X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Norwegia- in vitro
Odpowiedz

Norwegia- in vitro

Oceń ten wątek:
  • Alutka 32 Autorytet
    Postów: 529 158

    Wysłany: 25 sierpnia 2018, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mazwopka jak po kontroli? Kiedy punkcja?

    Alutka
  • Mazwopka Autorytet
    Postów: 385 175

    Wysłany: 26 sierpnia 2018, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alutka 32 wrote:
    Mazwopka jak po kontroli? Kiedy punkcja?


    Kolejna kontrol przede mna ... w poniedzialek mam kontrol . To juz trzecia kontrol na gonalu .
    Mam nadal dawkę 175 . W piątek na kontroli pokazało sie duzo jajeczek i miały 13 mm ;)
    Mam nadzieje ze w poniedziałek bedą miały juz wystarczająca wielkość i dowiem sie kiedy wreszcie punkcja .
    W planie jest napisane ze przewidują punkcję w tygodniu 35 wiec to juz juz ......
    Czuje coraz bardziej jajniki, wec jajeczka sie powiększają ;) z dżinsów przerzuciłam sie na dresy, co by tego wszystkiego nie uciskać .

  • Alutka 32 Autorytet
    Postów: 529 158

    Wysłany: 26 sierpnia 2018, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej . Mam pytanie chyba do Mirandzi .( tyle nas tutaj teraz ze ciężko zapamiętać co której dokładnie dolega) kroraś z dziewczyn posiada informacje jak to jest z przewozem w samolocie zastrzyków klexane ? Potrzebuje jakieś zaświadczenie od lekarza ? Mogę przewieźć je w podręcznej ?

    Alutka
  • Alutka 32 Autorytet
    Postów: 529 158

    Wysłany: 26 sierpnia 2018, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mazwopka wrote:
    Kolejna kontrol przede mna ... w poniedzialek mam kontrol . To juz trzecia kontrol na gonalu .
    Mam nadal dawkę 175 . W piątek na kontroli pokazało sie duzo jajeczek i miały 13 mm ;)
    Mam nadzieje ze w poniedziałek bedą miały juz wystarczająca wielkość i dowiem sie kiedy wreszcie punkcja .
    W planie jest napisane ze przewidują punkcję w tygodniu 35 wiec to juz juz ......
    Czuje coraz bardziej jajniki, wec jajeczka sie powiększają ;) z dżinsów przerzuciłam sie na dresy, co by tego wszystkiego nie uciskać .
    Przewiduje punkcję na Środę :)

    Alutka
  • Alutka 32 Autorytet
    Postów: 529 158

    Wysłany: 26 sierpnia 2018, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze jedno pytanie . W dzień lotu trzymać się godziny robienia zastrzyku czy lepiej zrobić go przed lotem ? Lot krótki 1.45 h

    Alutka
  • Mazwopka Autorytet
    Postów: 385 175

    Wysłany: 26 sierpnia 2018, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alutka 32 wrote:
    Przewiduje punkcję na Środę :)
    Oby , oby... bardzo juz bym chciala.
    :)
    Poki co czuje sie jak rzecz , towar stymulowany do produkcji ... :/
    Co do zastrzyków to chyba można robic je +\- 2 godziny od planowanej godziny robienia zastrzyków .

  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1506

    Wysłany: 26 sierpnia 2018, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WNadzieji wrote:
    Drożność miałam sprawdzana przed cała procedura ,przynamniej tak mi powiedziano podczas usg z kontrastem Hannanna,
    Mar2śka dawno Was nie było rośniecie zdrowo ? :) jak sie czujecie
    Hej! Byłam na długim urlopie ;) Oj tak rośniemy ! :) Malutka fika i strasznie mnie kopie, jest bardzo aktywna. Ja bez mdłości czuje się rewelacyjnie, jedynie brzuch czasami ciągnie a raczej więzadła ale to normalne. We wtorek mam w końcu wizytę u położnej , mam nadzieję, że jakaś miła mi się trafi. Muszę się cofnąć kilka stron i poczytać co u Was bo nie jestem na bieżąco .

    Czarodziejka, majola lubią tę wiadomość

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 26 sierpnia 2018, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alutka 32 wrote:
    Hej . Mam pytanie chyba do Mirandzi .( tyle nas tutaj teraz ze ciężko zapamiętać co której dokładnie dolega) kroraś z dziewczyn posiada informacje jak to jest z przewozem w samolocie zastrzyków klexane ? Potrzebuje jakieś zaświadczenie od lekarza ? Mogę przewieźć je w podręcznej ?

    Ja miałam fragmin w podręcznym, nikt się nie czepiał ale zapewne warto mieć zaświadczenie od lekarza

  • Zoja36 Autorytet
    Postów: 625 231

    Wysłany: 26 sierpnia 2018, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alutka 32 wrote:
    Hej . Mam pytanie chyba do Mirandzi .( tyle nas tutaj teraz ze ciężko zapamiętać co której dokładnie dolega) kroraś z dziewczyn posiada informacje jak to jest z przewozem w samolocie zastrzyków klexane ? Potrzebuje jakieś zaświadczenie od lekarza ? Mogę przewieźć je w podręcznej ?
    Ja przewoziłam Gonal F. Miałam to w podręcznym. Ani w Polsce ani w Norwegii na monitorze nic nie widzieli i nie brali do kontroli. Nie miałam żadnego zaświadczenia od lekarza.

    k0kdx1hpz2nssibk.png
  • Zoja36 Autorytet
    Postów: 625 231

    Wysłany: 26 sierpnia 2018, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hannanna wrote:
    Hej! Dzięki,rośniemy zdrowo. Dosłownie rośniemy,bo waga nie kłamie :O Terminy mi już chyba ze 3 wymyślili tutejsi lekarze magicy,więc czekam spokojnie na koniec listopada/początek grudnia ;)
    U mnie też trzy terminy, choć ostatni z połówkowego już wpisany w kartę ciąży. I będzie chłopak :) Teraz jestem w Polsce i tu jeszcze raz na połówkowe idę. Zobaczę jaka różnica będzie.

    Alutka 32, Czarodziejka lubią tę wiadomość

    k0kdx1hpz2nssibk.png
  • Mirandzia Autorytet
    Postów: 345 102

    Wysłany: 27 sierpnia 2018, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zastrzyki mozna przewozic w podręcznym jeżeli igla nie przekracza 6 cm tak mnie poinformiwal Pan ze Służb Ochrony Lotniska. Zaświadczenie potrzebne przy dużych zapasach. Oczywiście jak mizesz je miec przy okazji to wez nie zaszkodzi ale specjalnie bym nie biegla po nie. Ja teraz tez bede wiozla Neoparin.
    Zastrzyk mozna zrobic w innym czasie. Ja zawsze robie przed wylotem.
    Kolezanka z Bergen niech sie odezwie wyslalam zaproszenie ;)

  • Mazwopka Autorytet
    Postów: 385 175

    Wysłany: 27 sierpnia 2018, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i pobranie jajeczek bedzie w piątek a transfer najprawdopodobniej w niedziele .
    Taki u mnie plan :)
    Ostatnia prosta przedemna ...

    Alutka 32 lubi tę wiadomość

  • Czarodziejka Ekspertka
    Postów: 154 124

    Wysłany: 27 sierpnia 2018, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coś czuje że zaraz będzie tutaj wysyp ciężarówek ;) Kciuki mocno trzymam za wszystkie punkcje i przyszłe testy.

    pati1980, Mazwopka, Alutka 32 lubią tę wiadomość

  • pati1980 Autorytet
    Postów: 658 183

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W czerwcu miałam nieudany transfer,po wszystkim dwie miesiączki i owulacja bez bolesne ( zawsze czułam kiedy będzie okres i kiedy mam owulacje).
    Za to w tym miesiącu owulacja to jakiś Armagedon, wszystko mnie boli i ciągnie. Czy to jest normalne, czy wszystko po prostu wraca do normy? Jak to u Was było?

    k1iygdz.png
  • Pinka0208 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mirandzia napisałam ;)

    Pinka0208
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati dokładnie tak samo ..narazie od dwóch dni mnie brzuch nie boli a był to mój drugi cykl
    Wszystko sie normuje :)

  • Hannanna Autorytet
    Postów: 409 132

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pati1980 wrote:
    W czerwcu miałam nieudany transfer,po wszystkim dwie miesiączki i owulacja bez bolesne ( zawsze czułam kiedy będzie okres i kiedy mam owulacje).
    Za to w tym miesiącu owulacja to jakiś Armagedon, wszystko mnie boli i ciągnie. Czy to jest normalne, czy wszystko po prostu wraca do normy? Jak to u Was było?
    Też tak miałam. Hormony.. :/

  • kaktus85 Ekspertka
    Postów: 395 60

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ma pytanie kiedy przestalyscie brac krople ???

    f2wldqk3t9cfiynw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    List przyszedł z riksa
    Jak juz wspomniałam ,chciałam kontrole miec w stavanger z tego co widze nie mam Żadnej kontroli po spreyu dopiero 27.9 u nich ,krew i usg ...co za kur system ..robią co chcą
    Czyli nawet nie mam szans sprawdzić miedzy spreyem a zastrzykami czy przypadkiem nie mam tej pieprzonej cysty .a jak w marcu prosiłam zeby nie robić kontroli miedzy spreyem a zastrzykami to sie zapierali ze absolutnie nie moze tak byc ..
    A wiem ze moze koleżanka z innego szpitala tez szła jednym ciągiem spray zastrzyki i dopiero kontrol .
    A i mam zrobic ponowne badania HIV rubella i te inne ..
    kaktus masz na myśli spray ? Z tego co widze w moich zapiskach z marca to brałam grubo ponad 3tygodnie
    Jeden plus ze zapisali sobie ze miałam za niskie dawki gonal f wiec zaczynam od 150

  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie od jutra zastrzyki.. Okres przyszedł wcześniej...
    Wcale nie mam na nie ochoty....

    Alutka 32, WNadzieji lubią tę wiadomość

‹‹ 227 228 229 230 231 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ