X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Norwegia- in vitro
Odpowiedz

Norwegia- in vitro

Oceń ten wątek:
  • Hannanna Autorytet
    Postów: 409 132

    Wysłany: 23 marca 2018, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny- nie wiem co o tym myśleć. Test sikany negatywny. Z krwi hcg 77,9 mlu/ml. 11 doba po transferze. Myślicie ze mogę mieć nadzieję..?

  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 23 marca 2018, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hannanna wrote:
    hcg 77,9 mlu/ml.

    GRATULACJE jesteś w ciąży :-) , :-), :-) , :-)

    "Głowa" skupiła się na innych sprawach i zaskoczyło !!!! Ważne żebyś teraz zadbała o Was :-)




    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 marca 2018, 18:44

    e5skzzc.png


    [**]




  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1506

    Wysłany: 23 marca 2018, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hannanna!! Olać ten sikany :P Przecież beta najważniejsza!! Ale super :D

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
  • Hannanna Autorytet
    Postów: 409 132

    Wysłany: 23 marca 2018, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny-nie wiem sama. Jakkolwiek to zabrzmi-ja się nie umiem cieszyć. Czekałam na dzień w którym zobaczę coś więcej niż 0,coś tam(nawet żeby chociaż wiedziec ze jednak działam i ze jest dla mnie szansa). A teraz po prostu się boję. Ja uwazam,ze to wynik czegoś co pewnie nie jest niczym dobrym. Wiem,że gadam jak potłuczona ale nie umiem teraz inaczej. Powtórzę test z krwi w poniedziałek i zobaczymy. Czy to nie np.ciaza biochemiczna.. :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 marca 2018, 18:54

  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1506

    Wysłany: 23 marca 2018, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jest bardzo dobra informacja , póki co trzeba się cieszyć. Nie zakładaj najgorszego. Zrób w poniedziałek, sprawdź sobie przyrost -chociaż i to nie zawsze jest wykładnikiem. Postaraj się myśleć chociaż trochę optymistycznie. Pewnie ciężko po tylu nieudanych próbach nagle uwierzyć, że się udało ale głowa do góry!!

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 23 marca 2018, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hannanna wrote:
    Czy to nie np.ciaza biochemiczna.. :/

    Jak na 11dpt to beta jest dobra !!!!
    Proszę Cię nie zamawiaj się bo to nie pomoże a może zaszkodzić !


    e5skzzc.png


    [**]




  • Hannanna Autorytet
    Postów: 409 132

    Wysłany: 23 marca 2018, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Dziewczyny :* Dam znać w poniedziałek co i jak. Na razie jestem strzępkiem nerwów,nie umiem sobie z tym poradzić za bardzo. Ale spróbuje. No i muszę progesteron zaczac brać regularnie. I zastrzyki. Ech.. zobaczymy co to będzie.

  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1506

    Wysłany: 23 marca 2018, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja się będę cieszyła za Ciebie :) Dbaj o Was, pamiętaj o lekach i zero nerwów!

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
  • K. Autorytet
    Postów: 276 136

    Wysłany: 23 marca 2018, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hannanna wrote:
    Hej dziewczyny- nie wiem co o tym myśleć. Test sikany negatywny. Z krwi hcg 77,9 mlu/ml. 11 doba po transferze. Myślicie ze mogę mieć nadzieję..?


    Gratulacje !!!!!!!!!!

    n59y2n0ajnp6dihh.png
  • Alutka 32 Autorytet
    Postów: 529 158

    Wysłany: 23 marca 2018, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hannanna - moje gratulacje :) nareszcie jakaś dobra wiadomość :):) jakie zastrzyki bierzesz ?

    Alutka
  • Hannanna Autorytet
    Postów: 409 132

    Wysłany: 23 marca 2018, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fragmin,brałam już kiedyś,po pierwszej stymulacji/punkcji.

  • Hannanna Autorytet
    Postów: 409 132

    Wysłany: 23 marca 2018, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Dziewczyny,kochane jesteście za te wszystkie dobre słowa. Tyle,ze ja bardzo sceptycznie jestem nastawiona. Poczekam na kolejny test. Chyba po tylu nieudanych próbach traci się nadzieję i jakoś dziwnie się nastawia. Po prostu strach.

  • Hannanna Autorytet
    Postów: 409 132

    Wysłany: 23 marca 2018, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamienia takie jak teraz mi się zaczęły już miałam kiedyś. Wiadomo jak się skończyły. Brzuch boli jak na okres. A może już kiedyś miałam takie hcg? Tylko nikt tego nie sprawdził,bo na tym zadupiu w NO nie mogę po prostu pójść i zrobić sobie testu. Sama nie wiem. Kwęczę już okrutnie i chyba żałuje ze dzisiaj test zrobiłam. Mogłam to olać i poczekać jeszcze z tydzień.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2018, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hannanna trzymam dalej kciuki :* bądź silna :)

  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 23 marca 2018, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje! Ponow w poniedziałek, bedzie dobrze !

  • K. Autorytet
    Postów: 276 136

    Wysłany: 24 marca 2018, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hannanna wrote:
    Plamienia takie jak teraz mi się zaczęły już miałam kiedyś. Wiadomo jak się skończyły. Brzuch boli jak na okres. A może już kiedyś miałam takie hcg? Tylko nikt tego nie sprawdził,bo na tym zadupiu w NO nie mogę po prostu pójść i zrobić sobie testu. Sama nie wiem. Kwęczę już okrutnie i chyba żałuje ze dzisiaj test zrobiłam. Mogłam to olać i poczekać jeszcze z tydzień.


    Bedzie dobrze ! Wierze ze sie tobie udalo !

    n59y2n0ajnp6dihh.png
  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 25 marca 2018, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dostalam okres po nieudanym frys... nie spodziewałam sie ze przyjdzie tak szybko. Jutro dzwonię do riks i mam nadzieje ze jeszcze w maju zaczne leki

  • kaktus85 Ekspertka
    Postów: 395 60

    Wysłany: 25 marca 2018, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alutka 32 wrote:
    I jakie plany ? Próbujesz dalej ?
    Nie...dajemy sobie narazie spokoj chce troche odpoczac...a Wy?

    f2wldqk3t9cfiynw.png
  • Alutka 32 Autorytet
    Postów: 529 158

    Wysłany: 25 marca 2018, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaktus85 wrote:
    Nie...dajemy sobie narazie spokoj chce troche odpoczac...a Wy?[/QUOTE
    Mieliśmy pasować całkowicie ale powiem szczerze ,że Hannanna dała mi nadzieje :) moja kolezanka przy trzecim podejściu zaskoczyła jak dostała zastrzyki Klexane( nie pamietam jak się pisze) i zastanawiamy sie z mężem co robic . Z jednej strony nie chce przez to wszystko przechodzić ale z drugiej strony ... poczekam zobaczę jaki dostaniemy plan .

    Alutka
  • Mazwopka Autorytet
    Postów: 385 175

    Wysłany: 25 marca 2018, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny . :)
    U nas naszczescie udało sie znaleźć nasienie u męża ;) poki co jesteśmy o jeden krok blizej do zapłodnienia ale , badanie nasienia męża było 5 tygodni temu i poki co cisza . Nikt z riks jeszcze sie do nas nie odzywał i pisma żadnego tez nie dostaliśmy . Jak myślicie , odezwać sie do nich ? Czy czekać jeszcze cierpliwie ?

    Myślmy pozytywnie <3

‹‹ 146 147 148 149 150 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ