X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Norwegia- in vitro
Odpowiedz

Norwegia- in vitro

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2018, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro mi :( :*
    Ja wszędzie gdzie czytałam i rozmawiałam ze znajomymi to właśnie każdy mi mówił ze pierwsze słyszy zeby po dwóch tygodniach sprayu miec kontrol.Odrazu zastrzyki i wtedy kontrola , mam nadzieje ze mi jutro nie odwołaja wtorkowej :/ niech nawet nie próbują nie kontynuuje sprayu jesli nie zrobią mi usg Ide i jestem ;)

  • Hannanna Autorytet
    Postów: 409 132

    Wysłany: 4 marca 2018, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,przed każdą stymulacją powinno być usg,żeby Spr czy np.nie zostały jakieś niepęknięte pecherzyki.. A tutaj to jest zbędne i później wychodzą takie ‚kwiatki’. Ja tez nie miałam usg,nie ukrywam ze mocno mnie to zdziwiło. Jutro jadę,zobaczymy co tam się dzieje ;)

  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 4 marca 2018, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mialam kontrole przed zastrzykami. W szoku jestem ze nie kazda z was, przeciez trzeba sprawdzic czy spray zrobil swoje

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2018, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hannanna jak poszło na badaniu ?

  • Hannanna Autorytet
    Postów: 409 132

    Wysłany: 5 marca 2018, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Nie napiszę,że dobrze bo lekarka nie miała zbyt wesołej miny. Duuuużo już dużych pęcherzyków,co nie do końca jest dobre na tym etapie stymulacji. Jak to powiedziala’reagujesz bardzo dobrze’. Jutro będę wiedziała kiedy punkcja jak sprawdzą wyniki krwi (estriadol),które dzisiaj zrobiłam. A ja się czuję średnio, boli mnie podbrzusze.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2018, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki :)
    Ja wreszcie dostałam miesiączkę tez sie boje co bedzie jutro :/ moze nie bedzie mnie badać?hmm

  • kaktus85 Ekspertka
    Postów: 395 60

    Wysłany: 6 marca 2018, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hannanna wrote:
    Hej. Nie napiszę,że dobrze bo lekarka nie miała zbyt wesołej miny. Duuuużo już dużych pęcherzyków,co nie do końca jest dobre na tym etapie stymulacji. Jak to powiedziala’reagujesz bardzo dobrze’. Jutro będę wiedziała kiedy punkcja jak sprawdzą wyniki krwi (estriadol),które dzisiaj zrobiłam. A ja się czuję średnio, boli mnie podbrzusze.


    Hannanna to ty teraz jeszcze raz bedziesz miala robiona punkcje? juz wykorzystalas wszystkie swoje szanse? dobrze zrozumialam?

    f2wldqk3t9cfiynw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2018, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masakryczn wizyta :/ nie dość ze ból brzucha przez miesiączkę to jeszcze usuwali mi cystę 2.3cm :/ bez środków znieczulających :( chyba mnie słyszeli w całym szpitalu ..w czwartek zaczynam zastrzyki ..

  • Alutka 32 Autorytet
    Postów: 529 158

    Wysłany: 6 marca 2018, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WNadzieji wrote:
    Masakryczn wizyta :/ nie dość ze ból brzucha przez miesiączkę to jeszcze usuwali mi cystę 2.3cm :/ bez środków znieczulających :( chyba mnie słyszeli w całym szpitalu ..w czwartek zaczynam zastrzyki ..
    O matko , nie zazdroszczę !!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 marca 2018, 13:34

    Alutka
  • Alutka 32 Autorytet
    Postów: 529 158

    Wysłany: 6 marca 2018, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Alutka
  • Freia Debiutantka
    Postów: 12 1

    Wysłany: 6 marca 2018, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Ja juz stracilam nadzieje po pierwszej próbie. Mialam niecaly dwu dniowy zarodek. A jak bylo u Was? Robilam sobie test po 9 dniach- juz nie moglam wytrzymac i nic. Nawet najmniejszego cienia drogiej kreski...
    Lekarka mowila ze mam zrobic sobie ostateczny po 13 dniach- wypada w czwartek , ale czuję,że nie tym razem.

    Freia
  • Freia Debiutantka
    Postów: 12 1

    Wysłany: 6 marca 2018, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pobrali mi 12 jajeczek z czego tylko jedno zostalo zaplodnione. Wydaje mi sie to troche dziwne ale moze mam juz paranoje...

    Freia
  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 6 marca 2018, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Freia jaki u Was jest problem że podchodzicie do IVF ?


    WNadzieji dostałaś gotowe zastrzyki czy Menopur ;-) ?


    Alutka jakie plany ???


    Hannanna kiedy punkcja ?





    e5skzzc.png


    [**]




  • Freia Debiutantka
    Postów: 12 1

    Wysłany: 6 marca 2018, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ALDA - Problemem jest Bardzo slaba jakosc i ilosc plemników partnera. Staramy aie juz jakies 4 lata i nic.

    Freia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2018, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alda oczywiscie ze dostałam Gonal :) trafiłam akurat ”na swoich” lekarzy.Jak zawsze nie pamietam nazwisk ale pana kojarzę bo to on był przy pierwszej inseminacji.I dzis właśnie stwierdził usuwamy cystę za chwile
    No i przejęła mnie druga pani doktor czarnoskóra -mowi ukuje Cie będziesz miała rozpoznanie w bolu przy pobieraniu jajeczek :| z Ta Ze różnica ze przy pobraniu bede miała miejscowe znieczulenie :) uff

  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 6 marca 2018, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Freia mieliście IVF czy ICSI ?


    WNadzieji dobrze że Ci usunęli cystę nie będzie "przeszkadzać" przy stymulacji ;-)



    Pati jutro wizyta ;-) powodzenia :-) Daj znać po :-)


    WNadzieji lubi tę wiadomość

    e5skzzc.png


    [**]




  • Hannanna Autorytet
    Postów: 409 132

    Wysłany: 6 marca 2018, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,punkcję mam w piątek. Szczerze mówiąc nie sądziłam,że znowu będę musiała to przezywać. A boje się bardziej niż za pierwszym razem.

    WNadzieji - jak to BEZ ZNIECZULENIA!?!? Cooooo!?!? To jakieś średniowiecze czy jak?! :O Nie dałabym sobie już nigdy nic takiego bez znieczulenia. Badanie drożności jajowodów miałam bez niczego,darłam się jak poparzona. A co dopiero usuwanie cysty!

    Kaktus- niestety jeszcze raz,właśnie kończę drugą stymulację.

  • pati1980 Autorytet
    Postów: 658 183

    Wysłany: 6 marca 2018, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje Alda. Nareszcie cos sie dzieje, ale mam stresa jak przed matura hihi.

    k1iygdz.png
  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 6 marca 2018, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wreszcie dostalam okres, i zaczelam dzis progynova. Zadzwonilam do Riks zeby to zameldowac, oczywiscie zapomnieli mnie wpisac na liste na frys... ale wszystko naprawila

    WNadzieji lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2018, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hannanna w stavanger tez robili mi usg z kontrastem na lekkim paracecid
    A dzis powiedzieli mi wiesz to nie boli aż tak (jasne) poczujesz tylko chwile i po sprawie
    Całość trwała moze 3minuty wiec dałam radę za to teraz zdycham :|
    Przetrwam wszystko tylko musze zawsze bardziej panować nad stresem ,co jest najgorsze ..nic tak nie podnosi poziomu bolu jak nadmiar stresu -w moim przypadku
    Trzymam kciuki za Nas Wszystkie ..

‹‹ 138 139 140 141 142 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ