X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną MedArt Poznań
Odpowiedz

MedArt Poznań

Oceń ten wątek:
  • kika123 Koleżanka
    Postów: 43 6

    Wysłany: 10 czerwca 2017, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MedA wrote:
    Kika encorton to to samo co metypred a z tego co kojarzę pisałaś że dostałaś od dr B ;)
    Tak dostałam metypred, nie wiedziałam, że działa tak samo jak encorton. Dziekuje

    kika
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 10 czerwca 2017, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alberta wrote:
    Antonna to Kiciakocia prywatnie mi pisała, że mi podaruje Puregon, ale u dr K była para, która też nie miała refundacji a finansowo słabo więc im przekazała szlachetnie. Będę w kontakcie, wysłałam Ci zaproszenie, ale strona szwankuje. Doszło? Ojej co by było gdybyśmy straciły Ovufriend.

    Doszło - zaakceptowałam ;)

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2017, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, uwaga, bedzie glupie pytanie ;) czy usg pecherzykowe Dr robi juz przez brzuch, czy nadal dowcipnie?

  • dżdżownica Autorytet
    Postów: 2069 1498

    Wysłany: 11 czerwca 2017, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a88 wrote:
    Dziewczyny, uwaga, bedzie glupie pytanie ;) czy usg pecherzykowe Dr robi juz przez brzuch, czy nadal dowcipnie?

    Dopiero prenatalne po 12 tc jest przez brzuch :)

    1JyDp2.png
  • Alberta Autorytet
    Postów: 670 244

    Wysłany: 11 czerwca 2017, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dr B zadzwonił dziś, że proponuje histeroskopię diagnostyczną po dwóch nieudanych transferach. W klinice 1600 zł pani z recepcji mówiła. Czy w połowie cyklu ją się wykonuje? Także woli podejście na antykoncepcji. Strzeliło mi żeby nie brać.

    Endometrioza, 3 laparo usuniety jajnik, 2 histero polipy, PAI homo, Mthfr oba hetero, VR2 hetero
    4 IVF, 4 transfery bez sukcesu
  • Alberta Autorytet
    Postów: 670 244

    Wysłany: 11 czerwca 2017, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kika czyli Ty przejmujesz brzuszek po Agnieszce. Była kiedyś dziewczyna, która robiła listę co u nas.

    Endometrioza, 3 laparo usuniety jajnik, 2 histero polipy, PAI homo, Mthfr oba hetero, VR2 hetero
    4 IVF, 4 transfery bez sukcesu
  • gabrysia111 Autorytet
    Postów: 805 351

    Wysłany: 11 czerwca 2017, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alberta, ja miałam histero w 20dc, w cyklu bez anty (miałam łyżeczkowanie i 2 dni po zaczęłam anty na bodajże 2 tygodnie). To może faktycznie, żeby cykl nie był stracony warto zrobić histero?

    l22ntv73m8tqf2yc.png
  • kika123 Koleżanka
    Postów: 43 6

    Wysłany: 11 czerwca 2017, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alberta wrote:
    Dr B zadzwonił dziś, że proponuje histeroskopię diagnostyczną po dwóch nieudanych transferach. W klinice 1600 zł pani z recepcji mówiła. Czy w połowie cyklu ją się wykonuje? Także woli podejście na antykoncepcji. Strzeliło mi żeby nie brać.
    A musisz mieć ta histeroskopie w klinice? Ja miałam wykonana histeroskopie diagnostyczna z skrobanie ścian macicy MedPolonia przez dr B i on sam proponował aby tam to zrobić,nic za to nie placilam jedynie musialam spędzić dobę w szpitalu.

    kika
  • kika123 Koleżanka
    Postów: 43 6

    Wysłany: 11 czerwca 2017, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alberta wrote:
    Kika czyli Ty przejmujesz brzuszek po Agnieszce. Była kiedyś dziewczyna, która robiła listę co u nas.
    Właśnie coś czytałam na forum o tym przekazywaniu brzuszka...bardzo chętnie go przejme

    kika
  • Alberta Autorytet
    Postów: 670 244

    Wysłany: 11 czerwca 2017, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja muszę prywatnie bo nie płacę ZUSu mieszkając 14 lat w Anglii. Dzięki też Gabrysia za info. Jestem w 14 dniu a wizyta w 24tym, może kupię wcześniejszy lot. Dr B zadzwoni powiedział w środę jak przejrzy moją teczkę. Szok w trampkach.

    Endometrioza, 3 laparo usuniety jajnik, 2 histero polipy, PAI homo, Mthfr oba hetero, VR2 hetero
    4 IVF, 4 transfery bez sukcesu
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2017, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alberta ale dopytaj czy dr zrobi Ci histero z biopsją ;) pewnie tak, ale dopytać nie zaszkodzi a jakby jednak nie chciał robić biopsji to się nie daj i każ mu zrobić ;) a poza tym biopsja działa tak jak scratching więc blizna przyda się na następny, oby już ostatni, transfer ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 czerwca 2017, 18:45

  • Alberta Autorytet
    Postów: 670 244

    Wysłany: 11 czerwca 2017, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki MedA, tak z biopsją. Miałam usuwane polipy dwa razy. Myślę, że to był jeden, który odrósł. Dr K mówiła mi, że przyczyną nie zagnieżdżenia 99% jest wina zarodka. Dr Ż też. A o receptywności błony milczą. Ona ma przedział czasowy, bada to klinika w Hiszpanii. Pobierają próbki żeby wybrać optymalne okno. Oraz lek immunopresyjny ma sens bo połowa zarodka jest obca/męża.

    Endometrioza, 3 laparo usuniety jajnik, 2 histero polipy, PAI homo, Mthfr oba hetero, VR2 hetero
    4 IVF, 4 transfery bez sukcesu
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2017, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alberta w Polsce też już są kliniki które badają endo w poszczególnych dniach cyklu, brenya z głównego sobie badała ;) aczkolwiek ja trochę o tym czytałam i mam wątpliwości, przynajmniej w moim wypadku by się to nie sprawdziło, bo moje cykle że względu na PCOS zawsze wyglądają inaczej - nawet cykle tak samo stymulowane np.na Puregonie 75+1 kreska raz miałam owu koło 17 dc, a drugi raz, ten sam zestaw leków, nic nie zmienione, tydzień później dopiero ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2017, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, to znowu ja z pytaniami same-wiecie-skąd ;)

    Czy Dr po wizycie pęcherzykowej wystawia już L4 ciążowe?

  • MalaHD Autorytet
    Postów: 3240 2101

    Wysłany: 13 czerwca 2017, 06:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak ja dostałam już ciążowe

    klz9jw4z5xllyqdn.png
  • kasiula2122 Przyjaciółka
    Postów: 83 20

    Wysłany: 13 czerwca 2017, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka dziewczyny steskniłam się za Wami, gdy strona była w naprawie. Wczoraj byłam na wizycie serduszkowej u dr Zaka.jest serduszko wiec ciesze sie ogromnie.chociaz wiem ze lepiej zachowac zimna glowe najlepiej do 12 tygodnia. A88 mi dr tez wystawil wczoraj L4 ciazowe.jeszcze nie zalozyl karty ciazy.mam byc u niego za dwa tygodnie i jesli wszystko bedzie dobrze to powiedzial ze moge wrocic do mojego poprzedniego lekarza. Bylam nawet zaskoczona ze powiedzial prosto z mostu ale ulzylo mi bo sama chcialam wrocic do mojego poprzedniego ginekologa. Lubie Zaka za to ze jest bezposredni.

    MalaHD, a88, Mysza1986 lubią tę wiadomość

    w57v3e3kt53bmubr.png
  • kasiula2122 Przyjaciółka
    Postów: 83 20

    Wysłany: 13 czerwca 2017, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A88 jutro masz wizyte?o ktorej?3mam mocno kciuki zebys juz zobaczyla wymarzony pecherzyk albo najlepiej serduszko. U mnie mial byc tydzien 6+0 z moich wyliczen ale doktor mial zapisana u mnie wczesniejsza miesiaczke i wyszlo ze wczoraj byl tydzien 6+3.doktor powiedzial na wejsciu ze musi byc juz serduszko wiec sie jeszcze mocniej zestresowalam.

    w57v3e3kt53bmubr.png
  • MalaHD Autorytet
    Postów: 3240 2101

    Wysłany: 13 czerwca 2017, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiula gratuluje serduszka :)
    Mi też się zapytał gdzie bede prowadzić ciążę bo jak u niego to zakłada kartę a jak nie to nie ;) ja chciałam u niego więc kartę założyłam ale jak trafiłam do innego lekarza i zobaczyłam, że może to wyglądać sto razy lepiej to się przeniosłam.

    klz9jw4z5xllyqdn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 czerwca 2017, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro o 12:30... wedlug moich obliczeń 5+5, jestem w miare spokojna i mam nadzieje, ze nie spanikuje jak pikawy jeszcze nie bedzie ;)

    I dzieki za info o L4, w takim razie biore jutro urlop. L4 ciazowe u mnie w firmie = ekspresowy donos tejze plotki do szefa, bo osoba odpowiedzialna za kadry to jego zona :P wiec jeszcze trochę ich potrzymam w niewiedzy ;)

  • kiciakocia Autorytet
    Postów: 823 346

    Wysłany: 13 czerwca 2017, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A88 to mamy szansę się spotkać, bo ja jadę na 10.20, ale do dr Sz będzie pewnie obsuwa

    Poproś o L4 bez kodu B. Mi takie wystawiał bez problemu do 13 tc

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 czerwca 2017, 10:52

‹‹ 499 500 501 502 503 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ