X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Norwegia- in vitro
Odpowiedz

Norwegia- in vitro

Oceń ten wątek:
  • Hannanna Autorytet
    Postów: 409 132

    Wysłany: 17 kwietnia 2018, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alda wrote:



    Hannanna czekamy na relacje z jutrzejszego USG :-)

    Dziewczyny wszystko Ok. 9,3mm i serce 154 uderzenia na minutę. Słyszałam i widziałam!!! Ale się wzruszyłam!!!

    alda, pati1980, mar2śka, Czarodziejka, kaktus85, WNadzieji, K., majola, Zoja36 lubią tę wiadomość

  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 17 kwietnia 2018, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hannanna wrote:
    Dziewczyny wszystko Ok. 9,3mm i serce 154 uderzenia na minutę. Słyszałam i widziałam!!! Ale się wzruszyłam!!!

    SUPER !!!!!!!! Jeszcze raz GRATULACJE .


    happy1.gif






    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 kwietnia 2018, 13:20

    e5skzzc.png


    [**]




  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1506

    Wysłany: 17 kwietnia 2018, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hannanna wrote:
    Dziewczyny wszystko Ok. 9,3mm i serce 154 uderzenia na minutę. Słyszałam i widziałam!!! Ale się wzruszyłam!!!
    A mówiłam, że będzie pięknie!! :D Cieszę się razem z Tobą!!

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
  • Czarodziejka Ekspertka
    Postów: 154 124

    Wysłany: 17 kwietnia 2018, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hannanna wrote:
    Dziewczyny wszystko Ok. 9,3mm i serce 154 uderzenia na minutę. Słyszałam i widziałam!!! Ale się wzruszyłam!!!

    Gratulacje !!! Rośnijcie zdrowo!

  • K. Autorytet
    Postów: 276 136

    Wysłany: 17 kwietnia 2018, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hannanna wrote:
    Dziewczyny wszystko Ok. 9,3mm i serce 154 uderzenia na minutę. Słyszałam i widziałam!!! Ale się wzruszyłam!!!

    Gratulacje ! Ciesze sie razem z Toba , niech rosnie zdrowo u mamusi w brzuszku

    n59y2n0ajnp6dihh.png
  • Hannanna Autorytet
    Postów: 409 132

    Wysłany: 17 kwietnia 2018, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za wsparcie Dziewczyny! Ja za Was ,za nas trzymam kciuki cały czas! <3

    mar2śka lubi tę wiadomość

  • majola Autorytet
    Postów: 255 100

    Wysłany: 17 kwietnia 2018, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hannanna wrote:
    Dziewczyny wszystko Ok. 9,3mm i serce 154 uderzenia na minutę. Słyszałam i widziałam!!! Ale się wzruszyłam!!!

    A jak się czujesz?

  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 17 kwietnia 2018, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hannanna wrote:
    Dziewczyny wszystko Ok. 9,3mm i serce 154 uderzenia na minutę. Słyszałam i widziałam!!! Ale się wzruszyłam!!!


    Super!!!! Gratulacje!!!! ❤❤❤

  • Alutka 32 Autorytet
    Postów: 529 158

    Wysłany: 17 kwietnia 2018, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hannanna - super :) niech maluszek zdrowo rośnie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 kwietnia 2018, 17:34

    Alutka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2018, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje ❤️

  • Zoja36 Autorytet
    Postów: 625 231

    Wysłany: 17 kwietnia 2018, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hannanna cieszę się razem z Tobą. Bardzo dobra wiadomość. <3
    Uśmiech sam ciśnie się na twarzy :)

    k0kdx1hpz2nssibk.png
  • Hannanna Autorytet
    Postów: 409 132

    Wysłany: 17 kwietnia 2018, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    majola wrote:
    A jak się czujesz?
    No właśnie do wczoraj było fajnie. Teraz tego nie powiem. Może to przez to,że znowu jestem chora. Była mała przerwa bez kataru,kaszlu itp i od dzisiaj nawrot wszystkiego. Najbardziej doskwiera mi ból podbrzusza,tam gdzie mam torbiel endometrialna. Ginekolog powiedziała dzisiaj,że to nie jest przeszkoda w ciazy,ale boleć może i boli :/ Za nieco ponad miesiąc mam kolejne usg(jakoś w 12 tygodniu),wiec sprawdzi czy wszystko jest Ok. Byłam,jestem bardzo pozytywnie zaskoczona,że lekarka sama wpisała mi wizytę.

  • majola Autorytet
    Postów: 255 100

    Wysłany: 17 kwietnia 2018, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki, żeby było cały czas dobrze i bezboleśnie.
    Gratuluję serdecznie! Bardzo się cieszę razem z Tobą!!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2018, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odebrałam wynik z amh 3,68 ,to raczej dobry wynik :) w piątek ide do ginekologa .Zobaczymy co powie na reszte wyników :)

  • Hannanna Autorytet
    Postów: 409 132

    Wysłany: 18 kwietnia 2018, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki,żeby reszta wyników była Ok! :)

  • K. Autorytet
    Postów: 276 136

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny a ja mam dzis jakis taki dol okropny, z kazdej strony dostaje wiadomosci ze ktos znajomy znow jest w ciazy i dzis jak wstalam to sie poprpstu poplakalam, i boje sie kolejnej porazki, nie wiem co to bedzie jak nie uda sie z ivf ... okropny dzis mam dzien

    n59y2n0ajnp6dihh.png
  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1506

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    K. wrote:
    Hej dziewczyny a ja mam dzis jakis taki dol okropny, z kazdej strony dostaje wiadomosci ze ktos znajomy znow jest w ciazy i dzis jak wstalam to sie poprpstu poplakalam, i boje sie kolejnej porazki, nie wiem co to bedzie jak nie uda sie z ivf ... okropny dzis mam dzien
    Nie można tak myśleć! Wiem, że ciężko ale jak nie będziesz wierzyć w IVF to po co w ogóle to robić? To nie jest łatwa droga ale przynajmniej daje nadzieję, bez IVF duża cześć z nas nawet by nie mogła o dziecku pomarzyć. Głowa do góry!

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1506

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WNadzieji wrote:
    Odebrałam wynik z amh 3,68 ,to raczej dobry wynik :) w piątek ide do ginekologa .Zobaczymy co powie na reszte wyników :)
    To bardzo ładny wynik! Trzymam kciuki za kolejne.

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1506

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja byłam dzisiaj u lekarza. Jutro rano idę na badania, zlecił mi wszystko co chciałam a nawet duuużo więcej od siebie :) Dodatkowo mam zwolnienie na 2 tyg. Mam nadzieję, że moje wyniki też będą ok !
    Hannanna a jak u Ciebie, lepiej już? Bo ja mam coraz silniejsze mdłości, śmierdzi mi wszystko!! Nawet jeść nie mogę. Nie wiem czy ma to coś wspólnego ale dzisiaj pytałam Mamy i ona mówiła, że strasznie chorowała. Aż szpitalem się skończyło bo chudła bardzo. Ja mam nadzieję, że u mnie już gorzej nie będzie bo póki co nic nie mogę zrobić. Ani posprzątać, ugotować obiadu do naczyń nawet nie podchodzę! Wystarczy, że o niektórych rzeczach pomyślę tylko i mnie mdli okropnie. Wydaje mi się, że coś szybko na takie rzeczy, dopiero 6ty tydzień mi leci.

    WNadzieji lubi tę wiadomość

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
  • Alutka 32 Autorytet
    Postów: 529 158

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    K. wrote:
    Hej dziewczyny a ja mam dzis jakis taki dol okropny, z kazdej strony dostaje wiadomosci ze ktos znajomy znow jest w ciazy i dzis jak wstalam to sie poprpstu poplakalam, i boje sie kolejnej porazki, nie wiem co to bedzie jak nie uda sie z ivf ... okropny dzis mam dzien
    Podejrzewam ze każda przez to przechodzi. Tez miewam takie dni nawet często . Potrafię sie nawet w pracy popłakać. Nie ma dnia w którym nie myśle o dziecku . Kiedy staram sie pozytywnie myślec lub choć na chwile zapomnieć o naszym problemie zawsze ktoś mnie zbombarduje ciąża ! Juz chyba wszyscy dookoła z mojego otoczenia są w ciazy! I tylko ciagle słyszę a Wy kiedy? To juz najwyższy cza itd....

    Alutka
‹‹ 159 160 161 162 163 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ