X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną MedArt Poznań
Odpowiedz

MedArt Poznań

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2016, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2016, 19:05

    MARTIII lubi tę wiadomość

  • MARTIII Przyjaciółka
    Postów: 159 49

    Wysłany: 19 kwietnia 2016, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki liloe, chciałam się upewnić (mniej więcej), bo gdzieś mi mignęła inna kwota..;)

    starania od września 2013.....
    4 IUI
    Czerwiec 2017- naturalny CUD <3

    hchy3e3ke0us8rxl.png
  • julajka Koleżanka
    Postów: 214 11

    Wysłany: 19 kwietnia 2016, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oprocz bolow na @ nie mam zadnego plamienia nic kompletnie. Juz mi brzuch po punkcji spadl i nie boli tak. Ahhhh.. moj m nie chce wiecej w tym roku ivf a ja juz mysleno nastepnym aby szybciej. No zobacze do czwartku co wyjdzie.

  • MARTIII Przyjaciółka
    Postów: 159 49

    Wysłany: 19 kwietnia 2016, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julajka moze jeszcze poczekaj do czwartku i dopiero będziesz rozmyślać o kolejnych ivf. Miejmy nadzieje do konca!

    starania od września 2013.....
    4 IUI
    Czerwiec 2017- naturalny CUD <3

    hchy3e3ke0us8rxl.png
  • julajka Koleżanka
    Postów: 214 11

    Wysłany: 19 kwietnia 2016, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mamy zbytnio funduszy na nastepne. Ufff masakra. Poczekam. Narazie zadnych plamien tylko klucie jajnikow i bol czasem jak na @. Poczekam do czwartku jak bedzie kiepsko to chyba musze luteine odstawić.

  • Natu93 Autorytet
    Postów: 923 293

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dzisiaj bylam w nowej siedzibie medart

    calkiem calkiem
    Nowoczesnie duzo miejsca;)

    Dostalam femoston i czekac na okres potem wracam po mrozaczki

    MARTIII lubi tę wiadomość

    Bliźniaki <3
    Najprawdpodobniej Parka <3
  • julajka Koleżanka
    Postów: 214 11

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 00:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natu super ze sie udalo wam pojechac.

  • MARTIII Przyjaciółka
    Postów: 159 49

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    julajka, jak sytuacja dzisiaj?

    starania od września 2013.....
    4 IUI
    Czerwiec 2017- naturalny CUD <3

    hchy3e3ke0us8rxl.png
  • julajka Koleżanka
    Postów: 214 11

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej martii poszlam zrobilam badanie jutro wyniki po 12. ale dzis masakra mam straszne zawroty glowy dzis sie nasilily mieszkam na 3 pietrze i nie moglam do domu wejsc taki odlot mialam. sikanca nie robilam bo sie balam. jutro rano zrobie. ale martwia mnie zawroty, poza tym nic cycki nie bola brzuch tez nawet wrecz schudlam czyli wrocilam do mojej wagi. brzuch juz nie jest tak wielki jak podczas stymulacji i po punkcji choc powiem ze dalej jak siadam to czujej jej skutki. czekam do jutra zobaczymy, nie chce mi sie isc do pracy uffff chetnie bym drzemke sobie zrobila.

    a jak u reszty dziewczyn? piszcie cos co u was

  • julajka Koleżanka
    Postów: 214 11

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzwonilam do laboratorium moge pytac o wynik juz dzis, dam wam znac. cierpliwosci zycze wszystkim bo to w naszej sytuacji chyba najwazniejsze a na czekaniu czas wolno "plynie"

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2016, 19:05

  • julajka Koleżanka
    Postów: 214 11

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny pani z labo podala mi wynik 1,2 czyli lipa. dzwonilam do dr i kazal w niedziele sie pojawic. wiec ainaa moze sie spotkamy jak sie tam dodzwonie bo nie odbieraja wogole

    jakos sie trzymam dziekuje za wsparcie i kciuki

    pozdrawiam

  • Ainaa Autorytet
    Postów: 1246 357

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julajko - bardzo mi przykro :/
    Ehhh... skąd ja znam taki wynik. Bądź silna, nie poddawaj się.
    Kurcze.. próbuj, dzwon do skutku. Może jutro od rana.
    czemu kazał w niedziele przyjechac? Mi nigdy po becie ujemnej nie kazał przyjeżdżac, tylko najwczęsniej w 1dc...

    O, moze sie spotkamy :)

    Aina
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2016, 19:05

  • MARTIII Przyjaciółka
    Postów: 159 49

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiepskie wieści i u mnie..

    byłam wczoraj w klinice i faktycznie jest extra w porównaniu ze starą siedzibą. No ale nie ma się co dziwić, za tą kasę warunki muszą być!;) chcociaz wszyscy jacyś tacy nerwowi mi się wczoraj wydali...;0
    Miałam zacząć zastrzyki do iui, a doktor kazała zbadać hormony i mam estriadol 72....mówiła że do iui powinnam mieć mniej niż 60...załamka bo mówiła, że wtedy zaleci antyki na 3 tyg... zobaczymy co mi dzisiaj odpisze....wrrrr

    julajka...może beta dopiero rośnie??
    Aina, trzymam kciuki za punkcje!
    liloe przykro mi z powodu straty..:(

    starania od września 2013.....
    4 IUI
    Czerwiec 2017- naturalny CUD <3

    hchy3e3ke0us8rxl.png
  • MARTIII Przyjaciółka
    Postów: 159 49

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ainaa wrote:
    Estradiol 70 to moje marzenie, mój w 3dc ma ponad 180 i dlatego aż 3 IVF sie nie udały. To u mnie oznacza wygasającą czynność jajników i dlatego 3 pecherzyki w 3 dc to niestety zły objaw, ich nie powinno jeszcze tam byc, przez to mam słabe komórki i brak ciąży. Niestety nie ma na to leku :/

    Trzymam za Was kciuki, leczcie sie, nie poddawajcie!

    hmm to jestem ciekawa czy moja ginka wstrzyma stymulacje przy tym wyniku 72...;/
    Kurde...u Ciebie az 180? kurde...że nie ma na to leku :( a zawsze rosły Ci tak szybko??

    starania od września 2013.....
    4 IUI
    Czerwiec 2017- naturalny CUD <3

    hchy3e3ke0us8rxl.png
  • MARTIII Przyjaciółka
    Postów: 159 49

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niby mam ten estriadol 70 a wg gin za dużo....także nici z zabiegu w tym cyklu i antyki przez 3 tyg. :/ ciągły wiatr w oczy...:(
    nie mniej powodzenia wam życzę i trzymam cały czas kciuki żeby w końcu nam się poszczęściłO!!!!

    starania od września 2013.....
    4 IUI
    Czerwiec 2017- naturalny CUD <3

    hchy3e3ke0us8rxl.png
  • MARTIII Przyjaciółka
    Postów: 159 49

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a jaki jest Twoj estriadol i do kogo chodzisz>??

    starania od września 2013.....
    4 IUI
    Czerwiec 2017- naturalny CUD <3

    hchy3e3ke0us8rxl.png
  • gochu Przyjaciółka
    Postów: 146 37

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, można? Ja też z medartu, obecnie w trakcie stymulacji do czwartego podejścia. Wczoraj byłam na podglądaniu i ogólnie kiepsko reaguję w tym cyklu :-/ Ainaa, wyczytałam, że też masz problem z transferami w cyklach stymulowanych, my przez to straciliśmy 3 zarodki :-( Teraz już z góry zaznaczone, że tylko krio (jeśli w ogóle będzie co mrozić...). A nowa siedziba rzeczywiście robi wrażenie :-)

  • julajka Koleżanka
    Postów: 214 11

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dodzwonilam sie. Uffff ciezko. W niedziele jade. Ale sama bo moj m to nie doszedl do sieboe i noe chce juz kontynuować. Finanse. Musze sie wypytac doktora co teraz chce robic. Niby mam sile ale powiem wam ze nie wiem czy chce ciagnac dalej to wszystko. Zeby to nie bylo takie drogie to jeszcze o polowe tansze powinno byc.

‹‹ 8 9 10 11 12 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ