X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Norwegia- in vitro
Odpowiedz

Norwegia- in vitro

Oceń ten wątek:
  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1506

    Wysłany: 16 kwietnia 2018, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alda wrote:
    Cześć dziewczyny :-)


    Ja podczytuje cały czas ;-)

    Wracam właśnie z Polski byłam na monitoringu owulacji ;-) - paranoja żeby na monitoring latać do Polski ;-) owulacja była wczoraj więc transfer zaplanowany jest na piątek proszę o kciuki bo ostatnio odwołali transfer - 4 "maluchy" nie dały rady podczas rozmrażania .......
    To ja już bardzo, bardzo mocno zaciskam &&& !!

    alda lubi tę wiadomość

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 16 kwietnia 2018, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zoja ja nie miałam Gonal F . Moja pierwsza dawka- miałam Bemfole 250 (3 komórki ) , druga stymulacja 300 (8 komórek), trzecia stymulacja 450 (8 komórek ) . Moje AMH 0,8 jak zaczynałam teraz wole nie myśleć ........

    Jeżeli zdecydujesz się na większą dawkę to masz możliwość prywatnie zrobić kontrole wcześniej ?



    e5skzzc.png


    [**]




  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1506

    Wysłany: 16 kwietnia 2018, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarodziejka wrote:
    Mar2śka, Hannanna jak się czujecie?
    Mnie dzisiaj coś podbrzusze męczy i straszne nudności mam, już kilka razy prawie zwymiotowałam :/

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
  • Alutka 32 Autorytet
    Postów: 529 158

    Wysłany: 16 kwietnia 2018, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alda wrote:
    Cześć dziewczyny :-)


    Ja podczytuje cały czas ;-)

    Wracam właśnie z Polski byłam na monitoringu owulacji ;-) - paranoja żeby na monitoring latać do Polski ;-) owulacja była wczoraj więc transfer zaplanowany jest na piątek proszę o kciuki bo ostatnio odwołali transfer - 4 "maluchy" nie dały rady podczas rozmrażania .......
    Trzymam mocno kciuki za Twoje maluchy:):)

    alda lubi tę wiadomość

    Alutka
  • K. Autorytet
    Postów: 276 136

    Wysłany: 16 kwietnia 2018, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarodziejka wrote:
    Mnie wywiała piękna pogoda z domu i od internetu w weekend :) Po synarelli jest mi mdło około godziny po zapsikaniu, żadnych innych objawów nie mam. Trochę sie martwię czy mi sie @ nie przesunie i z okresem będę u lekarza.

    Teraz w przerwie w pracy wczytuje sie na nowo we wszystkie możliwe scenariusze. Zaraz będę mieć taka wiedzę jak lekarze Hahaha ;) ;) ;)

    Tez sie martwilam ze mi sie @ przesunie ale przyszla na cale szczescie, mi wydaje sie iz mam wieksza wiedze medyczna niz moj lekarz ktory sam przyznal ze on w sumie nie wie za duzo o ivf i ze jak cos to mam sobie dzownic do oslo...

    Czarodziejka lubi tę wiadomość

    n59y2n0ajnp6dihh.png
  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 16 kwietnia 2018, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alutka 32 wrote:
    Cześć dziewczyny. Dostałam nowy plan działania . Jesli sie zdecydujemy to 26 tygodnia planowane zbieranie jajeczek ( czyli koniec Czerwca dopiero!. Chyba krótki protokół zastrzyki Fostimon. Tabletki progynowa i od zastrzyku Ovitrele zastrzyki Orgalutran w udo ! Hmm juz się boje .

    Alutka może warto spróbować inny protokół , inne leki .......



    e5skzzc.png


    [**]




  • Zoja36 Autorytet
    Postów: 625 231

    Wysłany: 16 kwietnia 2018, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alda wrote:
    Zoja ja nie miałam Gonal F . Moja pierwsza dawka- miałam Bemfole 250 (3 komórki ) , druga stymulacja 300 (8 komórek), trzecia stymulacja 450 (8 komórek ) . Moje AMH 0,8 jak zaczynałam teraz wole nie myśleć ........

    Jeżeli zdecydujesz się na większą dawkę to masz możliwość prywatnie zrobić kontrole wcześniej ?

    Alda trzymam i mocno zaciskam kciuki.
    Nie myślałam żeby zrobić wcześniej. Nie jest to głupi pomysł, tylko gdzie tu się udać?

    k0kdx1hpz2nssibk.png
  • Alutka 32 Autorytet
    Postów: 529 158

    Wysłany: 16 kwietnia 2018, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alda wrote:
    Alutka może warto spróbować inny protokół , inne leki .......
    Może warto :) jesli nie spróbuje to sie nie dowiem . Tylko nie wiem czy jestem gotowa psychicznie w razie czego na kolejna porażkę. Tak jak pomyśle skoro jesteśmy zdrowi a mimo 3 lat starań sie nie udało i 3 prób ivf to dlaczego teraz miałoby byc inaczej . Takie dziwne to wszystkie jest ! Chyba moje ciało traktuje DNA męża jako intruza ;) nie wiem mam jeszcze troszke czasu. Z jednej strony chce sie poddać ale z innej strony chce walczyć !

    Alutka
  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 16 kwietnia 2018, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zoja36 wrote:
    Nie myślałam żeby zrobić wcześniej. Nie jest to głupi pomysł, tylko gdzie tu się udać?

    Mar2śka masz jakieś namiary na prywatnego ginekologa w waszej okolicy ;-) ?


    e5skzzc.png


    [**]




  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 16 kwietnia 2018, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alda wrote:
    Cześć dziewczyny :-)


    Ja podczytuje cały czas ;-)

    Wracam właśnie z Polski byłam na monitoringu owulacji ;-) - paranoja żeby na monitoring latać do Polski ;-) owulacja była wczoraj więc transfer zaplanowany jest na piątek proszę o kciuki bo ostatnio odwołali transfer - 4 "maluchy" nie dały rady podczas rozmrażania .......

    A wiesz dlaczego nie przetrwaly? Dostalas jakies wytłumaczenie?

  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 16 kwietnia 2018, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alutka 32 wrote:
    chce walczyć !

    Tego się "trzymaj" :-) :-) :-)

    e5skzzc.png


    [**]




  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 16 kwietnia 2018, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aggga08 wrote:
    Dostalas jakies wytłumaczenie?

    Takie jak Ty ........


    e5skzzc.png


    [**]




  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1506

    Wysłany: 16 kwietnia 2018, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alda wrote:
    Mar2śka masz jakieś namiary na prywatnego ginekologa w waszej okolicy ;-) ?
    Pewnie! Mam 2 kliniki sprawdzone. Byłam w Madlagynekologene Berg og Lunde. Podobno dr Berg jest najlepszy w Stavanger i okolicy, ma największe doświadczenie. Ja osobiście wolę dr Tone Lunde, miła kobieta. To jest na Madlamarkveien 2 ,tel 51 59 15 58. Byłam tez w sandnes dr Rune Mork Braut Nygaardstunet jaerv. 15 ,tel: 51 66 6050 tez było ok :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 kwietnia 2018, 17:24

    alda, Zoja36 lubią tę wiadomość

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
  • Czarodziejka Ekspertka
    Postów: 154 124

    Wysłany: 16 kwietnia 2018, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    K. wrote:
    Tez sie martwilam ze mi sie @ przesunie ale przyszla na cale szczescie, mi wydaje sie iz mam wieksza wiedze medyczna niz moj lekarz ktory sam przyznal ze on w sumie nie wie za duzo o ivf i ze jak cos to mam sobie dzownic do oslo...

    Kiedy masz termin na usg?

  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 16 kwietnia 2018, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zoja masz namiary od Mar2śki :-) jakby co.......... ;-)


    Mar2śka kiedy wizyta u lekarza ?


    Hannanna czekamy na relacje z jutrzejszego USG :-)



    Zoja36 lubi tę wiadomość

    e5skzzc.png


    [**]




  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1506

    Wysłany: 16 kwietnia 2018, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alda wrote:
    Mar2śka kiedy wizyta u lekarza ?

    W środę lub czwartek, zależy kiedy będzie wolny termin. Jeszcze się nie umawiałam, muszę zadzwonić w środę rano z pewnym "problemem" żeby wizytę umówić.

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
  • K. Autorytet
    Postów: 276 136

    Wysłany: 16 kwietnia 2018, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarodziejka wrote:
    Kiedy masz termin na usg?


    Na wtorek 24.04

    n59y2n0ajnp6dihh.png
  • Zoja36 Autorytet
    Postów: 625 231

    Wysłany: 16 kwietnia 2018, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mar2śka wrote:
    Pewnie! Mam 2 kliniki sprawdzone. Byłam w Madlagynekologene Berg og Lunde. Podobno dr Berg jest najlepszy w Stavanger i okolicy, ma największe doświadczenie. Ja osobiście wolę dr Tone Lunde, miła kobieta. To jest na Madlamarkveien 2 ,tel 51 59 15 58. Byłam tez w sandnes dr Rune Mork Braut Nygaardstunet jaerv. 15 ,tel: 51 66 6050 tez było ok :)
    Dziękuję :*

    k0kdx1hpz2nssibk.png
  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1506

    Wysłany: 16 kwietnia 2018, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zoja36 wrote:
    Dziękuję :*
    Nie ma za co, musimy sobie pomagać :D

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 17 kwietnia 2018, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alda wrote:
    Takie jak Ty ........

    Heh.. no tak... tu nigdy nic nie wiedza..

‹‹ 158 159 160 161 162 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ