X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną MedArt Poznań
Odpowiedz

MedArt Poznań

Oceń ten wątek:
  • MalaHD Autorytet
    Postów: 3240 2101

    Wysłany: 24 maja 2017, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A88 cóż za cudowne zarodki :) Takie to już MUSZĄ zostać :)

    Lady mi zamrozili 2 na jednej słomce wbrew mojej woli :/ NIBY ten jeden klasy EB nie nadaje się do samodzielnego transferu dlatego jest zamrożony z innym. Do tego mam jeszcze 2 zamrożone osobno ale też nie wiem co dalej bo ja 2 na pewno nie wezmę. Obym nie musiała korzystać z tej słomki :)

    klz9jw4z5xllyqdn.png
  • dżdżownica Autorytet
    Postów: 2069 1498

    Wysłany: 24 maja 2017, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam wszystkie pojedynczo ale nikt nie pytał.

    1JyDp2.png
  • ladybirth Autorytet
    Postów: 443 115

    Wysłany: 24 maja 2017, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i to mnie właśnie wkurza, że Doktorek nawet nie spytał. Dla mnie to ważne ale w porę nie zapytałam bo same wiecie jak jest z Doktorkiem. On mało mówi i czasem nie wiem co jest ważne. Byłam pewna że mroza pojedynczo ale teraz już tej pewności nie mam.. jak dr wróci to się z nim skontaktuje bo na recepcji pewnie nikt takich informacji nie ma.
    A wiadomo kiedy będzie? Czyżby znów wspólny urlop z Panią Dr?? :D

  • gabrysia111 Autorytet
    Postów: 805 351

    Wysłany: 24 maja 2017, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antonna, ja jeszcze jestem na liście rezerwowej i prawdopodobnie będą mnie przekładały :/ Dziś nie ma Pani dr, ale jak się z nią skontaktują, to będą ustawiały. Poprosiłam, by mnie wcisnęły, ale nie wiem co z tego będzie... Bez sensu...

    l22ntv73m8tqf2yc.png
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 24 maja 2017, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabi dzwonili do Ciebie? Bo do mnie jeszcze nie >.<

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • gabrysia111 Autorytet
    Postów: 805 351

    Wysłany: 24 maja 2017, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzwoniłam... Niby mają się kontaktować z Panią dr...

    l22ntv73m8tqf2yc.png
  • gabrysia111 Autorytet
    Postów: 805 351

    Wysłany: 24 maja 2017, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem w nerwach, bo nawet nie wiem, kiedy będę mieć USG. Dlaczego od razu nie dostałam pewnego terminu wizyty jak np. Mysza? Nie kumam ich systemu umawiania. Nie dość, że mąż nie może w inny dzień niż jutro, to jeszcze panie rejestratorki ostatnio same zaproponowały L4 do wizyty, czyli do jutra. Więc i tak muszę się tam pojawić kurde no...

    l22ntv73m8tqf2yc.png
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 24 maja 2017, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabi ja się umawiałam na tę wizytę jakoś 13.04 i już nie było miejsc i też wpisali mnie na listę rezerwową. Pani dr ma za dużo pacjentek. No ale to nie nasza wina przecież i mi się to też nie podoba. Próbowałam teraz dzwonić do nich, ale nie odbierają. Proś o wizytę jutro, powinni być fair i Ci to umożliwić, skoro w inny dzień mąż nie może. Mój najwyżej weźmie wolne w pracy jak mi podadzą godzinę roboczą, no ale wolałabym, żeby nie musiał brać wolnego.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 maja 2017, 17:25

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • kasiula2122 Przyjaciółka
    Postów: 83 20

    Wysłany: 24 maja 2017, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaHD wrote:
    Gratulacje dziewczyny! Cudowne wieści <3

    Mi też wyszedł gen, przeciwciał nie miałam, na dietę nie przeszłam :D

    Ż jest w czwartek, ja miałam mieć wizytę ale chyba odwołam. Byłam w zeszłym tyg u innego lekarza i jak niebo do ziemi, chyba nie chcę u niego prowadzić ciąży. On robi tylko usg płodu, koniec. Ani nie zbada recznie ani nie sprawdzi co z szyjka ani czy nie mam jakiejś infekcji, na jajniki też nie patrzy, piersi nie zbadał mi ani razu ani cytologii też nie zrobił a chodzę do niego od września :/ a na moje pytania odpowiada, że się naczytałam internetów i mam nie glupkowac. U nowego dr siedziałam 40 minut i czułam się dobrze zbadana i zaopiekowana. Mam wrażenie, że on robi wszystko bylejak byle szybko a kasuje jak za zboże :/
    Heja Mala odwolujesz ta wizyte jutrzejsza u dr Zaka?kurcze dzwonilam dzisiaj na rejestracje zeby sie do niego umowic i Pani mowi ze dopiero na sobote wolny termin

    w57v3e3kt53bmubr.png
  • kiciakocia Autorytet
    Postów: 823 346

    Wysłany: 24 maja 2017, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja ze swojej strony mogę Wam powiedzieć tylko, że jeśli chcecie prowadzić ciążę u Pani dr to po prostu ppwinnyście się z tym pogodzić. To jest klinika leczenia niepłodności i tak naprawdę to zabiegi i oceny mają w niej priorytet. Muszą się odbyć danego dnia i koniec kropka. Same niedawno byłyście w sytuacji kiedy oceny były umawiane czasem z dnia na dzień i nie było sytuacji, że dr nie zrobiła Wam oceny bo nie ma miejsca. Prawda jest taka, że wizyty ciążowe odbywają się w określonym czasie, ale dzień w tą czy w tamtą nie robi wielkiej różnicy. Nie dziwcie się więc, że mogą być listy rezerwowe, bo są oceny, zabiegi i jeszcze wizyty planowe, których terminy "xaklepane" były sporo wczesniej np. 2 miesiące temu.
    Prawda jest taka, że oni robią co mogą, ale przede wszystkim muszą mieć priorytety. Ciężarna (jeśli nic się nie dzieje) będąca na L4 może równie dobrze być przesunięta na dzień później, bo zwyczajnie dr nie ma mocy przerobowych aby ją przyjąć, a same wiecie, że często siedzi w klinice od rana do nocy.
    Dla pocieszenia - potem będzie latwiej, bo co druga wizyta jest tylko u Pani dr, a co druga u dr Sz (w okresie 12-32 tc). Wtedy zapisujecie się do Pani dr z wyprzedzeniem 8 tyg i nie ma list rezerwowych ;)

  • gabrysia111 Autorytet
    Postów: 805 351

    Wysłany: 24 maja 2017, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kicia, ja rozumiem i nie chcę zabierać miejsca tym bardziej potrzebującym. Chodzi mi o to, że panie same zaproponowały L4 do jutra, co pozwoliło mi myśleć, że ta wizyta się odbędzie, tylko godzina do ustalenia... Mąż planuje wolne w pracy, gdy ustalają grafik i poza jutrem do końca miesiąca chodzi do pracy codziennie. Gdybym wiedziała, że to tak wygląda, to poprosiłabym o inny, ale pewny termin. Same wszystkie wiecie, jak trudno oczekiwać na pierwsze usg, no jestem już po prostu nerwowa, a oni mi tego nie ułatwiają :(

    l22ntv73m8tqf2yc.png
  • MalaHD Autorytet
    Postów: 3240 2101

    Wysłany: 24 maja 2017, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiu ja próbowałam dziś dzwonić i się nie dodzwonilam, będę jeszcze próbowała. Mam na 11:30 mogę powiedzieć, że wejdziesz za mnie to napisz mi nazwisko

    klz9jw4z5xllyqdn.png
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 24 maja 2017, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kicia ja rozumiem skąd wynikają te problemy i gorąco kibicuję tym, które się starają o dziecko. Niemniej jednak nikt mnie nie uprzedzał, że tak to będzie wyglądać i nie proponował pójścia do innego lekarza, a płacę jak wszyscy i to dużo za wizytę :> Ale Pani dr dobrze wg mnie prowadzi ciążę i póki co nie chcę z niej zrezygnować, więc zaciskam zęby, klnę pod nosem, a na wizytę przychodzę uśmiechnięta :D
    Kicia a od którego tc wizyty stają się częstsze?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 maja 2017, 18:33

    kiciakocia lubi tę wiadomość

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • kiciakocia Autorytet
    Postów: 823 346

    Wysłany: 24 maja 2017, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To wiecie już na samym początku, bo przy pierwszej wizycie. Niestety tak to wygląda. Mi też nie jest łatwo z takim trybem, bo nie mam z kim córki zostawić jak się dowiaduję na ostatnią chwilę, ale na wizyty pod koniec te co 2 tyg planuję się zapisać odgórnie na kilka żeby problemu potem nie było. Ja prowadzę u dr już kolejną ciążę więc te listy rezerwowe już mam przyswojone i wiem, że nie warto się denerwować. Pewnie w innym przypadku zmieniłabym lekarza.
    Gabrysiu oni mogą coś tam wstecz wypisać chyba 3 dni, tak mi się wydaje. Sama bez męża nie dasz rady dojechać? ja jeżdżę sama, tylko na pierwszym u dr Sz byłam z mężem. Trudno nam pogodzić godziny kliniki, pracę męża i opiekę nad córką więc tak wychodzi
    Antonna w sumie to nie wiem od kiedy

  • kasiula2122 Przyjaciółka
    Postów: 83 20

    Wysłany: 24 maja 2017, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaHD wrote:
    Kasiu ja próbowałam dziś dzwonić i się nie dodzwonilam, będę jeszcze próbowała. Mam na 11:30 mogę powiedzieć, że wejdziesz za mnie to napisz mi nazwisko

    Mala super chce wejsc za Ciebie.wyslalam Ci zaproszenie do przyjaciolek przyjmiesz?

    w57v3e3kt53bmubr.png
  • MalaHD Autorytet
    Postów: 3240 2101

    Wysłany: 24 maja 2017, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyjęte :)

    klz9jw4z5xllyqdn.png
  • gabrysia111 Autorytet
    Postów: 805 351

    Wysłany: 24 maja 2017, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i przełożyłi wizytę na piątek, jutro nie ma jak wcisnąć :(

    l22ntv73m8tqf2yc.png
  • MalaHD Autorytet
    Postów: 3240 2101

    Wysłany: 24 maja 2017, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabrysia szkoda :( ale mąż jeszcze nie raz zobczy maluszka. Mój na żadnej wizycie jeszcze nie był, prenatalne też mam na rano a on w pracy ale cóż zrobić.

    klz9jw4z5xllyqdn.png
  • gabrysia111 Autorytet
    Postów: 805 351

    Wysłany: 24 maja 2017, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pojechał błagać kierowniczkę o jakąś zamianę, może się uda... No nic nie poradzę przecież... Ale dodatkowy dzień stresu niestety przede mną :/

    l22ntv73m8tqf2yc.png
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 24 maja 2017, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabi mam nadzieję, że uda się mu jakoś te zmiany pozamieniać. Ja też jestem na piątek wpisana. Mój mąż na szczęście ma trochę elastyczne godziny pracy, więc może po prostu przyjechać do roboty trochę później niż zwykle. No mam nadzieję, że uda się Wam być razem, bo to taka moim zdaniem symboliczna wizyta i jak tatuś dziecka chce na niej być, to fajnie jakby była taka możliwość!
    Dodatkowy dzień stresu, ale jaki super prezent na Dzień Matki będziesz miała ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 maja 2017, 20:58

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
‹‹ 480 481 482 483 484 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ