X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną MedArt Poznań
Odpowiedz

MedArt Poznań

Oceń ten wątek:
  • Alberta Autorytet
    Postów: 670 244

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Antonna. Czyli ta para u dr K nie wzięła jednak od Ciebie? Jeżeli nie to ja chętnie poproszę. Jeśli nie skorzystam odstąpię innej potrzebującej. Wierzę, że dobre uczynki wracają do nas. Mam wizytę 22 czerwca rano.

    Endometrioza, 3 laparo usuniety jajnik, 2 histero polipy, PAI homo, Mthfr oba hetero, VR2 hetero
    4 IVF, 4 transfery bez sukcesu
  • MalaHD Autorytet
    Postów: 3240 2101

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My już po usg, dzidzia ma 6,7 cm wszystko prawidłowe i na 80% będzie dziewczyna :) tak się martwilam, że znów miałamikrozawal. W końcu ze mnie zeszło :)

    Mysza1986, gabrysia111, MedA, Majek, dżdżownica, Alberta, ladybirth, AnnaNata., a88, Ainaa, antonna lubią tę wiadomość

    klz9jw4z5xllyqdn.png
  • Lena1 Przyjaciółka
    Postów: 76 24

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała, a to już po prenatalnych? U dra Szymańskiego ?
    U nas też na razie do przodu, 1,9 cm i wszystko ok :) Kiedy najlepiej robić prenatalne, po 12 tyg.? Coś mi się kojarzy, że lepiej nie za wcześnie.
    Ja nalegałam na 3-dniowy, a dr Ż. przykazał czekać do 5 dnia, każdy dzień czekania to był stres, czy jest na co czekać. :)
    Trzeba zaufać lekarzowi prowadzącemu jednak. :)

    MalaHD lubi tę wiadomość

  • MalaHD Autorytet
    Postów: 3240 2101

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak. Jestem umówiona do Szymańskiego na poniedziałek ale odwołam. Mój dr wszystko ładnie pomierzyl, przeziernosc ok, kość nosowa jest, przeplywy dobre, serduszko ladnie bije, widać żołądek, przepone, wątrobę, jelita, pappa też ok nie czuje potrzeby robienia kolejnego badania i płacić za to 3 stowki ;)

    klz9jw4z5xllyqdn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będzie mała Mała :D

    MalaHD lubi tę wiadomość

  • kasiula2122 Przyjaciółka
    Postów: 83 20

    Wysłany: 10 czerwca 2017, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super Mala!! Taka wiadomość napawa mnie nadzieją, że nam też się uda przejść te najgorsze pierwsze 12 tyg. Ja odliczam godziny do poniedziałkowego badania i wiem co masz na myśli z tym mikrozawałem.

    MalaHD lubi tę wiadomość

    w57v3e3kt53bmubr.png
  • Campari Autorytet
    Postów: 1271 471

    Wysłany: 10 czerwca 2017, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się tylko wtrącę co do tych zarodków-dr B.K. wcześniej też podawała 3-dniowe-przynajmniej ja w obu procedurach tak miałam. To było jeszcze na starych śmieciach :-)

    r9bzabd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2017, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Campari ale właśnie teraz jej się odmieniło, bo ja ją chciałam namówić z racji tego, że tak mi odpadły, na podanie w 3 dobie to nie było takiej opcji - powiedziała właśnie że nie ma co płakać po zarodku który przestał się rozwijać w 3 dobie ;) to tak samo jak kiedyś bodajże kicia wspominała że jak pochodziła do IUI to dr była wielką przeciwniczką encortonu a teraz jednak w standardzie każdemu podaje ;) jak to mówią tylko krowa nie zmienia poglądów ;)

  • gabrysia111 Autorytet
    Postów: 805 351

    Wysłany: 10 czerwca 2017, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, myślicie, że powinnam iść na USG szybciej, żeby sprawdzić czy nic złego się nie dzieje? Do Pani dr jestem umówiona za 2 tygodnie. Nie mam plamień ani innych niepokojących objawów i zastanawiam się, jakie jest prawdopodobieństwo, że mimo tego coś się tam złego dzieje... Do Żaka pewnie dałoby się niemal z marszu wejść na USG. Nie krzyczcie na mnie tylko...

    l22ntv73m8tqf2yc.png
  • MalaHD Autorytet
    Postów: 3240 2101

    Wysłany: 10 czerwca 2017, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabrysia jak ma Cię to uspokoić to idź pewnie. Ja po pierwszym usg nie wytrzymała bym miesiąca. Teraz czekałam 3 tyg i była to dla mnie męka. Tylko ja mam detektor tętna i podsluchuje czasem serduszka żeby nie zwariować.

    gabrysia111 lubi tę wiadomość

    klz9jw4z5xllyqdn.png
  • gabrysia111 Autorytet
    Postów: 805 351

    Wysłany: 10 czerwca 2017, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapisałam się na jutro do dr Kruszyńskiego. Może mnie to wewnętrznie uspokoi...

    l22ntv73m8tqf2yc.png
  • Mysza1986 Autorytet
    Postów: 2048 1605

    Wysłany: 10 czerwca 2017, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabi lepiej pojsc I sprawdzic ze wszystko jest ok niz sie zamartwiac :) nic sie nie martw ja wyczerpalam statystyke niepowodzen u Ciebie bedzie ok. Ps powieksza sie ostatnio grono lekarzy w, klinice, moze kolejki sie zmniejsza troszke...

    gabrysia111 lubi tę wiadomość

    bv5tg9v.png
  • gabrysia111 Autorytet
    Postów: 805 351

    Wysłany: 10 czerwca 2017, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza, a jak się czujesz? Kiedy wracasz do walki?

    l22ntv73m8tqf2yc.png
  • kika123 Koleżanka
    Postów: 43 6

    Wysłany: 10 czerwca 2017, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam pytanie odnośnie tego encortonu, ten lek można tylko kupić na recepte?,i w czym on pomaga...ja tego nie dostałam.

    kika
  • kasiula2122 Przyjaciółka
    Postów: 83 20

    Wysłany: 10 czerwca 2017, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabrysiu też uważam że jak masz się denerwować w domu to lepiej idź na usg.ja nie mogę dwóch tygodni wytrzymać.dłuży się strasznie a co dopiero miesiąc.ja chyba do końca 12 tyg będę chodzić co dwa tygodnie bo nie wytrzymam z nerwów.

    w57v3e3kt53bmubr.png
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 10 czerwca 2017, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alberta wrote:
    Dziękuję Antonna. Czyli ta para u dr K nie wzięła jednak od Ciebie? Jeżeli nie to ja chętnie poproszę. Jeśli nie skorzystam odstąpię innej potrzebującej. Wierzę, że dobre uczynki wracają do nas. Mam wizytę 22 czerwca rano.

    Ja będę w klinice dopiero 26.06. A na kiedy byś te leki potrzebowała? Nie wiem nic o żadnej parze od dr K :>

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • Mysza1986 Autorytet
    Postów: 2048 1605

    Wysłany: 10 czerwca 2017, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gabrysia111 wrote:
    Mysza, a jak się czujesz? Kiedy wracasz do walki?


    W poniedziałek sprawdzę jak spada beta, i po pierwszej normalnej @ wracam po ostatnie 2 mrozaki. Nie wiadomo jednak jak długi będzie ten cykl- bywa ponoć różnie, póki co nadal trochę krwawię, co mnie już drażni, bo ciągle przypomina o tym co się stało no i jest mega niekomfortowe...

    Psychicznie? nie płaczę- normalnie pracuję, ale nic mi się nie chce, w niczym nie widzę sensu, najchętniej bym od tego wszystkiego uciekła i udawała że mnie nie dotyczy. Mąż ucieka w pracę twierdząc, że znów musi zarobić na kolejne transfery i leki...


    bv5tg9v.png
  • Alberta Autorytet
    Postów: 670 244

    Wysłany: 10 czerwca 2017, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antonna to Kiciakocia prywatnie mi pisała, że mi podaruje Puregon, ale u dr K była para, która też nie miała refundacji a finansowo słabo więc im przekazała szlachetnie. Będę w kontakcie, wysłałam Ci zaproszenie, ale strona szwankuje. Doszło? Ojej co by było gdybyśmy straciły Ovufriend.

    Endometrioza, 3 laparo usuniety jajnik, 2 histero polipy, PAI homo, Mthfr oba hetero, VR2 hetero
    4 IVF, 4 transfery bez sukcesu
  • gabrysia111 Autorytet
    Postów: 805 351

    Wysłany: 10 czerwca 2017, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza, wiem co czujesz, mogę tylko powiedzieć z doświadczenia, że z czasem będzie lepiej... Ja miałam pierwsze poronienie około 6 tygodnia, też miałam dziwne krwawienia/plamienia, beta mi za którymś razem nawet urosła w międzyczasie... Trzeba to przeczekać niestety. Ja trzymam kciuki, następnym razem na pewno wszystko zakończy się szczęśliwie. Trzymaj się ciepło

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 czerwca 2017, 14:59

    Mysza1986 lubi tę wiadomość

    l22ntv73m8tqf2yc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2017, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kika123 wrote:
    Dziewczyny mam pytanie odnośnie tego encortonu, ten lek można tylko kupić na recepte?,i w czym on pomaga...ja tego nie dostałam.
    Kika encorton to to samo co metypred a z tego co kojarzę pisałaś że dostałaś od dr B ;)

‹‹ 498 499 500 501 502 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ