X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Norwegia- in vitro
Odpowiedz

Norwegia- in vitro

Oceń ten wątek:
  • majola Autorytet
    Postów: 255 100

    Wysłany: 12 kwietnia 2018, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mówicie o tej pomyłce w 2013 czy zdarzyło się w Policach coś jeszcze ostatnio?

  • K. Autorytet
    Postów: 276 136

    Wysłany: 12 kwietnia 2018, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej dziwczyny czy was tez tak wyspylao na buzi ? Dopiero tydzien z synarela a ja ciagle spie i mam cala buzie w krostach okropnych

    n59y2n0ajnp6dihh.png
  • Czarodziejka Ekspertka
    Postów: 154 124

    Wysłany: 13 kwietnia 2018, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    K. wrote:
    Ej dziwczyny czy was tez tak wyspylao na buzi ? Dopiero tydzien z synarela a ja ciagle spie i mam cala buzie w krostach okropnych
    Ja jestem 4 dzień i po 2 dniach zauważyłam że jestem mega śpiąca. Pryszczy brak... może jeszcze mnie ta przyjemność czeka

  • K. Autorytet
    Postów: 276 136

    Wysłany: 13 kwietnia 2018, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarodziejka wrote:
    Ja jestem 4 dzień i po 2 dniach zauważyłam że jestem mega śpiąca. Pryszczy brak... może jeszcze mnie ta przyjemność czeka

    Pociesze cie, po 6 dniach sennosc odeszla a byla masakra moglam
    Spac na stojaco ! Mam nadzieje ze tobie tez minie, i mam nadzieje ze te oryszcze tez odejda

    n59y2n0ajnp6dihh.png
  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1506

    Wysłany: 13 kwietnia 2018, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się czułam ok po sprayu, nie miałam problemów z cerą. Ale to wszystko zabawa z hormonami i każda z nas ma prawo czuć się inaczej.

    K. lubi tę wiadomość

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
  • Czarodziejka Ekspertka
    Postów: 154 124

    Wysłany: 13 kwietnia 2018, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    K. wrote:
    Pociesze cie, po 6 dniach sennosc odeszla a byla masakra moglam
    Spac na stojaco ! Mam nadzieje ze tobie tez minie, i mam nadzieje ze te oryszcze tez odejda
    No pięknie :/

    pati1980 lubi tę wiadomość

  • Alutka 32 Autorytet
    Postów: 529 158

    Wysłany: 14 kwietnia 2018, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Dostałam nowy plan działania . Jesli sie zdecydujemy to 26 tygodnia planowane zbieranie jajeczek ( czyli koniec Czerwca dopiero!. Chyba krótki protokół zastrzyki Fostimon. Tabletki progynowa i od zastrzyku Ovitrele zastrzyki Orgalutran w udo ! Hmm juz się boje .

    Alutka
  • Hannanna Autorytet
    Postów: 409 132

    Wysłany: 15 kwietnia 2018, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Alutka. Koniec czerwca to faktycznie wydaje się straaaaasznie długo. Może to i dobrze? Odpoczniesz,nabierzesz sił,tego Ci życzę. Orgalutran w udo?? O rany,chyba bym nie dała rady. Brzuch sobie mogę wyobrazić,ale udo to chyba bardziej bolesne? W sumie nie wiem,nigdy nie miałam tam zastrzyków,ale tak słyszałam.
    Nie bój się! Będzie wszystko dobrze! Jest to trudne,ale myśl pozytywnie albo jeszcze trudniejsze-nie myśl w ogóle ;)

  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1506

    Wysłany: 15 kwietnia 2018, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alutka 32 wrote:
    Cześć dziewczyny. Dostałam nowy plan działania . Jesli sie zdecydujemy to 26 tygodnia planowane zbieranie jajeczek ( czyli koniec Czerwca dopiero!. Chyba krótki protokół zastrzyki Fostimon. Tabletki progynowa i od zastrzyku Ovitrele zastrzyki Orgalutran w udo ! Hmm juz się boje .
    Ja brałam orgalutran przy krótkim tylko wyglądało to tak ,że włączało się go od ok 5-6 dnia stymulacji żeby pęcherzyki nie pękły , zastrzyk w brzuch. Ja sama jestem okropnie niecierpliwa więc wiem co czujesz. Oby szybko czas Ci płynął, na szczęście wiosną czas płynie przyjemniej :)
    Czarodziejka, K a Wy jak się czujecie o synareli? Mam nadzieję, że już lepiej.
    Hannanna a jak Ty się masz?? Czujesz jakieś objawy?

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1506

    Wysłany: 15 kwietnia 2018, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zoja czy ty w środę zaczynasz zastrzyki? Jaki masz lek i jakie dawki??

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
  • K. Autorytet
    Postów: 276 136

    Wysłany: 15 kwietnia 2018, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mar2śka wrote:
    Ja brałam orgalutran przy krótkim tylko wyglądało to tak ,że włączało się go od ok 5-6 dnia stymulacji żeby pęcherzyki nie pękły , zastrzyk w brzuch. Ja sama jestem okropnie niecierpliwa więc wiem co czujesz. Oby szybko czas Ci płynął, na szczęście wiosną czas płynie przyjemniej :)
    Czarodziejka, K a Wy jak się czujecie o synareli? Mam nadzieję, że już lepiej.
    Hannanna a jak Ty się masz?? Czujesz jakieś objawy?


    Hej mar2ska, troche lepiej ale dosc szybko sie mecze, czekam na miesiaczke, powinnam miec jutro wg mojego cyklu,mam nadizeje ze przyjdzie na czas bo kontrol przed zastrzykami juz 24 kwietnia

    n59y2n0ajnp6dihh.png
  • Alutka 32 Autorytet
    Postów: 529 158

    Wysłany: 15 kwietnia 2018, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mar2śka wrote:
    Ja brałam orgalutran przy krótkim tylko wyglądało to tak ,że włączało się go od ok 5-6 dnia stymulacji żeby pęcherzyki nie pękły , zastrzyk w brzuch. Ja sama jestem okropnie niecierpliwa więc wiem co czujesz. Oby szybko czas Ci płynął, na szczęście wiosną czas płynie przyjemniej :)
    Czarodziejka, K a Wy jak się czujecie o synareli? Mam nadzieję, że już lepiej.
    Hannanna a jak Ty się masz?? Czujesz jakieś objawy?
    Masz Mar2śka racje bierze sie je od 6 dnia stymulacji . Nie doczytałam . Zmyliło mnie jedno zdanie.

    Alutka
  • Alutka 32 Autorytet
    Postów: 529 158

    Wysłany: 15 kwietnia 2018, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cieszę się ,że jest to krótki protokół ale oczywiście zawiedziona jestem , liczyłam ze moze tym razem dadzą mi Klexane lub jakis inny wynalazek . Nie wiem czy mi trzeba pewnie nie skoro nie dali ale wiem ze to zwiększa szanse.

    Alutka
  • Hannanna Autorytet
    Postów: 409 132

    Wysłany: 15 kwietnia 2018, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mar2śka wrote:
    Hannanna a jak Ty się masz?? Czujesz jakieś objawy?

    Hej, ja to w sumie mam się całkiem ok. Jakieś tam mdłości mnie dopadają od czasu do czasu, ale nie mogę narzekać, nie ma większych rewolucji. Musiałam tylko większy biustonosz kupić ;) We wtorek mam usg, więc zobaczymy co i jak tam się dzieje :)

    mar2śka lubi tę wiadomość

  • Hannanna Autorytet
    Postów: 409 132

    Wysłany: 15 kwietnia 2018, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alutka 32 wrote:
    Cieszę się ,że jest to krótki protokół ale oczywiście zawiedziona jestem , liczyłam ze moze tym razem dadzą mi Klexane lub jakis inny wynalazek . Nie wiem czy mi trzeba pewnie nie skoro nie dali ale wiem ze to zwiększa szanse.

    Klexane to też jakiś przeciwzakrzepowy? Jak dostałam Fragmin (po każdej z punkcji)to mi powiedzieli, że dają to nie ze wzg na większe szanse, tylko żeby po punkcji nie powstały zakrzepy.

  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1506

    Wysłany: 15 kwietnia 2018, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hannanna wrote:
    Hej, ja to w sumie mam się całkiem ok. Jakieś tam mdłości mnie dopadają od czasu do czasu, ale nie mogę narzekać, nie ma większych rewolucji. Musiałam tylko większy biustonosz kupić ;) We wtorek mam usg, więc zobaczymy co i jak tam się dzieje :)
    To trzymam kciuki za usg!! :) A który to u Ciebie dzień po transferze dzisiaj??

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
  • Hannanna Autorytet
    Postów: 409 132

    Wysłany: 15 kwietnia 2018, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    34 dni po transferze.

  • Alutka 32 Autorytet
    Postów: 529 158

    Wysłany: 15 kwietnia 2018, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hannanna wrote:
    Klexane to też jakiś przeciwzakrzepowy? Jak dostałam Fragmin (po każdej z punkcji)to mi powiedzieli, że dają to nie ze wzg na większe szanse, tylko żeby po punkcji nie powstały zakrzepy.
    Tak lek przeciwzakrzepowy . Ale myśle ze tez zwiększa szanse. Koleżance przy trzeciej próbie podali Klexane i sie udało .

    Alutka
  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1506

    Wysłany: 15 kwietnia 2018, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hannanna wrote:
    34 dni po transferze.
    To będziesz miała piękny obraz na usg :)

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
  • Zoja36 Autorytet
    Postów: 625 231

    Wysłany: 15 kwietnia 2018, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mar2śka wrote:
    Zoja czy ty w środę zaczynasz zastrzyki? Jaki masz lek i jakie dawki??
    Zgadza się, zaczynam w środę. Mam GonalF 200 i po 8 dniach kontrol
    Ale... ;) Byłam w Polsce w klinice Vitrolive. Wszystko ok, żadnych torbieli, jajniki wyciszone ( po 2 tyg sprayu). Pani Doktor powiedziała że dawka 200 jest za mała i nikt w Polsce by mi takiej nie zalecił w moim wieku i z takim AMH. Ja na to A co ja mogę? Ona zaleciła dawke 300. Przepisała mi dodatkowy Gonal no i zamierzam od środy brać 300 :) Pytałam czy się nie przestymuje, to zapewniła że nie ma takiej opcji w moim przypadku. Zaufalam jej, bo przecież w Polsce lepiej podchodzą do tego tematu. Generalnie powiedziała też że protokół jest ok. No zobaczymy. A Wy co o tym sądzicie?

    WNadzieji lubi tę wiadomość

    k0kdx1hpz2nssibk.png
‹‹ 156 157 158 159 160 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ