X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

LAPAROSKOPIA

Oceń ten wątek:
  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 20 lutego 2015, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylka0102 wrote:
    Dziś mam 15dzień cyklu w poniedziałek był 11dzień cyklu i pęcherzyk około 9mm tak powiedziała i powiedziała ze mógł pęknąć albo dziś z rana albo wczoraj albo się poprostu wchłonął. Ty na 11dzień cyklu to masz większy niż ja to może jeszcze urośnie :) jak masz dłuższe cykle bo ja mam z luteiną jak w zegarku 28 dni tak więc juz niewiem nic z tego. Lekarz widzę tez nic z tego nie wie czy była czy sie wchłonął Jak masz 12mm to ja bym jeszcze chodziła sprawdzić co sie z nim dzieje.
    ja biorę duphastom więc też mam cykle co 28 dni, poprzedni był 34dni ale to był cykl w którym miałam laparo więc może dlatego się przedłużył

    Edyta
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2015, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plimka jak tam Twoje zakażenie??:)
    U mnie od wczoraj na wzgorku łonowym pojawiła się wysypka w postaci czerwonych plamek z biała ropna kropeczką na środku.. swędzi i boli jak cholera :( czyzbym miala zapalenie mieszka? Tylko ze to nie po goleniu mi wyszlo :)

  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 21 lutego 2015, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie już trochę lepiej, ale za to u męża słabo ehhh , nie możemy serduszkować :( cały czas mam pod górkę :(
    Czy myślicie że jak pójdę do lekarza w ramach NFZ to zrobi mi USG na pierwszej wizycie żeby zobaczyć czy jest ten pęcherzyk?

    Edyta
  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 21 lutego 2015, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny na wykresie pokazały mi się dwie kreski ? czy to jest wyznaczenie dnia owulacji wg. ovufriend?

    Edyta
  • urocza Autorytet
    Postów: 1639 986

    Wysłany: 21 lutego 2015, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plimka_bum wrote:
    Dziewczyny na wykresie pokazały mi się dwie kreski ? czy to jest wyznaczenie dnia owulacji wg. ovufriend?

    pionowa wskazuje dzień owu wyznaczony przez program a pozioma zaznacza wzrost temp

    3jvzi09kqvn0mrn0.png
  • urocza Autorytet
    Postów: 1639 986

    Wysłany: 21 lutego 2015, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a tu wszystko masz pięknie wytłumaczone :)
    https://ovufriend.pl/baza-wiedzy/pytania-i-odpowiedzi/wyznaczanie-dni-plodnych-i-owulacji,9.html#65

    3jvzi09kqvn0mrn0.png
  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 21 lutego 2015, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    urocza wrote:
    a tu wszystko masz pięknie wytłumaczone :)
    https://ovufriend.pl/baza-wiedzy/pytania-i-odpowiedzi/wyznaczanie-dni-plodnych-i-owulacji,9.html#65
    czyli owulację według ovu miałam w 9 dc / ciekawe

    Edyta
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2015, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę, że jak mu powiesz, że np Cię boli podbrzusze i że nie wiesz co tam się w środku dzieję to Ci USG zrobi:P trzeba trochę pościemniać bo na NFZ nie chcą robić USG..:)


    Dziwne, że OF Ci wyznaczył w 9dc owulację :)) Ale to tylko program;) ja myślę, że będziesz ją dopiero miała;))

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2015, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja byłam dziś zrobić badania z krwi estradiol i progesteron;) wynik we wtorek;) a dziś dopiero odebrałam androstendion bo o nim zapomniałam heh:) wynik to 1,36 a norma jest od 0.57-2.63 więc wydaje mi się, że dobrze wyszedł. Co myślicie??:)

  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 21 lutego 2015, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandrakili wrote:
    Ja byłam dziś zrobić badania z krwi estradiol i progesteron;) wynik we wtorek;) a dziś dopiero odebrałam androstendion bo o nim zapomniałam heh:) wynik to 1,36 a norma jest od 0.57-2.63 więc wydaje mi się, że dobrze wyszedł. Co myślicie??:)
    Wydaje mi się że wynik masz dobry , chociaż ja nie jestem dobra w wynikach, obserwacjach itp itd. Ja ostatnio jak badałam androstendion to miałam 2,63 czyli górna granica normy :). Aczkolwiek badania robiłam rok temu :/ bo jak pisałam wcześniej lekarz nie zleca mi wykonywania badań.

    Edyta
  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 21 lutego 2015, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się strasznie zestresowałam wczorajszą diagnozą , nie wiem co to będzie .

    Edyta
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2015, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje stare wyniki to w 2012 2.54 :) więc też górna granica a w 2013 miałam 5.28 ale wtedy norma była od 0.40 - 4.10 ale to i tak za wysoko;)

    Plimka nie stresuj się niepotrzebnie bo narazie masz 12dc jeszcze owulacje dostaniesz zobaczysz:) idź jeśli to możliwe na monitoring w poniedziałek :))

  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 21 lutego 2015, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandrakili wrote:
    Moje stare wyniki to w 2012 2.54 :) więc też górna granica a w 2013 miałam 5.28 ale wtedy norma była od 0.40 - 4.10 ale to i tak za wysoko;)

    Plimka nie stresuj się niepotrzebnie bo narazie masz 12dc jeszcze owulacje dostaniesz zobaczysz:) idź jeśli to możliwe na monitoring w poniedziałek :))
    no właśnie chciałabym tylko tak: mój gin nie przyjmuje w poniedziałek , dopiero we wtorek popołudniu a to już za późno jak na pregnyl. Znalazłam lekarza w ramach NFZ u którego niby umówiłam wizytę , niestety prywatne gabinety zapełnione. Tylko mam właśnie obawę czy będzie chciał zrobić to USG bo słabo to widzę.

    Edyta
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2015, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spróbuj coś powymyślać: Głupio się przyznać ale kiedyś chciałam sprawdzić czy pęcherzyk rośnie a nie miałam jak do lekarza jechać i wieczorem kolo 20 pojechałam na izbę przyjęć, że mnie jajniki boja.. Pani ginekolog zrobiła USG :D przepisała jakieś leki których nie wykupiłam i byłam spokojna:D Niestety u Nas w kraju trzeba kombinować :D

  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 21 lutego 2015, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandrakili wrote:
    Spróbuj coś powymyślać: Głupio się przyznać ale kiedyś chciałam sprawdzić czy pęcherzyk rośnie a nie miałam jak do lekarza jechać i wieczorem kolo 20 pojechałam na izbę przyjęć, że mnie jajniki boja.. Pani ginekolog zrobiła USG :D przepisała jakieś leki których nie wykupiłam i byłam spokojna:D Niestety u Nas w kraju trzeba kombinować :D
    no dobra ale co on ci robi USG a ty pytasz. Przepraszam a tak przy okazji jakiej wielkości jest pęcherzyk ? :)

    Edyta
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2015, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak wsumie to ja nie miałam wtedy ani jednego pęcherzyka ale na USG powinno być wszystko napisane. Możesz pójść na NZF i powiedzieć, że Cię boli i czy może to być spowodowane owulacją i czy mógłby zrobić USG:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2015, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plimka_bum wrote:
    no i wróciłam od lekarza, niestety w 11dc pęcherzyk 12 mm wg. lekarza za mały i nie będzie owulacji w tym miesiącu :( także nie ma sensu podawać pregnylu Kurcze dziwne bo bez laparo reagowałam na clo i pęcherzyki rosły a teraz nie :(
    Bzdura, 11 dzien cyklu i 12mm to dobry wynik :)) idz na monitoring w poniedzialek.. doprawdy jeszcze cos moze z tego wyjsc.. masz 12 mm a pecherzyki rosna okolo 2mm dziennie wiec w poniedziale masz 14 dizen cyklu i sliczny 18mm pecherzyk- a z takich juz sie dzieci rodzily :) a moze jeszcze podrosnie i bedziesz miala pozno owulacje.. przeciez nie music byc ksiazkowo..

  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 21 lutego 2015, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ailatan wrote:
    Bzdura, 11 dzien cyklu i 12mm to dobry wynik :)) idz na monitoring w poniedzialek.. doprawdy jeszcze cos moze z tego wyjsc.. masz 12 mm a pecherzyki rosna okolo 2mm dziennie wiec w poniedziale masz 14 dizen cyklu i sliczny 18mm pecherzyk- a z takich juz sie dzieci rodzily :) a moze jeszcze podrosnie i bedziesz miala pozno owulacje.. przeciez nie music byc ksiazkowo..
    no wg. ovufriend to miałam w 9dc owulację ;)

    Edyta
  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 21 lutego 2015, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia a co w ogóle u ciebie słychać?

    Edyta
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2015, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plimka_bum wrote:
    no wg. ovufriend to miałam w 9dc owulację ;)
    e tam ovufriend to tylko maszyna.. obserwuj swoje ciało.. :) tylko to daje gwarancje sprawdzenia co sie w srodku dzieje.. doprawdy poszlabym gdzies na monitoring w poniedzialek.. pamietaj ze po laparoskopii wszytsko jest mozlwie i to troche przewraca do gory nogami

‹‹ 99 100 101 102 103 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ