X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Norwegia- in vitro
Odpowiedz

Norwegia- in vitro

Oceń ten wątek:
  • K. Autorytet
    Postów: 276 136

    Wysłany: 3 czerwca 2018, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny trzymam za was kciuki i czekam na radosne nowiny, ja za bardzo przezylam ta moja 1 porazke, majola Gratulacje !!! Bardzo sie ciesze kiedy czytam ze u was wszysko dobrze !

    n59y2n0ajnp6dihh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2018, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mirandzia a nie mówili Ci zeby ograniczyć ćwiczenia fizyczne ?
    Bo mi mówili ,ale tak jak Alutka mowi co klinika to co innego mówią
    Trzymam kciuki za Was dziewczyny :) bedzie dobrze :)
    Majola gratulacje <3 :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2018, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    K. Doskonale Cie rozumiem :* bądź dzielna

  • Alutka 32 Autorytet
    Postów: 529 158

    Wysłany: 4 czerwca 2018, 06:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ]

    Alutka mnie tez chyba pomału łapie. Poszłam wczoraj i dzisiaj w góry wymęczyć sie fizycznie, może padnę ze zmęczenia i nie będę miała czasu na myślenie. Obyśmy trochę pospaly dzisiaj. Bólu fizycznego gdyby taki się pojawił nie boje się. Gorzej z emocjami i strach czy będą jakieś jajka i czy dojdzie do zapłodnienia. Sama punkcja mnie nie przeraża. Trzeba być dobrej myśli ale to nie takie proste. Ogólnie nie wiem czy się cieszyć bo przy stymulacji mam masę energi na ćwiczenia, chodzenie po górach. Jakbym jakieś dopalacze dostawała ;)[/QUOTE]

    za Ciebie też trzymam kciuki:) to dobrze że czujesz się dobrze niby mówią aby nie ćwiczyć ale ja mam tak ciężką prace , więc to jakbym była na siłowni .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 czerwca 2018, 06:53

    Alutka
  • Mirandzia Autorytet
    Postów: 345 102

    Wysłany: 4 czerwca 2018, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nic mi nie mowili o cwiczeniach. Mam normaln6 tryb zycia prowadzic. Po transferze oczywiscie troszke przystopowac. Czulam sie bardzo dobrze, energii full wiec sie nie oszczedzalam. Myslicie ze cos moglam " popsuc" swoja aktywnoscia ? Ja na codzien jestem dosc aktywna nie robilam nic ponad. Troszke nawet delikatniej niz zawsze ale jednak ruch byl. Mi to pomaga na psychike.

  • Alutka 32 Autorytet
    Postów: 529 158

    Wysłany: 4 czerwca 2018, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mirandzia - nic nie popsułaś , nie można tak do tego podchodzić . W Haugesund tez mówili aby prowadzić normalne życie tak jak zawsze.

    Alutka
  • pati1980 Autorytet
    Postów: 658 183

    Wysłany: 4 czerwca 2018, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny powodzenia dzisiaj:-)

    Alutka 32 lubi tę wiadomość

    k1iygdz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2018, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słuchaj aktywność nie zaszkodzi chodzi o nadmierne ćwiczenia aerobowe, bieganie itp w trakcie przyjmowania zastrzyków jajniki sa powiększone taka informacje ja dostałam np jogi mi nie kazali ćwiczyć :) ja sie oszczędzałam i tak wyszło jak wyszło ważne ze czułaś sie dobrze :) i nie martw sie
    Trzymam kciuki dziewczyny !

  • pati1980 Autorytet
    Postów: 658 183

    Wysłany: 4 czerwca 2018, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy was informowali jak się rozwijają wasze zarodki. Czy mam czekać do jutra. Tyle że ja oszaleje z nerwów, bo nic nie wiem. Pisałam do nich ale cisza.

    k1iygdz.png
  • Alutka 32 Autorytet
    Postów: 529 158

    Wysłany: 4 czerwca 2018, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pati1980 wrote:
    Dziewczyny czy was informowali jak się rozwijają wasze zarodki. Czy mam czekać do jutra. Tyle że ja oszaleje z nerwów, bo nic nie wiem. Pisałam do nich ale cisza.
    Mnie nie informowali. Powiedzieli ze bedą dzwonić jesli coś będzie nie tak a jesli nie zadzwonią to mamy przyjechać w Środę ostatnio tez tak było .

    Alutka
  • pati1980 Autorytet
    Postów: 658 183

    Wysłany: 4 czerwca 2018, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Alutka. Ja mam tylko informacje z piątku. Jutro mam transfer. Ale ja jak zawsze muszę swoje się denerwować i szukać dziury w całym. :-)

    k1iygdz.png
  • Alutka 32 Autorytet
    Postów: 529 158

    Wysłany: 4 czerwca 2018, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz po! Nie było tak źle jak ostatnio. Ale Pani Doktor nie była zadowolona bo mnie przestymulowali i kilka jajeczek poszło na straty. Zbyt duże pecherzyki jeden minął aż 47 a jeden 35 .ale tak to jest jak kontrole robią tak późno ! Dodatkowo kazali zrobic badania hormonalne pobrali mi 6 fiolek krwi . Ogólnie pobrali mi te mniejsze i wyszło 9 szt.

    Zoja36 lubi tę wiadomość

    Alutka
  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1506

    Wysłany: 4 czerwca 2018, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alutka 32 wrote:
    Ja juz po! Nie było tak źle jak ostatnio. Ale Pani Doktor nie była zadowolona bo mnie przestymulowali i kilka jajeczek poszło na straty. Zbyt duże pecherzyki jeden minął aż 47 a jeden 35 .ale tak to jest jak kontrole robią tak późno ! Dodatkowo kazali zrobic badania hormonalne pobrali mi 6 fiolek krwi . Ogólnie pobrali mi te mniejsze i wyszło 9 szt.
    Dziwiłam się czemu Cię tak przetrzymali. Już na ostatniej kontroli nadawałeś się na punkcję bo stymulacje kończy się w momencie kiedy chociaż jeden pęcherzyk osiągnie 17-18 mm . Tak jak piszesz , wynik zbyt rzadkich kontroli. Dziewczyny podczytuję Was i trzymam kciuki za najbliższe transfery! Majola gratulacje! Super, że IVF potrzebne nie było! Szkoda tylko, że nikt nie raczył Cię porządnie zdiagnozować wcześniej bo problem okazał się dość błachy ! Pisz czasami jak się czujesz i co u Ciebie. Ja jutro mam badania i trochę trzęsę portkami! Pogoda w Polsce nie do wytrzymania. Prawie ciągle w domu siedzę bo jest 40 stopni :/

    Alutka 32 lubi tę wiadomość

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2018, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mar2śka jak zniosłaś lot ? :) trzymam kciuki za badania :)

  • Mirandzia Autorytet
    Postów: 345 102

    Wysłany: 4 czerwca 2018, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez już po. W sumie 8 szt, doktor zadowolona. Ból straszny w prawym jajniku przy pobieraniu.. Musiała przedzierać się gdzieś koło pęcherza. Ja mam wysoki próg bólu a już ledwo dawałam radę. Natomiast lewy jakby nic nie robili. Samo podanie zastrzyku na początku trochę mało przyjemne ale do wytrzymania.
    Mąż trzymał za rękę i głaskał po czole , razem daliśmy radę ;)
    Jutro maja dzwonić, trzeba czekać i uzbroić się w cierpliwość.

    pati1980, Zoja36, Alutka 32, WNadzieji, alda lubią tę wiadomość

  • pati1980 Autorytet
    Postów: 658 183

    Wysłany: 4 czerwca 2018, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dostałam odpowiedź ze szpitala że oni dopiero jutro będą wiedzieć czy wszystko ok z zarodkami. Czy u was też tak było w klinikach?

    k1iygdz.png
  • Alutka 32 Autorytet
    Postów: 529 158

    Wysłany: 4 czerwca 2018, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pati1980 wrote:
    Dostałam odpowiedź ze szpitala że oni dopiero jutro będą wiedzieć czy wszystko ok z zarodkami. Czy u was też tak było w klinikach?
    To dobre wieści znaczy ,że dalej się dzielą . Będzie dobrze.

    pati1980 lubi tę wiadomość

    Alutka
  • pati1980 Autorytet
    Postów: 658 183

    Wysłany: 4 czerwca 2018, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to myślałam że je tam ktoś codziennie doglada i odwiedza :-) :-) ja to oszaleje do jutra.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 czerwca 2018, 14:50

    k1iygdz.png
  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 4 czerwca 2018, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alutka 32 wrote:
    Ja juz po! Pani Doktor nie była zadowolona bo mnie przestymulowali Ogólnie pobrali mi te mniejsze i wyszło 9 szt.


    Mam nadzieje że będą mieli kontrole nad tym przestymulowaniem , dobrze że chociaż pobrali krew do badania - może przepiszą Ci Klexane ;-)

    Trzymam kciuki za 9 :-)



    e5skzzc.png


    [**]




  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 4 czerwca 2018, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pati1980 wrote:
    Ja to myślałam że je tam ktoś codziennie doglada i odwiedza :-) :-) ja to oszaleje do jutra.


    Im mniej "odwiedzin" tym lepiej :-)



    pati1980 lubi tę wiadomość

    e5skzzc.png


    [**]




‹‹ 188 189 190 191 192 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ