X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną nie rozwijajace sie komorki
Odpowiedz

nie rozwijajace sie komorki

Oceń ten wątek:
  • Julitka123 Autorytet
    Postów: 576 390

    Wysłany: 11 czerwca 2020, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewuszek wrote:
    Dziękuję 🙂 przydadzą się

    Teraz doczytałam że nawet takie same leki i dawki do stymulacji miałam teraz jak ty do tej drugiej tylko ty miałaś mensinorm a ja menopur ale to to samo praktycznie no i ja jeszcze dodatkowo miałam HGH 🙂 a ile pobrali ci kumulusow i ile z tego było dojrzałych komórek w drugiej procedurze ?

    Z tego co pamiętam pobrano 15 komórek, 12 było dojrzałych. Zaplodnilo się 8. Niestety była hiperka... do 5 doby dotrwaly 3 blastki. Jedna była już z nami ale nie chciała zostać na dłużej ☹ zostały 2... oby jedna z nich była naszym Małym Wielkim Szczęściem ❣

    Stymulacja była mega dobra. Mój organizm o wiele lepiej zareagował niż na poprzednia. Mam nadzieję, że na Ciebie też te leki tak dobrze podziałają 🙂🙂🙂

    Virginia lubi tę wiadomość

  • Ewuszek Autorytet
    Postów: 2530 3385

    Wysłany: 11 czerwca 2020, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julitka123 wrote:
    Z tego co pamiętam pobrano 15 komórek, 12 było dojrzałych. Zaplodnilo się 8. Niestety była hiperka... do 5 doby dotrwaly 3 blastki. Jedna była już z nami ale nie chciała zostać na dłużej ☹ zostały 2... oby jedna z nich była naszym Małym Wielkim Szczęściem ❣

    Stymulacja była mega dobra. Mój organizm o wiele lepiej zareagował niż na poprzednia. Mam nadzieję, że na Ciebie też te leki tak dobrze podziałają 🙂🙂🙂

    Trzymam kciuki za Twoje dwie kruszynki niech wyrosną z nich rozowiutkie bobaski ❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 czerwca 2020, 22:05

    2019-2020 3xICSI 👎 tylko jedna blastocysta 👎
    2021 AZ Nasz cud ❤️❤️❤️
    08.02 AZ FET
    11dpt - 206 mlU/ml
    14dpt - 1292mlU/ml
    19dpt - 7688mlU/ml
    28dpt - ❤️
  • Ewuszek Autorytet
    Postów: 2530 3385

    Wysłany: 12 czerwca 2020, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzwonili z laboratorium niestety udało uzyskać się tylko jeden zarodek blastocysta 4.2.2 pozostałe zarodki rozwijały się bardzo ładnie bez fragmentacji ale zatrzymały się i nie osiągnęły stadium blastocysty ☹️ Pani embriolog powiedziała że rzadko tak się zdarza że jak już jest zatrzymanie rozwoju to zarodki mają dużo fragmentacji a one nawet teraz po zatrzymaniu wyglądają bardzo ładnie.

    2019-2020 3xICSI 👎 tylko jedna blastocysta 👎
    2021 AZ Nasz cud ❤️❤️❤️
    08.02 AZ FET
    11dpt - 206 mlU/ml
    14dpt - 1292mlU/ml
    19dpt - 7688mlU/ml
    28dpt - ❤️
  • Hatfe Autorytet
    Postów: 383 295

    Wysłany: 12 czerwca 2020, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewuszek wrote:
    Cześć 🙂 a czym byłaś stymulowana w tych procedurach ?

    Gonal - 8 komórek pobranych, Puregon - 12, a teraz najpierw Estrofem i później Bemfola - pobrano 18 komórek - 11 okazało się prawidłowych. Za każdym razem do tego Orgalutran.

    Ewuszek, przykro mi , że tylko jedna blastocyta :( . Oby wystarczyła!:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 czerwca 2020, 12:54

    Droga po pierwszego Potwora;):
    2 poronienia
    1 cb
    3 inseminacje
    Pół ciąży w szpitalu
    Efekt: Zdrowa córka!!! :)))

    Droga po drugiego Potwora:
    6 inseminacji
    I ICSI - 5 zapłodnionych komórek,1 transfer (bardzo słabego zarodka), pozostałe nie przetrwały 3 doby
    2 ICSI - 6 zapłodnionych komórek, wszystkie przestały się rozwijać w 3 dobie
    3 ICSI - 18 zapłodnionych komórek. Mamy 4 blastocysty
  • Krąsi Autorytet
    Postów: 1438 1002

    Wysłany: 12 czerwca 2020, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewuszek, 4.2.2. to bardzo ładna blastka!!! Gorzej ocenione dają potomstwo. Wierzę w Twoją blastusię i że niedługo zobaczymy tu optymistyczną informację. 3mam kciuki!

    Ewuszek lubi tę wiadomość

    ona: schorzenia reumatoidalne, p/c p-plemnikowe 1:10, hiperprolakt. czynnościowa, MTHFR A1298C - homo, PAI 4G/5G - hetero, KIR Bx, brak: 2DS2, 2DS3, HLA-C - C1, IL 10 poniżej normy, IL 4 w dolnych granicach normy, po szczepieniach limfocytami Męża
    musi mieć plan działania, inaczej wpada w depresję, póki ma plan - ma siłę walczyć dalej;

    on: p/c p-plemnikowe 1:100, obniżone parametry nasienia, hipogonadyzm hipogonadotropowy, CTFR: F508del - hetero, HLA-C - C1/C2;
    leniwiec, przyparty do muru - walczy;

    1. ICSI - nieudane;
    2. PICSI: 24.10.2020 Malineczka jest po drugiej stronie brzuszka :)
  • gonia729 Autorytet
    Postów: 1863 1793

    Wysłany: 12 czerwca 2020, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewuszek wrote:
    Dzwonili z laboratorium niestety udało uzyskać się tylko jeden zarodek blastocysta 4.2.2 pozostałe zarodki rozwijały się bardzo ładnie bez fragmentacji ale zatrzymały się i nie osiągnęły stadium blastocysty ☹️ Pani embriolog powiedziała że rzadko tak się zdarza że jak już jest zatrzymanie rozwoju to zarodki mają dużo fragmentacji a one nawet teraz po zatrzymaniu wyglądają bardzo ładnie.
    Ewuszek to bardzo ładna blastka i może to ten jedyny waleczny zarodek który już z Tobą zostanie 💕 Bądź dobrej myśli. Ile ogólnie miałaś zarodków i kiedy transfer ?

    zem3h371z4hl4les.png
    37 lat,IV 2019 AMH - 1,31, 11.19 AMH - 0,87
    Kriobank, I ET - nieudany :(, jeden zarodek 7B
    II ET - 2AA :),7 dpt - beta 39, synek ❤️
    10.2021. - beta 6, cb 💔
    01.2022- 10 t.c puste 2 jaja 💔💔
    12.2022- 6t3d💔 brak ❤️
  • Virginia Autorytet
    Postów: 1378 1645

    Wysłany: 12 czerwca 2020, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewuszek wrote:
    Dzwonili z laboratorium niestety udało uzyskać się tylko jeden zarodek blastocysta 4.2.2 pozostałe zarodki rozwijały się bardzo ładnie bez fragmentacji ale zatrzymały się i nie osiągnęły stadium blastocysty ☹️ Pani embriolog powiedziała że rzadko tak się zdarza że jak już jest zatrzymanie rozwoju to zarodki mają dużo fragmentacji a one nawet teraz po zatrzymaniu wyglądają bardzo ładnie.

    Ewuszek - teraz bede trzymac kciuki za transfer (kiedy masz?) i zeby sie przyjela ta blastka. Jest bardzo ladna :) Czasem trzeba miec tylko ta jedna, zeby sie udalo :)
    Jednoczesnie rozumiem rozczarowanie, ze znowu z tylu dobrych komorek macie tylko jedna blastke. Za to bardzo dobra :) jest nadal nadzieja

    ona 42 lat.
    3 IVF 😥
    AZ - 01.09.20, 13dpt - beta 1815, 15dpt -beta 3873, 23dpt - mamy ❤️, 8.10.20 - 8 tyg ❤️, BOBO- Maj 2021 :)

    Starania o BOBO nr 2
    FET - 21.07.23 😢
    II FET - 19.10.23, 6dpt- II kreski, 11dpt -beta 726, 13dpt -beta 2137, 27dpt - mamy ❤️, 27.11.23 - 8 tyg ❤️ Nifty i usg polowkowe ok :)

    preg.png
  • Virginia Autorytet
    Postów: 1378 1645

    Wysłany: 12 czerwca 2020, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hatfe wrote:
    Gonal - 8 komórek pobranych, Puregon - 12, a teraz najpierw Estrofem i później Bemfola - pobrano 18 komórek - 11 okazało się prawidłowych. Za każdym razem do tego Orgalutran.

    Ewuszek, przykro mi , że tylko jedna blastocyta :( . Oby wystarczyła!:)

    Hafte - witaj i trzymam kciuki za stymulacje. Nie ukrywajmy, ze wyniki masz takie jak dziewczyny na tym watku, tak wiec nie jest super :( Ale masz juz jedno dziecko i jest wielka nadzieja, ze kiedys znowu Ci sie uda. Jest potencjal :)

    ona 42 lat.
    3 IVF 😥
    AZ - 01.09.20, 13dpt - beta 1815, 15dpt -beta 3873, 23dpt - mamy ❤️, 8.10.20 - 8 tyg ❤️, BOBO- Maj 2021 :)

    Starania o BOBO nr 2
    FET - 21.07.23 😢
    II FET - 19.10.23, 6dpt- II kreski, 11dpt -beta 726, 13dpt -beta 2137, 27dpt - mamy ❤️, 27.11.23 - 8 tyg ❤️ Nifty i usg polowkowe ok :)

    preg.png
  • Ewuszek Autorytet
    Postów: 2530 3385

    Wysłany: 12 czerwca 2020, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Było siedem zarodków, właśnie nie wiem kiedy transfer napisałam do lekarza czekam na odpowiedź miałam się zgłosić między 1-4dc środę wieczorem dostałam skąpe krwawienie i trwało to do wczoraj końca dnia ale nie nazwałabym tego plamieniem nie wiem czy to był początek cyklu nigdy wcześniej nie miałam takiej sytuacji okres przychodził normalny po punkcji

    2019-2020 3xICSI 👎 tylko jedna blastocysta 👎
    2021 AZ Nasz cud ❤️❤️❤️
    08.02 AZ FET
    11dpt - 206 mlU/ml
    14dpt - 1292mlU/ml
    19dpt - 7688mlU/ml
    28dpt - ❤️
  • Virginia Autorytet
    Postów: 1378 1645

    Wysłany: 12 czerwca 2020, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli bedziesz miec transfer sztuczny?
    Ja dostalam okres po kilku dniach. Ale to zalezy jak wysoki mialas progresteron

    ona 42 lat.
    3 IVF 😥
    AZ - 01.09.20, 13dpt - beta 1815, 15dpt -beta 3873, 23dpt - mamy ❤️, 8.10.20 - 8 tyg ❤️, BOBO- Maj 2021 :)

    Starania o BOBO nr 2
    FET - 21.07.23 😢
    II FET - 19.10.23, 6dpt- II kreski, 11dpt -beta 726, 13dpt -beta 2137, 27dpt - mamy ❤️, 27.11.23 - 8 tyg ❤️ Nifty i usg polowkowe ok :)

    preg.png
  • Ewuszek Autorytet
    Postów: 2530 3385

    Wysłany: 12 czerwca 2020, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Virginia wrote:
    Czyli bedziesz miec transfer sztuczny?
    Ja dostalam okres po kilku dniach. Ale to zalezy jak wysoki mialas progresteron

    Tak będzie na cyklu sztucznym

    Virginia lubi tę wiadomość

    2019-2020 3xICSI 👎 tylko jedna blastocysta 👎
    2021 AZ Nasz cud ❤️❤️❤️
    08.02 AZ FET
    11dpt - 206 mlU/ml
    14dpt - 1292mlU/ml
    19dpt - 7688mlU/ml
    28dpt - ❤️
  • Hatfe Autorytet
    Postów: 383 295

    Wysłany: 12 czerwca 2020, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Virginia wrote:
    Hafte - witaj i trzymam kciuki za stymulacje. Nie ukrywajmy, ze wyniki masz takie jak dziewczyny na tym watku, tak wiec nie jest super :( Ale masz juz jedno dziecko i jest wielka nadzieja, ze kiedys znowu Ci sie uda. Jest potencjal :)

    Dzięki 🙂 tak, to, że mamy jedno dziecko jest pocieszające. Choć zagadkowe dla lekarzy, embriologów. Nie potrafią połączyć jednego z drugim i nie wiedzą, czemu teraz tak się dzieje. Dodatkowo pozyskanie zarodka to jedno, implantacja drugie, a jeszcze kolejne - to utrzymanie ciąży. Taki u nas pakiet. Ale cóż, czekamy (nie) cierpliwie do poniedziałku na informację, czy uda się zamrozić jakieś zarodki (u mnie ewentualny transfer odroczony)

    Virginia lubi tę wiadomość

    Droga po pierwszego Potwora;):
    2 poronienia
    1 cb
    3 inseminacje
    Pół ciąży w szpitalu
    Efekt: Zdrowa córka!!! :)))

    Droga po drugiego Potwora:
    6 inseminacji
    I ICSI - 5 zapłodnionych komórek,1 transfer (bardzo słabego zarodka), pozostałe nie przetrwały 3 doby
    2 ICSI - 6 zapłodnionych komórek, wszystkie przestały się rozwijać w 3 dobie
    3 ICSI - 18 zapłodnionych komórek. Mamy 4 blastocysty
  • Ewuszek Autorytet
    Postów: 2530 3385

    Wysłany: 13 czerwca 2020, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hatfe wrote:
    Dzięki 🙂 tak, to, że mamy jedno dziecko jest pocieszające. Choć zagadkowe dla lekarzy, embriologów. Nie potrafią połączyć jednego z drugim i nie wiedzą, czemu teraz tak się dzieje. Dodatkowo pozyskanie zarodka to jedno, implantacja drugie, a jeszcze kolejne - to utrzymanie ciąży. Taki u nas pakiet. Ale cóż, czekamy (nie) cierpliwie do poniedziałku na informację, czy uda się zamrozić jakieś zarodki (u mnie ewentualny transfer odroczony)

    Hatfe daj znać w poniedziałek trzymam mocno kciuki 👍 mimo że ty masz już dzieciątko to domyślam się że jest tak samo to dla Ciebie trudnie jak dla nas, niestety nie ma sprawiedliwości na tym świecie ☹️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 czerwca 2020, 14:09

    Virginia lubi tę wiadomość

    2019-2020 3xICSI 👎 tylko jedna blastocysta 👎
    2021 AZ Nasz cud ❤️❤️❤️
    08.02 AZ FET
    11dpt - 206 mlU/ml
    14dpt - 1292mlU/ml
    19dpt - 7688mlU/ml
    28dpt - ❤️
  • agrafka Koleżanka
    Postów: 63 13

    Wysłany: 14 czerwca 2020, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewuszek wrote:
    Dzwonili z laboratorium niestety udało uzyskać się tylko jeden zarodek blastocysta 4.2.2 pozostałe zarodki rozwijały się bardzo ładnie bez fragmentacji ale zatrzymały się i nie osiągnęły stadium blastocysty ☹️ Pani embriolog powiedziała że rzadko tak się zdarza że jak już jest zatrzymanie rozwoju to zarodki mają dużo fragmentacji a one nawet teraz po zatrzymaniu wyglądają bardzo ładnie.

    Dobrze, że jest ładna blastka, bądź dobrej myśli! :)

    Ewuszek lubi tę wiadomość

    1 x IUI
    4 x ICSI
    słabe komórki, PCOS, IO, MTHFR, PAI-1 4G/5G
  • Hatfe Autorytet
    Postów: 383 295

    Wysłany: 15 czerwca 2020, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewuszek wrote:
    Hatfe daj znać w poniedziałek trzymam mocno kciuki 👍 mimo że ty masz już dzieciątko to domyślam się że jest tak samo to dla Ciebie trudnie jak dla nas, niestety nie ma sprawiedliwości na tym świecie ☹️

    Dzięki za kciuki. Nadal czekam... Szczerze mówiąc teraz czuję silny stres, niepokój, bo trochę dochodzi do mnie ostateczność tego wyniku (postanowiliśmy, że to nasze ostatnie podejście), ale ogólnie starania teraz są dużo spokojniejsze. Naprawdę trzymam za Was wszystkie mocno kciuki, pamiętam, ile mnie kosztowała walka o pierwsze dziecko.😞

    Edit: Dzwonili z kliniki. Mamy 4 blastocysty. Nie podali mi przez telefon klasy, wiem tylko, że etap rozwoju to: jedna 3 i trzy 4. Powiedzieli tylko ogólnie, że dobrze rokują. Ufffff, ulżyło mi. Co ciekawe, trzy z nich to z aktualnej punkcji, a tylko jedna z rozmrożonych. To pokazuje, że teraz były albo lepsze plemniki albo komórki (ja przy obu poprzednich procedurach byłam bardzo przeziębiona). Teraz dalsza walka: Przed transferem heparyna, sterydy, ale walczymy:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 czerwca 2020, 11:54

    Virginia lubi tę wiadomość

    Droga po pierwszego Potwora;):
    2 poronienia
    1 cb
    3 inseminacje
    Pół ciąży w szpitalu
    Efekt: Zdrowa córka!!! :)))

    Droga po drugiego Potwora:
    6 inseminacji
    I ICSI - 5 zapłodnionych komórek,1 transfer (bardzo słabego zarodka), pozostałe nie przetrwały 3 doby
    2 ICSI - 6 zapłodnionych komórek, wszystkie przestały się rozwijać w 3 dobie
    3 ICSI - 18 zapłodnionych komórek. Mamy 4 blastocysty
  • Ewuszek Autorytet
    Postów: 2530 3385

    Wysłany: 15 czerwca 2020, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hatfe wrote:
    Dzięki za kciuki. Nadal czekam... Szczerze mówiąc teraz czuję silny stres, niepokój, bo trochę dochodzi do mnie ostateczność tego wyniku (postanowiliśmy, że to nasze ostatnie podejście), ale ogólnie starania teraz są dużo spokojniejsze. Naprawdę trzymam za Was wszystkie mocno kciuki, pamiętam, ile mnie kosztowała walka o pierwsze dziecko.😞

    Edit: Dzwonili z kliniki. Mamy 4 blastocysty. Nie podali mi przez telefon klasy, wiem tylko, że etap rozwoju to: jedna 3 i trzy 4. Powiedzieli tylko ogólnie, że dobrze rokują. Ufffff, ulżyło mi. Co ciekawe, trzy z nich to z aktualnej punkcji, a tylko jedna z rozmrożonych. To pokazuje, że teraz były albo lepsze plemniki albo komórki (ja przy obu poprzednich procedurach byłam bardzo przeziębiona). Teraz dalsza walka: Przed transferem heparyna, sterydy, ale walczymy:)

    Hatfe ładny wynik 🙂😊 suplementowaliście coś przed tą procedurą ?

    2019-2020 3xICSI 👎 tylko jedna blastocysta 👎
    2021 AZ Nasz cud ❤️❤️❤️
    08.02 AZ FET
    11dpt - 206 mlU/ml
    14dpt - 1292mlU/ml
    19dpt - 7688mlU/ml
    28dpt - ❤️
  • Hatfe Autorytet
    Postów: 383 295

    Wysłany: 15 czerwca 2020, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja brałam koenzym Q10, Femibion (to cały czas). Mąż nic - konsultowaliśmy się przed pierwszą ciąża z kilkoma lekarzami - zgodnie mówili, że może coś brać, ale,że to bardziej dla zasady, nie zaszkodzi, ale czy pomoże...Poza tym wszystko bez zmian, jedyna różnica w tym, że byliśmy zdrowi (w sensie nie przeziębieni). Nasza lekarka obstawiała, że to mogło się przyczynić. U nas wszystko jest niejasne. Dużo wyników na granicy. Nie do końca wiadomo, z czym problem (poza moim zespołem antyfosfolipidowym). Z ciąża było zresztą podobnie - ciągle coś nie tak - nie skrajnie, ale niepokojąco, pół ciąży w szpitalu.
    Cóż, widocznie teraz też czeka nas wyboista droga.

    Droga po pierwszego Potwora;):
    2 poronienia
    1 cb
    3 inseminacje
    Pół ciąży w szpitalu
    Efekt: Zdrowa córka!!! :)))

    Droga po drugiego Potwora:
    6 inseminacji
    I ICSI - 5 zapłodnionych komórek,1 transfer (bardzo słabego zarodka), pozostałe nie przetrwały 3 doby
    2 ICSI - 6 zapłodnionych komórek, wszystkie przestały się rozwijać w 3 dobie
    3 ICSI - 18 zapłodnionych komórek. Mamy 4 blastocysty
  • Virginia Autorytet
    Postów: 1378 1645

    Wysłany: 15 czerwca 2020, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hafte - piekny wynik z zarodkami :)

    Mnie lekarz powiedzial, ze kazda stymulacja moze byc na tych samych lekach, a zupelnie inne wyniki (zreszta u mnie tak bylo, ze jednym podejsciu mialam raz tylko 7 komorek). Tak wiec szczescie, ze u Ciebie tym razem wyszlo i masz zarodki :) To kiedy teraz transfer?

    ona 42 lat.
    3 IVF 😥
    AZ - 01.09.20, 13dpt - beta 1815, 15dpt -beta 3873, 23dpt - mamy ❤️, 8.10.20 - 8 tyg ❤️, BOBO- Maj 2021 :)

    Starania o BOBO nr 2
    FET - 21.07.23 😢
    II FET - 19.10.23, 6dpt- II kreski, 11dpt -beta 726, 13dpt -beta 2137, 27dpt - mamy ❤️, 27.11.23 - 8 tyg ❤️ Nifty i usg polowkowe ok :)

    preg.png
  • Hatfe Autorytet
    Postów: 383 295

    Wysłany: 15 czerwca 2020, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Virginia wrote:
    Hafte - piekny wynik z zarodkami :)

    Mnie lekarz powiedzial, ze kazda stymulacja moze byc na tych samych lekach, a zupelnie inne wyniki (zreszta u mnie tak bylo, ze jednym podejsciu mialam raz tylko 7 komorek). Tak wiec szczescie, ze u Ciebie tym razem wyszlo i masz zarodki :) To kiedy teraz transfer?

    Nam też tak mówili, że to jest trochę loteria. Wszelkie suplementy nie mają decydującego wpływu. Transfer najpewniej za miesiąc - musi być odroczony, bo dwa tygodnie przed muszę włączyć sterydy i heparynę.

    Virginia lubi tę wiadomość

    Droga po pierwszego Potwora;):
    2 poronienia
    1 cb
    3 inseminacje
    Pół ciąży w szpitalu
    Efekt: Zdrowa córka!!! :)))

    Droga po drugiego Potwora:
    6 inseminacji
    I ICSI - 5 zapłodnionych komórek,1 transfer (bardzo słabego zarodka), pozostałe nie przetrwały 3 doby
    2 ICSI - 6 zapłodnionych komórek, wszystkie przestały się rozwijać w 3 dobie
    3 ICSI - 18 zapłodnionych komórek. Mamy 4 blastocysty
  • Żabka Koleżanka
    Postów: 56 9

    Wysłany: 29 czerwca 2020, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, po I podejściu z 12 pobranych 9 było dojrzałych, 5 się zapłodniło, ale tylko 4 dotarły do 4 doby i się zatrzymały. Klinika proponuje od razu zacząć następny protokół - długi czyli m-c wyciszania antkami. Czy macie takie doświadczenia? Czy jest szansa na lepszy wynik tak raz za razem czy lepiej poczekać?

    01.2020 IUI
    06.2020 ICSI, Famsi, brak zarodków
    09.2020 ICSI, Famsi, 3 ❄
    10.2020 ICSI, Famsi, 2 ❄, faza lutealna
    4xFET nieudany po PGD, w tym poronienia 1x7tc i 1x8tc [*]

    Zmiana kliniki
    07.2022 ICSI, 3❄
    10.2022 FET, ❤️🤰🏼-> 24.06.2023👶🏻

    37l, AMH ok, kariotypy ok, HSG ok, test ERA/biopsja endo ok, histeroskopia ok, immunologia ok, MTHFR, PAI, endometrioza
‹‹ 24 25 26 27 28 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ