Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną MedArt Poznań
Odpowiedz

MedArt Poznań

Oceń ten wątek:
  • juhaska Przyjaciółka
    Postów: 315 49

    Wysłany: 21 lipca 2018, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa38 wrote:
    juhaska, ja mam amh ponad 6 i też miałam dawkę puregonu 300.
    To jestem zdziwiona, że taki dawki

  • Nowa38 Autorytet
    Postów: 1278 492

    Wysłany: 22 lipca 2018, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    juhaska wrote:
    To jestem zdziwiona, że taki dawki
    Nooo ale jak mnie pierdzielnęło po punkcji to kilka dni dochodziłam do siebie. I sorry miałam 350 nie 300 ;)

  • juhaska Przyjaciółka
    Postów: 315 49

    Wysłany: 22 lipca 2018, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa38 wrote:
    Nooo ale jak mnie pierdzielnęło po punkcji to kilka dni dochodziłam do siebie. I sorry miałam 350 nie 300 ;)
    Hiperstymulacja?

  • Kasinumber Ekspertka
    Postów: 167 87

    Wysłany: 22 lipca 2018, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gabrysia111 wrote:
    Kimczi, polipowate endo widać tylko pod mikroskopem

    U mnie po badaniu sono, które robiła dr Kubiaczyk z dr Szymańskim na opisie miałam że stwierdzono polipowate Endo i histeroskopia to potwierdziła.

    Klinika MedArt od września 2017
    Ureaplasma
    AMH 3,43
    Grudzien 2017 Sono HSG - niedrożne jajowody
    Marzec 2018 laparoskopia + usunięcie polipów macicy + łyżeczkowanie - szpital Med Polonia
    04.2018 punkcja - 6 zarodków zamrożonych
    07.2018 transfer jednego zarodka - nieudany
    08.2018 transfer dwóch zarodków, beta po 9 dniach 45, po 11 dniach 78,6 po 14 dniach 126,60 - ciąża biochemiczna
    11.2018 transfer jednego zarodka, beta 7dpt 27, 9dpt 41, 13dpt 218, 17dpt 1.600, na USG widać zarodek, poronienie 6 tydzień
    03.2019 transfer ostatnich dwóch zarodkow
    27.09.2019 drugie in vitro, pobranych 13 komórek
  • Nowa38 Autorytet
    Postów: 1278 492

    Wysłany: 22 lipca 2018, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    juhaska wrote:
    Hiperstymulacja?
    Nie wiem. Jak napisałam do Ż, że tak źle się czuję to odpowiedzi nie dostałam. Czytałam na internecie, że może hiperstymulacja i stosowałam się do tego co dziewczyny pisały. Leżałam, piłam, leżałam, piłam i tak kilka dni. Był taki etap, że zastanawiałam się czy ja do lekarza nie muszę się udać, bo brzuch miałam ogromny, twardy i bolący. No ale przeszło:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lipca 2018, 09:26

  • Ruda2017 Autorytet
    Postów: 421 412

    Wysłany: 22 lipca 2018, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po pierwszej dobie mamy 13 zarodków. Dobry start. Poprzednim razem były tylko 3 i miałam mega stresa. Przy tej liczbie jestem jakoś bardzo spokojna.

    Dalia90, nick nieaktualny, juhaska, Nowa38, Kaya85 lubią tę wiadomość

    Od VIII 2017 MedArt
    I ivf grudzień 2017
    4.03.18 crio cb ; 3.04.18 crio 2 x 4AA cb
    II ivf lipiec 2018 r.
    26.07 5AA cb ;23.12 crio 3AA cb;
    6.03.19 crio 2x 4AA 7dpt-beta 24, 8dpt-beta 29, 12dpt-beta 9 -> cb
    14.06.19 2x3AA 7dpt-beta 73, 10dpt - beta 339, 12dpt-beta 736, 14dpt-beta 1613, 18dpt-beta 8010.
    22dpt mamy dwa bijące serduszka ❤❤
    4.02.2020 R&P 👨‍👩‍👦‍👦

    2❄️❄️
  • Pom-pon Autorytet
    Postów: 1332 848

    Wysłany: 22 lipca 2018, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda, super! Oby tak dalej.

    U nas są dwa serduszka "wzorcowe".
    Dziękuję wszystkim za kciuki ☺

    Dalia90, Ruda2017, Kadetka, Imbirek91, nick nieaktualny, kornelkornel, Nowa38, Pelna nadziei, Miśka90, Karincia, anakonda, Paula83, Kaya85, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    2 IUI 1/ 2019 - 15 dpo hcg 527
    MedArt Poznań
    9R3tp2.png

    8/2018 <3 <3 (*)
  • juhaska Przyjaciółka
    Postów: 315 49

    Wysłany: 22 lipca 2018, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda2017 wrote:
    Po pierwszej dobie mamy 13 zarodków. Dobry start. Poprzednim razem były tylko 3 i miałam mega stresa. Przy tej liczbie jestem jakoś bardzo spokojna.
    Na jakiej podstawie zapładniali wam więcej niż 6?

  • juhaska Przyjaciółka
    Postów: 315 49

    Wysłany: 22 lipca 2018, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa38 wrote:
    Nie wiem. Jak napisałam do Ż, że tak źle się czuję to odpowiedzi nie dostałam. Czytałam na internecie, że może hiperstymulacja i stosowałam się do tego co dziewczyny pisały. Leżałam, piłam, leżałam, piłam i tak kilka dni. Był taki etap, że zastanawiałam się czy ja do lekarza nie muszę się udać, bo brzuch miałam ogromny, twardy i bolący. No ale przeszło:)
    Masakra jak lekarz w takiej sytuacji może się nie skontaktować...

  • Ruda2017 Autorytet
    Postów: 421 412

    Wysłany: 22 lipca 2018, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    juhaska wrote:
    Na jakiej podstawie zapładniali wam więcej niż 6?
    Na podstawie ustawy. Przy pierwszej procedurze można maks 6 a w każdej kolejnej wszystkie komórki. Tak nam dr Z tłumaczył

    Od VIII 2017 MedArt
    I ivf grudzień 2017
    4.03.18 crio cb ; 3.04.18 crio 2 x 4AA cb
    II ivf lipiec 2018 r.
    26.07 5AA cb ;23.12 crio 3AA cb;
    6.03.19 crio 2x 4AA 7dpt-beta 24, 8dpt-beta 29, 12dpt-beta 9 -> cb
    14.06.19 2x3AA 7dpt-beta 73, 10dpt - beta 339, 12dpt-beta 736, 14dpt-beta 1613, 18dpt-beta 8010.
    22dpt mamy dwa bijące serduszka ❤❤
    4.02.2020 R&P 👨‍👩‍👦‍👦

    2❄️❄️
  • juhaska Przyjaciółka
    Postów: 315 49

    Wysłany: 22 lipca 2018, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda2017 wrote:
    Na podstawie ustawy. Przy pierwszej procedurze można maks 6 a w każdej kolejnej wszystkie komórki. Tak nam dr Z tłumaczył
    Nie ustawa tak nie mówi Ale dobra wasza Powodzenia

  • kornelkornel Autorytet
    Postów: 491 260

    Wysłany: 22 lipca 2018, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda2017 wrote:
    Na podstawie ustawy. Przy pierwszej procedurze można maks 6 a w każdej kolejnej wszystkie komórki. Tak nam dr Z tłumaczył

    U nas było identycznie. Powodzenia za Waszą 13 oby była szczęśliwa ! :)

    Ruda2017 lubi tę wiadomość

    klz9krhmyflvohw4.png
  • Dalia90 Autorytet
    Postów: 1045 682

    Wysłany: 22 lipca 2018, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda, piękny wynik :). Powodzenia! :)

    Ruda2017 lubi tę wiadomość

    9 V 2019 - transfer 5.1.1 NGS 🍀 7dpt beta 67 🥰
    5t5d - mamy serduszko 😍 🙏
    ❄️❄️❄️
    12.2019 - 👧🏼 ❤️❤️❤️
  • gabrysia111 Autorytet
    Postów: 805 351

    Wysłany: 22 lipca 2018, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasianumber, mi tak powiedziała dr K, że to mikropolipy, które widać pod mikroskopem. Być może u niektórych są też widoczne "gołym okiem" kamery po prostu

    l22ntv73m8tqf2yc.png
  • Kasinumber Ekspertka
    Postów: 167 87

    Wysłany: 22 lipca 2018, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gabrysia111 wrote:
    Kasianumber, mi tak powiedziała dr K, że to mikropolipy, które widać pod mikroskopem. Być może u niektórych są też widoczne "gołym okiem" kamery po prostu

    Być może moje były większe skoro przy badaniu sono były widoczne. W każdym bądź razie miałam je usuwane, bo podobno macica polipy traktuje jak ciało obce i przez to występują skurcze macicy które są zagrożeniem dla zarodka.

    Klinika MedArt od września 2017
    Ureaplasma
    AMH 3,43
    Grudzien 2017 Sono HSG - niedrożne jajowody
    Marzec 2018 laparoskopia + usunięcie polipów macicy + łyżeczkowanie - szpital Med Polonia
    04.2018 punkcja - 6 zarodków zamrożonych
    07.2018 transfer jednego zarodka - nieudany
    08.2018 transfer dwóch zarodków, beta po 9 dniach 45, po 11 dniach 78,6 po 14 dniach 126,60 - ciąża biochemiczna
    11.2018 transfer jednego zarodka, beta 7dpt 27, 9dpt 41, 13dpt 218, 17dpt 1.600, na USG widać zarodek, poronienie 6 tydzień
    03.2019 transfer ostatnich dwóch zarodkow
    27.09.2019 drugie in vitro, pobranych 13 komórek
  • Kasinumber Ekspertka
    Postów: 167 87

    Wysłany: 22 lipca 2018, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gabrysia111 wrote:
    Kasianumber, mi tak powiedziała dr K, że to mikropolipy, które widać pod mikroskopem. Być może u niektórych są też widoczne "gołym okiem" kamery po prostu

    Być może moje były większe skoro przy badaniu sono były widoczne. W każdym bądź razie miałam je usuwane, bo podobno macica polipy traktuje jak ciało obce i przez to występują skurcze macicy które są zagrożeniem dla zarodka.

    Klinika MedArt od września 2017
    Ureaplasma
    AMH 3,43
    Grudzien 2017 Sono HSG - niedrożne jajowody
    Marzec 2018 laparoskopia + usunięcie polipów macicy + łyżeczkowanie - szpital Med Polonia
    04.2018 punkcja - 6 zarodków zamrożonych
    07.2018 transfer jednego zarodka - nieudany
    08.2018 transfer dwóch zarodków, beta po 9 dniach 45, po 11 dniach 78,6 po 14 dniach 126,60 - ciąża biochemiczna
    11.2018 transfer jednego zarodka, beta 7dpt 27, 9dpt 41, 13dpt 218, 17dpt 1.600, na USG widać zarodek, poronienie 6 tydzień
    03.2019 transfer ostatnich dwóch zarodkow
    27.09.2019 drugie in vitro, pobranych 13 komórek
  • anakonda Autorytet
    Postów: 5356 1975

    Wysłany: 23 lipca 2018, 06:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    juhaska wrote:
    To jestem zdziwiona, że taki dawki
    Ja przy amh ok 5 miałam 450j ale ja źle reaguje na stymulacja więc dr dala.maksymalna dawkę. Lekarze przy wyborze kierują się usg i ewentualną stymulacja i dobierają dawki .

    Starania od 2008 roku 07.02.14 aniołek 13tc 💔
    3 IUI , 5IVF

    Mrl 0% szczepienia -> 26,1 ( X)-> doszczepianie (I)
    17.08 2019 7tc :💔

    24.11 2024 transfer + atosiban
  • Pelna nadziei Autorytet
    Postów: 470 118

    Wysłany: 23 lipca 2018, 07:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja z innej beczki temat. Jak to wyglada w kwestii L4 czy bez problemu sie od razu dostaje w przypadku ciazy?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lipca 2018, 07:18

    Pelna nadziei
  • Imbirek91 Autorytet
    Postów: 1081 714

    Wysłany: 23 lipca 2018, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pełna nadziei w klinice powinnaś dostać bez problemu :) chociaż mnie to w sumie dr wypchnęła siłą na l4, bo ja nie chciałam ale ona już mi kazała iść i koniec kropka, z tym że to jednak bliźniaki :)

    M&K <3 2017
    M 😍 2020
  • Pelna nadziei Autorytet
    Postów: 470 118

    Wysłany: 23 lipca 2018, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Imbirek91 wrote:
    Pełna nadziei w klinice powinnaś dostać bez problemu :) chociaż mnie to w sumie dr wypchnęła siłą na l4, bo ja nie chciałam ale ona już mi kazała iść i koniec kropka, z tym że to jednak bliźniaki :)
    Dzieki. No wlasnie srednio sie czuje a prace mam tez stresujaca wiec wolalbym nie kusic losu z tym ze to jeszcze wczesnie i zastanawialam sie czy by sie zgodzili.

    Pelna nadziei
‹‹ 915 916 917 918 919 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta w ciąży - po trymestrach

Odpowiednia dieta w ciąży wpływa nie tylko na przebieg samej ciąży, ale również na zdrowie Twojego dziecka w przyszłości (np. słaby układ odpornościowy dziecka lub problemy z otyłością). Przeczytaj dlaczego dieta w ciąży jest tak istotna, czy kompleks witamin jest w stanie ją zastąpić oraz na co powinnaś zwrócić uwagę w każdym trymestrze ciąży.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ