X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Norwegia- in vitro
Odpowiedz

Norwegia- in vitro

Oceń ten wątek:
  • Mirandzia Autorytet
    Postów: 345 102

    Wysłany: 31 maja 2018, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaktus85 wrote:
    Dziewczyny mam pytanie ten babyklister moge tez uzywac jak nie podchodze do ivf? znalazlam na takiej stronie ten lek....https://www.helsehelse.dk/fructus-femina-comp-1756p.html.....myslicie ze dobra cena i przesylka bedzie bez problemu?
    Ja wlasnie dzisiaj wyciagnelam swoj ze skrzynki. Zamawialam w poniedzialek. Na opakowaniu jest pieczatka kosmetyki. Wszystko sprawnie. Kosztowal ok 340 nok.musze doczytac kiedy sie bierze.
    Pati czekam na dobre informacje jutro.

    Alutka 32 lubi tę wiadomość

  • pati1980 Autorytet
    Postów: 658 183

    Wysłany: 31 maja 2018, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mirandzia ja brałam 3 razy dziennie po 10 kropli w wodzie.
    To jest z alkoholem więc smakuje srednio :-)
    Dla mnie będzie teraz nerwowa noc i nerwowe oczekiwanie do wtorku.
    A Ty jak się czujesz?

    k1iygdz.png
  • kaktus85 Ekspertka
    Postów: 395 60

    Wysłany: 1 czerwca 2018, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mirandzia wrote:
    Ja wlasnie dzisiaj wyciagnelam swoj ze skrzynki. Zamawialam w poniedzialek. Na opakowaniu jest pieczatka kosmetyki. Wszystko sprawnie. Kosztowal ok 340 nok.musze doczytac kiedy sie bierze.
    Pati czekam na dobre informacje jutro.


    A mozesz mi podac linka na jakiej stronie to zamawialas....

    f2wldqk3t9cfiynw.png
  • Alutka 32 Autorytet
    Postów: 529 158

    Wysłany: 1 czerwca 2018, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Ja juz po kontroli . Endo 10,5 . Pęcherzyków od groma największy 27 , był tez 23. Kilka po 18,16,15 kilka po 8, 9 wszystkich nie byłam w stanie zapamiętać . Punkcją w Poniedziałek .

    kaktus85, WNadzieji, alda, pati1980, Zoja36, mar2śka lubią tę wiadomość

    Alutka
  • Mirandzia Autorytet
    Postów: 345 102

    Wysłany: 1 czerwca 2018, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaktus85 wrote:
    A mozesz mi podac linka na jakiej stronie to zamawialas....


    https://www.helsehelse.dk/fructus-femina-comp-1756p.html

    kaktus85 lubi tę wiadomość

  • pati1980 Autorytet
    Postów: 658 183

    Wysłany: 1 czerwca 2018, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie dzwonili ze szpitala że z 7, zaplodnilo się 5 jajeczek. Oby teraz moje maluchy przetrwały do wtorku. :-)

    Alutka 32, Zoja36, alda, WNadzieji, kaktus85, Hannanna, mar2śka, majola lubią tę wiadomość

    k1iygdz.png
  • Mirandzia Autorytet
    Postów: 345 102

    Wysłany: 1 czerwca 2018, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pati1980 wrote:
    Właśnie dzwonili ze szpitala że z 7, zaplodnilo się 5 jajeczek. Oby teraz moje maluchy przetrwały do wtorku. :-)

    Super, trzymam kciuki ;)

    pati1980 lubi tę wiadomość

  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 1 czerwca 2018, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super Pati ❤❤

    pati1980 lubi tę wiadomość

  • K. Autorytet
    Postów: 276 136

    Wysłany: 2 czerwca 2018, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam za was kciuki dziewczyny, ja narazie odpoczywam bylam na szybkich wakacjach any do siebie dojsc i zaczybam myslec nad crioteansferem

    Alutka 32, Zoja36 lubią tę wiadomość

    n59y2n0ajnp6dihh.png
  • Zoja36 Autorytet
    Postów: 625 231

    Wysłany: 2 czerwca 2018, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    K. wrote:
    Trzymam za was kciuki dziewczyny, ja narazie odpoczywam bylam na szybkich wakacjach any do siebie dojsc i zaczybam myslec nad crioteansferem
    Tak trzymaj K. byle się nie poddawać :)

    K. lubi tę wiadomość

    k0kdx1hpz2nssibk.png
  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 3 czerwca 2018, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alutka , Mirandzia powodzenia jutro :-)



    Alutka 32 lubi tę wiadomość

    e5skzzc.png


    [**]




  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 3 czerwca 2018, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majola co u Ciebie ?


    e5skzzc.png


    [**]




  • majola Autorytet
    Postów: 255 100

    Wysłany: 3 czerwca 2018, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A, dziękuję, dobrze.
    Nie chwaliłam się tu na forum, ale jestem w ciąży, dwudziesty drugi tydzień.
    Nie jest to zasługa in vitro, dlatego nie w Waszym temacie. Ale jako że prawie przystąpiłam do całej procedury in vitro w Bergen i zaczęłam śledzić wątek, to cały czas Was czytam i trzymam kciuki za Was wszystkie.
    U mnie "wystarczyło" dopilnować, żeby owulacja rzeczywiście miała miejsce i doszło do naturalnego poczęcia. No ale w tym celu musiałam latać do Polski, tutaj nikogo nie interesowało, jak działają aplikowane mi hormony, tylko od razu skierowanie na in vitro.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 czerwca 2018, 16:10

    pati1980, Zoja36 lubią tę wiadomość

  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 3 czerwca 2018, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majola GRATULACJE :-)

    Dlatego trzeba pisać o takich "rzeczach" bo pewnie nie jednej z NAS "wystarczy" wszystko dobrze dopilnować !

    Pewnie z "ukrycia" podczytuje Nas dużo dziewczyn............ .. ;-) miło by było gdyby każda podzieliła się swoimi doświadczeniami :-)


    Wiem że Ty wcześniej wspominałaś że zrezygnowałaś z In Vitro i wystarczyło "wspomóc" owulacje :-)

    W Polsce trafiłać do kliniki In Vitro czy do "zwykłego ginekologa " ?


    e5skzzc.png


    [**]




  • majola Autorytet
    Postów: 255 100

    Wysłany: 3 czerwca 2018, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do zwykłego ginekologa, ale do profesora. W sierpniu brałam hormony na owulację i akurat NA SZCZĘŚCIE byłam w Polsce i zrobiłam USG. Profesor zauważył, że do owulacji nie doszło i że pęcherzyk powoli luteinizuje, mimo to podał hCG, żeby doszło do owulacji. I zaszłam wtedy w ciążę. Niestety ją straciłam w dziesiątym tygodniu. Ale nauczona tym doświadczeniem, gdy znowu zaczęłam przyjmować hormony, znów poleciałam do Polski i w odpowiednim czasie profesor zrobił USG i podał hCG. Znowu się udało. Tym razem wygląda na to, że szczęśliwie od początku do końca.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 czerwca 2018, 16:54

    Zoja36, K. lubią tę wiadomość

  • Alutka 32 Autorytet
    Postów: 529 158

    Wysłany: 3 czerwca 2018, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majola gratuluje mocno :). Szkoda właśnie ,że niektóre dziewczyny tak uciekają bez słowa. Martaja też nie daje znać o sobie. A dziewczyny które nas podgladują piszcie tutaj jesteście anonimowe . A zawsze możemy sobie w jakiś sposób pomoc .



    Jutro punkcja już mnie stres łapie. Chyba spać nie będę mogła . Jak zwykle prosiłam o przetrzymanie embrionu o choć jeden dzien ( o ile będę miała takowe) ale oczywiście dostałam odmowę . Powiedziałam ze chciałabym sprawdzic czy się rozwijają. Tłumaczyli się że przetrzymują tylko i wyłącznie wtedy kiedy nie są pewni jakości embrionu, ale mamy jeszcze o tym porozmawiać jutro. Trochę mnie to denerwuje ze w jednej klinice transferują 5 dniowe w drugiej dwudniowe. W innych klinikach dają dodatkowy progesteron w Haugesund nie!

    Alutka
  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 3 czerwca 2018, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alutka spróbuj jutro porozmawiać z lekarzem może uda się chociaż przetrzymać do 3 doby - trzymam kciuki .




    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 czerwca 2018, 20:20

    Alutka 32 lubi tę wiadomość

    e5skzzc.png


    [**]




  • Zoja36 Autorytet
    Postów: 625 231

    Wysłany: 3 czerwca 2018, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majola gratulacje. Dobrze że Alda czujna i zapytała to chociaż coś wiemy. Super że udało się naturalnie. No pewnie że trzeba pisać. Kochana to już połowa ciąży. Super :)

    k0kdx1hpz2nssibk.png
  • Zoja36 Autorytet
    Postów: 625 231

    Wysłany: 3 czerwca 2018, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alutka co klinika to inna bajka i cóż poradzić. Ale jak widać mimo różnych metod są z każdej rezultaty więc trzeba być dobrej myśli.

    k0kdx1hpz2nssibk.png
  • Mirandzia Autorytet
    Postów: 345 102

    Wysłany: 3 czerwca 2018, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro punkcja już mnie stres łapie. Chyba spać nie będę mogła . Jak zwykle prosiłam o przetrzymanie embrionu o choć jeden dzien ( o ile będę miała takowe) ale oczywiście dostałam odmowę . Powiedziałam ze chciałabym sprawdzic czy się rozwijają. Tłumaczyli się że przetrzymują tylko i wyłącznie wtedy kiedy nie są pewni jakości embrionu, ale mamy jeszcze o tym porozmawiać jutro. Trochę mnie to denerwuje ze w jednej klinice transferują 5 dniowe w drugiej dwudniowe. W innych klinikach dają dodatkowy progesteron w Haugesund nie![/QUOTE]

    Alutka mnie tez chyba pomału łapie. Poszłam wczoraj i dzisiaj w góry wymęczyć sie fizycznie, może padnę ze zmęczenia i nie będę miała czasu na myślenie. Obyśmy trochę pospaly dzisiaj. Bólu fizycznego gdyby taki się pojawił nie boje się. Gorzej z emocjami i strach czy będą jakieś jajka i czy dojdzie do zapłodnienia. Sama punkcja mnie nie przeraża. Trzeba być dobrej myśli ale to nie takie proste. Ogólnie nie wiem czy się cieszyć bo przy stymulacji mam masę energi na ćwiczenia, chodzenie po górach. Jakbym jakieś dopalacze dostawała ;)

‹‹ 187 188 189 190 191 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ