X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Norwegia- in vitro
Odpowiedz

Norwegia- in vitro

Oceń ten wątek:
  • Hannanna Autorytet
    Postów: 409 132

    Wysłany: 8 marca 2018, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Serio?? Ja musiałam zawsze mieć pełny pęcherz,wtedy łatwiej umiejscowić komórkę. Kiedyś tak się opiłam,ze lekarka zaczęła się śmiać i mowi’ masz tak pełny i wielki pęcherz ze nic nie widzę.idz do łazienki i się wysikaj troche’ :D

  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 9 marca 2018, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pytalam w Riks jak to jest z tym pecherzem. Lekarz powiedzial ze tak, kiedys praktykowali pelny, teraz juz nie.

    WNadzieji lubi tę wiadomość

  • pati1980 Autorytet
    Postów: 658 183

    Wysłany: 9 marca 2018, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak to jest z wolnym na wizyty w szpitalu. Macie wolne czy chorobowe?.
    Pozdrawiam milego weekendu;-)

    k1iygdz.png
  • Zoja36 Autorytet
    Postów: 625 231

    Wysłany: 9 marca 2018, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Wczoraj dostałam @. Plan jest taki od 27 marca zaczynam synarela przez 22 dni, potem dołączam Gonal i 26 kwietnia kontrol. Będę w Polsce podczas brania Synarela więc wybiorę się tam dodatkowo na kontrolę do ginekologa. Macie jakiegoś w Szczecinie, którego możecie mi polecić i takiego co zna się na temacie in vitro. Pozdrawiam :)

    k0kdx1hpz2nssibk.png
  • Hannanna Autorytet
    Postów: 409 132

    Wysłany: 9 marca 2018, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,ja już po :) Wyprodukowalam 16 jajeczek :))) Jutro będę wiedziała co i czy dalej.

    majola, WNadzieji, kaktus85 lubią tę wiadomość

  • Hannanna Autorytet
    Postów: 409 132

    Wysłany: 9 marca 2018, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pati1980 wrote:
    Dziewczyny jak to jest z wolnym na wizyty w szpitalu. Macie wolne czy chorobowe?.
    Pozdrawiam milego weekendu;-)

    Ja często mówiłam,ze nie mogę w tym dniu pracować i nie dawali mi zmiany tego dnia. A generalnie w klinice bez problemu powinni napisać Ci syka.

  • majola Autorytet
    Postów: 255 100

    Wysłany: 9 marca 2018, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zoja36 wrote:
    Macie jakiegoś w Szczecinie, którego możecie mi polecić i takiego co zna się na temacie in vitro. Pozdrawiam :)
    Polecam profesora Starczewskiego. W poniedziałki przyjmuje na Gen.Maczka, a w piątki na Kazimierza Królewicza. Nie wiem, czy pracował kiedyś przy in vitro. Może tak, bo pracował w Policach. Teraz pracuje na Unii Lubelskiej i gdy potrzebowałam USG między poniedziałkiem a piątkiem, to chodziłam do szpitala na Unii.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2018, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hannanna gratulacje !! Trzymam kciuki

  • Zoja36 Autorytet
    Postów: 625 231

    Wysłany: 9 marca 2018, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majola dziękuję :)

    Hannanna trzymam kciuki :*

    k0kdx1hpz2nssibk.png
  • pati1980 Autorytet
    Postów: 658 183

    Wysłany: 9 marca 2018, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hannanna wrote:
    Ja często mówiłam,ze nie mogę w tym dniu pracować i nie dawali mi zmiany tego dnia. A generalnie w klinice bez problemu powinni napisać Ci syka.

    No to po sliwkach, z tego stresu zapomnialam zapytac jak bylam w srode.
    Gratuluje ladnej ilosci jajeczek :-)

    k1iygdz.png
  • Hannanna Autorytet
    Postów: 409 132

    Wysłany: 9 marca 2018, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Dziewczyny! Mam nadzieje,ze wszystko będzie Ok. Tymczasem czuje się jakby mnie walec rozjechał.

  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1506

    Wysłany: 10 marca 2018, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny!

    Hannanna WOW ale z Ciebie nioska :D

    Ja miałam wczoraj wizytę. Co to był za dzień...masakra. Byłam przygotowana na punkcję dzisiaj ale dr L w porozumieniu z dr Dońcem (trochę się czułam jak obiekt doświadczalny) stwierdzili, że nie ma sensu robić punkcji, skupić się trzeba na prawej stronie. Lewa na straty prawdopodobnie bo tam torbiel 5 cm , zajmuje cały jajnik. Uważają, że to nie jest już torbiel postymulacyjna a endometrialna i w stymulacji nie przeszkadza a do punkcji za gęsta. Na prawym mam 2cm endometrialnej ale ze względu na ładne rokujące pęcherzyki dostałam zielone światło. Protokół krótki menopur+gonal+clostilbegyt. Zakładam, że start za chwilkę bo od 2 dni mam plamienia mimo, że to dopiero 21dc. Ten orgametril trochę mi namieszał no ale w takim wypadku im szybciej tym lepiej. Przeraża mnie stymulacja z tymi torbielami ale skoro 2 lekarzy mówi, że jeśli to endo to na stymulację nie ma wpływu to chyba trzeba im zaufać i przed ewentualną operacją uratować co się da teraz. Co o tym myślicie??

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 10 marca 2018, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hannanna gdzie Ty pomieściłaś tyle “jajek”...... ;-)


    Ja wczoraj też miałam wizytę w Polsce ;-) zrobiłam sobie USG piersi bo “coś” mine zaniepokoiło ale wszystko jest OK uffffffffff
    Gorzej z jajnikami po ostatniej stymulacji „obudziła” się endometrioza i znowu mam torbiele na jajnikach ......... więc czekają mnie bardzo silne bóle okresowe ........ :-(


    Mar2śka każda operacja na jajnikach zmniejsza „zezerwy” komórek jajowych bo muszą usunąć też trochę zdrowej tkanki więc lekarze tak jak piszesz chcą „wyciągnąć” co się da. Endometrioza niestety bardzo obniża jakość komórek jajowych ....... tak jest u nas niestety :-( wszystkie się zapłodniają ale są złej jakości ......




    e5skzzc.png


    [**]




  • Hannanna Autorytet
    Postów: 409 132

    Wysłany: 10 marca 2018, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie,gdzie ja to pomieściłam! Jajniki myślałam,że mi wyjdą na wierzch ;) Tak czy inaczej 8 rozwija się prawidłowo(3slabiej,nie wiadomo co z tego będzie),mam być dobrej myśli. W poniedziałek transfer. Kurde...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2018, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hannanna bedzie dobrze :))) musi byc :) nie stresuj sie i odpoczywaj
    Ja mam do Was pytanie : od dwóch dni robię zastrzyk o 19 czy bedzie to miało duże znaczenie jesli przyjmę go raz wczesniej ?

  • Hannanna Autorytet
    Postów: 409 132

    Wysłany: 10 marca 2018, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ostatnio wzięłam jakieś 1,5-2t wcześniej ,bo musiałam. Chyba nic się nie stało,raczej nie zaważyło to na niczym :)

    WNadzieji lubi tę wiadomość

  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 10 marca 2018, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nic sie nie stanie

  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 10 marca 2018, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mar2śka wrote:
    Hej Dziewczyny!

    Hannanna WOW ale z Ciebie nioska :D

    Ja miałam wczoraj wizytę. Co to był za dzień...masakra. Byłam przygotowana na punkcję dzisiaj ale dr L w porozumieniu z dr Dońcem (trochę się czułam jak obiekt doświadczalny) stwierdzili, że nie ma sensu robić punkcji, skupić się trzeba na prawej stronie. Lewa na straty prawdopodobnie bo tam torbiel 5 cm , zajmuje cały jajnik. Uważają, że to nie jest już torbiel postymulacyjna a endometrialna i w stymulacji nie przeszkadza a do punkcji za gęsta. Na prawym mam 2cm endometrialnej ale ze względu na ładne rokujące pęcherzyki dostałam zielone światło. Protokół krótki menopur+gonal+clostilbegyt. Zakładam, że start za chwilkę bo od 2 dni mam plamienia mimo, że to dopiero 21dc. Ten orgametril trochę mi namieszał no ale w takim wypadku im szybciej tym lepiej. Przeraża mnie stymulacja z tymi torbielami ale skoro 2 lekarzy mówi, że jeśli to endo to na stymulację nie ma wpływu to chyba trzeba im zaufać i przed ewentualną operacją uratować co się da teraz. Co o tym myślicie??

    Im mniej operacji tym lepiej dla Ciebie tak jak juz ktoras pisala. Piwodzenia! I aby sie obylo bez skutków ubocznych...

  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1506

    Wysłany: 11 marca 2018, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja osobiście trochę się boję stymulacji z tymi torbielami. Mam wrażenie jakbym nosiła ze sobą granaty, które mogą wybuchnąć. No nic zobaczymy co z tego wyjdzie.
    Hannanna kciuki za transfer!!

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2018, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Freia jakies dobre wieści ???
    Mar2śka moze sa na tyle małe ze nie przeszkadzają ??

‹‹ 140 141 142 143 144 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ