X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

LAPAROSKOPIA

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2015, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wsumie to nawet nie wiązałam tego z clo :) myślałam, że poprostu tak mam :)

  • pudelekpl Koleżanka
    Postów: 79 7

    Wysłany: 17 lutego 2015, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no było było ale niestety :) zobaczymy jak w tym cyklu

  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 17 lutego 2015, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandrakili wrote:
    Wsumie to nawet nie wiązałam tego z clo :) myślałam, że poprostu tak mam :)
    W sumie dopiero mój M dzisiaj przyszedł i mówi " czy ty zaczełaś brać jakieś nowe tabletki?" ja na to że nie :), na co on że mówiłam że znowusz clo biorę i że rok temu jak brałam jemu też pojawiła się wysypka a ja miałam paskudne zakażenia. Dopiero po tym zaczęłam to ze sobą łączyć i faktycznie jest to chyba prawda. Kurcze mam nadzieję że te infekcje nie wrócą. Jejku co ja się wtedy z nimi namęczyłam :(. W piątek zapytam gina co z tym dalej robić.
    Ola czy ty robiłaś test owulacyjny ?

    Edyta
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2015, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plimka_bum wrote:
    W sumie dopiero mój M dzisiaj przyszedł i mówi " czy ty zaczełaś brać jakieś nowe tabletki?" ja na to że nie :), na co on że mówiłam że znowusz clo biorę i że rok temu jak brałam jemu też pojawiła się wysypka a ja miałam paskudne zakażenia. Dopiero po tym zaczęłam to ze sobą łączyć i faktycznie jest to chyba prawda. Kurcze mam nadzieję że te infekcje nie wrócą. Jejku co ja się wtedy z nimi namęczyłam :(. W piątek zapytam gina co z tym dalej robić.
    Ola czy ty robiłaś test owulacyjny ?

    Tzn. ja zakażenia nie mam ale mnie swędzi :) i przechodzi za 2 dni :) ale chyba też o tym powiem mojej gin :)
    Nie robiłam testu owulacyjnego bo jak zwykle nie miałam na nic czasu, ehhhh. Teraz pozostało mi tylko czekać i o tym nie myśleć chociaż narazie się nie da bo strasznie mnie pęcherz boli i jajniki.. 18dc idę zrobić badania : estrogen i progesteron. A potem czekam albo an @ albo na USG :) Oby to nie @ :D

  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 17 lutego 2015, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandrakili wrote:
    Tzn. ja zakażenia nie mam ale mnie swędzi :) i przechodzi za 2 dni :) ale chyba też o tym powiem mojej gin :)
    Nie robiłam testu owulacyjnego bo jak zwykle nie miałam na nic czasu, ehhhh. Teraz pozostało mi tylko czekać i o tym nie myśleć chociaż narazie się nie da bo strasznie mnie pęcherz boli i jajniki.. 18dc idę zrobić badania : estrogen i progesteron. A potem czekam albo an @ albo na USG :) Oby to nie @ :D
    mnie teraz też tylko swędzi, zobacze czy przejdzie jak odstawię clo

    Edyta
  • Mini Mouse Autorytet
    Postów: 377 254

    Wysłany: 18 lutego 2015, 00:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!
    Ja miałam w piątek laparoskopie. Mam pytanie- jak długo trzeba nosić te plastry? Szwy będę miała ściągane w poniedziałek. Pozdrawiam

    j36rxzdvom4rcj7o.png
    34bwskjojd5tec0q.png
  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 18 lutego 2015, 05:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ściągnęłam od razu jak wróciłam do domu. Kup w aptece sobie dwa plastry na wszelki wypadek bi za dwa dni jak bedziesz chciała wyjąc na dwór to zeby Cie spodnie nie uciskaly i nie podraznialy to sobie przykleisz. A po domu to smigaj bez :)

  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 18 lutego 2015, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie miałam w ogóle plastrów :)

    Edyta
  • Mini Mouse Autorytet
    Postów: 377 254

    Wysłany: 18 lutego 2015, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny :) ja co dziennie zmieniam te plastry ale już mnie denerwują :p ja miałam laparoskopie w 8 dniu cyklu. Normalnie owulke mam ok 17dc. Zastanawia mnie czy ten cykl będzie dłuższy, a może krótszy? Jakie Wy macie doświadczenia?

    j36rxzdvom4rcj7o.png
    34bwskjojd5tec0q.png
  • Lucy Autorytet
    Postów: 1514 455

    Wysłany: 18 lutego 2015, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam zabieg w piątek, a w niedzielę w południe zdjęto mi plastry. Potem kazano nosić ranki jak najczęściej odkryte żeby zasychały.
    Pierwsze wyjście z domu w legginsach mocno bolało :/ mimo, że plasterki ochronne nakleiłam. Po zdjęciu szwów jest dużo lepiej, te nitki się nie zahaczają i nie ciągną ;)

    zem3j44jocammsgx.png
    zrz6x1hp5wag352p.png
  • Lucy Autorytet
    Postów: 1514 455

    Wysłany: 18 lutego 2015, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mini Mouse wrote:
    Dzięki dziewczyny :) ja co dziennie zmieniam te plastry ale już mnie denerwują :p ja miałam laparoskopie w 8 dniu cyklu. Normalnie owulke mam ok 17dc. Zastanawia mnie czy ten cykl będzie dłuższy, a może krótszy? Jakie Wy macie doświadczenia?
    Ja miałam laparo 11dc, a swoje owulki mam zazwyczaj między 13-15 dniem. Jeszcze nie wiem jak będzie z @, bo ciągle czekam, ale już teraz mogę powiedzieć, że mi akurat owulka sie opóźniła o ok 2 dni. To i tak chyba nieźle.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2015, 09:28

    zem3j44jocammsgx.png
    zrz6x1hp5wag352p.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2015, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też nie miałam w ogóle plastrów:) Zabieg miałam w 15dc a @ dostałam normalnie a wlasciwie jeden dzien szybciej ale bralam luteine;))

  • Mini Mouse Autorytet
    Postów: 377 254

    Wysłany: 18 lutego 2015, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucy trzymam kciuki za Ciebie w takim razie <3 mam nadzieję, że coś się w końcu ruszy po laparoskopii. Staramy się z mężem od 1,5roku, a z pomocą lekarza 5 miesięcy...

    j36rxzdvom4rcj7o.png
    34bwskjojd5tec0q.png
  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 18 lutego 2015, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja zabieg miałam w 14dc , a @ przyszła w 34dc i to po duphastonie więc się spóźniła 6 dni :)

    Edyta
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2015, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plimka ty dzisiaj ostatni dzień bierzesz clo? :) ustąpiły już trochę objawy??:) będziesz jeszcze brała jakieś leki? A metformine do kiedy masz brać?:)

  • Lucy Autorytet
    Postów: 1514 455

    Wysłany: 18 lutego 2015, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mini Mouse wrote:
    Lucy trzymam kciuki za Ciebie w takim razie <3 mam nadzieję, że coś się w końcu ruszy po laparoskopii. Staramy się z mężem od 1,5roku, a z pomocą lekarza 5 miesięcy...
    Dzieki :) I również życzę powodzenia :)

    zem3j44jocammsgx.png
    zrz6x1hp5wag352p.png
  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 18 lutego 2015, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandrakili wrote:
    Plimka ty dzisiaj ostatni dzień bierzesz clo? :) ustąpiły już trochę objawy??:) będziesz jeszcze brała jakieś leki? A metformine do kiedy masz brać?:)
    tak dzisiaj ostatni dzień wzięłam clo , trochę objawy ustąpiły. Nie serduszkujemy teraz bo mój M dostaje jakiejś dziwne wysypki zaczekamy do jutra jak już nie będę brała clo. Metformax biorę już od początku cyklu 0,5 tabletki 3 razy dziennie. Czekam czy się pojawi owulacja, w piątek idę na monitoring w 11dc

    Edyta
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2015, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koniecznie Edyta daj znac jak bylo na monitoringu :) ja jutro zaczynam clo, z grubej rury w tabletki dziennie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2015, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miało być 2 tabletki :)

  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 18 lutego 2015, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ailatan wrote:
    miało być 2 tabletki :)
    ja też Natalia biorę 2 dziennie, nie mogę już się doczekać żeby zobaczyć czy będzie owulacja

    Edyta
‹‹ 97 98 99 100 101 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ