X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Norwegia- in vitro
Odpowiedz

Norwegia- in vitro

Oceń ten wątek:
  • Hannanna Autorytet
    Postów: 409 132

    Wysłany: 10 kwietnia 2018, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mar2śka wrote:
    A czy wiecie jak wygląda sprawa z karta ciąży w NO? Wiem, że normalnie trochę późno zakładają a po ivf??
    Ja kartę będę mogła założyć po usg,które mam w przyszłym tygodniu. Najlepiej idź/zadzwoń do familiesenter i zapytaj.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 kwietnia 2018, 20:59

  • K. Autorytet
    Postów: 276 136

    Wysłany: 10 kwietnia 2018, 23:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wy tez bylyscie takie senne po synareli ? zaczelam w skbote dopiero ale od wczoraj jak wybije godz 18 ja poprpstu zasyoiam i jestem taka jakas spowolniona

    n59y2n0ajnp6dihh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2018, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie byłam senna ..właśnie zajrzałam do notesu ..
    Przy terapi hormonalnej przed inseminacja nie robiłam notetek Teraz stwierdziłam ze dobrze jest wpisywać daty i ewentualne objawy.Pierwszy tydzie przy spray byłam przeziębiona tak solidnie Wiec zastanawiam sie właśnie czy aby to mogło miec wpływ na mała ilość jajeczek moze spray nie był w stanie w 100% przebić sie przez katar :/
    Także senność w moim przypadku Nie -lekka krew z nosa ,suchość pod koniec stosowania i tyle

  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 11 kwietnia 2018, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przeziebienie noe wplywa na ilosc jajeczek :) spray tez nie

    WNadzieji lubi tę wiadomość

  • Hannanna Autorytet
    Postów: 409 132

    Wysłany: 11 kwietnia 2018, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mar2śka wrote:
    Hannanna a masz też Lutinus dowcipny? Bo mi się chyba uczulenie zaczyna po nim :/
    Nie znam odpowiedzi na Twoje pytanie. Mam tylko lutinus i luteinę podjęzykową.

    A propo Lutinusa- ja nie mogę tego używać ,okropnie swędzi mnie wszystko po nim. Nie wspominając o fatalnej skórze,zatrzymywaniu się wody i tym,że mało komfortowy w użyciu. Teraz mam Utrogestan,jak dla mnie perfekt. Szkoda,ze od początku go nie miałam. 3 transfery miałam z lutinusem.
    A co u Ciebie tak w ogóle mar2śka? Jak się czujesz? Wróciłaś do pracy? Ja pracuje, siedzenie w domu jest dla mnie troche dołujące :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2018, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odebrałam wyniki Amh dopiero za około 14dni ...prolaktyna jak zawsze podwyższona mało brakuje do max -25.33
    Ale nie moge odnaleźć co moze oznaczać Hormon luteinzujacy 0,26 ..dowiem sie u ginekologa w przyszłym tygodniu
    Estriadol < 10

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2018, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba wole nie szukać i nie czytać co oznacza niski poziom tego hormonu ..zaraz sie doczytam ze mam guza albo inne gowno :/

  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 11 kwietnia 2018, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WNadzieji wrote:
    nie moge odnaleźć co moze oznaczać Hormon luteinzujacy 0,26

    hormonu luteinizującego to LH ;-)

    Poziom hormonu luteinizującego u kobiety zmienia się wraz z fazą cyklu menstruacyjnego
    Określa się, że normy LH to:

    w fazie folikularnej: 0,2–26 IU/l,
    podczas owulacji: 25–57 IU/l,

    ;-)






    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 kwietnia 2018, 10:14

    e5skzzc.png


    [**]




  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2018, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Alda :* człowiek głupieje jak za duzo googluje :* doktor google - wróg ;)

  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1506

    Wysłany: 11 kwietnia 2018, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hannanna wrote:
    A propo Lutinusa- ja nie mogę tego używać ,okropnie swędzi mnie wszystko po nim. Nie wspominając o fatalnej skórze,zatrzymywaniu się wody i tym,że mało komfortowy w użyciu. Teraz mam Utrogestan,jak dla mnie perfekt. Szkoda,ze od początku go nie miałam. 3 transfery miałam z lutinusem.
    A co u Ciebie tak w ogóle mar2śka? Jak się czujesz? Wróciłaś do pracy? Ja pracuje, siedzenie w domu jest dla mnie troche dołujące :)
    A ultrogestan dostałaś od lekarza w NO?? Przyjmujesz go doustnie czy dowcipnie?? Ja się będę wybierała w przyszłym tygodniu do lekarza bo będę potrzebowała leki. Mam luteinę podjęzykową, nie wiem czy w NO można ją dostać. Z lutinusem udało mi się "zaprzyjaźnić" póki co. Włączyłam probiotyki, żel i globulki z kwasem mlekowym i już nie czuję nic. Do pracy wróciłam ale przyznam, że mi ciężko. Mam wymagającą pracę, dużo wysiłku mnie kosztuje i czasami nie daję rady.Ogólnie to ciągle bym spała.

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
  • Hannanna Autorytet
    Postów: 409 132

    Wysłany: 11 kwietnia 2018, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, dostałam z kliniki. Dali mi jak zaczęłam się skarżyć na Lutinusa. Utrogestan biorę dowcipnie.
    Ja senna w sumie nie jestem, a przynajmniej w ciągu dnia. Może wieczory trochę krótsze się zrobiły ;)

    mar2śka lubi tę wiadomość

  • kaktus85 Ekspertka
    Postów: 395 60

    Wysłany: 12 kwietnia 2018, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ogladalyscie wczoraj fakty...jaka pomylke zrobila klinika w Policach..!!!!

    f2wldqk3t9cfiynw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2018, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mówisz o uwadze??nie ,widziałam tylko zwiastun chyba nie bede sie bardziej dołować ..napisali z Riks przesuwają nas na początek czerwca chu..jedne :/

  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 12 kwietnia 2018, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooi Ciebie tez? O masz... rozumiem ze chca jak najwiecej pacjentów przykac, ale to przesuwanie dat to masakra....

  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 12 kwietnia 2018, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    *przyjąć

  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1506

    Wysłany: 12 kwietnia 2018, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie oglądałam i chyba bym nie chciała, nie ma się co denerwować, niestety pomyłki zdarzają się w każdej "dziedzinie". Na szczęście są to niezmiernie rzadkie przypadki bo nie słyszy się o tym często i tego się trzymajmy.

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
  • Hannanna Autorytet
    Postów: 409 132

    Wysłany: 12 kwietnia 2018, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zmiany terminów to jest masakra,dokładnie. Pamiętam jak ja dzwoniłam i slyszalam’za miesiąc bo wakacje,za miesiąc bo remont,za miesiąc bo święta’. Kosztuje to mnóstwo stresu. Szczególnie jak się odlicza każdy dzień.

  • Hannanna Autorytet
    Postów: 409 132

    Wysłany: 12 kwietnia 2018, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mar2śka wrote:
    Ja nie oglądałam i chyba bym nie chciała, nie ma się co denerwować, niestety pomyłki zdarzają się w każdej "dziedzinie". Na szczęście są to niezmiernie rzadkie przypadki bo nie słyszy się o tym często i tego się trzymajmy.
    A jak oglądałam,faktycznie tragiczna sytuacja. Niestety ludzie nie są nieomylni. A co do denerwowania się,pewnie nie ma co się nakręcać,nic dobrego to nie przyniesie. Ale nie da się uniknąć negatywnych,przykrych tematów,wpisów w necie itp na temat ciazy czy ivf. Życie.

  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1506

    Wysłany: 12 kwietnia 2018, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hannanna wrote:
    A jak oglądałam,faktycznie tragiczna sytuacja. Niestety ludzie nie są nieomylni. A co do denerwowania się,pewnie nie ma co się nakręcać,nic dobrego to nie przyniesie. Ale nie da się uniknąć negatywnych,przykrych tematów,wpisów w necie itp na temat ciazy czy ivf. Życie.
    Nie mam zamiaru się nakręcać ale staram się otaczać pozytywną energią ostatnio :)

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2018, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trudno :/ poczekamy zobaczymy przynajmniej mam czas na zrzucenie hormonów ..w sumie od października do dzis przybyło mi koło 7kg :/

‹‹ 155 156 157 158 159 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ