X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Norwegia- in vitro
Odpowiedz

Norwegia- in vitro

Oceń ten wątek:
  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 5 kwietnia 2018, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mar2śka wrote:
    Już lepiej :) jutro rano ostatnie badania i pewnie mnie wypiszą. Przy niskim amh może być mniej, to zależy też od ilości pęcherzyków antralnych.

    Co u Ciebie?
    Jak to jest wogole z in vitro w polsce? Pokrywa helfo jakies koszty? Jak z wolnym w pracy itd?

  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1506

    Wysłany: 5 kwietnia 2018, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Ja dalej w szpitalu. Nie ma drugich wyników jeszcze więc wypis jutro . Miałam leukocytozę wiec nie chcą mnie puścić bez upewnienia się, ze jest Ok . Ja robiłam wszystko prywatnie, jak się pracuje w Norwegii to bez problemu każdego stać. Szczerze podziwiam pary radzące sobie z kosztami mając polskie wynagrodzenia. W pracy poprosiłam o urlop dodatkowy bezpłatny bo chciałam mieć wypracowany urlop na wakacje. Powiedziałam , ze chodzi o sprawy zdrowotne bez precyzowania i ze chciałabym leczyć się w Polsce. Nie było problemu bo pracodawca miał poniekąd świadomość, ze nie będzie w ten sposób płacił za L4.

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 5 kwietnia 2018, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale wiesz o tym ze helfo moze Ci zwrocic za leki i za podroz tak jak tu w NO?

  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 5 kwietnia 2018, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jaka klinike w pl wybralas? Ile Cie to kosztowalo? Bylas caly ten okres w pl ? Czy latalas w ta i z powrotem? Wybacz tyle pytan.... ale sama zastanawiam sie nad pl

    K. lubi tę wiadomość

  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1506

    Wysłany: 5 kwietnia 2018, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam tylko telefon w szpitalu i ciężko mi się pisze. Tak jak napisałam miałam urlop, nie latałam . Nie wiem ile wyszło, nie liczyłam , nie interesowała mnie każda złotówka , usiądę na spokojnie w domu to mniej więcej Ci napiszę. Wybrałam Novum Warszawa dr Lewandowski. Pisałam o tym kilka razy na naszym forum.

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
  • Hannanna Autorytet
    Postów: 409 132

    Wysłany: 5 kwietnia 2018, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mar2śka- mocno trzymam kciuki za Ciebie :))) Szkoda,że jeszcze musiałaś w szpitalu wylądować. Tak jakby mało było chodzenia do lekarzy ;)

    mar2śka lubi tę wiadomość

  • Hannanna Autorytet
    Postów: 409 132

    Wysłany: 5 kwietnia 2018, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WNadzieji wrote:
    To który byłby to tydzień ? Wybacz ale nie pamietam czy miałaś transfer w Norwegii ? Myślałam ze po pozytywnej becie nie bierze sie juz progesteronu (moze sie mylę)? Generalnie ściskam mocno kciuki :*
    Ja teraz czekam na miesiączkę :/ bo brzuch boli z godziny na godzinę co raz mocniej juz mam schizy czy to nie wyrostek :|

    Koniec szóstego. Dzisiaj dzwonili z kliniki,że betahcg powyżej 11tys. Kazali iść na usg między 7a 8 tygodniem,mam dostać list kiedy dokładnie. Nie wiedziałam,że jest tutaj taka procedura po ivf. Fastlege mówił mi ze jak się uda zajść w ciąże to pierwsze usg dopiero ok12tyg. Transfer w Norwegii. A progesteron powiedzieli,że mam brać do 10 tygodnia. Tak sobie pomyślałam-nawet nie będzie jakiegoś badania krwi sprawdzającego poziom? :/ Czytałam,ze trzeba schodzić z brania progesteronu stopniowo,a nie że nagle koniec. Chyba będę musiala zadzwonić i się dopytać.

    majola, alda, WNadzieji lubią tę wiadomość

  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1506

    Wysłany: 5 kwietnia 2018, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam wyniki. Morfologia już bardzo dobra a beta 9dpt 3 dniowca : 56 :) jutro wracamy do domu !! :)

    alda, WNadzieji, pati1980, Zoja36 lubią tę wiadomość

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 5 kwietnia 2018, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mar2śka wrote:
    beta 9dpt 3 dniowca : 56 :)


    GRATULACJE :-) :-) :-)


    e5skzzc.png


    [**]




  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1506

    Wysłany: 5 kwietnia 2018, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba jeszcze nie wierzę, z resztą znacie moją historię, wyglądało to tragicznie podczas prób w NO.

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
  • Alutka 32 Autorytet
    Postów: 529 158

    Wysłany: 5 kwietnia 2018, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    beta 9dpt 3 dniowca : 56 :)
    Gratuluje :):) dwie ciąże na forum !! Super . Zła passa przełamana . Dbajcie o siebie dziewczyny .

    WNadzieji, mar2śka lubią tę wiadomość

    Alutka
  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 5 kwietnia 2018, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mar2śka wrote:
    Mam tylko telefon w szpitalu i ciężko mi się pisze. Tak jak napisałam miałam urlop, nie latałam . Nie wiem ile wyszło, nie liczyłam , nie interesowała mnie każda złotówka , usiądę na spokojnie w domu to mniej więcej Ci napiszę. Wybrałam Novum Warszawa dr Lewandowski. Pisałam o tym kilka razy na naszym forum.

    Dopiero znalazlam Twoje wpisy na ten temat! Dziękuję za odpowiedź, tą samą kliniką sie interesuje

  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 5 kwietnia 2018, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje dziewczyny, teraz juz u kazdej tylko same pozytywne testy muszą byc!!!

    WNadzieji, mar2śka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2018, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super :) dziewczyny dbajcie o siebie :) rośnijcie zdrowo <3

    mar2śka lubi tę wiadomość

  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 5 kwietnia 2018, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja opinia o riks na bloggu - http://m.invitrownorwegii.blogg.no/1522935344_moja_opinia_o_rikshospitalet.html

  • Hannanna Autorytet
    Postów: 409 132

    Wysłany: 5 kwietnia 2018, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mar2śka wrote:
    Mam wyniki. Morfologia już bardzo dobra a beta 9dpt 3 dniowca : 56 :) jutro wracamy do domu !! :)
    Gratulacje!!!

    mar2śka lubi tę wiadomość

  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1506

    Wysłany: 5 kwietnia 2018, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane jesteście! Bardzo bym chciała żeby same dobre nowiny były u nas na forum !!

    WNadzieji lubi tę wiadomość

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
  • K. Autorytet
    Postów: 276 136

    Wysłany: 5 kwietnia 2018, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mar2śka wrote:
    Mam wyniki. Morfologia już bardzo dobra a beta 9dpt 3 dniowca : 56 :) jutro wracamy do domu !! :)


    Super gratulacje !!!!!!

    mar2śka lubi tę wiadomość

    n59y2n0ajnp6dihh.png
  • K. Autorytet
    Postów: 276 136

    Wysłany: 5 kwietnia 2018, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aggga08 wrote:
    Moja opinia o riks na bloggu - http://m.invitrownorwegii.blogg.no/1522935344_moja_opinia_o_rikshospitalet.html


    Czytalam juz, masakra az sie boje co mnie tam czeka

    n59y2n0ajnp6dihh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2018, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak nie jest łatwo w Riks ale tez nie zawsze musi oznaczać ze Ciebie K. to spotka co lekarz to opinia ja tez jestem w riksie i tez jestem 50/50 co do opinii juz to mówiłam Akord to ich główny błąd ,ostatnio nawet ”śmiałam sie” do męża bo powiedzieli nam ze jedno z jajeczek nie ptrzetrwalo ale czy ktoś to widział np Ja? Pózniej pojawiają sie paranoje ze gdzieś jajko poszło w handel ;) to taki czarny zart
    Powiem wam ze zaczynam trochę układać w głowie Możliwości wyjazdu do pl ..ale narazie myśle
    Wracając do opłat mnie Ten raz wyniósł 11.000 czy jesli zacznę drugi raz w maju i np wydam 7tysiecy to czy moge te dwie sumy dodać do siebie i wysłać do helfo ???

‹‹ 152 153 154 155 156 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ