X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną nie rozwijajace sie komorki
Odpowiedz

nie rozwijajace sie komorki

Oceń ten wątek:
  • tolerancyjna Autorytet
    Postów: 1737 1562

    Wysłany: 30 czerwca 2020, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milka90 wrote:
    Hej. Ciężka drogą za Toba,Jak widzę...
    Macie jakieś plany teraz ? Też jesteśmy po 3 procedurach, ostatnia całkiem podobna do Waszej , ani razu || kresek na teście ,nie licząc tych po ovitrelle :/
    Hej, czekamy na kolejny transfer licząc, że karta się odwróci 😉
    Nieee, szczęśliwie endometrioza mnie ominęła 🙈

    Miracle lubi tę wiadomość

    31 lat; hiperprolaktynemia, niedoczynność, PCOS, plastyka macicy; AMH 3,03; kariotypy ok
    ON: Morfologia 2%, HBA i DFI prawidłowe
    3 x IUI :(
    06.18 - I PICSI, z 14 pobranych żadnej zapłodnionej komórki :(
    08.18 - II PICSI, z 15 pobranych żadnej zapłodnionej komórki :(
    03.19 - start III procedury,
    19.06.19 - IMSI + Fertile Chip, 21 pęcherzyków/10 komórek, w pierwszej dobie zero zapłodnień... I nagle cud! Transfer w 3 dobie zarodka 8a, beta 9 dtp 1,97; 10 dpt 1,34 :(
    08.06.20 - transfer AZ :(
    07.07.20 - transfer AZ, 7dpt - beta 75.05, 9dpt - 188.06, 13dpt - 1115
    10 tc 💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2020, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tolerancyjna wrote:
    Hej, czekamy na kolejny transfer licząc, że karta się odwróci 😉
    Nieee, szczęśliwie endometrioza mnie ominęła 🙈

    Transfer z AZ? :)

    tolerancyjna lubi tę wiadomość

  • martamus Autorytet
    Postów: 258 139

    Wysłany: 1 lipca 2020, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tolerancyjna wrote:
    Hej, sprzedam 2 op. DHEA Eljot 25 mg 30 szt, ważne do 01.2021. 35 zł/op + kw
    Pozdrawiam i przepraszam, że się tak wcięłam😊
    Hej hej :) ja bym kupiła, tylko takim kurierem szybkim albo może jesteś gdzieś z Kato..właśnie czekam w dozie na zamówinie i są opóźnienia, już nie jem go prawie tydzień więc mi śpieszno już zacząć...

    35 lat
    starania 2 lata
    3 inseminacje - invimed -brak wyników
    Kir BX
    Nk 31 -encorton
    Mąż - 1% 1 KLASY MSOME
    HBA -68%
    AMH 2,12
    Histeroskopia 14 luty 2020
    1 In-vitro Krótki protokół - 16 komórek pobranych, 11 dojrzalych - 8 zapłodnioych - 4 zarodki, 5doba -0
  • martamus Autorytet
    Postów: 258 139

    Wysłany: 1 lipca 2020, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny burza mózgów, bardzo proszę o pomoc, dziś wreszcie łaskawie moja dr widzi się ze mną po punkcji i braku zarodków z hodowli w celu omówienia wszystkiego...

    Czy nasuwają się wam jakieś pytania o co mogę ja zapytać?
    Co jest ważne, może macie jakieś podchwytliwe pytania, które mi pokażą jakim ona jest specjalistą?

    Na pewno o te zarodki w jakiej klasie były w 3 dniu, czemu się tak nagle zatrzymały i zdegradowały w piątej dobie?
    - Dlaczego taki wynik słaby z tylu pęcherzyków taki słaby wynik?
    - Czy może było za duzo komórek i teraz zrobic lepiej mniej?
    - Skąd embriolog jest taki pewien, że to wszystko wina komórek jajowych
    -jak mogę je poprawić?

    Pomóżcie mi wymyślić dobre pytania, co jest jeszcze ważne o czym nie wiem?
    -czy może wdrożyć menopur?

    35 lat
    starania 2 lata
    3 inseminacje - invimed -brak wyników
    Kir BX
    Nk 31 -encorton
    Mąż - 1% 1 KLASY MSOME
    HBA -68%
    AMH 2,12
    Histeroskopia 14 luty 2020
    1 In-vitro Krótki protokół - 16 komórek pobranych, 11 dojrzalych - 8 zapłodnioych - 4 zarodki, 5doba -0
  • tolerancyjna Autorytet
    Postów: 1737 1562

    Wysłany: 1 lipca 2020, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martamus wrote:
    Hej hej :) ja bym kupiła, tylko takim kurierem szybkim albo może jesteś gdzieś z Kato..właśnie czekam w dozie na zamówinie i są opóźnienia, już nie jem go prawie tydzień więc mi śpieszno już zacząć...
    Hej, mogę wysłać jeszcze dziś więc pewnie na jutro, piątek by było. Do Katowic mam daleko więc odbiór osobisty nie wchodzi w grę...

    31 lat; hiperprolaktynemia, niedoczynność, PCOS, plastyka macicy; AMH 3,03; kariotypy ok
    ON: Morfologia 2%, HBA i DFI prawidłowe
    3 x IUI :(
    06.18 - I PICSI, z 14 pobranych żadnej zapłodnionej komórki :(
    08.18 - II PICSI, z 15 pobranych żadnej zapłodnionej komórki :(
    03.19 - start III procedury,
    19.06.19 - IMSI + Fertile Chip, 21 pęcherzyków/10 komórek, w pierwszej dobie zero zapłodnień... I nagle cud! Transfer w 3 dobie zarodka 8a, beta 9 dtp 1,97; 10 dpt 1,34 :(
    08.06.20 - transfer AZ :(
    07.07.20 - transfer AZ, 7dpt - beta 75.05, 9dpt - 188.06, 13dpt - 1115
    10 tc 💔
  • tolerancyjna Autorytet
    Postów: 1737 1562

    Wysłany: 1 lipca 2020, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martamus wrote:
    Hej hej :) ja bym kupiła, tylko takim kurierem szybkim albo może jesteś gdzieś z Kato..właśnie czekam w dozie na zamówinie i są opóźnienia, już nie jem go prawie tydzień więc mi śpieszno już zacząć...
    Hej, mogę wysłać jeszcze dziś więc pewnie na jutro, piątek by było. Do Katowic mam daleko więc odbiór osobisty nie wchodzi w grę...
    Dodaję do przyjaciół. Dogadamy się na priv

    31 lat; hiperprolaktynemia, niedoczynność, PCOS, plastyka macicy; AMH 3,03; kariotypy ok
    ON: Morfologia 2%, HBA i DFI prawidłowe
    3 x IUI :(
    06.18 - I PICSI, z 14 pobranych żadnej zapłodnionej komórki :(
    08.18 - II PICSI, z 15 pobranych żadnej zapłodnionej komórki :(
    03.19 - start III procedury,
    19.06.19 - IMSI + Fertile Chip, 21 pęcherzyków/10 komórek, w pierwszej dobie zero zapłodnień... I nagle cud! Transfer w 3 dobie zarodka 8a, beta 9 dtp 1,97; 10 dpt 1,34 :(
    08.06.20 - transfer AZ :(
    07.07.20 - transfer AZ, 7dpt - beta 75.05, 9dpt - 188.06, 13dpt - 1115
    10 tc 💔
  • martamus Autorytet
    Postów: 258 139

    Wysłany: 1 lipca 2020, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tolerancyjna wrote:
    Hej, mogę wysłać jeszcze dziś więc pewnie na jutro, piątek by było. Do Katowic mam daleko więc odbiór osobisty nie wchodzi w grę...
    Dodaję do przyjaciół. Dogadamy się na priv


    to wiesz , bo ja jutro wyjeżdżam na działkę, mam zamiar tam leczyć rany w sercu po tej punkcji, więc możesz mi tam wysłać te leki. To ja wezmę te 2 opakowania od ciebie adres ul Dębowa 9, Szczedrzyk 46-042. Moga być spokojnie na piatek tam.
    Jak chcesz żeby ci zapłacic?

    Jak możesz to podpowiedz mi jakie pytania lekarce zadać o ten brak zarodków po punkcji? Co jest jeszcze wazne co z doświadczenia wiesz żeby zapytac? embriolog twierdzi, że to wina słabych komórek u mnie, nie mam endometriozy, nie mam pcos.. o co pytać?

    35 lat
    starania 2 lata
    3 inseminacje - invimed -brak wyników
    Kir BX
    Nk 31 -encorton
    Mąż - 1% 1 KLASY MSOME
    HBA -68%
    AMH 2,12
    Histeroskopia 14 luty 2020
    1 In-vitro Krótki protokół - 16 komórek pobranych, 11 dojrzalych - 8 zapłodnioych - 4 zarodki, 5doba -0
  • tolerancyjna Autorytet
    Postów: 1737 1562

    Wysłany: 1 lipca 2020, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martamus wrote:
    to wiesz , bo ja jutro wyjeżdżam na działkę, mam zamiar tam leczyć rany w sercu po tej punkcji, więc możesz mi tam wysłać te leki. To ja wezmę te 2 opakowania od ciebie adres ul Dębowa 9, Szczedrzyk 46-042. Moga być spokojnie na piatek tam.
    Jak chcesz żeby ci zapłacic?

    Jak możesz to podpowiedz mi jakie pytania lekarce zadać o ten brak zarodków po punkcji? Co jest jeszcze wazne co z doświadczenia wiesz żeby zapytac? embriolog twierdzi, że to wina słabych komórek u mnie, nie mam endometriozy, nie mam pcos.. o co pytać?
    Zapytaj po czym poznały słabą jakość komórek? Czy już w obrazie coś było nie tak? Były ciemne?
    Pewnie zaproponuje Ci zmianę protokołu. Może zapytaj o dodatki pod kątem polepszenia wyboru nasienia, typu MAC lub fertile chip.
    Bardzo mi przykro...
    Zaakceptuj proszę zaproszenie do przyjaciółek i wszystko dogadamy na priv

    Miracle lubi tę wiadomość

    31 lat; hiperprolaktynemia, niedoczynność, PCOS, plastyka macicy; AMH 3,03; kariotypy ok
    ON: Morfologia 2%, HBA i DFI prawidłowe
    3 x IUI :(
    06.18 - I PICSI, z 14 pobranych żadnej zapłodnionej komórki :(
    08.18 - II PICSI, z 15 pobranych żadnej zapłodnionej komórki :(
    03.19 - start III procedury,
    19.06.19 - IMSI + Fertile Chip, 21 pęcherzyków/10 komórek, w pierwszej dobie zero zapłodnień... I nagle cud! Transfer w 3 dobie zarodka 8a, beta 9 dtp 1,97; 10 dpt 1,34 :(
    08.06.20 - transfer AZ :(
    07.07.20 - transfer AZ, 7dpt - beta 75.05, 9dpt - 188.06, 13dpt - 1115
    10 tc 💔
  • martamus Autorytet
    Postów: 258 139

    Wysłany: 1 lipca 2020, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tolerancyjna wrote:
    Zapytaj po czym poznały słabą jakość komórek? Czy już w obrazie coś było nie tak? Były ciemne?
    Pewnie zaproponuje Ci zmianę protokołu. Może zapytaj o dodatki pod kątem polepszenia wyboru nasienia, typu MAC lub fertile chip.
    Bardzo mi przykro...
    Zaakceptuj proszę zaproszenie do przyjaciółek i wszystko dogadamy na priv

    No właśnie o dziwo nasienie ponoć rewelacyjnie zareagowało, nie było z nimżadnego kłopotu zastosowali hblmsi i pykło, embriolog nie mógł sie nachwalić tam pykło według ustaleń..po prostu jak pokonaliśmy kolejny problem to wyskoczył następny znacznie gorszy ta komórka jajowa! Ponoc od początku źle się dzieliły, tworzyły sie jakieś dodatkowe wakuole, ja wiesz byłam w złym stanie jak z nim gadałam i nic nie pamiętam, pamiętam tylko, że nasienie dobrze zareagowało i że komórki jajowe były do dupy.
    Ledwo wychodzimy z jednego problemu, spada na nas następny.. jestem przerażona, zwłaszcza, że byłam na spotkaniu z embriologami takich warsztatach i mówili, że jak z komórką jajową jest problem to juz mogiła.

    Czy jest szansa, że przy takich złych prognozach druga punkcja się uda i coś powstanie? ja już w to nie wierzę!

    35 lat
    starania 2 lata
    3 inseminacje - invimed -brak wyników
    Kir BX
    Nk 31 -encorton
    Mąż - 1% 1 KLASY MSOME
    HBA -68%
    AMH 2,12
    Histeroskopia 14 luty 2020
    1 In-vitro Krótki protokół - 16 komórek pobranych, 11 dojrzalych - 8 zapłodnioych - 4 zarodki, 5doba -0
  • Miracle Autorytet
    Postów: 3003 4908

    Wysłany: 1 lipca 2020, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martamus wrote:
    Dziewczyny burza mózgów, bardzo proszę o pomoc, dziś wreszcie łaskawie moja dr widzi się ze mną po punkcji i braku zarodków z hodowli w celu omówienia wszystkiego...

    Czy nasuwają się wam jakieś pytania o co mogę ja zapytać?
    Co jest ważne, może macie jakieś podchwytliwe pytania, które mi pokażą jakim ona jest specjalistą?

    Na pewno o te zarodki w jakiej klasie były w 3 dniu, czemu się tak nagle zatrzymały i zdegradowały w piątej dobie?
    - Dlaczego taki wynik słaby z tylu pęcherzyków taki słaby wynik?
    - Czy może było za duzo komórek i teraz zrobic lepiej mniej?
    - Skąd embriolog jest taki pewien, że to wszystko wina komórek jajowych
    -jak mogę je poprawić?

    Pomóżcie mi wymyślić dobre pytania, co jest jeszcze ważne o czym nie wiem?
    -czy może wdrożyć menopur?

    Ja tez mam dzisiaj po poludniu, takze bedziemy mogly porownac odpowiedzi. Zapytam mniej wiecej o to samo, chce sie jeszcze dowiedziec o ta aktywacje oocytow i moze czy powinnam brac testosteron?

    Nie mam sily, Twoje chociaz cos ruszyly bo moje poprostu nie wykazywaly zadnej aktywnosci. Totalnie nic... Strasznie sie boje, ze za drugim razem bedzie podobnie. Mam nadzieje, ze znajdzie jakies wyjscie z tej sytuacji.

    Trzymam kciuki za Twoja wizyte <3

    age.png

    21.08.21 Liam <3 2800g,48cm miłości

    10.11- Histeroskopia (usuniecie polipa)
    ERA, EMMA, ALICE Test- Endometrium Receptywne
    28.12.2020-crio transfer 🧚🏻❤️🙏
    4.01.2021- 7dpt Beta HCG 22,70 🙏
    7.01.2021 - 10dpt Beta HCG 95.40🙏
    11.01.2021 - 14dpt Beta HCG 791.40 🙏
    20.01.2021- 23 dpt pierwsze USG Mamy ❤️

    🙎🏼‍♀️ Niskie AMH- 0,62
    🙍🏻‍♂️ Teratozoospermia, leukocytospermia

    Wracamy po rodzeństwo 🧚🏻
    III IVF
    26.09.2023 crio transfer - nieudany
    11.12.2023 crio transfer - nieudany

    Czekaja dwie sniezynki ❄️❄️

    🧚🏻“Om Hreem Yoginim Yogini Yogeswari Yoga Bhayankari Sakala Sthavara
    Jangamasya Mukha Hridayam Mama Vasam akarsha Akarshaya Namaha!””🧚‍♀️
  • Miracle Autorytet
    Postów: 3003 4908

    Wysłany: 1 lipca 2020, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martamus wrote:
    No właśnie o dziwo nasienie ponoć rewelacyjnie zareagowało, nie było z nimżadnego kłopotu zastosowali hblmsi i pykło, embriolog nie mógł sie nachwalić tam pykło według ustaleń..po prostu jak pokonaliśmy kolejny problem to wyskoczył następny znacznie gorszy ta komórka jajowa! Ponoc od początku źle się dzieliły, tworzyły sie jakieś dodatkowe wakuole, ja wiesz byłam w złym stanie jak z nim gadałam i nic nie pamiętam, pamiętam tylko, że nasienie dobrze zareagowało i że komórki jajowe były do dupy.
    Ledwo wychodzimy z jednego problemu, spada na nas następny.. jestem przerażona, zwłaszcza, że byłam na spotkaniu z embriologami takich warsztatach i mówili, że jak z komórką jajową jest problem to juz mogiła.

    Czy jest szansa, że przy takich złych prognozach druga punkcja się uda i coś powstanie? ja już w to nie wierzę!


    Kiedy mialas punkcje?

    Faktycznie jedziemy na bardzo podobnym wozku. Nie poddawaj sie kochana, musimy to jakos przetrwac i wierzyc ze bedzie dobrze <3

    age.png

    21.08.21 Liam <3 2800g,48cm miłości

    10.11- Histeroskopia (usuniecie polipa)
    ERA, EMMA, ALICE Test- Endometrium Receptywne
    28.12.2020-crio transfer 🧚🏻❤️🙏
    4.01.2021- 7dpt Beta HCG 22,70 🙏
    7.01.2021 - 10dpt Beta HCG 95.40🙏
    11.01.2021 - 14dpt Beta HCG 791.40 🙏
    20.01.2021- 23 dpt pierwsze USG Mamy ❤️

    🙎🏼‍♀️ Niskie AMH- 0,62
    🙍🏻‍♂️ Teratozoospermia, leukocytospermia

    Wracamy po rodzeństwo 🧚🏻
    III IVF
    26.09.2023 crio transfer - nieudany
    11.12.2023 crio transfer - nieudany

    Czekaja dwie sniezynki ❄️❄️

    🧚🏻“Om Hreem Yoginim Yogini Yogeswari Yoga Bhayankari Sakala Sthavara
    Jangamasya Mukha Hridayam Mama Vasam akarsha Akarshaya Namaha!””🧚‍♀️
  • martamus Autorytet
    Postów: 258 139

    Wysłany: 1 lipca 2020, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miracle wrote:
    Ja tez mam dzisiaj po poludniu, takze bedziemy mogly porownac odpowiedzi. Zapytam mniej wiecej o to samo, chce sie jeszcze dowiedziec o ta aktywacje oocytow i moze czy powinnam brac testosteron?

    Nie mam sily, Twoje chociaz cos ruszyly bo moje poprostu nie wykazywaly zadnej aktywnosci. Totalnie nic... Strasznie sie boje, ze za drugim razem bedzie podobnie. Mam nadzieje, ze znajdzie jakies wyjscie z tej sytuacji.

    Trzymam kciuki za Twoja wizyte <3

    OOOo no to ja tez trzymam kciuki za twoja wizytę.

    Ja juz się rozeznałam, że można zrobić Aktywację oocytów ale wtedy nie robi się tych innych in vitro tylko tradycyjna!
    A my musimy robić Hblmsi bo maz ma złą fragmentację. My juz wiemy, że hblmsi pytkło więc raczej musimy przy tym zostać.
    Wiesz niby cos tam się działo w tych komórkach ale niestety ten embriolog mega kręcił nosem i ponoć twierdził,ze bez sensu, że je zapładniali! Więc wiesz sama już nie wiem dla mnie tez to jest niezrozumiałe i dziwne.

    35 lat
    starania 2 lata
    3 inseminacje - invimed -brak wyników
    Kir BX
    Nk 31 -encorton
    Mąż - 1% 1 KLASY MSOME
    HBA -68%
    AMH 2,12
    Histeroskopia 14 luty 2020
    1 In-vitro Krótki protokół - 16 komórek pobranych, 11 dojrzalych - 8 zapłodnioych - 4 zarodki, 5doba -0
  • martamus Autorytet
    Postów: 258 139

    Wysłany: 1 lipca 2020, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miracle wrote:
    Kiedy mialas punkcje?

    Faktycznie jedziemy na bardzo podobnym wozku. Nie poddawaj sie kochana, musimy to jakos przetrwac i wierzyc ze bedzie dobrze <3

    wiesz zaczęłam stymulację 8 czerwca to był 2 dzień cyklu wzięłam 2 zastrzyki Gonapeptylu potem dołożyłam Gonal f 212.5
    potem ovitriel w sobotę przed punkcja poniedziałkową.
    Punkcja 22 czerwca to był 16 dc.
    Było 20 pęcherzyków - ja sie cieszyłam, lekarz sie cieszył - okazuje się, że nie wiem z czego bo embriolog powiedział, że najlepiej jest mieć maksymalnie 12 pęcherzyków!!!!
    No a potem już wiesz 8 zapłodnioych 4 zarodki, piata doba 0.

    35 lat
    starania 2 lata
    3 inseminacje - invimed -brak wyników
    Kir BX
    Nk 31 -encorton
    Mąż - 1% 1 KLASY MSOME
    HBA -68%
    AMH 2,12
    Histeroskopia 14 luty 2020
    1 In-vitro Krótki protokół - 16 komórek pobranych, 11 dojrzalych - 8 zapłodnioych - 4 zarodki, 5doba -0
  • Krąsi Autorytet
    Postów: 1438 1002

    Wysłany: 1 lipca 2020, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapytałabym o wpływ gospodarki węglowodanowej (krzywa glukozowa i insulinowa) na jakość komórek jajowych. Wpływ ruchu fizycznego i diety na jakość komórek jajowych. Większość odpowie, że nie ma to wpływu, bo przecież z komórkami jajowymi, to my się już rodzimy. A nieliczni są w stanie stwierdzić, że coś damy radę z tym zrobić.

    Miracle lubi tę wiadomość

    ona: schorzenia reumatoidalne, p/c p-plemnikowe 1:10, hiperprolakt. czynnościowa, MTHFR A1298C - homo, PAI 4G/5G - hetero, KIR Bx, brak: 2DS2, 2DS3, HLA-C - C1, IL 10 poniżej normy, IL 4 w dolnych granicach normy, po szczepieniach limfocytami Męża
    musi mieć plan działania, inaczej wpada w depresję, póki ma plan - ma siłę walczyć dalej;

    on: p/c p-plemnikowe 1:100, obniżone parametry nasienia, hipogonadyzm hipogonadotropowy, CTFR: F508del - hetero, HLA-C - C1/C2;
    leniwiec, przyparty do muru - walczy;

    1. ICSI - nieudane;
    2. PICSI: 24.10.2020 Malineczka jest po drugiej stronie brzuszka :)
  • martamus Autorytet
    Postów: 258 139

    Wysłany: 1 lipca 2020, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krąsi wrote:
    Zapytałabym o wpływ gospodarki węglowodanowej (krzywa glukozowa i insulinowa) na jakość komórek jajowych. Wpływ ruchu fizycznego i diety na jakość komórek jajowych. Większość odpowie, że nie ma to wpływu, bo przecież z komórkami jajowymi, to my się już rodzimy. A nieliczni są w stanie stwierdzić, że coś damy radę z tym zrobić.

    a wiesz, że to ciekawe..ja sie akurat ruszam, wage mam wzorcową..ale mam jeden problem jem potwornie duzo weglowodanów, prowadze myfitnesspal i tam zawsze jak patrzę na wykres kołowy to masakra.. nie umiem jeść białka.. ale od 3 dni się staram to zmienić wróciłam do nabiały pełnotłustego, posyaram sie teraz prze te 3 mce jeść jak najwięcej białka.

    Ja jej się kiedyś pytałam o to, że jestem wege i czy to może mieć wpływ na komórki jajowe, ona powiedziała, że nie.. z reszta sama tez nie je mięsa od 20 lat..więc wiesz..Juz kiedyś o tym też myślałam..
    Oczywiście o ta krzywa się zapytam.. może da mi skierowanie na jakieś nowe badania.

    35 lat
    starania 2 lata
    3 inseminacje - invimed -brak wyników
    Kir BX
    Nk 31 -encorton
    Mąż - 1% 1 KLASY MSOME
    HBA -68%
    AMH 2,12
    Histeroskopia 14 luty 2020
    1 In-vitro Krótki protokół - 16 komórek pobranych, 11 dojrzalych - 8 zapłodnioych - 4 zarodki, 5doba -0
  • Miracle Autorytet
    Postów: 3003 4908

    Wysłany: 1 lipca 2020, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martamus wrote:
    wiesz zaczęłam stymulację 8 czerwca to był 2 dzień cyklu wzięłam 2 zastrzyki Gonapeptylu potem dołożyłam Gonal f 212.5
    potem ovitriel w sobotę przed punkcja poniedziałkową.
    Punkcja 22 czerwca to był 16 dc.
    Było 20 pęcherzyków - ja sie cieszyłam, lekarz sie cieszył - okazuje się, że nie wiem z czego bo embriolog powiedział, że najlepiej jest mieć maksymalnie 12 pęcherzyków!!!!
    No a potem już wiesz 8 zapłodnioych 4 zarodki, piata doba 0.


    Kurcze faktycznie 20 pecherzykow i 8 zaplodnionych to super wynik, po 3 dobie niby to wina spermy czyli moze to byc wina fragmentacji? Hmm ciekawa jestem co Ci dzisiaj powie. Mieliscie pierwsze normalne IVF? U nas maz ma slaba morfologie wiec mielismy IMSI od razu, a teraz do tego jeszcze te moje nie dzialajce jajeczka.

    Bardzo Cie rozumiem, to jest takie niesprawiedliwe, szykujesz sie do transferu a tu taka wiadomosc jak bomba. Ja mialam punkcje w sobote i w niedziele rano od razu sie dowiedzielismy ze nic z tego...potrzymali do poniedzialku, tylko po to zeby potwierdzic ze nic sie nie dzieje...

    age.png

    21.08.21 Liam <3 2800g,48cm miłości

    10.11- Histeroskopia (usuniecie polipa)
    ERA, EMMA, ALICE Test- Endometrium Receptywne
    28.12.2020-crio transfer 🧚🏻❤️🙏
    4.01.2021- 7dpt Beta HCG 22,70 🙏
    7.01.2021 - 10dpt Beta HCG 95.40🙏
    11.01.2021 - 14dpt Beta HCG 791.40 🙏
    20.01.2021- 23 dpt pierwsze USG Mamy ❤️

    🙎🏼‍♀️ Niskie AMH- 0,62
    🙍🏻‍♂️ Teratozoospermia, leukocytospermia

    Wracamy po rodzeństwo 🧚🏻
    III IVF
    26.09.2023 crio transfer - nieudany
    11.12.2023 crio transfer - nieudany

    Czekaja dwie sniezynki ❄️❄️

    🧚🏻“Om Hreem Yoginim Yogini Yogeswari Yoga Bhayankari Sakala Sthavara
    Jangamasya Mukha Hridayam Mama Vasam akarsha Akarshaya Namaha!””🧚‍♀️
  • Miracle Autorytet
    Postów: 3003 4908

    Wysłany: 1 lipca 2020, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krąsi wrote:
    Zapytałabym o wpływ gospodarki węglowodanowej (krzywa glukozowa i insulinowa) na jakość komórek jajowych. Wpływ ruchu fizycznego i diety na jakość komórek jajowych. Większość odpowie, że nie ma to wpływu, bo przecież z komórkami jajowymi, to my się już rodzimy. A nieliczni są w stanie stwierdzić, że coś damy radę z tym zrobić.

    Krasi, moglabym Cie prosic o udostepnienie Twoich zapiskow? Probowalam otworzyc, ale link nie istnieje.

    age.png

    21.08.21 Liam <3 2800g,48cm miłości

    10.11- Histeroskopia (usuniecie polipa)
    ERA, EMMA, ALICE Test- Endometrium Receptywne
    28.12.2020-crio transfer 🧚🏻❤️🙏
    4.01.2021- 7dpt Beta HCG 22,70 🙏
    7.01.2021 - 10dpt Beta HCG 95.40🙏
    11.01.2021 - 14dpt Beta HCG 791.40 🙏
    20.01.2021- 23 dpt pierwsze USG Mamy ❤️

    🙎🏼‍♀️ Niskie AMH- 0,62
    🙍🏻‍♂️ Teratozoospermia, leukocytospermia

    Wracamy po rodzeństwo 🧚🏻
    III IVF
    26.09.2023 crio transfer - nieudany
    11.12.2023 crio transfer - nieudany

    Czekaja dwie sniezynki ❄️❄️

    🧚🏻“Om Hreem Yoginim Yogini Yogeswari Yoga Bhayankari Sakala Sthavara
    Jangamasya Mukha Hridayam Mama Vasam akarsha Akarshaya Namaha!””🧚‍♀️
  • martamus Autorytet
    Postów: 258 139

    Wysłany: 1 lipca 2020, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miracle wrote:
    Kurcze faktycznie 20 pecherzykow i 8 zaplodnionych to super wynik, po 3 dobie niby to wina spermy czyli moze to byc wina fragmentacji? Hmm ciekawa jestem co Ci dzisiaj powie. Mieliscie pierwsze normalne IVF? U nas maz ma slaba morfologie wiec mielismy IMSI od razu, a teraz do tego jeszcze te moje nie dzialajce jajeczka.

    Bardzo Cie rozumiem, to jest takie niesprawiedliwe, szykujesz sie do transferu a tu taka wiadomosc jak bomba. Ja mialam punkcje w sobote i w niedziele rano od razu sie dowiedzielismy ze nic z tego...potrzymali do poniedzialku, tylko po to zeby potwierdzic ze nic sie nie dzieje...

    No widzisz..a jednak embriolog twierdzi, że maga mega kiepściutko..z tego co ja se wyliczyłam to one chyba zaczeły się degenerować po 4 dobie..bo jak byłam na badaniach to jeszcze były 4.
    Wiesz w sumie to chyba tez nie dobry znak no bo skoro było tyle materiału i plemniki ok a tu wynik 0. No nie wiem..
    Myślisz, że sytuacja nie jest aż taka zła??
    Koleżanka miała tylko 12 komórek i zapłodniło sie 5, był 1 zarodek i dotrwał do 6 doby ma 4.1.,. więc wiesz kurcze powinno byc cokolwiek a nie ma nic..sama nie wiem co mysleć

    Wiesz ty masz 35 a maż 38 i u mnie tak samo.. dużo nas łączy!

    35 lat
    starania 2 lata
    3 inseminacje - invimed -brak wyników
    Kir BX
    Nk 31 -encorton
    Mąż - 1% 1 KLASY MSOME
    HBA -68%
    AMH 2,12
    Histeroskopia 14 luty 2020
    1 In-vitro Krótki protokół - 16 komórek pobranych, 11 dojrzalych - 8 zapłodnioych - 4 zarodki, 5doba -0
  • Miracle Autorytet
    Postów: 3003 4908

    Wysłany: 1 lipca 2020, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martamus wrote:
    No widzisz..a jednak embriolog twierdzi, że maga mega kiepściutko..z tego co ja se wyliczyłam to one chyba zaczeły się degenerować po 4 dobie..bo jak byłam na badaniach to jeszcze były 4.
    Wiesz w sumie to chyba tez nie dobry znak no bo skoro było tyle materiału i plemniki ok a tu wynik 0. No nie wiem..
    Myślisz, że sytuacja nie jest aż taka zła??
    Koleżanka miała tylko 12 komórek i zapłodniło sie 5, był 1 zarodek i dotrwał do 6 doby ma 4.1.,. więc wiesz kurcze powinno byc cokolwiek a nie ma nic..sama nie wiem co mysleć

    Wiesz ty masz 35 a maż 38 i u mnie tak samo.. dużo nas łączy!

    Patrzac na liczbe Twoich pecherzykow mysle ze nie jest wcale zla. Zastanawiam sie dlaczego nie robiliscie ICSI?

    Widzisz ja mialam 12 komorek, 5 sie zaplodnilo i zadna sie nie podzielila wiec... eh... no nic wierze, ze to bylo nasze pierwsze podejscie, wiec za drugim powinno byc lepiej. Robicie jakas przerwe czy chcecie od razu?

    age.png

    21.08.21 Liam <3 2800g,48cm miłości

    10.11- Histeroskopia (usuniecie polipa)
    ERA, EMMA, ALICE Test- Endometrium Receptywne
    28.12.2020-crio transfer 🧚🏻❤️🙏
    4.01.2021- 7dpt Beta HCG 22,70 🙏
    7.01.2021 - 10dpt Beta HCG 95.40🙏
    11.01.2021 - 14dpt Beta HCG 791.40 🙏
    20.01.2021- 23 dpt pierwsze USG Mamy ❤️

    🙎🏼‍♀️ Niskie AMH- 0,62
    🙍🏻‍♂️ Teratozoospermia, leukocytospermia

    Wracamy po rodzeństwo 🧚🏻
    III IVF
    26.09.2023 crio transfer - nieudany
    11.12.2023 crio transfer - nieudany

    Czekaja dwie sniezynki ❄️❄️

    🧚🏻“Om Hreem Yoginim Yogini Yogeswari Yoga Bhayankari Sakala Sthavara
    Jangamasya Mukha Hridayam Mama Vasam akarsha Akarshaya Namaha!””🧚‍♀️
  • martamus Autorytet
    Postów: 258 139

    Wysłany: 1 lipca 2020, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miracle wrote:
    Patrzac na liczbe Twoich pecherzykow mysle ze nie jest wcale zla. Zastanawiam sie dlaczego nie robiliscie ICSI?

    Widzisz ja mialam 12 komorek, 5 sie zaplodnilo i zadna sie nie podzielila wiec... eh... no nic wierze, ze to bylo nasze pierwsze podejscie, wiec za drugim powinno byc lepiej. Robicie jakas przerwe czy chcecie od razu?
    Od razu jak tylko będę mogła, czyli 2 pełne cykle, chciała bym ruszyć we wrześniu.
    Wiesz martwię sie jak po tym spadnie mój amh..
    Chce ruszyć jak najszybciej bo boje się, że już mam mało czasu..
    No to tez sytuacja u Ciebie nie ciekawa..kurcze czemu my musimy mieć tyle problemów wszystkie.. naprawdę życie jest niesprawiedliwe, człowiek ledwo wychodzi z jednego problemu i wpada w drugi.
    N nic zobaczymy co nasze lekarki nam powiedzą.

    35 lat
    starania 2 lata
    3 inseminacje - invimed -brak wyników
    Kir BX
    Nk 31 -encorton
    Mąż - 1% 1 KLASY MSOME
    HBA -68%
    AMH 2,12
    Histeroskopia 14 luty 2020
    1 In-vitro Krótki protokół - 16 komórek pobranych, 11 dojrzalych - 8 zapłodnioych - 4 zarodki, 5doba -0
‹‹ 28 29 30 31 32 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Układ immunologiczny a problemy z płodnością, czyli czym jest niepłodność immunologiczna

Układ immunologiczny, czyli inaczej odpornościowy ma niebagatelny wpływ na płodność. Niekiedy czynniki immunologiczne mogą być bezpośrednią przyczyną niepłodności. Czy problemy z implantacją zarodka albo nawracającymi poronieniami mogą być wywołane przez czynniki immunologiczne? W jakich przypadkach rozważyć konsultację ze specjalistą - immunologiem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ