X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Norwegia- in vitro
Odpowiedz

Norwegia- in vitro

Oceń ten wątek:
  • Hannanna Autorytet
    Postów: 409 132

    Wysłany: 6 kwietnia 2018, 06:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WNadzieji-po ostatniej stymulacji nie dotrwały do zamrożenia 2moje jajeczka. Pozostaje nam w to wierzyć,bo niby jak to sprawdzic i zobaczyć? :) Niestety całe leczenie w dużej mierze polega na zaufaniu, Ja kiedyś wpadłam w paranoje że co jeśli mnie oszukują i podczas transferu nic mi nie podają?? :D Tworzyłam takie teorie rodem z najlepszych kryminałów ;)

  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 6 kwietnia 2018, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WNadzieji wrote:
    Tak nie jest łatwo w Riks ale tez nie zawsze musi oznaczać ze Ciebie K. to spotka co lekarz to opinia ja tez jestem w riksie i tez jestem 50/50 co do opinii juz to mówiłam Akord to ich główny błąd ,ostatnio nawet ”śmiałam sie” do męża bo powiedzieli nam ze jedno z jajeczek nie ptrzetrwalo ale czy ktoś to widział np Ja? Pózniej pojawiają sie paranoje ze gdzieś jajko poszło w handel ;) to taki czarny zart
    Powiem wam ze zaczynam trochę układać w głowie Możliwości wyjazdu do pl ..ale narazie myśle
    Wracając do opłat mnie Ten raz wyniósł 11.000 czy jesli zacznę drugi raz w maju i np wydam 7tysiecy to czy moge te dwie sumy dodać do siebie i wysłać do helfo ???

    Możesz, ale latwiej dla nie robienia sobie balaganu jest wysylac po kazdym podejsciu od razu. Pamietaj zrobic kopie dla siebie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2018, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teorie pojawiają sie tylko z tego co widze w Polsce :) za duzo Botoksu sie naoglądałam ;) Aggga08 ale jesli wysle te pierwsze papiery to wiadome jest ze nic nie zwrócą ,jak rozumiem sami zsumuja jesli dojdzie następny komplet rachunków?
    Miłego dnia kochane :^
    Lecę do Pl odpocząć trochę ;) zapisałam sie do ginekologa ,teraz tylko czekam na okres zeby zrobic badania hormonalne miedzy 1-3 dc

  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 6 kwietnia 2018, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokladnie tak, oni sami sobie to ogarnia

  • Hannanna Autorytet
    Postów: 409 132

    Wysłany: 6 kwietnia 2018, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WNadzieji zazdroszczę troche,że w Pl będziesz. Ze wzg na pogodę. Niekończąca zima tutaj mnie dobija..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2018, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie tez :) dlatego uciekam puki moge :) regenerować sie i spacerować z pieskiem nad morzem :) wysyłam wam masę słońca :)

    Hannanna lubi tę wiadomość

  • Zoja36 Autorytet
    Postów: 625 231

    Wysłany: 6 kwietnia 2018, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mar2śka wrote:
    Mam wyniki. Morfologia już bardzo dobra a beta 9dpt 3 dniowca : 56 :) jutro wracamy do domu !! :)
    Mar2śka ogromnie się cieszę :D. Moje gratki :)))

    mar2śka lubi tę wiadomość

    k0kdx1hpz2nssibk.png
  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1506

    Wysłany: 7 kwietnia 2018, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My już w Norwegii...cały weekend będę odsypiała tą podróż. Prosto ze szpitala w trasę :/ dobrze, że mam jeszcze te 2 dni na złapanie oddechu.Fajnie być już w domu :) A Wy jak się macie??

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
  • K. Autorytet
    Postów: 276 136

    Wysłany: 7 kwietnia 2018, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mar2śka wrote:
    My już w Norwegii...cały weekend będę odsypiała tą podróż. Prosto ze szpitala w trasę :/ dobrze, że mam jeszcze te 2 dni na złapanie oddechu.Fajnie być już w domu :) A Wy jak się macie??


    Ja dzis zaczelam synarele :) jestem podekscytowana !

    mar2śka lubi tę wiadomość

    n59y2n0ajnp6dihh.png
  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1506

    Wysłany: 7 kwietnia 2018, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    K. wrote:
    Ja dzis zaczelam synarele :) jestem podekscytowana !
    To teraz za Ciebie trzymamy kciuki!! Czy ktoś jeszcze niebawem startuje ze stymulacją lub ma transfer??

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 7 kwietnia 2018, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mar2śka wrote:
    To teraz za Ciebie trzymamy kciuki!! Czy ktoś jeszcze niebawem startuje ze stymulacją lub ma transfer??

    Ja czekam na recepty i okres i zaczynam krotki protokół

    mar2śka lubi tę wiadomość

  • Hannanna Autorytet
    Postów: 409 132

    Wysłany: 7 kwietnia 2018, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia dziewczyny :))) !

  • Hannanna Autorytet
    Postów: 409 132

    Wysłany: 7 kwietnia 2018, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aggga a jakie leki bedziesz brała?

  • pati1980 Autorytet
    Postów: 658 183

    Wysłany: 7 kwietnia 2018, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mar2śka wrote:
    To teraz za Ciebie trzymamy kciuki!! Czy ktoś jeszcze niebawem startuje ze stymulacją lub ma transfer??
    Ja dopiero zaczynam w maju :-) krotki protokol.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia 2018, 21:15

    k1iygdz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2018, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez w maju :) jeden mrozaczek czeka ❤️

  • Zoja36 Autorytet
    Postów: 625 231

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zaraz drugi tydzień Synareli skończę. Jestem w Polsce i we wtorek idę do ginekologa tutaj na przegląd czy wszystko jest ok. Bo wiadomo w Norwegii dopiero na 9 dzień od brania zastrzyków czyli u mnie 26 kwietnia. Jak dobrze pójdzie to pierwszy tydzień maja transfer. Nie mam żadnych skutków ubocznych po synarela, @ dostałam planowo. Jedynie zanim go dostałam to miałam ogromny ból podbrzusza i tyle póki co. Pogodnej niedzieli dziewczynki :)

    mar2śka lubi tę wiadomość

    k0kdx1hpz2nssibk.png
  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1506

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To będzie się tutaj działo :). Chyba Zoja miała też ok kwietnia zaczynać. Albo coś pomieszałam. Ja dzisiaj 12dpt zrobiłam test. Nie z porannego moczu - ciężko u mnie o poranny bo co 2 h wstaję do toalety. Hannanna też tak masz?? Bo ja od samego początku, jeszcze przed szpitalem chwilę mi się zaczęło. Na wypisie mam napisane, że w dniu przyjęcia, jeszcze przed pierwszym testem miałam powiększoną macicę. Nikt nie mówił, że to źle więc pewnie tak ma być i pewnie dlatego tak biegam. W każdym razie test wyszedł. Druga kreska nie tak mocna jak kontrolna ale wyraźna. Chciałam zobaczyć te II kreski dla zasady bo uwierzę chyba dopiero jak brzuch zacznie rosnąć :)

    WNadzieji, Zoja36 lubią tę wiadomość

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hannanna wrote:
    Aggga a jakie leki bedziesz brała?

    Znowu gonal f....

  • Hannanna Autorytet
    Postów: 409 132

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla mnie częste chodzenie na siku to zadna nowość,od dawna pije spore ilości wody,wiec w sumie nic nowego :)

  • Hannanna Autorytet
    Postów: 409 132

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pytanie- biorę teraz Utrogest 100mg, w PL lekarz dał mi receptę na Duphaston 10mg. Teraz biorę 3x2 dziennie. Czy myślicie, że mogę wziąć Duphaston jak mi się skończy Utrogest? Chodzi mi o dawkowanie. Bo przecież niemożliwe, że musiałabym wziąć 20 tabletek Duphastonu na raz,żeby wyszła mi ta sama dawka? :D A może chodzi o to, że Utrogest to naturalny progesteron a duphaston syntetyczny i powinnam wziąć na raz dwie tabletki(czyli 20mg) i wyjdzie na to samo? Już się pogubiłam z tym, a zapomniałam zapytać lekarza w PL :/

‹‹ 153 154 155 156 157 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ