X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

LAPAROSKOPIA

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2015, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plimka_bum wrote:
    w ogóle jakie uważacie badania należy robić?
    Mi gin kazała zrobić po laparoskopii w 2dc androstendion czy się poprawił :) no i w 18 dc estradiol i progesteron aby sprawdzić czy dobrze owulacje przeszłam:))

  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 22 lutego 2015, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandrakili wrote:
    Mi gin kazała zrobić po laparoskopii w 2dc androstendion czy się poprawił :) no i w 18 dc estradiol i progesteron aby sprawdzić czy dobrze owulacje przeszłam:))
    to teraz Ola pozostaje tylko czekać na wyniki :)

    Edyta
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2015, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Im bliżej tym gorzej ze mną chociaż i tak staram się o tym nie myśleć :) Jak wejdę na OF to się stresuje:P także jak najmniej muszę tu zaglądać:P Temperatura dziennie rośnie:) Jak spadnie to chyba kopne kogoś w żebra :P albo w kaloryfer :P

  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 22 lutego 2015, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola ale u Ciebie wykres wygląda książkowo przynajmniej tak mi się wydaje :) na pewno zobaczysz dwie kreseczki czego ci mocno życzę :)
    U mnie się pojawił problem bo... nie mam gdzie iść do ginekologa. Wszyscy prywatni zajęci, mieszkam w małym mieście więc dużego wyboru nie ma. Niby mój lekarz przyjmuje w szpitalu popołudniu ale.... obawiam że się wkurzy że podważam jego zdanie. Dzisiaj zrobiłam test owu-negatywny.

    Edyta
  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 22 lutego 2015, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Umówiłam się do innego lekarza ale dopiero na wtorek na 10:30

    Edyta
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2015, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Edyta :)
    Dobrze, że masz wizyte:) mam nadzieję, że pecherzyk urośnie do tego czasu :) a wtedy tylko działać :)

  • fablous Ekspertka
    Postów: 233 109

    Wysłany: 22 lutego 2015, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy wiecie kiedy można zacząć współżyć po laparo? Lekarz nic mi o tym nie wspomniał, a ja zapomniałam zapytać. Jestem 5 dzień po operacji i czuje się już coraz lepiej. Wiadomo że kilka dni jeszcze się wstrzymamy, z resztą teraz mąż pewnie bałby się mnie dotknąć, obchodzi się ze mną jak z jajkiem :). Ale może po weekendzie?

    3i49p07w0kmpd0v3.png
  • urocza Autorytet
    Postów: 1639 986

    Wysłany: 22 lutego 2015, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli się dobrze czujesz to próbuj od razu w tym samym cyklu, nie ma co zwlekać :)

    3jvzi09kqvn0mrn0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2015, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fablous wrote:
    Dziewczyny czy wiecie kiedy można zacząć współżyć po laparo? Lekarz nic mi o tym nie wspomniał, a ja zapomniałam zapytać. Jestem 5 dzień po operacji i czuje się już coraz lepiej. Wiadomo że kilka dni jeszcze się wstrzymamy, z resztą teraz mąż pewnie bałby się mnie dotknąć, obchodzi się ze mną jak z jajkiem :). Ale może po weekendzie?
    ja wrocilam 2 dni po laporoskopii do domu, a w 3 dniu po juz wspolzylam :) nie ma przeciwkazan- lekarz mowil ze mozemy dzilac od razu.. ale wszytsko zalezy jak bardzo jestes obolała- mnie troche bolalo hehe ale podczas seksu nie czuje sie bolu -tyle pozytywnych doznan :))

  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 22 lutego 2015, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fablous wrote:
    Dziewczyny czy wiecie kiedy można zacząć współżyć po laparo? Lekarz nic mi o tym nie wspomniał, a ja zapomniałam zapytać. Jestem 5 dzień po operacji i czuje się już coraz lepiej. Wiadomo że kilka dni jeszcze się wstrzymamy, z resztą teraz mąż pewnie bałby się mnie dotknąć, obchodzi się ze mną jak z jajkiem :). Ale może po weekendzie?
    my zaczęliśmy starania 6 dni po laparotomii / dzień po powrocie ze szpitala :D

    Edyta
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2015, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fablous wrote:
    Dziewczyny czy wiecie kiedy można zacząć współżyć po laparo? Lekarz nic mi o tym nie wspomniał, a ja zapomniałam zapytać. Jestem 5 dzień po operacji i czuje się już coraz lepiej. Wiadomo że kilka dni jeszcze się wstrzymamy, z resztą teraz mąż pewnie bałby się mnie dotknąć, obchodzi się ze mną jak z jajkiem :). Ale może po weekendzie?
    Ja z moim M 2 dni po laparoskopii współżyliśmy:) nic mnie nie bolało a nawet miałam wielką ochotę hehe :)
    Także jak się dobrze czujesz to działajcie :))

  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 22 lutego 2015, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jestem dziewczyny zdołowana :( testy owulacyjne negatywne :(

    Edyta
  • fablous Ekspertka
    Postów: 233 109

    Wysłany: 22 lutego 2015, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny :)
    Ja czuję się dobrze ale jak przekonać męża że nie zrobi mi żadnej krzywdy :D
    Cały czas powtarza mi, że mam leżeć i odpoczywać, nawet herbatki sobie nie mogę zrobić sama, tak koło mnie skacze. Miłe to jest, ale ja już naprawdę dobrze się czuję.

    Na jakimś forum przeczytałam że współżycie zaraz po laparoskopii wiąże się ze zwiększonym ryzykiem ciąży pozamacicznej ale to chyba bzdura. W sensie, że jeśli jest ryzyko to raczej takie samo teraz jak i za dwa lub trzy miesiące, prawda?

    Z resztą nawet nie wiadomo czy istnieje jakakolwiek szansa na ciążę. Wcześniej owulację miałam tylko dzięki stymulacji a w tym cyklu nic nie łykałam.

    plimka_bum nie załamuj się :( mnie testy owulacyjne zawsze oszukiwały, wynik negatywny mimo że później na monitoringu okazywało się że jest owu. Także głowa do góry, nie przekreślaj tego cyklu :)

    3i49p07w0kmpd0v3.png
  • sylka0102 Przyjaciółka
    Postów: 725 48

    Wysłany: 22 lutego 2015, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie tak samo testy oszukiwały zawsze wychodziły pozytywne ale jakoś do dziś z tego nic nie ma:( Ja po laparoskopii również współżyłam 2 dni po czułam się super. Lekarz nie kazał z niczym czekać tylko działać.

    Czekam wciąż na ten cud....

    j36rxzdvdx1kpbz0.png
  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 22 lutego 2015, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hm aa mnie pobolewa dzisiaj prawy jajnik

    Edyta
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2015, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edyta to owulacja się zbliża.. dam sobie uciąć rękę:) tym bardziej, że miałaś pecherzyk i to nienajmniejszy :)

  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 22 lutego 2015, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam Ola taką nadzieję aczkolwiek jest ona bardzo niewielka.

    Mam jeszcze jedno pytanie, jak długo jest "ważna" laparoskopia tj. ile czasu te jajniki będą miały te otwory i będą "lepiej" pracować? wiecie może?

    Edyta
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2015, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plimka_bum wrote:
    Mam Ola taką nadzieję aczkolwiek jest ona bardzo niewielka.

    Mam jeszcze jedno pytanie, jak długo jest "ważna" laparoskopia tj. ile czasu te jajniki będą miały te otwory i będą "lepiej" pracować? wiecie może?
    około 6 miesiecy Edyta..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2015, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze Natalia mówi ok. 6 miesięcy:))

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2015, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ano dobrze mowie.. a to juz mooj 3 cykl i nic :(( ide w piatek na monitoring, zobaczymy czy clo podziałało..

‹‹ 101 102 103 104 105 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ