X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną MedArt Poznań
Odpowiedz

MedArt Poznań

Oceń ten wątek:
  • Natu93 Autorytet
    Postów: 923 293

    Wysłany: 24 kwietnia 2016, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julajka
    nie dostalam
    Mam femoston na miesiac potym miesiaczka jak odstawie i mozemy zaczynac

    Bliźniaki <3
    Najprawdpodobniej Parka <3
  • julajka Koleżanka
    Postów: 214 11

    Wysłany: 24 kwietnia 2016, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj to juz niedlugo. Zenie teraz leci ze az. Moge sie podzielic. Poza tym boli tez. Klinika wypas w kiblu to sie pogubilam az hehehe ;)

  • icsi Koleżanka
    Postów: 63 18

    Wysłany: 24 kwietnia 2016, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    julajka dzięki a podchodziliscie do icsi czy imsi? my przy icsi wydalismy ponad 12000 z tego 6700 sama procedura a reszta to leki i badania;/

  • julajka Koleżanka
    Postów: 214 11

    Wysłany: 24 kwietnia 2016, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mielismy icsi. Ponad 9000 to z lekami i wizytami. I badaniami wszystko podliczone. Moge pozniej napisac ule co kosztowalo. Sama procedura 6400zl. Badania zalatwialam czesc na nfz u ogolnego bo pomagal mi na tyle ile mogl.

  • julajka Koleżanka
    Postów: 214 11

    Wysłany: 24 kwietnia 2016, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My zajechalismy przed 11. No spoko anty dostalam i za 3 tyg na sprawdzenie czy jajniki doszly do siebie

    Ainaa lubi tę wiadomość

  • julajka Koleżanka
    Postów: 214 11

    Wysłany: 24 kwietnia 2016, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiecie co jest najgorsze ze nie mozna wiecej nic zrobic zeby sie zagniezdzily. przekopię internet moze sama cos zdzialam i znajde

  • Ainaa Autorytet
    Postów: 1246 357

    Wysłany: 24 kwietnia 2016, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzeba próbować, jesli endo prawidłowe i zarodki tez w końcu powinno sie udać.

    Aina
  • julajka Koleżanka
    Postów: 214 11

    Wysłany: 24 kwietnia 2016, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    podjelismy decyzje ze to ostatni nasz raz. bede jeszcze musiala sie z tym pogodzic. szukam czegos w immunologii zobaczymy. dostalam pozwolenie dla swietego spokoju bo marudzilam zrobic badanie na celiaklie, ale zastanawiam sie czy czegos wiecej nie zrobic

    http://www.nasz-bocian.pl/phpbbforum/viewtopic.php?f=6&t=15779 taki przyklad ten pierwszy wpis. ale jeszcze pokopie w necie moze cos tam wynajde :). narazie szykujemy sie dr mowi ze lepiej wczesniej zaczac bo jajniki jeszcze sa po wczesniejszej stymulacji i moze bede potrzebowala mniejsza ilosc lekow. no zobaczymy za 3 tyg jak wygladaja bo teraz to sa duze jeszcze

  • gochu Przyjaciółka
    Postów: 146 37

    Wysłany: 24 kwietnia 2016, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też byłam dzisiaj, ale ostatecznie na 7.30... Ciężko się wstawało :-)
    Ja polecam dr Kubiaczyk, chociaż u nas problem jest obustronny, także nie mogę się wypowiadać odnośnie tylko męskiego.

    Julajka, Ainaa ma rację - pierwsza procedura często może być nieudana, u nas taka właśnie była (zero zarodków), ale pozwoliła wdrożyć dodatkowe działania (np. suplementy) i kolejne były już lepsze. Oczywiście nadal czekam na tę idealną.

  • gochu Przyjaciółka
    Postów: 146 37

    Wysłany: 24 kwietnia 2016, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ainaa, trzymam kciuki za jutro!

  • Ainaa Autorytet
    Postów: 1246 357

    Wysłany: 24 kwietnia 2016, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gochu, wielkie dzieki, ale co u Ciebie, rosną pecherzyki?

    Aina
  • gochu Przyjaciółka
    Postów: 146 37

    Wysłany: 24 kwietnia 2016, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ainaa, z prolaktyną jeszcze zdążysz - wyniki są tego samego dnia.

    Ainaa lubi tę wiadomość

  • gochu Przyjaciółka
    Postów: 146 37

    Wysłany: 24 kwietnia 2016, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest jeden duży i kilka mniejszych, które mam nadzieję podgonią. Właśnie się ostrzyknęłam, piję odżywkę białkową i wierzę, że będzie dobrze.

  • Ainaa Autorytet
    Postów: 1246 357

    Wysłany: 24 kwietnia 2016, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A który to dzien stymulacji? Trzymam kciuki, aby urosło sporo pęcherzyków i były z nich ładne komórki!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 kwietnia 2016, 20:25

    gochu lubi tę wiadomość

    Aina
  • gochu Przyjaciółka
    Postów: 146 37

    Wysłany: 24 kwietnia 2016, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha, rozumiem. Myślałam, że pierwszy raz będziesz badać. U mnie kiedyś podskoczyła przed transferem i musiałam wziąć 1 tabletkę zamiast 1/2 (u mnie dostinex) - podobno prolaktyna szybko spada. Zbadaj i ewentualnie zapytaj jeszcze jutro lekarza - może będzie miał jakiś pomysł.

    Dzien 10 więc już końcówka i dlatego trochę się obawiam o ostateczny wynik. Zobaczymy, we wtorek mam kolejne podglądanie.

    Dzięki :-*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 kwietnia 2016, 20:32

  • julajka Koleżanka
    Postów: 214 11

    Wysłany: 24 kwietnia 2016, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej
    ainaa ja mialam 8 jajek z tego 7 bylo ok, 4 sie zaplodnily po 4 dniach zostaly 3, a w piatej dobie byly tylko dwa morule ktore sie wolno rozwijaly.
    te badania co mam zrobic to trwaja 3 tyg czyli akuat do nastepnej wizuty juz powinny byc. myslalam zeby jeszcze jakies zrobic na wlasna reke ale nie wiem jakie.
    nie boj sie klinika jest na zadupiu ze tk powiem i nie trzeba w miasto jechac. jak masz w telefonie neta to ustaw w google maps nawigacje jest siwietna. malo tych jajeczek masz kurcze jego mac. mam nadzieje ze sie wam ty razem uda.
    nie bedziemy podchodzic kolejny raz bo finanse, kredytu nie bierzemy mamy juz hipoteczny. odczekamy zobaczymy.przynajmniej dr konkretnie powiedzial. in vitro to loteria a my jeszcze nic nigdy nie wygralismy. i wiecie jak wplywa na psychike stres z tym zwiazany. i czlowiek dziczeje.

    gochu za ciebie tez trzymam mocnoooooo kciuki. ja tez tak mialam ze sie slabo rozwijaly ale pod koniec podgonily.

  • icsi Koleżanka
    Postów: 63 18

    Wysłany: 24 kwietnia 2016, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzieki dziewczyny, mam caly czas metlik w glowie,jak myslicie lepiej czekac az zarodki sie rozwina i podawac w 4-5 dobie czy 2-3? widze, ze w medarrt podaja juz bardziej rozwiniete zarodki...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2016, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2016, 19:05

  • julajka Koleżanka
    Postów: 214 11

    Wysłany: 24 kwietnia 2016, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    icsi lepiej do 5 doby, duzo rozwija sie do 3 i pozniej przestaje.

  • julajka Koleżanka
    Postów: 214 11

    Wysłany: 24 kwietnia 2016, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez uwazam ze w 5 sa lepsze. Gdzies nawet czytalam ze do 3 rosna a pozniej lipa wiec zawsze jakis % wiecej szansy jest. Jesssuuu jak na naturalnym to bosko.... ja znow bede miala pewnie stymulacje masakra. To daj znac jak poszlo. Nie denerwuj sie jazda dasz rade kobietki sa silne jak trzeba

‹‹ 10 11 12 13 14 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ