Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną MedArt Poznań
Odpowiedz

MedArt Poznań

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2018, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anakondzia ile tych izotoników dziennie? jeden powerade wystarczy?

  • anakonda Autorytet
    Postów: 5356 1975

    Wysłany: 6 września 2018, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Berbeć wrote:
    Anakondzia ile tych izotoników dziennie? jeden powerade wystarczy?
    ja piłam 2

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Starania od 2008 roku 07.02.14 aniołek 13tc 💔
    3 IUI , 5IVF

    Mrl 0% szczepienia -> 26,1 ( X)-> doszczepianie (I)
    17.08 2019 7tc :💔

    24.11 2024 transfer + atosiban
  • Mała8 Autorytet
    Postów: 378 226

    Wysłany: 6 września 2018, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tacia wrote:
    już kochana wiesz jaka płeć w 7 tygodniu ciąży?!
    Robiliśmy genetyke przed transferem i na tej podstawowie nam powiedzieli☺

    202312226851.png
  • Mała8 Autorytet
    Postów: 378 226

    Wysłany: 6 września 2018, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanko.. dzis zaczelo mnie cos kłuć/ ciągnąć przy chodzeniu. Nie wiem czy to od jajnika, bo az po pachwine i nizej do nogi, ale tylko z prawej strony. Nie trwa to caly czas, ale co jakis czas przy chodzeniu przeszyje nieprzyjemny kilkusekundowy bol i mija. To moja.pierwsza ciąża i nie wiem na ile to naturalne. Dr Ż mówił, ze ciagle cos tam mlze kłuć, ale wole się was poradzic..

    202312226851.png
  • anakonda Autorytet
    Postów: 5356 1975

    Wysłany: 6 września 2018, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała8 wrote:
    Mam pytanko.. dzis zaczelo mnie cos kłuć/ ciągnąć przy chodzeniu. Nie wiem czy to od jajnika, bo az po pachwine i nizej do nogi, ale tylko z prawej strony. Nie trwa to caly czas, ale co jakis czas przy chodzeniu przeszyje nieprzyjemny kilkusekundowy bol i mija. To moja.pierwsza ciąża i nie wiem na ile to naturalne. Dr Ż mówił, ze ciagle cos tam mlze kłuć, ale wole się was poradzic..
    Mnie też ciągnie staraj się unikać gwałtownych ruchów i czas się przyzwyczaić że coś tam Cię pociągnie czy zaboli

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 września 2018, 20:15

    Mała8 lubi tę wiadomość

    Starania od 2008 roku 07.02.14 aniołek 13tc 💔
    3 IUI , 5IVF

    Mrl 0% szczepienia -> 26,1 ( X)-> doszczepianie (I)
    17.08 2019 7tc :💔

    24.11 2024 transfer + atosiban
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2018, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anakonda wrote:
    Mnie też ciągnie staraj się unikać gwałtownych ruchów i czas się przyzwyczaić że coś tam Cię pociągnie czy zaboli
    Aż się boję zapytać
    ciąża się utrzymała?

  • anakonda Autorytet
    Postów: 5356 1975

    Wysłany: 6 września 2018, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Berbeć wrote:
    Aż się boję zapytać
    ciąża się utrzymała?
    Nie wiem czekam za wizytą

    Starania od 2008 roku 07.02.14 aniołek 13tc 💔
    3 IUI , 5IVF

    Mrl 0% szczepienia -> 26,1 ( X)-> doszczepianie (I)
    17.08 2019 7tc :💔

    24.11 2024 transfer + atosiban
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2018, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anakonda wrote:
    Nie wiem czekam za wizytą
    a kiedy?

  • Mała8 Autorytet
    Postów: 378 226

    Wysłany: 6 września 2018, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anakonda wrote:
    Mnie też ciągnie staraj się unikać gwałtownych ruchów i czas się przyzwyczaić że coś tam Cię pociągnie czy zaboli
    Dziękuję bardzo, po tylu latach starania, wyczekiwania głowa też swoje dostała . Dziękuję raz jeszcze

    202312226851.png
  • Wiwi92 Ekspertka
    Postów: 233 157

    Wysłany: 7 września 2018, 02:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My juz w domku a nasza gwiazda z nami :)

    Dalia90, anakonda, Imbirek91, nick nieaktualny, gabrysia111, Nowa38, nick nieaktualny, MalaHD, Ainaa, Kaya85, Mała8 lubią tę wiadomość

    Wiwi92
  • Dalia90 Autorytet
    Postów: 1045 682

    Wysłany: 7 września 2018, 06:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiwi92 wrote:
    My juz w domku a nasza gwiazda z nami :)
    Gratulacje! Zdrówka dla Was! :)

    9 V 2019 - transfer 5.1.1 NGS 🍀 7dpt beta 67 🥰
    5t5d - mamy serduszko 😍 🙏
    ❄️❄️❄️
    12.2019 - 👧🏼 ❤️❤️❤️
  • gabrysia111 Autorytet
    Postów: 805 351

    Wysłany: 7 września 2018, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiwi gratulacje!

    Mała mnie też na początku ciąży kłuło i ciągnęło

    Mała8 lubi tę wiadomość

    l22ntv73m8tqf2yc.png
  • Nowa38 Autorytet
    Postów: 1278 492

    Wysłany: 7 września 2018, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiwi92 wrote:
    My juz w domku a nasza gwiazda z nami :)
    Gratulacje:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2018, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My z Erykiem jeszcze w szpitalu. Przyszedł na świat 6 września. 3340 g 57 cm
    Bardzo grzeczny i kochany, wykapany tatuś.

    kornelkornel, Imbirek91, Nowa38, nick nieaktualny, Dalia90, anakonda, Ainaa, Bella93, Tacia, Kaya85, Lady_E lubią tę wiadomość

  • kornelkornel Autorytet
    Postów: 491 260

    Wysłany: 7 września 2018, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiwi i Susełku gratuluję bobasów, zdrówka ! :-* :-)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    klz9krhmyflvohw4.png
  • Paula83 Autorytet
    Postów: 987 729

    Wysłany: 7 września 2018, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 listopada 2018, 00:06

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    7 lat starań....
    insulinooporność
    MTHFR - układ heterozygotyczny
    AMH: 0,69 (05.2018)
    SONO HSG -OK !!!!
    31.05.2018 (IUI) - 4tc :(
    24.08.2018 (IUI) - :(
  • MalaHD Autorytet
    Postów: 3240 2101

    Wysłany: 7 września 2018, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiwi, suselek gratulacje!
    Teraz się zacznie :D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    klz9jw4z5xllyqdn.png
  • Dalia90 Autorytet
    Postów: 1045 682

    Wysłany: 7 września 2018, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susełku, moje gratulacje! :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    9 V 2019 - transfer 5.1.1 NGS 🍀 7dpt beta 67 🥰
    5t5d - mamy serduszko 😍 🙏
    ❄️❄️❄️
    12.2019 - 👧🏼 ❤️❤️❤️
  • arlenka Autorytet
    Postów: 677 1044

    Wysłany: 7 września 2018, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pamiętacie jakie badania robili Wan na wizycie na początku cyklu? FSH i co jeszcze?

    V.2014 I ICSI :( X.2014 II ICSI :( V.2015 III ICSI :(
    XII.2015 IV ICSI transfer 12.12. <3
    gg6415nmbr1yje5o.png
  • kornelkornel Autorytet
    Postów: 491 260

    Wysłany: 7 września 2018, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    arlenka wrote:
    Dziewczyny pamiętacie jakie badania robili Wan na wizycie na początku cyklu? FSH i co jeszcze?

    Prolaktyna, Estradiol, FSH, LH oraz Progesteron.

    arlenka lubi tę wiadomość

    klz9krhmyflvohw4.png
‹‹ 960 961 962 963 964 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Akcesoria do gondoli – co warto mieć pod ręką?

Komfortowy spacer z maluchem zaczyna się od dobrze dobranych akcesoriów do gondoli. Sprawdź, co naprawdę warto mieć pod ręką, by zadbać o wygodę i bezpieczeństwo dziecka.      

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ