X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Norwegia- in vitro
Odpowiedz

Norwegia- in vitro

Oceń ten wątek:
  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 18 czerwca 2018, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już po kontroli. Trafił się polak na szczęście, ale też za dużo się nie dowiedziałam co mogło pójść nie tak ostatnim razem.
    Wszystko ładnie, rosną pęcherzyki ale nie które jeszcze male więc zmniejszamy dziś dawkę gonalu na 100 i kontrola jutro. Możliwe że czwartek- piątek punkcja

    Alutka 32 lubi tę wiadomość

  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1506

    Wysłany: 18 czerwca 2018, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aggga08 wrote:
    Już po kontroli. Trafił się polak na szczęście, ale też za dużo się nie dowiedziałam co mogło pójść nie tak ostatnim razem.
    Wszystko ładnie, rosną pęcherzyki ale nie które jeszcze male więc zmniejszamy dziś dawkę gonalu na 100 i kontrola jutro. Możliwe że czwartek- piątek punkcja
    A który dziś dzień stymulacji u Ciebie??

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
  • Czarodziejka Ekspertka
    Postów: 154 124

    Wysłany: 18 czerwca 2018, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wracam do Was, po kilku dniach wyjętych z życiorysu. Takich mdłości i przytulania sedesu to sie nie spodziewałam. Próbowałam już wszystkiego i nic nie pomaga. Witam się z „tronem” z rana zaraz po wstaniu i pózniej 2-3 razy aż do wieczora. Jutro jadę na pierwsze usg. Trzymajcie kciuki.

    K., Zoja36 lubią tę wiadomość

  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1506

    Wysłany: 18 czerwca 2018, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarodziejka wrote:
    Wracam do Was, po kilku dniach wyjętych z życiorysu. Takich mdłości i przytulania sedesu to sie nie spodziewałam. Próbowałam już wszystkiego i nic nie pomaga. Witam się z „tronem” z rana zaraz po wstaniu i pózniej 2-3 razy aż do wieczora. Jutro jadę na pierwsze usg. Trzymajcie kciuki.
    Witam w klubie ! U mnie już 15 tydzień leci a dzień bez przysłowiowego pawia dniem straconym :P Ogromne kciuki za usg, pochwal nam się jutro !!

    Czarodziejka lubi tę wiadomość

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 18 czerwca 2018, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mar2śka wrote:
    A który dziś dzień stymulacji u Ciebie??

    Dziś jest 8 dzien

    mar2śka lubi tę wiadomość

  • Alutka 32 Autorytet
    Postów: 529 158

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 07:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczyny :) nie wiem jakim cudem ale mamy dwie kreseczki :):):) jeszcze w to nie wierze.

    majola, kaktus85, WNadzieji, Czarodziejka, K., alda, pati1980, Hannanna, Zoja36 lubią tę wiadomość

    Alutka
  • majola Autorytet
    Postów: 255 100

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alutka 32 wrote:
    Dzień dobry dziewczyny :) nie wiem jakim cudem ale mamy dwie kreseczki :):):) jeszcze w to nie wierze.
    Gratulacje! Bardzo się cieszę!!!

    Alutka 32 lubi tę wiadomość

  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alutka super gratulacje!!!!!!

    Alutka 32 lubi tę wiadomość

  • Mirandzia Autorytet
    Postów: 345 102

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alutka 32 wrote:
    Dzień dobry dziewczyny :) nie wiem jakim cudem ale mamy dwie kreseczki :):):) jeszcze w to nie wierze.

    Gratulacje Alutka :)

    Alutka 32 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wspaniale gratulacje ❤️ :)

    Alutka 32 lubi tę wiadomość

  • Czarodziejka Ekspertka
    Postów: 154 124

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alutka 32 wrote:
    Dzień dobry dziewczyny :) nie wiem jakim cudem ale mamy dwie kreseczki :):):) jeszcze w to nie wierze.

    Gratulacje Anulka!!! :)

    Alutka 32 lubi tę wiadomość

  • Czarodziejka Ekspertka
    Postów: 154 124

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mar2śka wrote:
    Witam w klubie ! U mnie już 15 tydzień leci a dzień bez przysłowiowego pawia dniem straconym :P Ogromne kciuki za usg, pochwal nam się jutro !!

    Dzięki :) Wizytę mam po 17.

    mar2śka lubi tę wiadomość

  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alutka GRATULACJE :-)

    Alutka 32 lubi tę wiadomość

    e5skzzc.png


    [**]




  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1506

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alutka to teraz &&& za betę !

    Alutka 32 lubi tę wiadomość

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1506

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ! Coś mi się wydaje, że w tym roku każda z Was skończy z brzuchem !! Bo passę mamy niezłą...w porównaniu do zeszłego roku wręcz wspaniałą :D

    majola, WNadzieji, Alutka 32, Zoja36 lubią tę wiadomość

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
  • Mirandzia Autorytet
    Postów: 345 102

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, możecie mi powiedzieć czy kolejna stymulacje, plan i termin dostaje się dość szybko. Czy znowu trzeba odczekać kilka miesięcy na śmieszną wizytę na której dadzą rozpiskę i nic więcej mądrego nie powiedzą. Wiem napewno że muszą być 2 mce przerwy żeby jajniki odpoczęły po punkcji.
    Całkowicie się rozsypałam,masakra jakaś wpadłam w dół z którego nie mogę się wyskrobać.
    Zasypiam płacząc, budzę się płacząc, sprzątam płacząc itd.....

  • Alutka 32 Autorytet
    Postów: 529 158

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mirandzia wrote:
    Witajcie, możecie mi powiedzieć czy kolejna stymulacje, plan i termin dostaje się dość szybko. Czy znowu trzeba odczekać kilka miesięcy na śmieszną wizytę na której dadzą rozpiskę i nic więcej mądrego nie powiedzą. Wiem napewno że muszą być 2 mce przerwy żeby jajniki odpoczęły po punkcji.
    Całkowicie się rozsypałam,masakra jakaś wpadłam w dół z którego nie mogę się wyskrobać.
    Zasypiam płacząc, budzę się płacząc, sprzątam płacząc itd.....
    Nie poddawać się , walczyć dalej . Po pierwszej stymulacji tez się załamałam i nie chciałam więcej ale podeszłam i dziś zobaczyłam piękne dwie kreski.

    WNadzieji lubi tę wiadomość

    Alutka
  • pati1980 Autorytet
    Postów: 658 183

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mirandzia wrote:
    Witajcie, możecie mi powiedzieć czy kolejna stymulacje, plan i termin dostaje się dość szybko. Czy znowu trzeba odczekać kilka miesięcy na śmieszną wizytę na której dadzą rozpiskę i nic więcej mądrego nie powiedzą. Wiem napewno że muszą być 2 mce przerwy żeby jajniki odpoczęły po punkcji.
    Całkowicie się rozsypałam,masakra jakaś wpadłam w dół z którego nie mogę się wyskrobać.
    Zasypiam płacząc, budzę się płacząc, sprzątam płacząc itd.....
    Też jestem ciekawa. Z tego co wiem to u mnie klinika ma urlop cały lipiec. I doskonale cie rozumiem Mirandzia. Staram się nie myśleć o tym wszystkim ale to nie jest takie łatwe. Odliczam dni do urlopu może to coś pomoże. Trzymaj się ciepło.:-)

    k1iygdz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam punkcję w marcu to juz swoje odczekalam :/ teraz maz rozmawiał z nimi jak dzwonił w sprawie zarodka to dowiedział sie ze mam im dam znać przy następnej miesiączce ..ale robię przerwę wiec dam im znać w sierpniu to pewnie we wrześniu zacznę stymulację ? Nie wiem
    Narazie wszystko jest na Nie za to maz mowi ciagle mamy jeszcze szanse ,on nie czeka na to ze to bedzie za miesiac cxy dwa tylko wtedy kiedy bede na to gotowa

  • Mirandzia Autorytet
    Postów: 345 102

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WNadzieji wrote:
    Ja miałam punkcję w marcu to juz swoje odczekalam :/ teraz maz rozmawiał z nimi jak dzwonił w sprawie zarodka to dowiedział sie ze mam im dam znać przy następnej miesiączce ..ale robię przerwę wiec dam im znać w sierpniu to pewnie we wrześniu zacznę stymulację ? Nie wiem
    Narazie wszystko jest na Nie za to maz mowi ciagle mamy jeszcze szanse ,on nie czeka na to ze to bedzie za miesiac cxy dwa tylko wtedy kiedy bede na to gotowa

    Ja na sama myśl tej punkcji dostaje ataku płaczu. Ja osoba z dużym progiem wytrzymałości bólowej. To był jakiś koszmar. Metody rodem ze średniowiecza a potem człowiek dochodzi do siebie psychicznie i fizycznie tydzień jak nie dłużej.Pytałam o jakiś zastrzyk z uwagi na bardzo czuły żołądek ze nie dam rady 2g paracetu niestety to nic nie dało. Mam połknąć tabletki albo czopek itd zero tolerancji...Cóż Norwegia tu wszystko reguluje natura. Czas przywyknąć
    Nie wiem skąd w tych naszych mężach tyle spokoju, mój mówi to samo przecież mamy jeszcze szanse. Oni zupełnie inaczej przez to przechodzą choćby nie dotyka ich strona fizyczna. Kubeczek to chyba najmniejszy stres :))))

‹‹ 202 203 204 205 206 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ