X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Norwegia- in vitro
Odpowiedz

Norwegia- in vitro

Oceń ten wątek:
  • Alutka 32 Autorytet
    Postów: 529 158

    Wysłany: 27 lutego 2018, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WNadzieji wrote:
    Dziewczyny jak to jest z tym sprayem ?w sensie opóźnia miesiączkę ?czy wcale nie dostanę ?juz trzy dni do tylu a zawsze była na czas :/
    Ja miałam normalnie na czas . Jesli nie dostaniesz okresu to musisz ich powiadomić o tym .

    Alutka
  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 27 lutego 2018, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj byl 2-3 dni spóźniony

  • Hannanna Autorytet
    Postów: 409 132

    Wysłany: 27 lutego 2018, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mar2śka wrote:
    Hannanna o rany to już ?! W taki razie pewnie w przyszłym tygodniu będziesz miała punkcję. Ja mam wizytę na 8.03 umówiona i zobaczymy co dalej.

    WNadzieji o ile dobrze pamiętam to u mnie było w miarę w terminie. Jeśli się nie pojawi to zadzwoń i zapytaj.

    Już albo dopiero ;) Przy pierwszej stymulacji ze wszystkim wyrobiłam się w dwa tygodnie :D Ciekawe jak teraz będzie. Dzisiaj jak zobaczyłam igłę to białej gorączki dostałam ;) pierwsze koty za płoty :))))

  • Freia Debiutantka
    Postów: 12 1

    Wysłany: 28 lutego 2018, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny. Jestem po transferze. Mialam go w zeszly piatek w Haugesund. Caly czas boli mnie podbrzusze i troche boli jak siusiam. Mam spuchniety brzuch.Czy bol jest czyms normalnym, czy cos zlego sie dzieje. Wariuje juz.. test dopiero 8go marca. Chyba nie wytrzymam z nerwow.

    Freia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2018, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W kwesti doświadczenia nie moge nic dodać Ale bardzo trzymam kciuki zeby sie udało
    Pozdrawiam ;)

  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 28 lutego 2018, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Freia wrote:
    Czesc dziewczyny. Jestem po transferze. Mialam go w zeszly piatek w Haugesund. Caly czas boli mnie podbrzusze i troche boli jak siusiam. Mam spuchniety brzuch.Czy bol jest czyms normalnym, czy cos zlego sie dzieje. Wariuje juz.. test dopiero 8go marca. Chyba nie wytrzymam z nerwow.

    Zapewne Cie przestymulowali. Mialam to samo. Przeszlo po kilku dniach (brak ciazy).
    Moze sie to nasilic jesli bedzie ciaza. Jesli bardzo boli i masz problemy z oddychaniem to dzwon do szpitala.

  • Freia Debiutantka
    Postów: 12 1

    Wysłany: 28 lutego 2018, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W klinice powiedzieli, ze komorki podzielily sie i wygladaja idealnie. Pobrali mi 12 pęcherzyków z czego ten jeden byl w ich opini idealny i prawdopodobnie uda im sie zamrozic jeszcze dwa. Czekam teraz na informację od nich czy sie udalo.Po ilu dniach od transferu zrobiliście sobie pierwszy test?

    Freia
  • Hannanna Autorytet
    Postów: 409 132

    Wysłany: 28 lutego 2018, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zawsze robiłam min. 12 dni po,choć klinika zaleca 21 dni po transferze :)

  • Freia Debiutantka
    Postów: 12 1

    Wysłany: 28 lutego 2018, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje. Będę czekać. Trzymajcie kciuki.Ja trzymam za Nas wszystkie

    majola lubi tę wiadomość

    Freia
  • pati1980 Autorytet
    Postów: 658 183

    Wysłany: 28 lutego 2018, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Freia zycze powodzenia i cierpliwosci. Chodz wiem ze o cierpliwosc nie jest latwo :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lutego 2018, 19:24

    k1iygdz.png
  • Hannanna Autorytet
    Postów: 409 132

    Wysłany: 2 marca 2018, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,co u Was słychać? U mnie trzeci dzień pod znakiem stymulacji. W poniedziałek na usg. Dzisiaj zaczęłam odczuwać jajniki,bolą troche. Piłyście winko podczas stymulacji?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2018, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Winko ?winko? To mozna ??? A dzis piątek :) dalej nie mam miesiączki ,w riksie powiedzieli ze spoko przyjdzie ale mam dać znać przed kontrola która mam we wtorek wiec zadzwonię w poniedziałek jesli nie dostanę
    Miłego weekendu :)

  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1506

    Wysłany: 2 marca 2018, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba kieliszek czy dwa nie zaszkodzą, nikt nie mówi o upijaniu się :) Mam nadzieję, że będziesz zadowolona z efektów po poniedziałkowej kontroli. Daj nam znać. U mnie weekend pod znakiem przygotowań do wyjazdu. Jeszcze tylko w poniedziałek do pracy i we wtorek wyjazd :D

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
  • Hannanna Autorytet
    Postów: 409 132

    Wysłany: 3 marca 2018, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Upijanie się ? A gdzie tam! To już nie dla mnie ;) Głowy bym później nie odnalazła :D kieliszek,dwa-tak na lepszy sen,bo chyba z wrażenia mam z tym ostatnio problem. Może dzis spróbuje ;)
    Tez mam nadzieje,ze poniedziałek będzie dniem dobrych wiadomości. :)

  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1506

    Wysłany: 3 marca 2018, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Racja , to lepiej nie...głowa Ci jeszcze będzie potrzebna :P :D Emocje robią swoje niestety. Polecam jeszcze melisę przed snem :)

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
  • Hannanna Autorytet
    Postów: 409 132

    Wysłany: 4 marca 2018, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Freia a co u Ciebie? Jak się czujesz? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2018, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak sie czułyscie po prawie dwóch tygodniach używania sprayu?
    Ja nie znoszę go za dobrze w sensie depresyjnym najchętniej bym płakała cały dzien bez powodu do tego jeszcze wbijam sobie do głowy ze na pewno jest cos Nie Tak skoro okresu juz tydzień nie mam :| zaraz sie okaże ze ze stanu wprowadzania w sztuczna menopauzę wjeb.. mi prawdziwa (?!)
    Miłego dnia dziewczyny

  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 4 marca 2018, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WNadzieji wrote:
    Jak sie czułyscie po prawie dwóch tygodniach używania sprayu?

    Ja go stosowałam 4 tygodnie i "chodziłam po ścianach" - ból głowy, krwotoki z nosa , wybuchy gorąca, bezsenność .......

    Mi okres podczas brania sprayu spóźnił się 9 dni - miałam 3cm torbiel od sprayu ale oczywiście w klinice nie widzieli żadnego problemu ......



    e5skzzc.png


    [**]




  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2018, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :/ ciekawie mam tylko wzdety brzuch nabrzmiałe piersi i wybuchy gorąca
    Spodziewam sie ze bedzie jakis torbiel bo co innego?!
    Alda ale jak sobie poradzili z twoim torbielem?czy kontynuowali terapie hormonami ?
    Mi powiedzieli w czwartek ze jak nie dostanę miesiączki w ciagu trzech dni to mam im dać znać ,gdzie dzwonić w niedziele jął tam nikogo nie ma :/ zadzwonię jutro ..bo kontrola we wtorek o ile bedzie

  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 4 marca 2018, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WNadzieji wrote:
    Alda ale jak sobie poradzili z twoim torbielem?czy kontynuowali terapie hormonami ?

    Ja nie miałam kontroli przed braniem zastrzyków więc brałam hormony , dopiero po 7 dniach zastrzyków była kontrola na której padło słynne oooojjjjjjj torbiel po sprayu i powinnam mieć kontrole przed zastrzykami - superrrrrr .......... W związku z tym komórki złej jakości - zapłodniły się ale żadne nie przetrwały rozmrażania ....... torbiel opróżnili podczas punkcji .


    e5skzzc.png


    [**]




‹‹ 137 138 139 140 141 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ