X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Norwegia- in vitro
Odpowiedz

Norwegia- in vitro

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jasne ze każda przez to przechodzi Musimy byc dzielne tez często spotykam sie z tym pytaniem Kiedy my,ale mam jedna stała kwestie : Nie wszyscy maja łatwo :) i odrazu dostaje dobre odpowiedzi zeby sie nie martwić ze wszystko bedzie dobrze :) itp
    Mar2śka - dobrze ze lekarz sie zajął tobą fachowo :)

  • pati1980 Autorytet
    Postów: 658 183

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    K. wrote:
    Hej dziewczyny a ja mam dzis jakis taki dol okropny, z kazdej strony dostaje wiadomosci ze ktos znajomy znow jest w ciazy i dzis jak wstalam to sie poprpstu poplakalam, i boje sie kolejnej porazki, nie wiem co to bedzie jak nie uda sie z ivf ... okropny dzis mam dzien
    Ja tez tak mam. Wszystkie znajome w ciazy i to ledwo co zaczely sie starac i juz pyk sa w ciazy. Ja pracuje w przedszkoly i to mi nie pomaga. Jak klade te maluszki spac to zawsze plakac mi sie chce dlaczego nie klade mojego. Ale w maju zaczynam zastrzyki i mysle pozytywnie ( staram sie) ze tym razem przy ivf nam sie uda. Trzeba myslec pozytywnie. Bedzie dobrze, musi byc dobrze :-)

    k1iygdz.png
  • K. Autorytet
    Postów: 276 136

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poprpstu mam taki dzien ... i malo tego przychodze dzis do pracy i rozmowa z kolega i on nagle pyta no to co kiedy dizeci ? A ja zawsze odp ze wtedy kiedy przyjdzie czas, i sie zaczyna ze on ma 4 dzieci i daja sobie rade ze to ze sro, w takich momentsvh mam ochote powiedziec any sie od@&€@lili wszytscy ode mnie bo to niczyja sprawa, i to jest takie smurne ze ludzie nie zwracaja uwagi co mowia, ja nigdy nikogo nie pytalam o takie rzeczy

    n59y2n0ajnp6dihh.png
  • pati1980 Autorytet
    Postów: 658 183

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alda trzymam kciuki za jutro. Daj znac jak bylo :-)

    alda lubi tę wiadomość

    k1iygdz.png
  • Czarodziejka Ekspertka
    Postów: 154 124

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    K. wrote:
    Poprpstu mam taki dzien ... i malo tego przychodze dzis do pracy i rozmowa z kolega i on nagle pyta no to co kiedy dizeci ? A ja zawsze odp ze wtedy kiedy przyjdzie czas, i sie zaczyna ze on ma 4 dzieci i daja sobie rade ze to ze sro, w takich momentsvh mam ochote powiedziec any sie od@&€@lili wszytscy ode mnie bo to niczyja sprawa, i to jest takie smurne ze ludzie nie zwracaja uwagi co mowia, ja nigdy nikogo nie pytalam o takie rzeczy
    Ludzie są totalnie niewrażliwi. A gówno ich to powinno obchodzić. Dziś mam dzień bardzo rozchuśtany i albo płaczę albo się wkurzam. Czekam na @ drugi dzień i nie przychodzi. Jak chcę to jej nie ma a jak ją odpędzam, to pojawia się jak w zegarku. W środę mam umówione usg, od czwartku miały wejść zastrzyki. Co będzie jak mi się okres przesunie jeszcze pare dni? Miała tak któraś z Was??

  • K. Autorytet
    Postów: 276 136

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarodziejka wrote:
    Ludzie są totalnie niewrażliwi. A gówno ich to powinno obchodzić. Dziś mam dzień bardzo rozchuśtany i albo płaczę albo się wkurzam. Czekam na @ drugi dzień i nie przychodzi. Jak chcę to jej nie ma a jak ją odpędzam, to pojawia się jak w zegarku. W środę mam umówione usg, od czwartku miały wejść zastrzyki. Co będzie jak mi się okres przesunie jeszcze pare dni? Miała tak któraś z Was??

    Napewno jutro rano dostaniesz, nie martw a jak nie dostaniesz to zrob test :)

    n59y2n0ajnp6dihh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarodziejka wszystko bedzie dobrze :) juz mówiłam mi sie tez przesunął o 5-6 dni ,poszłam na kontrol z miesiączka trudno tak tez bywa :*

    Alutka 32 lubi tę wiadomość

  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 20 kwietnia 2018, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :-)

    Wracamy do domu z maluchem na “pokładzie“ ;-) Zostały jeszcze 3 na zimowisku :-)

    Trzymajcie kciuki :-)


    mar2śka, K., Alutka 32, Czarodziejka, WNadzieji, Hannanna, Zoja36, pati1980, kaktus85, majola lubią tę wiadomość

    e5skzzc.png


    [**]




  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1506

    Wysłany: 20 kwietnia 2018, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alda wrote:
    Cześć dziewczyny :-)

    Wracamy do domu z maluchem na “pokładzie“ ;-) Zostały jeszcze 3 na zimowisku :-)

    Trzymajcie kciuki :-)
    Super !! Ja trzymam mocno kciuki, wiosna to piękny czas na zachodzenie w ciążę :D. Masz 3 dniowego czy 5cio dniowego malucha??

    alda lubi tę wiadomość

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2018, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alda cudownie !!!! :)))) gratulacje <3

    alda lubi tę wiadomość

  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 20 kwietnia 2018, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mar2śka wrote:
    mam zwolnienie na 2 tyg.

    :-) teraz relaksik i odpoczywaj :-)


    Tym razem ( Porsgrunn) mamy 5 dniowe maluchy ;-)





    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 kwietnia 2018, 15:21

    mar2śka lubi tę wiadomość

    e5skzzc.png


    [**]




  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 20 kwietnia 2018, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WNadzieji byłaś już z wynikami u lekarza ?


    Czrodziejka gdzie ( w którym szpitalu ) podchodzicie do IVF?


    Zoja jaką podjęłaś decyzje o dawce leku ;-) ?



    e5skzzc.png


    [**]




  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2018, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alda ide właśnie niedługo ..trochę sie obawiam ale ale mam Nadzieje ze żadnych nowych cyst torbieli i innych g.. nie ma
    Dam znać po!
    Miłego weekendu !!!

  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 20 kwietnia 2018, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny które mają trochę kilometrów do swojej kliniki korzystacie ze zwrotów kosztów podróży do kliniki ?

    Ja tym razem wysłałam wniosek i zwrócili mi 2000kr więc warto a to jeszcze nie wszystko ;-) wiem że kasa nie jest najważniejsza w tym wszystkim ale szkoda żeby to przepadło ;-)


    e5skzzc.png


    [**]




  • Hannanna Autorytet
    Postów: 409 132

    Wysłany: 20 kwietnia 2018, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alda-trzymam kciuki!!! :)))
    Co do zwrotów kosztów podróży - ja latałam samolotem za każdym razem,zwracali mi koszty.Pewnie,ze szkoda żeby kasa za to przepadła. To leczenie niestety kosztuje w każdym znaczeniu ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 kwietnia 2018, 16:32

  • K. Autorytet
    Postów: 276 136

    Wysłany: 20 kwietnia 2018, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam ok 250 km w jedna strone do oslo, powiedzcie jak wystapic o zwrot kosztow bo nigdy nie wysyalalm nic

    n59y2n0ajnp6dihh.png
  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 20 kwietnia 2018, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    K. wrote:
    Ja mam ok 250 km w jedna strone do oslo, powiedzcie jak wystapic o zwrot kosztow bo nigdy nie wysyalalm nic

    Logujesz się na Min helse tam będzie "zakładka" Pasientreiser

    Ja tylko wpisałam kiedy była wizyta nie potrzebowałam żadnych dokumentów . Oni sami wyliczyli sobie kilometry ;-)



    e5skzzc.png


    [**]




  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1506

    Wysłany: 20 kwietnia 2018, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alda wrote:
    Logujesz się na Min helse tam będzie "zakładka" Pasientreiser

    Ja tylko wpisałam kiedy była wizyta nie potrzebowałam żadnych dokumentów . Oni sami wyliczyli sobie kilometry ;-)
    Ja nigdy kosztów nie odliczałam. A są jakieś ramy czasowe w których trzeba to zrobić? Może jeszcze nie jest za późno

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
  • Zoja36 Autorytet
    Postów: 625 231

    Wysłany: 20 kwietnia 2018, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alda wrote:
    Zoja jaką podjęłaś decyzje o dawce leku ;-) ?
    250 jednostek. Czyli w połowie. Po dwóch zastrzykach póki co spoko.

    Alda zaciskam kciuki za Twojego malucha żeby się zadomowił.

    Odnośnie tych kosztów podróży, jest jakiś czas na ich odliczenie. Ile można cofnąć się wstecz?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 kwietnia 2018, 17:12

    alda lubi tę wiadomość

    k0kdx1hpz2nssibk.png
  • Zoja36 Autorytet
    Postów: 625 231

    Wysłany: 20 kwietnia 2018, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mar2śka wrote:
    Ja byłam dzisiaj u lekarza. Jutro rano idę na badania, zlecił mi wszystko co chciałam a nawet duuużo więcej od siebie :) Dodatkowo mam zwolnienie na 2 tyg. Mam nadzieję, że moje wyniki też będą ok !
    Hannanna a jak u Ciebie, lepiej już? Bo ja mam coraz silniejsze mdłości, śmierdzi mi wszystko!! Nawet jeść nie mogę. Nie wiem czy ma to coś wspólnego ale dzisiaj pytałam Mamy i ona mówiła, że strasznie chorowała. Aż szpitalem się skończyło bo chudła bardzo. Ja mam nadzieję, że u mnie już gorzej nie będzie bo póki co nic nie mogę zrobić. Ani posprzątać, ugotować obiadu do naczyń nawet nie podchodzę! Wystarczy, że o niektórych rzeczach pomyślę tylko i mnie mdli okropnie. Wydaje mi się, że coś szybko na takie rzeczy, dopiero 6ty tydzień mi leci.

    Mar2śka a jakie badania robisz. No i fajnie że dostałaś zwolnienie. Super. 6 tydzień, jak ten czas leci.
    Do jakiego lekarza chodzisz? I czy w Sandnes?

    k0kdx1hpz2nssibk.png
‹‹ 160 161 162 163 164 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ