X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

LAPAROSKOPIA

Oceń ten wątek:
  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 16 lutego 2015, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale bałam się cholernie zdejmowania szwów :P

    Edyta
  • Lucy Autorytet
    Postów: 1514 455

    Wysłany: 16 lutego 2015, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak, nie wiadomo czego się spodziewać :)

    zem3j44jocammsgx.png
    zrz6x1hp5wag352p.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2015, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam pytanie, czy może któraś z Was miała w okresie około owulacyjnym zmiany w sutkach? :)

  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 16 lutego 2015, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandrakili wrote:
    Dziewczyny mam pytanie, czy może któraś z Was miała w okresie około owulacyjnym zmiany w sutkach? :)
    Ja mam sutki twardsze przed okresem, w czasie owulacji nie zaobserwowałam nic takiego :)

    Edyta
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2015, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muszę chyba do apteki pojsc, myslalam ze ktos mi cos doradzi:)) moje sutki dzis to tragiczna sprawa. Sa duze okropnie bola, czerwone i wygladaja jakby je ktos pumeksem tarł :(

  • sylka0102 Przyjaciółka
    Postów: 725 48

    Wysłany: 16 lutego 2015, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynki właśnie przyjechałam z monitoringu dziś mam 11 dzień cyklu i mam 7mm pęcherzyk także zaczyna się coś dziać w prawym jajniku mam iść na monitoring w piątek jeszcze zobaczymy czy urośnie mam nadzieje. POZDRAWIAM

    Czekam wciąż na ten cud....

    j36rxzdvdx1kpbz0.png
  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 16 lutego 2015, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylka0102 wrote:
    Cześć dziewczynki właśnie przyjechałam z monitoringu dziś mam 11 dzień cyklu i mam 7mm pęcherzyk także zaczyna się coś dziać w prawym jajniku mam iść na monitoring w piątek jeszcze zobaczymy czy urośnie mam nadzieje. POZDRAWIAM
    Powodzenia życzę :)

    Edyta
  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 16 lutego 2015, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandrakili wrote:
    Muszę chyba do apteki pojsc, myslalam ze ktos mi cos doradzi:)) moje sutki dzis to tragiczna sprawa. Sa duze okropnie bola, czerwone i wygladaja jakby je ktos pumeksem tarł :(
    Po tej laparoskopii naprawdę dziwne rzeczy się dzieją. Ale to dobrze bo może to oznacza owulkę i fasolkę na koniec cyklu :)

    Edyta
  • urocza Autorytet
    Postów: 1639 986

    Wysłany: 16 lutego 2015, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandrakili wrote:
    Muszę chyba do apteki pojsc, myslalam ze ktos mi cos doradzi:)) moje sutki dzis to tragiczna sprawa. Sa duze okropnie bola, czerwone i wygladaja jakby je ktos pumeksem tarł :(

    Po laparoskopii i vissane moje sutki po każdej owulce szaleją: duże, sterczą i czerwone, mija po 13 dniach, jak przychodzi okres...

    3jvzi09kqvn0mrn0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2015, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No mam nadzieję, że to minie bo już wytrzymać się nie da.. posmarowałam sobie maścią i czekam może przejdzie :)

  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 17 lutego 2015, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandrakili wrote:
    No mam nadzieję, że to minie bo już wytrzymać się nie da.. posmarowałam sobie maścią i czekam może przejdzie :)
    I jak tam Ola skutki ?

    Edyta
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2015, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadal moje sutki są bardzo czerwone i bolą ale tylko przy dotyku także nie jest źle :)

    Dziewczyny a jak jest skok temperatury po spadku to znaczy ze owu juz byla??:)

  • pudelekpl Koleżanka
    Postów: 79 7

    Wysłany: 17 lutego 2015, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej hej
    ja tak z doskoku :) byłam u dr, wina progesteronu bo spadł, także teraz po owu mam brac luteine już zaczęłam nowy cykl także zobaczymy co się będzie działo :) czy w ogóle coś. Ten cykl będzie na monitoringu także po podglądam jak się sprawy mają.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2015, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to powodzenia pudelek:)

  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 17 lutego 2015, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pudelekpl wrote:
    hej hej
    ja tak z doskoku :) byłam u dr, wina progesteronu bo spadł, także teraz po owu mam brac luteine już zaczęłam nowy cykl także zobaczymy co się będzie działo :) czy w ogóle coś. Ten cykl będzie na monitoringu także po podglądam jak się sprawy mają.
    a czy mówił ci dlaczego ta beta tak urosła ?

    Edyta
  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 17 lutego 2015, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słuchajcie dziewczyny, czy miałyście kiedykolwiek infekcję przy stosowaniu clostylbegytu ? Dzisiaj tak się właśnie zorientowałam że odkąd zaczęłam brac clo coś zaczyna mnie swędzieć, dodatkowo u mojego M też się wysypka pojawiła. Skojarzyłam że ostatnio miałam takie infekcje właśnie w tych miesiącach kiedy brałam clo.
    Czy to możliwe? czy to zbieg okoliczności? :/

    Edyta
  • pudelekpl Koleżanka
    Postów: 79 7

    Wysłany: 17 lutego 2015, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    beta rośnie jak dochodzi do zagnieżdżenia, także gdyby nie ten progesteron to by było może coś z tego :(

  • pudelekpl Koleżanka
    Postów: 79 7

    Wysłany: 17 lutego 2015, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    brałam clo, ale nigdy nie miałam wysypek ani nic takiego. ale skoro zauważyłaś że to jest tylko w tych miesiącach to może coś jest na rzeczy? a w ulotce nic nie piszę w skutkach ubocznych ?

  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 17 lutego 2015, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pudelekpl wrote:
    brałam clo, ale nigdy nie miałam wysypek ani nic takiego. ale skoro zauważyłaś że to jest tylko w tych miesiącach to może coś jest na rzeczy? a w ulotce nic nie piszę w skutkach ubocznych ?
    no właśnie w ulotce nie ma wymienionych tych wysypek w powikłaniach. Jutro ostatni dzień clo , w piątek monitoring więc zapytam.

    Kurcze pudelek ale to znaczy że było blisko i że coś tam u Ciebie się dzieje a to już dobrze :)

    Edyta
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2015, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plimka_bum wrote:
    Słuchajcie dziewczyny, czy miałyście kiedykolwiek infekcję przy stosowaniu clostylbegytu ? Dzisiaj tak się właśnie zorientowałam że odkąd zaczęłam brac clo coś zaczyna mnie swędzieć, dodatkowo u mojego M też się wysypka pojawiła. Skojarzyłam że ostatnio miałam takie infekcje właśnie w tych miesiącach kiedy brałam clo.
    Czy to możliwe? czy to zbieg okoliczności? :/
    Tak ja tak mam .. bardzo mnie swedzi ale tylko chyba przez 2 dni:))

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lutego 2015, 18:09

‹‹ 96 97 98 99 100 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ