X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Norwegia- in vitro
Odpowiedz

Norwegia- in vitro

Oceń ten wątek:
  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 15 czerwca 2018, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mar2śka wrote:

    Dzisiaj dzwonili do mnie z kliniki odnośnie wyników Harmony. Pani radosnym głosem oznajmiła, że mamy zdrową dziewczynkę


    GRATULACJE :-)


    Dlaczego Hormony a nie Nifty ??? Jake różnice są między nimi ?




    e5skzzc.png


    [**]




  • pati1980 Autorytet
    Postów: 658 183

    Wysłany: 15 czerwca 2018, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alda wrote:
    To nie test z krwi więc nadzieja jeszcze jest tym bardziej że nie dostałaś okresu ;-)

    Ja zawsze 13 dni po punkcji miałam okres więc nawet nie zdążyłam zrobić testu ;-)
    Okres mam dostać 19.06, jeśli nie przyjdzie to zrobię test. Jak 3 lata temu byłam ciąży to tak było w piątek test negatywny A w niedzielę pozytywny. Moze jeszcze jakiś 1 procent nadzieji jest. Biorę nadal Lutinus, mam jeszcze na 5 dni. Zobaczymy co będzie:-).

    WNadzieji, Zoja36, mar2śka lubią tę wiadomość

    k1iygdz.png
  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 15 czerwca 2018, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O jeszcze nic straconego!!

  • K. Autorytet
    Postów: 276 136

    Wysłany: 15 czerwca 2018, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odebralam wlasnie moje wyniki, tarczyca itp ok ale mam podwyzszone trombocyty, myslicie ze to moze wplywac na moje porazki ?

    n59y2n0ajnp6dihh.png
  • Mirandzia Autorytet
    Postów: 345 102

    Wysłany: 16 czerwca 2018, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati to tylko test sikany, czekaj na wynik z krwi. Trzymam kciuki za dobre wieści

  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1506

    Wysłany: 16 czerwca 2018, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alda wrote:
    GRATULACJE :-)


    Dlaczego Hormony a nie Nifty ??? Jake różnice są między nimi ?
    Szczerze to chyba indywidualne preferencje klinik mają tu wpływ. Tam gdzie ja robiłam lekarz był bardziej za harmony ale to są baaardzo podobne badania.

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 czerwca 2018, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 października 2019, 17:26

  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1506

    Wysłany: 16 czerwca 2018, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bea77_2 wrote:
    Mar2śka, na czym to badanie polega? Jak je się robi?
    OO witaj Bea ;) zawitałaś do Norwegii ;) Ja miałam najpierw zwykłe tzw genetyczne usg, ocena wszystkich parametrów typu CRL, przyzierność. Ocena narządów wewnętrznych malucha :serce ,jelita, żołądek,pęcherz itd Budowa kręgosłupa, rączki, nóżki itd taki całkowity podgląd ;) Do badania pobiera się krew z której selekcjonuje się dna dziecka i na tej podstawie bada się jego prawidłowość. Samo Harmony czy Nifty nie wystarczy bo mówi o zdrowiu genetycznym a przecież niepełnosprawność może być też fizyczna więc ważne żeby zrobić komplet.

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
  • Mirandzia Autorytet
    Postów: 345 102

    Wysłany: 16 czerwca 2018, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie tez chyba nie będzie dobrych wieści. Piersi jakby ktoś z nich powietrze spuścił. Zawsze tak mam przed okresem najpierw bomby a potem flaki :( oszaleje chyba do środy

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 czerwca 2018, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odstawiłam progynova w czwartek dzis 16dc i miesiączka ? :/

  • pati1980 Autorytet
    Postów: 658 183

    Wysłany: 16 czerwca 2018, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mirandzia wrote:
    U mnie tez chyba nie będzie dobrych wieści. Piersi jakby ktoś z nich powietrze spuścił. Zawsze tak mam przed okresem najpierw bomby a potem flaki :( oszaleje chyba do środy
    Ja mam tak samo. Najpierw były bomby bolace, teraz flaczki. Czekam na okres, w środę kończę Lutinus to pewnie po kilku dniach się pojawi.

    k1iygdz.png
  • pati1980 Autorytet
    Postów: 658 183

    Wysłany: 16 czerwca 2018, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WNadzieji wrote:
    Odstawiłam progynova w czwartek dzis 16dc i miesiączka ? :/
    Sama odstawiłam czy kazali ci w klinice?
    Bo ja tego Lutinusa mam dość. Juz wolę zastrzyki te tabletki doprowadzają mnie do szału. :-)

    k1iygdz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 czerwca 2018, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie było transferu wiec kazali odstawić leki

  • Mirandzia Autorytet
    Postów: 345 102

    Wysłany: 16 czerwca 2018, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Test negatywny tak jak przypuszczałam. W środę tylko formalne potwierdzenie porażki . Napisze do nich zapytanie jak dalej to wyglada co robić :(

    Alutka 32 lubi tę wiadomość

  • pati1980 Autorytet
    Postów: 658 183

    Wysłany: 16 czerwca 2018, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mirandzia wrote:
    Test negatywny tak jak przypuszczałam. W środę tylko formalne potwierdzenie porażki . Napisze do nich zapytanie jak dalej to wyglada co robić :(
    Przykro mi bardzo.Coś nam nie poszło dziewczyny, najgorsze że nikt nie powie czy był jakiś powód czy nie. Ah ręce opadają.
    Teraz trzeba zbierać siły na kolejny raz, ja zdecydowałam że wykorzystam wszystkie 3 szansę. Jak się nie uda to składam broń i się poddaje.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 czerwca 2018, 13:35

    k1iygdz.png
  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 16 czerwca 2018, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mirandzia test z pierwszego - porannego moczu ?


    e5skzzc.png


    [**]




  • Alutka 32 Autorytet
    Postów: 529 158

    Wysłany: 16 czerwca 2018, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mirandzia wrote:
    Test negatywny tak jak przypuszczałam. W środę tylko formalne potwierdzenie porażki . Napisze do nich zapytanie jak dalej to wyglada co robić :(
    Sory zaś polubiłam :(:(:(
    U Ciebie test miał prawo być jeszcze negatywny! Powtórz w Poniedzialek albo Wtorek! Nie zakładaj z góry porażki !!!!

    Alutka
  • Alutka 32 Autorytet
    Postów: 529 158

    Wysłany: 16 czerwca 2018, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie jakieś dziwne plamienie . Myślałam ze dostałam okres. Ale rano wkładka czysta , troszkę przy porannym siusianiu poleciało i dalej czysto! Odczuwam ból jak na okres!

    Alutka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 czerwca 2018, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mirandzia przykro mi :(
    Pati masz racje żadnych powodów nie podają ,masz jeszcze trzy zarodki ?
    Aggga08 pisałaś ze przy wysyłaniu papierów na ewentualny zwrot nadwyżki wizyty u lekarza sie nie liczą do tego ?
    Tyle mi leków zostało nowych lub w połowie zużytych ..myślicie ze bede mogła z nich kiedys skorzystać ? Gdzie przechowywać ? Zastrzyki tabletki ?

  • Mirandzia Autorytet
    Postów: 345 102

    Wysłany: 16 czerwca 2018, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie był ten pierwszy bo ja łażę w nocy do WC. Myśle ze z negatywnego testu pozytywny się nie zrobi :( trudno wypłacze się jak zwykle i będzie trzeba wstać z kolan i iść całej. To taki „prezent” na dzisiejsza rocznice ślubu. Los lubi mi dopieprzac.

‹‹ 199 200 201 202 203 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ