X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Niedrożny jajowód... czy komuś się udało?
Odpowiedz

Niedrożny jajowód... czy komuś się udało?

Oceń ten wątek:
  • Mamainprogress Koleżanka

Wysłany: 22 stycznia, 07:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny!

Ja zaszłam w ciąże w cyklu po sHSG wiec mi pomogło, 6 miesięcy starań. Jeden jajowodów Ok drugi częściowo nie drożny, płyn przeszedł częściowo po 2 podaniu.

Także Udrażnianie często pomaga.

Starania o ❤️ Od 2021 marzec
    1 ciąża - październik 2021 💔 7tc
    3 IUI - Lipiec 🍀
  • Izaja Przyjaciółka

Wysłany: 23 stycznia, 22:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamainprogress wrote:
    Cześć Dziewczyny!

Ja zaszłam w ciąże w cyklu po sHSG wiec mi pomogło, 6 miesięcy starań. Jeden jajowodów Ok drugi częściowo nie drożny, płyn przeszedł częściowo po 2 podaniu.

Także Udrażnianie często pomaga.

Hej :) gratulacje! Byłaś na selektywnym HSG w Lublinie?

35 lat
    Starania 09/2020
    30.09.2021- histeroskopia, usunięcie polipa
    Dwurożna macicy 😞 wykluczone
    Niedoczynnosc tarczycy- hormony uregulowane
    11.12.2021- niedrożne jajowody
  • Mamainprogress Koleżanka

Wysłany: 24 stycznia, 12:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izaja wrote:
    Hej :) gratulacje! Byłaś na selektywnym HSG w Lublinie?

Hejka teraz czytam dokładnie i coś pomyliłam moj zabieg to był Sono-Hsg a nie selektywne Hsg wiec sorki za wprowadzenie w błąd, myślałam ze to to samo.

Po Sono- Hsg w tym samym cyklu zaszłam w ciąże a zabieg był robiony w Krakowie. Pozdrawiam :)

Starania o ❤️ Od 2021 marzec
    1 ciąża - październik 2021 💔 7tc
    3 IUI - Lipiec 🍀
  • karoleczka Koleżanka

Wysłany: 13 marca, 11:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    W miniony piątek przeszłam shsg. Jajowody udrożnione. Kontrast przeszedł płynnie. Bol niesamowity, ale da się przeżyć. Ekipa wspaniała. Czułam się bardzo zaopiekowana. Teraz miesiąc przerwy i można rozpocząć starania... Minął rok odkąd zaczęliśmy się starać i po pół roku usłyszałam diagnozę niedrożnych jajowodów. Sono hsg i laparoskopia wcześniej wykonane nie udroznily jajowodów. Oby teraz się udało.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca, 11:36

KisSzilva, Dominika96 lubią tę wiadomość

• calistas Koleżanka

Wysłany: 31 marca, 20:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :),
    przygotowuję pracę badawczą w dziedzinie Psychologii. W badaniach skupiam się na tym, co wpływa na kondycję emocjonalną kobiet przystępujących do procedury in vitro, aby ustalić jak najbardziej efektywnie wspierać emocjonalnie grupę kobiet leczących się z powodu niepłodności. Twój udział w badaniu jest bardzo cenny, zarówno z perspektywy badawczej, jak i tej praktycznej. Dzięki Twojemu zaangażowaniu dowiem się, jak lepiej pomagać innym ludziom.
    Twoją pomoc w tym badaniu będzie dla mnie bardzo cenna. Dziękuję.

https://forms.gle/quP93Gt7csuce1HU6

• asymetryczna_ Nowa

Wysłany: 24 września, 08:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny! Mam nadzieję, że ktoś tu jeszcze zagląda.
    Jestem po 3 ciążach. Pierwsza bezproblemowa, z której mam córkę. W tamtym roku kolejna ciąża, poronienie zatrzymane w 5tc, zakończone łyżeczkowaniem. I w tym roku w marcu na deser- pozamaciczna z usunięciem lewego jajowodu. Wszystkie ciąże z lewego jajnika...obawiam się, że prawy jajowód lub jajnik nie funkcjonują najlepiej. Ostatnio niby pęcherzyk dominujący był w prawym jajniku, ale ciąży nie ma..mamy czas do końca roku, a później mam mieć badanie drożności i może jeszcze histeroskopię. Hormony, wymazy na uropatogeny robiłam, wszystko ok, prawa strona byla tez sprawdzana podczas laparoskopii, ale bez drożności.
    Czy któraś z Was miała podobną sytuację i udało się naturalnie zajść w ciążę?
    Czekam na jakąś pozytywną historię bo tracę już nadzieję..😪

• wiktoria111 Nowa

Wysłany: 24 września, 12:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do inseminacji domacicznej to ja wybrałam właśnie Olmedical. Tutaj zajął się mną doktor Sławomir Olek, ogólnie bardzo zadbał o to by cały zabieg odbył się w miłej atmosferze, bym nie odczuła żadnego stresu ani dyskomfortu. Szczerze mówiąc wszystko odbyło się bardzo sprawnie, a ja nareszcie zostałam mamą

‹‹ 13 14 15 16 17
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ