X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Norwegia- in vitro
Odpowiedz

Norwegia- in vitro

Oceń ten wątek:
  • Czarodziejka Ekspertka
    Postów: 154 124

    Wysłany: 7 maja 2018, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny! Jak tam po weekendzie? K. Napisz jak tam wrażenia po, i oczywiście trzymam kciuki.
    Czekam właśnie na usg i tak bym już chciała aby wszystko było ok.

    Hannanna lubi tę wiadomość

  • K. Autorytet
    Postów: 276 136

    Wysłany: 7 maja 2018, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarodziejka wrote:
    Dziewczyny! Jak tam po weekendzie? K. Napisz jak tam wrażenia po, i oczywiście trzymam kciuki.
    Czekam właśnie na usg i tak bym już chciała aby wszystko było ok.

    Hej,
    Wlsnie po, 23 jajka, boja sie iz jestem przestymulowana i w srode dodatke badnia beda, nie czulam sie zle ani nic , poplakalam
    Sie z tego wszytskiego :/, trzymam kciuki za twoje usg

    n59y2n0ajnp6dihh.png
  • pati1980 Autorytet
    Postów: 658 183

    Wysłany: 7 maja 2018, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    K. wrote:
    Hej,
    Wlsnie po, 23 jajka, boja sie iz jestem przestymulowana i w srode dodatke badnia beda, nie czulam sie zle ani nic , poplakalam
    Sie z tego wszytskiego :/, trzymam kciuki za twoje usg

    Gratuluje ilosci jajek oby teraz sie wszystko udalo :-)

    k1iygdz.png
  • Hannanna Autorytet
    Postów: 409 132

    Wysłany: 7 maja 2018, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    K. wrote:
    Hej,
    Wlsnie po, 23 jajka, boja sie iz jestem przestymulowana i w srode dodatke badnia beda, nie czulam sie zle ani nic , poplakalam
    Sie z tego wszytskiego :/, trzymam kciuki za twoje usg
    23 to super wynik! Nie martw się,wszystko będzie dobrze. Ja tez byłam przestymulowana. Mimo to,podjęliśmy z lekarzem decyzje ze decydujemy się na transfer :) Trzymam kciuki!

  • Czarodziejka Ekspertka
    Postów: 154 124

    Wysłany: 7 maja 2018, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    K. Super ilość! Ja już po, w środę pobranie :) mam około 12 jajeczek, w okolicy 20-21 mm. To podobno ok wynik.

    mar2śka lubi tę wiadomość

  • pati1980 Autorytet
    Postów: 658 183

    Wysłany: 7 maja 2018, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi w Porsgrunn powiedzieli ze jak bede przestymulowana to nie bedzie transferu. Spotkalyscie sie z tym moze?
    Jakie sa objawy przestymulowania?

    k1iygdz.png
  • Hannanna Autorytet
    Postów: 409 132

    Wysłany: 7 maja 2018, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja baaaardzo czułam jajniki po punkcji. W dniu transferu powiedzieli mi,że jestem na razie ‚delikatnie’przestymulowana. Razem z lekarzem podjęliśmy decyzję,że będzie transfer. Jedyny minus tego to uprzedził mnie,że jeżeli sie uda i będzie ciaza to może boleć bardziej. I faktycznie tak było,przez jakieś 2-3 tygodnie. Nie był to ból jakiś upierdliwy,po prostu czułam jajniki przy siadaniu i troche kiepsko mi się spało.

  • K. Autorytet
    Postów: 276 136

    Wysłany: 7 maja 2018, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale co to znaczy przestymulowana ? Czy transfer zagraza zyciu wtedy czy jak ? Jestem zalamana, kompletnie nic mi nie jest, nic mnie nie boli wiec skad taki domysl ze moge byc przestymulowana, krew tez byla dorbra juz sama
    Nie wiem

    n59y2n0ajnp6dihh.png
  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1506

    Wysłany: 7 maja 2018, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    K. wrote:
    Ale co to znaczy przestymulowana ? Czy transfer zagraza zyciu wtedy czy jak ? Jestem zalamana, kompletnie nic mi nie jest, nic mnie nie boli wiec skad taki domysl ze moge byc przestymulowana, krew tez byla dorbra juz sama
    Nie wiem
    Poczytaj o hiperstymulacji, pełno informacji w necie. W skrajnych przypadkach może być to zagrożeniem dla życia. Dlatego, jeśli jest podejrzenie hiperki ale takiej dużej to transfer jest przekładany bo ciąża dodatkowo hiperstymulacje nakręca.

    Bardzo ładny wynik, teraz kciuki za to żeby pęcherzyki były pełne!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 maja 2018, 15:18

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1506

    Wysłany: 7 maja 2018, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarodziejka wrote:
    K. Super ilość! Ja już po, w środę pobranie :) mam około 12 jajeczek, w okolicy 20-21 mm. To podobno ok wynik.
    12 to też ładnie!!. Pamiętajcie, że jakość się tutaj liczy najbardziej. Nie sugerujcie się ilością. Czy mniej, czy więcej to nie ważne, bo tak naprawdę do ciąży potrzebna jedna dobra komórka z której powstanie dobrej jakości zarodek :) a ja Wam życzę żeby chociaż taki jeden znalazł się u każdej z Was !

    K., Czarodziejka lubią tę wiadomość

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
  • Hannanna Autorytet
    Postów: 409 132

    Wysłany: 7 maja 2018, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zoja a co u Ciebie? Jak się czujesz? :)

  • Zoja36 Autorytet
    Postów: 625 231

    Wysłany: 7 maja 2018, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    K. wrote:
    Hej,
    Wlsnie po, 23 jajka, boja sie iz jestem przestymulowana i w srode dodatke badnia beda, nie czulam sie zle ani nic , poplakalam
    Sie z tego wszytskiego :/, trzymam kciuki za twoje usg
    K piękny wynik, nie zamartwiaj się zawczasu. Też czytałam w necie o przestymulowaniu. Najważniejsze że dobrze się czujesz. Ty miałaś dzisiaj punkcje? I masz 23 komórki?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 maja 2018, 15:58

    k0kdx1hpz2nssibk.png
  • Zoja36 Autorytet
    Postów: 625 231

    Wysłany: 7 maja 2018, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarodziejka wrote:
    K. Super ilość! Ja już po, w środę pobranie :) mam około 12 jajeczek, w okolicy 20-21 mm. To podobno ok wynik.
    Super, trzymam kciuki za środę i żeby komórek było tyle co pęcherzyków :) Masz punkcje dokładnie tydzień po mnie ;) Pewnie w piątek transfer

    Czarodziejka lubi tę wiadomość

    k0kdx1hpz2nssibk.png
  • Zoja36 Autorytet
    Postów: 625 231

    Wysłany: 7 maja 2018, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hannanna wrote:
    Zoja a co u Ciebie? Jak się czujesz? :)
    A dziękuję, ja bardzo dobrze. Lekko czuje podbrzusze, lutinus nawet ok, na szczęście tylko trochę wylatuje. Jutro wracam do pracy. Weekend miałam pracujący, niestety nocki, ale lekarz dał dodatkowe zwolnienie, nie robili problemu na szczęście.
    A Ty Hannanna jak tam, wróciłaś do pracy? Jak się czujesz, przeziębienie odpuściło całkowicie?

    k0kdx1hpz2nssibk.png
  • Zoja36 Autorytet
    Postów: 625 231

    Wysłany: 7 maja 2018, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    K. wrote:
    Moje mialy ok 14 -15 we wtorek, dzis ostatni gonal :))))) i w pon punkcja, na wtorek umowilam sie do fastlege bo chce sykemelding do dnia testu, mam ciezka prace i jesczcze ciezszych ciekawskich ludzi w niej, wiec chce ten czas poswiecic sobie
    O tu napisałaś że w poniedziałek punkcja, czyli to dzisiaj.
    Ze szpitala pewnie dostałaś zwolnienie do środy. Ciekawe co jutro fastlege Ci powie. Daj znać.

    k0kdx1hpz2nssibk.png
  • K. Autorytet
    Postów: 276 136

    Wysłany: 7 maja 2018, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zoja36 wrote:
    K piękny wynik, nie zamartwiaj się zawczasu. Też czytałam w necie o przestymulowaniu. Najważniejsze że dobrze się czujesz. Ty miałaś dzisiaj punkcje? I masz 23 komórki?

    Dokladnie tak, i ta liczba wlasnie ich tak zmartwila, no nic pozostaje mi czekac do srody, mam tez zwolnienie do srody ze szpitala ale jutro ide do fastlege i zobaczymh co on powie

    n59y2n0ajnp6dihh.png
  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1506

    Wysłany: 7 maja 2018, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    K. wrote:
    Dokladnie tak, i ta liczba wlasnie ich tak zmartwila, no nic pozostaje mi czekac do srody, mam tez zwolnienie do srody ze szpitala ale jutro ide do fastlege i zobaczymh co on powie
    To mnie też zmyliłaś. Myślałam, że o pęcherzyki chodzi a nie wiadomo ile komórek jeszcze. Pewnie Ci sprawdzą estradiol, a usg jeszcze będziesz miała w środę?? Żeby zobaczyć czy płyn się nigdzie nie zbiera??

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
  • K. Autorytet
    Postów: 276 136

    Wysłany: 7 maja 2018, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mar2śka wrote:
    To mnie też zmyliłaś. Myślałam, że o pęcherzyki chodzi a nie wiadomo ile komórek jeszcze. Pewnie Ci sprawdzą estradiol, a usg jeszcze będziesz miała w środę?? Żeby zobaczyć czy płyn się nigdzie nie zbiera??
    Wlasnie dokladnie tak chca zrobic, no nic juz nastawilam sie ze nie bedzie transferu tym razem, na kontroli 2.05 estradiol byl ok, myslicie ze to moglo sie tak w 3 dni wszytsko porobic ?

    n59y2n0ajnp6dihh.png
  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1506

    Wysłany: 7 maja 2018, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    K. wrote:
    Wlasnie dokladnie tak chca zrobic, no nic juz nastawilam sie ze nie bedzie transferu tym razem, na kontroli 2.05 estradiol byl ok, myslicie ze to moglo sie tak w 3 dni wszytsko porobic ?
    Szczerze przy takiej ilości to estradiol powinien być bardzo duży jeśli wszystkie komórki były dojrzałe oczywiście. A z tą hiperką to bardzo indywidualna sprawa i przy kilku pęcherzykach można się hiperki doczekać więc reguły nie ma.

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
  • K. Autorytet
    Postów: 276 136

    Wysłany: 7 maja 2018, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dam znac w srode po badaniach :/

    Zoja36 lubi tę wiadomość

    n59y2n0ajnp6dihh.png
‹‹ 171 172 173 174 175 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ