieć kontakt bezpośredni z osobą chorą na zapalenie opon mózgowych ale widocznie to coś poważnego skoro macie zażyć antybiotyk.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2015, 18:42

    Edyta
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2015, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzwoniłam, powiedziała mi, że mam nie brać. % zarażenia się jest bardzo mały. Także teraz wracam do domu i od razu serduszkujemy :D
    Ale okropnie się wystraszyłam :( nie chce zmarnować tego cyklu, jutro kupie testy olulacyjne:)

  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 15 lutego 2015, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandrakili wrote:
    Dzwoniłam, powiedziała mi, że mam nie brać. % zarażenia się jest bardzo mały. Także teraz wracam do domu i od razu serduszkujemy :D
    Ale okropnie się wystraszyłam :( nie chce zmarnować tego cyklu, jutro kupie testy olulacyjne:)
    Ola spokojnie, nie nakręcaj się tak. Serduszkujcie z przyjemnością, nie z przymusu. Takie zbliżenia są bardziej efektywne:). Przynajmniej tak mi się wydaje:)

    Edyta
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2015, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tzn i tak byśmy pewnie serduszkowali:) z przymusu to raczej nie jest;) ja nie lubie takiego z przymusu bo potem kazde z nas zle jest :) tylko poprostu bałam się, że cykl bedzie już stracony. To jednak jest świerzo po laparoskopii więc są największe szanse i myślę, że każda z Nas byłaby wystraszona :(

  • Lucy Autorytet
    Postów: 1514 455

    Wysłany: 16 lutego 2015, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandrakili wrote:
    Dzwoniłam, powiedziała mi, że mam nie brać. % zarażenia się jest bardzo mały. Także teraz wracam do domu i od razu serduszkujemy :D
    Ale okropnie się wystraszyłam :( nie chce zmarnować tego cyklu, jutro kupie testy olulacyjne:)
    No wiesz co..aby miała rację. Bardzo to dziwne, żę szpital każe brac, a ona nie.
    Pamiętaj, że cykli po laparoskopii z większymi szansami na zajście masz więcej, nie jeden :) A jak patrzę jak przezywasz i się spinasz, to mam obawy co dobrego taki stres przyniesie.

    zem3j44jocammsgx.png
    zrz6x1hp5wag352p.png
  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 16 lutego 2015, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmm dziewczyny ta moja temperatura to tak dziwnie jakoś się zachowuje :). Cały czas jest na podobnym poziomie. Czy to tak powinno być? Używam zwykłego termometru elektrycznego, nie mam termometru owulacyjnego. A wy jakich termometrów używacie?

    Edyta
  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 16 lutego 2015, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandrakili wrote:
    Dzwoniłam, powiedziała mi, że mam nie brać. % zarażenia się jest bardzo mały. Także teraz wracam do domu i od razu serduszkujemy :D
    Ale okropnie się wystraszyłam :( nie chce zmarnować tego cyklu, jutro kupie testy olulacyjne:)
    Ola idzieszz w tym cyklu jeszcze do gin? czy czekacie na rozwój wypadków? :)

    Edyta
  • Lucy Autorytet
    Postów: 1514 455

    Wysłany: 16 lutego 2015, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plimka_bum wrote:
    hmm dziewczyny ta moja temperatura to tak dziwnie jakoś się zachowuje :). Cały czas jest na podobnym poziomie. Czy to tak powinno być? Używam zwykłego termometru elektrycznego, nie mam termometru owulacyjnego. A wy jakich termometrów używacie?
    Nie widzę nic dziwnego w Twoim wykresie :)

    Ja używam teraz owulacyjnego, ale wcześniej używałam zwykłego elektronicznego i było tak samo dobrze ;) Po prostu owulacyjny wskazuje mi z dwoma miejscami po przecinku, więc dokładniej.

    zem3j44jocammsgx.png
    zrz6x1hp5wag352p.png
  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 16 lutego 2015, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucy wrote:
    Nie widzę nic dziwnego w Twoim wykresie :)

    Ja używam teraz owulacyjnego, ale wcześniej używałam zwykłego elektronicznego i było tak samo dobrze ;) Po prostu owulacyjny wskazuje mi z dwoma miejscami po przecinku, więc dokładniej.
    w sumie to mój też pokazuje 2 miejsca po przecinku

    Edyta
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2015, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucy wrote:
    No wiesz co..aby miała rację. Bardzo to dziwne, żę szpital każe brac, a ona nie.
    Pamiętaj, że cykli po laparoskopii z większymi szansami na zajście masz więcej, nie jeden :) A jak patrzę jak przezywasz i się spinasz, to mam obawy co dobrego taki stres przyniesie.
    To było ta, że ja mojej doktorce ze szpitala powiedziałam, że ja nie chcę brać tego leku i spytała dlaczego to jej powiedziałam i powiedziała, że na moim miejscu by nie brała i że jakies 2 miesiące temu tez byla taka sytuacja i ona nie wziela i nic jej nie bylo. Spytała czy mam możliwość skontaktować się z moim ginekologie i jak ginekolog powie to samo to mam po prostu nie brać i tak właśnie wyszło. Ale spytałam doktorki ze szpitala dlaczego tak jest, że jedni mają brać a inni nie muszą on mi odpowiedziała, że poprostu tak im narzucił szpital do którego pojechał ten chory chłopczyk, ale tak naprawdę decyduję o tym sanepid do 3 dni. Jak sanepid faktycznie zarządzi, że mamy wziąć i trzeba będzie to poświadczyć to już wtedy wezmę :)) Ja z reguły jestem panikarą o każdą pierdołę.. ale codziennie sobie powtarzam, że nie warto :) przynajmniej się staram.... :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2015, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plimka_bum wrote:
    hmm dziewczyny ta moja temperatura to tak dziwnie jakoś się zachowuje :). Cały czas jest na podobnym poziomie. Czy to tak powinno być? Używam zwykłego termometru elektrycznego, nie mam termometru owulacyjnego. A wy jakich termometrów używacie?
    Ja mam w domu i zwykły i owulacyjny. Używam narazie zwykłego bo do owulacyjnego nie mam baterii i ciągle zapominam ich kupić.. :))
    A twój wykres wygląda dobrze :))

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2015, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plimka_bum wrote:
    Ola idzieszz w tym cyklu jeszcze do gin? czy czekacie na rozwój wypadków? :)
    W tym cyklu już nie idę do gin bo nie mam już kiedy. Dzisiejsza wizyta odwołana.. Poczekamy na rozwój, nie mam innego wyboru :)

    Mój śluz dziś jest baaaaardzo rozciągliwy, idę zaraz po testy owulacyjne, jakoś taka niecierpliwa jestem :) :)

  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 16 lutego 2015, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a u mnie śluzu jakiegokolwiek brak.............

    Edyta
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2015, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plimka to normalne po miesiączce :))

  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 16 lutego 2015, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w środę kończę brak clo, w piątek idę na monitoring. Zobaczymy co się tam pokaże :)

    Edyta
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2015, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na pewno jakiś pęcherzyk :D trzymam kciuk ! :)

  • Lucy Autorytet
    Postów: 1514 455

    Wysłany: 16 lutego 2015, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandrakili, tak spokój to podstawa :)

    Ja właśnie wróciłam ze szpitala, zdjęłam szwy :) Od razu lepiej.
    Tylko mieli zastrzeżenia do cięcia na brzuchu, żę jeszcze niezbyt ładne, ale pogadałam trochę i zdjęli. To tu bolało.
    Teraz tylko czekać na nowy cykl i fikać :D

    zem3j44jocammsgx.png
    zrz6x1hp5wag352p.png
  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 16 lutego 2015, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucy wrote:
    Aleksandrakili, tak spokój to podstawa :)

    Ja właśnie wróciłam ze szpitala, zdjęłam szwy :) Od razu lepiej.
    Tylko mieli zastrzeżenia do cięcia na brzuchu, żę jeszcze niezbyt ładne, ale pogadałam trochę i zdjęli. To tu bolało.
    Teraz tylko czekać na nowy cykl i fikać :D
    mnie na szczęście rana bardzo ładnie się goiła już w szpitalu. Jak zdejmowali szwy to nawet po poczułam :)

    Edyta
  • Lucy Autorytet
    Postów: 1514 455

    Wysłany: 16 lutego 2015, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No na mnie się może goi gorzej, nie wiem :)

    zem3j44jocammsgx.png
    zrz6x1hp5wag352p.png
‹‹ 95 96 97 98 99 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ