X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Norwegia- in vitro
Odpowiedz

Norwegia- in vitro

Oceń ten wątek:
  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1506

    Wysłany: 4 maja 2018, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zoja &&& za dzisiaj!!
    Czarodziejka za Ciebie również trzymam &&& !!
    Dajcie znać dziewczyny po wszystkim

    Zoja36 lubi tę wiadomość

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
  • Czarodziejka Ekspertka
    Postów: 154 124

    Wysłany: 4 maja 2018, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już po badaniu, jajeczka są za małe i mam się kłuć jeszcze przez weekend...
    Ok 12 sztuk po 12,13 mm. Maja urosnąć do 20 mm-22 mm. Także tak ... idę kupić jakieś luźne spodnie.
    Pobranie będzie w środę lub w piątek ... następna wizyta usg w poniedziałek!

    mar2śka lubi tę wiadomość

  • Zoja36 Autorytet
    Postów: 625 231

    Wysłany: 4 maja 2018, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wracamy do domu z dwoma :) Z 6 komórek zapłodnily się 3. Teraz dwa tygodnie oczekiwania ;)

    Czarodziejka ładna hodowla, trzymam kciuki za to, żeby ładnie rosły dalej.

    K., mar2śka, WNadzieji, Hannanna lubią tę wiadomość

    k0kdx1hpz2nssibk.png
  • Alutka 32 Autorytet
    Postów: 529 158

    Wysłany: 4 maja 2018, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zoja36 wrote:
    Wracamy do domu z dwoma :) Z 6 komórek zapłodnily się 3. Teraz dwa tygodnie oczekiwania
    Super :). Trzymam kciuki !!!

    Sami zdecydowali o dwóch czy taka była Wasza wola ? Moze jakaś śliczna parka z tego będzie ;)

    Alutka
  • K. Autorytet
    Postów: 276 136

    Wysłany: 4 maja 2018, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zoja36 wrote:
    Wracamy do domu z dwoma :) Z 6 komórek zapłodnily się 3. Teraz dwa tygodnie oczekiwania ;)

    Czarodziejka ładna hodowla, trzymam kciuki za to, żeby ładnie rosły dalej.

    Trzymam kciuki !

    n59y2n0ajnp6dihh.png
  • K. Autorytet
    Postów: 276 136

    Wysłany: 4 maja 2018, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarodziejka wrote:
    Już po badaniu, jajeczka są za małe i mam się kłuć jeszcze przez weekend...
    Ok 12 sztuk po 12,13 mm. Maja urosnąć do 20 mm-22 mm. Także tak ... idę kupić jakieś luźne spodnie.
    Pobranie będzie w środę lub w piątek ... następna wizyta usg w poniedziałek!

    Moje mialy ok 14 -15 we wtorek, dzis ostatni gonal :))))) i w pon punkcja, na wtorek umowilam sie do fastlege bo chce sykemelding do dnia testu, mam ciezka prace i jesczcze ciezszych ciekawskich ludzi w niej, wiec chce ten czas poswiecic sobie

    n59y2n0ajnp6dihh.png
  • kaktus85 Ekspertka
    Postów: 395 60

    Wysłany: 4 maja 2018, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zoja36 wrote:
    Wracamy do domu z dwoma :) Z 6 komórek zapłodnily się 3. Teraz dwa tygodnie oczekiwania ;)

    Czarodziejka ładna hodowla, trzymam kciuki za to, żeby ładnie rosły dalej.


    Gartuluje a to zaaplikowali ci dwa zarodki?

    f2wldqk3t9cfiynw.png
  • Zoja36 Autorytet
    Postów: 625 231

    Wysłany: 4 maja 2018, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alutka 32 wrote:
    Super :). Trzymam kciuki !!!

    Sami zdecydowali o dwóch czy taka była Wasza wola ? Moze jakaś śliczna parka z tego będzie ;)
    Ja mam powyżej 35 lat i takie jest prawo, że wtedy jest to możliwe. Ja również wyraziłam taką wolę, bo uważam że wtedy mam większe szanse :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 maja 2018, 18:22

    kaktus85 lubi tę wiadomość

    k0kdx1hpz2nssibk.png
  • Zoja36 Autorytet
    Postów: 625 231

    Wysłany: 4 maja 2018, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W Polsce najczęściej trasferują 2 zarodki.
    Mar2śka A Ty ile miałaś zarodków?

    k0kdx1hpz2nssibk.png
  • pati1980 Autorytet
    Postów: 658 183

    Wysłany: 4 maja 2018, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zoja36 wrote:
    Ja mam powyżej 35 lat i takie jest prawo, że wtedy jest to możliwe. Ja również wyraziłam taką wolę, bo uważam że wtedy mam większe szanse :)
    Powyzej 35 lat zawsze aplikuja dwa jajeczka czy jak ty wyrazisz na to zgode?

    k1iygdz.png
  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1506

    Wysłany: 4 maja 2018, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zoja36 wrote:
    Wracamy do domu z dwoma :) Z 6 komórek zapłodnily się 3. Teraz dwa tygodnie oczekiwania ;)

    Czarodziejka ładna hodowla, trzymam kciuki za to, żeby ładnie rosły dalej.
    Super!! To teraz jeszcze mocniej &&& trzymam :) Macie jeszcze 1go mrozaczka?

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1506

    Wysłany: 4 maja 2018, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zoja36 wrote:
    W Polsce najczęściej trasferują 2 zarodki.
    Mar2śka A Ty ile miałaś zarodków?
    No właśnie nie . Ja się spotkałam z opiniami również u dziewczyn z wątku ogólnego, że zazwyczaj rekomendowany jest 1. To jeszcze zależy oczywiście od kilku zmiennych ale u mnie mowy o 2 nie było. Ciąża bliźniacza jest podwyższonego ryzyka, więc się od tego odchodzi.

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
  • Zoja36 Autorytet
    Postów: 625 231

    Wysłany: 4 maja 2018, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pati1980 wrote:
    Powyzej 35 lat zawsze aplikuja dwa jajeczka czy jak ty wyrazisz na to zgode?
    Ja miałam wrażenie że jakbym o tym nie wspomniała to byłby transfer jednego. Pielęgniarka powiedziała że jeden, a jak się nie uda to następnym razem dwa. Więc ja na to że mam powyżej 35 lat i chciałabym dwa to wtedy powiedziała że przekaże lekarzowi. To było w środę. Dzisiaj jak weszłyśmy to już były przygotowane dwa i nikt nawet nie wspomniał że może jeden.

    k0kdx1hpz2nssibk.png
  • Zoja36 Autorytet
    Postów: 625 231

    Wysłany: 4 maja 2018, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mar2śka wrote:
    Super!! To teraz jeszcze mocniej &&& trzymam :) Macie jeszcze 1go mrozaczka?
    No właśnie czytam teraz, że nie mamy żadnego mrożaczka. Napisali, że trzy się zapłodnily w pierwszym dniu, a podzieliły dwa w drugim dniu i żadne nie zostało zamrożone. Metoda jaką zastosowano to ICSI

    k0kdx1hpz2nssibk.png
  • Zoja36 Autorytet
    Postów: 625 231

    Wysłany: 4 maja 2018, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mar2śka wrote:
    No właśnie nie . Ja się spotkałam z opiniami również u dziewczyn z wątku ogólnego, że zazwyczaj rekomendowany jest 1. To jeszcze zależy oczywiście od kilku zmiennych ale u mnie mowy o 2 nie było. Ciąża bliźniacza jest podwyższonego ryzyka, więc się od tego odchodzi.
    To może tak było kilka lat temu i mam nieaktualne info. I pewnie tak jak piszesz zależy to jeszcze od innych czynników. No zobaczymy jak to będzie u mnie ;) Póki co mam pozytywne nastawienie :)

    k0kdx1hpz2nssibk.png
  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1506

    Wysłany: 4 maja 2018, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zoja36 wrote:
    To może tak było kilka lat temu i mam nieaktualne info. I pewnie tak jak piszesz zależy to jeszcze od innych czynników. No zobaczymy jak to będzie u mnie ;) Póki co mam pozytywne nastawienie :)
    I tego się trzymajmy :) nastawienie jest bardzo ważne!

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
  • Hannanna Autorytet
    Postów: 409 132

    Wysłany: 4 maja 2018, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mar2śka wrote:
    No właśnie nie . Ja się spotkałam z opiniami również u dziewczyn z wątku ogólnego, że zazwyczaj rekomendowany jest 1. To jeszcze zależy oczywiście od kilku zmiennych ale u mnie mowy o 2 nie było. Ciąża bliźniacza jest podwyższonego ryzyka, więc się od tego odchodzi.
    Mi też w klinice powiedzieli,że dwa zarodki to tylko w szczególnych przypadkach,nie wnikałam w jakich,ale jeden z nich to wiek powyżej 35. Tez mi powiedzieli ze ewentualna ciaza bliźniacza to ciaza dużo trudniejsza i niebezpieczna. Aleeee... wiadomo,ze zagrożenia i ‚ale’ są zawsze :)
    Pati- ja na piśmie zgadzającym się na transfer miałam do zaznaczenia czy chce dwa czy jeden zarodek.
    Zoja-trzymam kciuki!!! Teraz już tylko pozytywne nastawienie :) A najlepiej nie myslec za dużo ;)

    pati1980 lubi tę wiadomość

  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 4 maja 2018, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi zamrozili 2 razem, wiec jeśli by oba przeżyły rozmrazanie to dostałabym 2

  • K. Autorytet
    Postów: 276 136

    Wysłany: 5 maja 2018, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja w riks poprosilam o podanie 2, lekarz powiedzial ze raczej nie dostane dwoch ze wzgedu na wiek ( poniezej 35) ale zapisal moha prosbe wiec w srode zobaczymy

    n59y2n0ajnp6dihh.png
  • K. Autorytet
    Postów: 276 136

    Wysłany: 5 maja 2018, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A leki z riks to paracet oczywiscie, dicklofenac i dormicum

    n59y2n0ajnp6dihh.png
‹‹ 170 171 172 173 174 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ