X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Norwegia- in vitro
Odpowiedz

Norwegia- in vitro

Oceń ten wątek:
  • pati1980 Autorytet
    Postów: 658 183

    Wysłany: 2 kwietnia 2018, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WNadzieji wrote:
    Cześć dziewczyny ciagle obserwuje wątek
    Hannanna gratuluje :*
    U mnie zaraz 12dpt ..jestem bardzo rozbita emocjonalnie pewnie tez leki miały na to wpływ ..od paru dni mam jakby pms :/ do tego brzuch wzdety piersi w sumie powiększone ale raczej mało tkliwe ..stosuje krem z progesteronem ,Według prognoz miesiączkę miałam dostać w sobotę ale ostatnio tez mi sie spóźniła o tydzień a i progesteron moze zaburzyć cykl.
    Zmierzam do tego ze nie jestem przekonana o tym ze sie udało :/ nie chce robić żadnych sikancow ..jutro wyjdzie w pranie ide na betę ..
    Pozdrawiam Was
    To trzymam kciuki :-)

    WNadzieji lubi tę wiadomość

    k1iygdz.png
  • K. Autorytet
    Postów: 276 136

    Wysłany: 2 kwietnia 2018, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WNadzieji wrote:
    Cześć dziewczyny ciagle obserwuje wątek
    Hannanna gratuluje :*
    U mnie zaraz 12dpt ..jestem bardzo rozbita emocjonalnie pewnie tez leki miały na to wpływ ..od paru dni mam jakby pms :/ do tego brzuch wzdety piersi w sumie powiększone ale raczej mało tkliwe ..stosuje krem z progesteronem ,Według prognoz miesiączkę miałam dostać w sobotę ale ostatnio tez mi sie spóźniła o tydzień a i progesteron moze zaburzyć cykl.
    Zmierzam do tego ze nie jestem przekonana o tym ze sie udało :/ nie chce robić żadnych sikancow ..jutro wyjdzie w pranie ide na betę ..
    Pozdrawiam Was


    Trzymam kciuki !!! Napewno bedzie dobra beta !! Taki spozniony prezent od zajaca

    WNadzieji lubi tę wiadomość

    n59y2n0ajnp6dihh.png
  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 2 kwietnia 2018, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny! ,czy spotkala sie ktoras z pojęciem coasting ? Znalazlam na necie cos takiego (nie zadowala mnie stwierdzenie, iz to ze moje 3 zarodki nie przetrwaly rozmrazania, to po prostu przypadek i tak sie zdarza, musi byc jakies wytłumaczenie). A wiec- ''Przerwanie podawania gonadotropin na dzień do kilku dni stosuje się w sytuacji zagrożenia zespołem przestymulowania jajników. W długim protokole nie ma innych możliwości zmniejszenia zagrożenia w trakcie stymulacji. Coasting wpływa niekorzystnie na jakość komórek jajowych, a co za tym idzie powstałych z nich zarodków i to tym bardziej im dłuższą przerwę w podawaniu gonadotropin się zastosuje. ''
    I z innej strony- ''W przypadku gwałtownych zmian dawek leków jak też w przypadku całkowitego odstawienia leków tzw. „coasting” może dojść do zmniejszenia potencjału rozwojowego komórek jajowych, a co za tym idzie także zarodków.''
    Co Wy na to? Mialam przerwe ok 3 dni w przyjmowaniu gonal f przed punkcja...

  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1506

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chciałam Wam zdać szybką relację. Brzuch mnie męczył od 2 dni, zaparcia i bóle jelit . W nocy mnie tak złapało że prawie zemdlałam, teraz leżę w szpitalu. Mam nadzieję, że to jakaś ostra niestrawność . Zrobili mi betę i 7dpt wynik 19! Boję się cieszyć!! Trzymajcie za nas kciuki!!

    Hannanna, Alutka 32, majola, Zoja36, WNadzieji, K., alda, pati1980 lubią tę wiadomość

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj! A moze to overstimulering? Zdrowia! I beta ladna!!!

  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1506

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam żadnego płynu. Ja czuję , że to problemy jelitowe

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
  • Alutka 32 Autorytet
    Postów: 529 158

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mar2śka wrote:
    Chciałam Wam zdać szybką relację. Brzuch mnie męczył od 2 dni, zaparcia i bóle jelit . W nocy mnie tak złapało że prawie zemdlałam, teraz leżę w szpitalu. Mam nadzieję, że to jakaś ostra niestrawność . Zrobili mi betę i 7dpt wynik 19! Boję się cieszyć!! Trzymajcie za nas kciuki!!
    Zdrowiej . Trzymam kciuki :)

    mar2śka lubi tę wiadomość

    Alutka
  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mar2śka wrote:
    Zrobili mi betę i 7dpt wynik 19!!


    :-) :-) :-)


    mar2śka lubi tę wiadomość

    e5skzzc.png


    [**]




  • pati1980 Autorytet
    Postów: 658 183

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny od kiedy sie stosuje te krople fructus femina. Jakos nie mam do nich przekonania, myslicie ze to bezpieczne?

    k1iygdz.png
  • FanaberieKany Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od jakiegoś czasu obserwuje wpisy i postanowiłam dołączyć do was kochane siostry.

    Leczę się w Ullevål i miałam dziś kontrolę po 12dniach brania nesespray Synarela.
    Niestety jeszcze przez kolejny tydzień muszę kontynuować spray zanim kolejna wizyta i hormonsprøyte.
    Nie ukrywam,ze wyszłam ze szpitala zawiedziona.
    Czasami brakuje mi już sił.

    Czy któraś z was jest na tym samym etapie co ja?

  • K. Autorytet
    Postów: 276 136

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pati1980 wrote:
    Dziewczyny od kiedy sie stosuje te krople fructus femina. Jakos nie mam do nich przekonania, myslicie ze to bezpieczne?

    Chyba agaaaa08 je posiada ? Ja sama sie nad nimi zastanawiam i nie wiem czy zamawiac czy nie

    n59y2n0ajnp6dihh.png
  • K. Autorytet
    Postów: 276 136

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    FanaberieKany wrote:
    Od jakiegoś czasu obserwuje wpisy i postanowiłam dołączyć do was kochane siostry.

    Leczę się w Ullevål i miałam dziś kontrolę po 12dniach brania nesespray Synarela.
    Niestety jeszcze przez kolejny tydzień muszę kontynuować spray zanim kolejna wizyta i hormonsprøyte.
    Nie ukrywam,ze wyszłam ze szpitala zawiedziona.
    Czasami brakuje mi już sił.

    Czy któraś z was jest na tym samym etapie co ja?

    Hej FanaberieKany,
    Ja zaczynam synarele w sobote, tez bylam w ulleval ale teraz cala rozpiske i date dostalam do riks :/

    n59y2n0ajnp6dihh.png
  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    K. wrote:
    Chyba agaaaa08 je posiada ? Ja sama sie nad nimi zastanawiam i nie wiem czy zamawiac czy nie

    Tak, ja je mam. Czytalam ze.zaczyna sie ok 5 dni przed transferem.
    Są bezpieczne bo to jakas roslinka tylko. W danii w klinikach je przypisują do ivf

  • Alisia Autorytet
    Postów: 1007 497

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fructus femina zawiera 19% alkoholu kropelki rozrabia się w wodzie ale mimo wszystko to jest alkohol .........

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 kwietnia 2018, 17:42

    pati1980 lubi tę wiadomość

    a31il5w.png

  • pati1980 Autorytet
    Postów: 658 183

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aggga08 wrote:
    Tak, ja je mam. Czytalam ze.zaczyna sie ok 5 dni przed transferem.
    Są bezpieczne bo to jakas roslinka tylko. W danii w klinikach je przypisują do ivf
    No wlasnie mam opory bo w skladzie jest Etanol 19%. Sama nie wiem czy to zdrowo czy nie. Ja poki co to do maja staram sie naturalnie.

    k1iygdz.png
  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fructus femina comp er fremstillet i Danmark siden 1988, og anvendes i dag af et stort antal behandlere samt på flere fertilitetsklinikker. Bl.a. forbedrer midlet moderkagens tilstand væsentligt.
    Midlet har fået kælenavnet Baby-klister fordi livmodervæggen stimuleres til at fortykke sig, så det befrugtede æg bedre kan sætte sig fast.

  • K. Autorytet
    Postów: 276 136

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czytalam u ciebie na blogu Aggga08 ze twoje wydadtki wyszly juz ponad 13 tys, ja odebralam synarele dzis i za 2 szt zaplacilam ok 1800 kr, i teraz zaczynam zbierac rachunki, a czy to nie jest tak ze jak przekroczy sie 17000 to dopiero wysyla sie do helfo o zwrot ? Jak to wogole u was wyszlo wszytsko tzn ile kosztowaly was leki ?

    n59y2n0ajnp6dihh.png
  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 4 kwietnia 2018, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, ja wyslalam teraz po zakonczonej 1 probie. Czytalam na różnych forach kiedy wysylac itd, większość wysyla po kazdej probie zeby balaganu nie bylo.

  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 4 kwietnia 2018, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha i pamoetajcie zrobic kopie rachunków zanim je wyslecie!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2018, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Test negatywny ale tego sie jakbym spodziewała :/ pierwsze podejście to raczej nie mogło byc cudem.
    Jesli mozna zrobic bardziej rozszerzone badania krwi to jakie miałby to byc ???
    Następna próba w następnym cyklu
    A teraz czekam na miesiączkę :/ a brzuch jak balon

    Hannanna lubi tę wiadomość

‹‹ 150 151 152 153 154 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ