X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Norwegia- in vitro
Odpowiedz

Norwegia- in vitro

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2018, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie wszystko Ok dziewczyny ! Akurat jest 15 dzien cyklu jajniki Ok nie ma cyst torbieli czy mięśniaków :) mam sie nie martwić i byc pozytywnie nastawiona
    Dostałam namiary na Nią prywatnie do Szczecina No i w razie wu poleca klinikę w Szczecinie jestem happy dlatego pozwoliłam sobie na pare drinków :)
    Jutro nadrobię wasz wpisy :) jestem spokojna :)

    mar2śka lubi tę wiadomość

  • Zoja36 Autorytet
    Postów: 625 231

    Wysłany: 21 kwietnia 2018, 00:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mar2śka wrote:
    chodzę w sandnes - Vagsgata.
    A dokładnie do którego lekarza jeśli mogę wiedzieć. Bo ich tam trochę jest ;)

    k0kdx1hpz2nssibk.png
  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1506

    Wysłany: 21 kwietnia 2018, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zoja36 wrote:
    A dokładnie do którego lekarza jeśli mogę wiedzieć. Bo ich tam trochę jest ;)
    Nie odpowiem z prostych przyczyn nie pamiętam jego nazwiska. Zawsze tylko nr personalny podaje bo nie jestem w stanie powiedzieć jak ten lekarz się nazywa :P Nie umiem sobie wbić tego do głowy. Zobaczę czy mam w domu jakiś dokument na którym są dane lekarza bo zwolnienia już się pozbyłam. Ale wątpię czy to w czymś pomoże. On mnie długo zna i dlatego jest przystępny. Jak znajdę to napisze albo przy następnej wizycie spiszę jego dane.
    A jak się czujesz po zastrzykach? Jak Ci się je w ogóle robi?? Masz szczęście, że na gonal trafiłaś, menopur był dla mnie tutaj okropny! Tzn igły.

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
  • Mirandzia Autorytet
    Postów: 345 102

    Wysłany: 21 kwietnia 2018, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    WNadzieji tak w Szczecinie. Byłam u dr Budzinskiej. Zrobiła na mnie bardzo Dovre wrazenie
    Polecam DR Budzińską, na mnie tez zrobiła dobre wrażenie. Byłam na kilku wizytach, konkretna kobieta, sympatyczna zawsze uśmiechnięta. Bardzo szczegółowo odpowiadała na pytania męża nie robi min niezadowolenia jak niektórzy lekarze przy zadawanych pytaniach. Koleżanka chodziła do niej na NFZ i było tak samo, bez różnicy czy przyjmuje państwowo czy prywatnie. Wydaje mi się ze to ze jest kobieta powoduje ze bardziej nas rozumie, ma empatię. Czego nie można powiedzieć o niektórych lekarzach mężczyznach w tej klinice.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2018, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dr.Borowiak sie nazywa ;) ta u ktorej byłam ,ale dzięki bede miała na uwadze

  • K. Autorytet
    Postów: 276 136

    Wysłany: 21 kwietnia 2018, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, dziewczyny z racji tego ze mieszkam na wsi to nie wszytskie leki sa dostepne od reki, powiedzcie mi prosze gdzie dostane gonal f od reki w okolicach riks ? Bo zakldam ze po wtorkowej wizycie kontrolnej po 2 tyg sprejowanja dostane zastrzyki ? Jak to u was wygldalo ?
    Milego weekendu i duzo slonka przesylam

    n59y2n0ajnp6dihh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2018, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od reki dostaniesz w Oslo centrum apteka otwarta jest tuż przy legevakt czynne nawet w niedziele
    6go marca byłam na kontroli a zastrzyki zaczęłam 8go

  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 21 kwietnia 2018, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    K. wrote:
    powiedzcie mi prosze gdzie dostane gonal f od reki w okolicach riks ?

    W Riks jest apteka ;-) tam powinnaś dostać leki jeżeli nie to w Vitusapotek Jernbanetorget 4B :-)




    e5skzzc.png


    [**]




  • Hannanna Autorytet
    Postów: 409 132

    Wysłany: 21 kwietnia 2018, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    K. wrote:
    Hej, dziewczyny z racji tego ze mieszkam na wsi to nie wszytskie leki sa dostepne od reki, powiedzcie mi prosze gdzie dostane gonal f od reki w okolicach riks ? Bo zakldam ze po wtorkowej wizycie kontrolnej po 2 tyg sprejowanja dostane zastrzyki ? Jak to u was wygldalo ?
    Milego weekendu i duzo slonka przesylam
    Hej,u mnie w aptece tez nie był dostępny od ręki,ale zamówiłam i był jakoś dwa dni później.

  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 21 kwietnia 2018, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    K. wrote:
    Hej, dziewczyny z racji tego ze mieszkam na wsi to nie wszytskie leki sa dostepne od reki, powiedzcie mi prosze gdzie dostane gonal f od reki w okolicach riks ? Bo zakldam ze po wtorkowej wizycie kontrolnej po 2 tyg sprejowanja dostane zastrzyki ? Jak to u was wygldalo ?
    Milego weekendu i duzo slonka przesylam

    Na pewno w aptece w Riks beda mieli

  • Zoja36 Autorytet
    Postów: 625 231

    Wysłany: 22 kwietnia 2018, 00:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mar2śka wrote:
    Nie odpowiem z prostych przyczyn nie pamiętam jego nazwiska. Zawsze tylko nr personalny podaje bo nie jestem w stanie powiedzieć jak ten lekarz się nazywa :P Nie umiem sobie wbić tego do głowy. Zobaczę czy mam w domu jakiś dokument na którym są dane lekarza bo zwolnienia już się pozbyłam. Ale wątpię czy to w czymś pomoże. On mnie długo zna i dlatego jest przystępny. Jak znajdę to napisze albo przy następnej wizycie spiszę jego dane.
    A jak się czujesz po zastrzykach? Jak Ci się je w ogóle robi?? Masz szczęście, że na gonal trafiłaś, menopur był dla mnie tutaj okropny! Tzn igły.

    Ok Mar2śka, a zwolnienie teraz nie dostałaś elektroniczne? Bo ja właśnie takie dostałam i tam jest nazwisko lekarza, ale spoko, pytałam tylko z ciekawości. Póki co nie zmieniam lekarza, choć nigdy nie wiadomo. A ja właśnie, przyplatalo mi się zapalenie pęcherza moczowego :/ i dostałam dwa dni zwolnienia. Na szczęście już sytuacja opanowana. Zastrzyki robi mi się dobrze, raz tylko nie w tym miejscu wbiłam igłe i mam małego siniaka, chyba w mięsień trafiłam ;). Czuję się póki co bardzo dobrze i nie wiem czy to dobry objaw. Jestem po 4 zastrzykach.
    Pozdrawiam wszystkie Staraczki :)

    k0kdx1hpz2nssibk.png
  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powoli wpuszczaj lek to nie bedzie siniakow ;)

    Zoja36, Zoja36, Zoja36 lubią tę wiadomość

  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1506

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zoja36 wrote:
    Ok Mar2śka, a zwolnienie teraz nie dostałaś elektroniczne? Bo ja właśnie takie dostałam i tam jest nazwisko lekarza, ale spoko, pytałam tylko z ciekawości. Póki co nie zmieniam lekarza, choć nigdy nie wiadomo. A ja właśnie, przyplatalo mi się zapalenie pęcherza moczowego :/ i dostałam dwa dni zwolnienia. Na szczęście już sytuacja opanowana. Zastrzyki robi mi się dobrze, raz tylko nie w tym miejscu wbiłam igłe i mam małego siniaka, chyba w mięsień trafiłam ;). Czuję się póki co bardzo dobrze i nie wiem czy to dobry objaw. Jestem po 4 zastrzykach.
    Pozdrawiam wszystkie Staraczki :)
    Dostałam zwykłe zwolnienie. Ale sprawdź wiadomości, udało mi się znaleźć i wysłałam Ci jego dane :)

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
  • Zoja36 Autorytet
    Postów: 625 231

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mar2śka wrote:
    Dostałam zwykłe zwolnienie. Ale sprawdź wiadomości, udało mi się znaleźć i wysłałam Ci jego dane :)
    Dziękuję. Doszło.:)

    mar2śka lubi tę wiadomość

    k0kdx1hpz2nssibk.png
  • pati1980 Autorytet
    Postów: 658 183

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alda wrote:
    W Riks jest apteka ;-) tam powinnaś dostać leki jeżeli nie to w Vitusapotek Jernbanetorget 4B :-)
    Hej dziewczyny myslicie ze ktoras z tych aptek bedzie otwarta w te swieta majowe. Bo mi tak wypada miesiaczka. Nie chce wczesniej kupowac lekow, bo moze bedzie to szczesliwy miesiac hihi. Pozdrawiam :-)

    k1iygdz.png
  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pati1980 wrote:
    Hej dziewczyny myslicie ze ktoras z tych aptek bedzie otwarta w te swieta majowe.

    Apteka w Riks będzie zamknięta, ona jest otwarta tylko od poniedziałku do piątku.

    Vitusapotek Jernbanetorget 4B powinna być otwarta ;-) ona jest czynna 24h


    Najlepiej zadzwoń do nich albo napisz :-)

    Jernbanetorget 4 B
    0154 Oslo
    Telefon: 23358100

    E-post: [email protected]




    e5skzzc.png


    [**]




  • pati1980 Autorytet
    Postów: 658 183

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ALDA Dziekuje bardzo. Podjade ktoregos dnia i zapytam :-)

    k1iygdz.png
  • Czarodziejka Ekspertka
    Postów: 154 124

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) wracam do Was po weekendzie w Oslo. Nastawiam się pozytywnie, w tym tygodniu usg i zaczynam zastrzyki. Lekki strach za plecami, mam nadzieje że w środę wszystko wszystko będzie ok i będę mogła zacząć się kłuć hehe ;)
    Alda, pytałaś o klinikę, my podchodzimy prywatnie, tak zdecydowaliśmy. Mieszkamy na zadupiu i wszędzie daleko. Prywatnie są bardziej elastyczni i mogliśmy zacząć procedurę zaraz po pierwszej wizycie.

    mar2śka, Zoja36 lubią tę wiadomość

  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1506

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarodziejka wrote:
    Hej dziewczyny :) wracam do Was po weekendzie w Oslo. Nastawiam się pozytywnie, w tym tygodniu usg i zaczynam zastrzyki. Lekki strach za plecami, mam nadzieje że w środę wszystko wszystko będzie ok i będę mogła zacząć się kłuć hehe ;)
    Alda, pytałaś o klinikę, my podchodzimy prywatnie, tak zdecydowaliśmy. Mieszkamy na zadupiu i wszędzie daleko. Prywatnie są bardziej elastyczni i mogliśmy zacząć procedurę zaraz po pierwszej wizycie.
    Ciekawa jestem jakie będą Twoje doświadczenia z prywatnej kliniki i czy będą jakieś różnice np. częste kontrole. Pisz nam tutaj jak to u Ciebie będzie wyglądało :) Trzymam &&&

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
  • Czarodziejka Ekspertka
    Postów: 154 124

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba tylko tym się różni, że szybkość procedury jest expresowa. Już po pierwszym spotkaniu mogłam wykupić leki i po 5 dniach zacząć spray. Co jeszcze... bezpośredni telefon do lekarza prowadzącego. Reszta chyba przebiega tak samo. Powiedzieli mi że mam 25 % szans na ciąże. Zobaczyli wyniki, dali skierowanie na pozostałe i rozpiskę spotkań. Będę na usg w środę, od czwartku gonal a 4 maja mam usg i ustalą termin kiedy pobranie. Nic więcej nie wiem. Chyba nie pomogłam, ale jestem dopiero na pierwszym zakręcie. Będę pisać na bieżąco.

‹‹ 162 163 164 165 166 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ