X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Norwegia- in vitro
Odpowiedz

Norwegia- in vitro

Oceń ten wątek:
  • Alutka 32 Autorytet
    Postów: 529 158

    Wysłany: 27 marca 2018, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mar2śka wrote:
    Wiem, że jeszcze nie koniec nerwów ale jeszcze nigdy nie byłam w tym punkcie w którym jestem teraz więc póki co jestem szczęśliwa :) Z leków mam zinnat na 5 dni ze względu na torbiele. estrofem 2x1, nospa 3x1, luteina 3x2 podjęzykowo i lutinus 3x1 .Każde kciuki przyjmuję z radością :D wsparcia nigdy za wiele!
    Rownież trzymam kciuki i szczerze kibicuje :) tak swoją drogą duzo leków a tutaj tylko lutinus :(

    mar2śka lubi tę wiadomość

    Alutka
  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 27 marca 2018, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hannanna teraz juz bedzie wszystko dobrze!

    Mar2uśka super! Ja również myślę o in vitro w Polsce jesli tutaj mi się nie uda...

    mar2śka lubi tę wiadomość

  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1506

    Wysłany: 27 marca 2018, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja żałuję, że podeszłam do kolejnej próby po pierwszej nieudanej. Lekarz mi powiedział, że z każdą stymulacją zwłaszcza przy sposobie w jaki próbowano mnie stymulować w Norwegii odpowiedź jest gorsza. Gdybym już do 2 próby podeszła w Polsce to tych zarodków prawdopodobnie bym miała więcej. No nic, ważne, że w końcu się doczekałam transferu :)

    kaktus85, Hannanna lubią tę wiadomość

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 28 marca 2018, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jaka jest największa roznica miedzy Polska a No?

  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1506

    Wysłany: 28 marca 2018, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kupa badań i indywidualne podejście , moim zdaniem każdy przypadek jest inaczej rozpatrywany . Nie ma ciągle tych samych leków i protokołów .

    Aggga08 lubi tę wiadomość

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
  • K. Autorytet
    Postów: 276 136

    Wysłany: 28 marca 2018, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam glupie pytanie, mam zaczac sprej 7 kwietnia ok tyg po owulacji a co jesli w tym czasie zaszlabym w ciaze naturalnie ?? I dopiero nastapilo by zagniezdzenie wlasnie w czasie brania spreju

    n59y2n0ajnp6dihh.png
  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 28 marca 2018, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez sie nad tym zastanawialam ale stwierdzilam ze skoro tyle czasu sie nie udalo zajsc to prawdopodobienstwo zajscia akurat w tym cyklu jest w sumie zerowe....

    Chociaz czytalam gdzies ze to sie zdarza, i nic takiego sie nie stalo mimo przyjmowania sprayu

  • Hannanna Autorytet
    Postów: 409 132

    Wysłany: 29 marca 2018, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mar2śka trzymam kciuki! Najważniejsze,że jesteś zadowolona z opieki,sposobu leczenia itp. To prawda,że to norweskie leczenie to taki minimalizm,że aż się odechciewa.

    mar2śka lubi tę wiadomość

  • kaktus85 Ekspertka
    Postów: 395 60

    Wysłany: 29 marca 2018, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hannanna wrote:
    Mar2śka trzymam kciuki! Najważniejsze,że jesteś zadowolona z opieki,sposobu leczenia itp. To prawda,że to norweskie leczenie to taki minimalizm,że aż się odechciewa.



    Hannanna jak twoj test sikacz? Beta urosla?

    f2wldqk3t9cfiynw.png
  • Hannanna Autorytet
    Postów: 409 132

    Wysłany: 29 marca 2018, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    K. wrote:
    Dziewczyny mam glupie pytanie, mam zaczac sprej 7 kwietnia ok tyg po owulacji a co jesli w tym czasie zaszlabym w ciaze naturalnie ?? I dopiero nastapilo by zagniezdzenie wlasnie w czasie brania spreju
    Wydaję mi się,że nic sie nie stanie. Na początku ciąży tryb życia matki(często nie wiadomo,że jest się w ciąży)nie ma wpływu na zarodek. Dopiero później się podczepia ;)

  • Hannanna Autorytet
    Postów: 409 132

    Wysłany: 29 marca 2018, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mar2śka wrote:
    Hannanna a Tobie kibicuję ogromnie!! Przełamałaś złą passę na tym forum :) Dawno nie było tu pozytywnej bety.
    Dzięki! Na razie pozytywna beta,zobaczymy co będzie dalej. Wykorzystam,że jestem w PL i pójdę jutro do lekarza. Nawet jak za wcześnie to trudno,może spokojniejsza będę. :)

    mar2śka lubi tę wiadomość

  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1506

    Wysłany: 29 marca 2018, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie! Jak dobrze być w Polsce i mieć stały dostęp do lekarzy ! Nie wiem jakie masz leki ale pamietam że mi w Haugesund przepisywali tylko na 2 tyg . Może u Ciebie w klinice są lepsze standardy ale jeśli nie to warto poprosić o dodatkowy zestaw !

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
  • Hannanna Autorytet
    Postów: 409 132

    Wysłany: 29 marca 2018, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaktus85 wrote:
    Hannanna jak twoj test sikacz? Beta urosla?
    Tak,urosła. Wczoraj było 846,9. Zobaczymy co lekarz na usg powie.

    majola, pati1980, mar2śka lubią tę wiadomość

  • Hannanna Autorytet
    Postów: 409 132

    Wysłany: 29 marca 2018, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny widać ok.4mm pęcherzyk!!! :D Nie do wiary!

    mar2śka, pati1980, WNadzieji, majola, kaktus85 lubią tę wiadomość

  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1506

    Wysłany: 29 marca 2018, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hannanna wrote:
    Dziewczyny widać ok.4mm pęcherzyk!!! :D Nie do wiary!
    Cudownie !!

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
  • K. Autorytet
    Postów: 276 136

    Wysłany: 29 marca 2018, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hannanna wrote:
    Dziewczyny widać ok.4mm pęcherzyk!!! :D Nie do wiary!


    Super !!!

    n59y2n0ajnp6dihh.png
  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 29 marca 2018, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hannanna wrote:
    Dziewczyny widać ok.4mm pęcherzyk!!! :D Nie do wiary!


    zabawa.gif




    0clapping.gif





    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 marca 2018, 18:22

    e5skzzc.png


    [**]




  • pati1980 Autorytet
    Postów: 658 183

    Wysłany: 29 marca 2018, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hannanna wrote:
    Dziewczyny widać ok.4mm pęcherzyk!!! :D Nie do wiary!

    Gratuluje :-). Nareszcie dobre wiesci tutaj, bo juz bylo smutno :-)

    k1iygdz.png
  • Hannanna Autorytet
    Postów: 409 132

    Wysłany: 29 marca 2018, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz poczekam na usg w NO,wtedy potwierdzi się czy jest i zarodek :)

  • Zoja36 Autorytet
    Postów: 625 231

    Wysłany: 29 marca 2018, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hannanna wrote:
    Dziewczyny widać ok.4mm pęcherzyk!!! :D Nie do wiary!
    Hannanna ależ wywołałaś uśmiech :D na mojej twarzy. Cieszę się razem z Tobą. Gratulacje Dziewczyno <3

    k0kdx1hpz2nssibk.png
‹‹ 148 149 150 151 152 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ