X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Norwegia- in vitro
Odpowiedz

Norwegia- in vitro

Oceń ten wątek:
  • Hannanna Autorytet
    Postów: 409 132

    Wysłany: 7 marca 2018, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Wam,że ta druga stymulacja to jakiś koszmar dla mnie. Czuję się fatalnie. Fizycznie i psychicznie. Pierwsza minęła nie wiem kiedy, jak po maśle a teraz? Mam wrażenie, że wszystko mnie boli. Wstaję z bólem głowy, dotykam piersi to ból jak nie wiem co, jajniki czuję baaardzo. Zmęczona, ociężała - 5kg na wadze do przodu, jestem przerażona!! Niech to się już skończy! :O :O

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2018, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hannanna współczuje Ci :* dasz radę ,jesli masz taka opcje to leż i odpoczywaj ile sie da ..nie jestem jeszcze na zastrzykach a od dwóch dni czuje sie podobnie jak ty :|
    W dodatku po tym sredniowiecznym ;) zabiegu tez wcale nie jest mi lepiej wręcz odwrotnie
    Trzymaj sie :*
    Nie wiem czy wam tez mówili w szpitalu ale przy stosowaniu zastrzyków należy odpuścić sobie treningi typu joga streching czy inne tego typu najlepiej unikać intensywnego wysiłku fizycznego, ponieważ wpływa on negatywnie na pracę jajników, które mogą być powiększone poprzez przyjmowanie leków stosowanych w terapii

  • SarahToqi Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 7 marca 2018, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam trafilam na forum przez przypadek.Jestem w trakcie leczenie biore synarela I Bemfola jutro pierwsze usg.

    SarahToqi
  • Alutka 32 Autorytet
    Postów: 529 158

    Wysłany: 7 marca 2018, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny . U mnie sytuacja beznadziejna . Odrazu po nieudanej próbie podchodzę jeszcze raz. Femar dopiero od 4 dnia . Bo zbył późno sie ze mna skontaktowali w 10 dniu wizyta u gina endo słabe tylko 6.4 . I do dnia dzisiejszego brak owulacji. Dzis 18dzien cyklu. W 15 dniu cyklu poleciała mi krew i trochę bolało po prawej stronie brzucha. Zadzwoniłam do kliniki i to jest najlepsze. Żadnej kontroli czy aby napewno pęcherzyk nie pękł tylko mam wziasc zastrzyk na uwolnienie od Soboty Luteina i w poniedziałek jesli z jajeczkiem będzie dobrze to transfer . Czyli w 23 dniu cylku . Nie wiem dziwne ja mam cykle 27 dniowe. Nie wiem co mam o tym myśleć normalnie ryczeć mi sie chce

    Alutka
  • Alutka 32 Autorytet
    Postów: 529 158

    Wysłany: 7 marca 2018, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alda a u Ciebie jakie plany ?

    Alutka
  • Alutka 32 Autorytet
    Postów: 529 158

    Wysłany: 7 marca 2018, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tym razem juz totalnie nikomu nie mówiłam. Starałam sie nawet myślec pozytywnie. Wyczytałam ze stres i złe nastawienie nie wpływa zbyd dobrze . Znajdowałam sobie różne zajęcia zeby o tym wszystkim nie myślec . I kurde takieprzeboje .

    Alutka
  • Hannanna Autorytet
    Postów: 409 132

    Wysłany: 7 marca 2018, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Generalnie mamy przej..ne Dziewczyny :) Co tu dużo mówić.

  • Alutka 32 Autorytet
    Postów: 529 158

    Wysłany: 7 marca 2018, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alda myślałam ze jesteś w trakcie lub na dniach. Ostatnio było dobrze wszystko w porządku i bez zastrzyki było . Teraz mam zrobic bo właśnie test nie pokazał owulacji. W niedziele miałam śluz jak na owulacje ale test nic nie wykazał .chca mi robic transfer tak późno . Moze miałam owulacje tylko test był trefny . Ja juz nic nie rozumiem żadne argumenty do nich nie docierają .opieraja sie na testach domowych owulacyjnych zamiast sprawdzic czy rzeczywiście owulki nie było

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 marca 2018, 15:31

    Alutka
  • SarahToqi Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 7 marca 2018, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podchodzimy w Bergen mam rozne mysli to nasze pierwsze podejscie.

    SarahToqi
  • pati1980 Autorytet
    Postów: 658 183

    Wysłany: 7 marca 2018, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny ja juz po pierwszej wizycie. Zaczynam dopiero w maju od zastrzykow Menopur 150 w 3 dniu cyklu i pozniej w 7 dniu cyklu Cetrotide 0,25.
    Ogolnie jestem bardzo mile zaskoczona wizyta, wszystko nam wyjasnili i odpowiedzieli na nasze pytania. U nas nie ma problemu zdrowotnego, a ciazy brak. Ja mam bardzo duza rezerwe jajeczek i ogolnie produkuje ich bardzo duzo ( akurat mam owulacyjne) dlatego tak dziwnie mam leczenie. Moj maz nasienie super ekstra. Teraz tylko czekac do maja. Pozdrawiam i trzymam kciuki za Was wszystkie :-)

    WNadzieji lubi tę wiadomość

    k1iygdz.png
  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 7 marca 2018, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati super :-) czyli masz krótki protokół ;-)



    pati1980 lubi tę wiadomość

    e5skzzc.png


    [**]




  • Zoja36 Autorytet
    Postów: 625 231

    Wysłany: 7 marca 2018, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WNadzieji wrote:
    Hannanna w stavanger tez robili mi usg z kontrastem na lekkim paracecid
    A dzis powiedzieli mi wiesz to nie boli aż tak (jasne) poczujesz tylko chwile i po sprawie
    Całość trwała moze 3minuty wiec dałam radę za to teraz zdycham :|
    Przetrwam wszystko tylko musze zawsze bardziej panować nad stresem ,co jest najgorsze ..nic tak nie podnosi poziomu bolu jak nadmiar stresu -w moim przypadku
    Trzymam kciuki za Nas Wszystkie ..
    WNadzieji w którym szpitalu podchodzisz do in vitro? Bo się trochę pogubiłam :/

    k0kdx1hpz2nssibk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2018, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W Riks
    Czasowo jestem w Oslo ale mieszkam w Stavanger :)

  • Zoja36 Autorytet
    Postów: 625 231

    Wysłany: 8 marca 2018, 00:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to Stavanger mnie zmylilo. A dlaczego nie Haugesund, ze Stavanger najbliżej.

    k0kdx1hpz2nssibk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2018, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo jak mówiłam mieszkam narazie w Oslo ,a generalnie lekarz nas tu skierował wiec mi na rękę :)

  • Hannanna Autorytet
    Postów: 409 132

    Wysłany: 8 marca 2018, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WNadzieji wrote:

    Nie wiem czy wam tez mówili w szpitalu ale przy stosowaniu zastrzyków należy odpuścić sobie treningi typu joga streching czy inne tego typu najlepiej unikać intensywnego wysiłku fizycznego, ponieważ wpływa on negatywnie na pracę jajników, które mogą być powiększone poprzez przyjmowanie leków stosowanych w terapii

    W Polsce mi tak mówili jak kiedyś poszłam na badanie. Czytałam też o tym. Natomiast tutaj usłyszałam, że absolutnie nie powinnam zmieniać swojego trybu życia. Siłownia? To siłownia! Kawa? Nie rezygnować! Praca? A w czym to przeszkadza? :D :D :D No chyba, że wyjątkowo źle się czujesz.. Tak czy inaczej w tej kwestii ich nie słucham i z wielu 'rzeczy' zrezygnowałam na czas leczenia.
    Co do punkcji - jakie miałyście zalecenia? Dam sobie rękę uciąć, że za pierwszym razem kazali mi wziąć leki przeciwbólowe na pusty żołądek, jedyne co mogłam to wypić coś delikatnego z cukrem. Teraz mam zjeść śniadanie i wypić kawę :D Zgłupiałam już. A Wy jak, byłyście na czczo?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2018, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze nie miałam pogadanki na ten temat :) ale tez czytałam zeby zjeść normalnie sniadanie :) i zeby nie iśc siusiu przed ?to prawda?

  • Hannanna Autorytet
    Postów: 409 132

    Wysłany: 8 marca 2018, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi powiedzieli,że pęcherz ma być ‚normalnie’,w sensie tak żeby się siku nie chciało :D raczej nie da rady wyjść w trakcie :D

  • Alutka 32 Autorytet
    Postów: 529 158

    Wysłany: 8 marca 2018, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi powiedzieli ze śniadanie mam zjeść normalnie. Tylko nie bardzo duzo. Co fo punkcji zeby nie pic duzo przed. Zeby nie było duzo moczu w pęcherzu . A na transfer właśnie trzeba sie opić wody dla pewności ze dobrze usadowili jajeczko

    Alutka
  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 8 marca 2018, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kazdemu mówią co innego. Mi kazali na transfer z pustym pecherzem

‹‹ 139 140 141 142 143 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ