X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Norwegia- in vitro
Odpowiedz

Norwegia- in vitro

Oceń ten wątek:
  • K. Autorytet
    Postów: 276 136

    Wysłany: 24 września 2018, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aggga08 trzymam kciuki za poztywna bete, nie ma co wierzyc tym sikanym test

    n59y2n0ajnp6dihh.png
  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 24 września 2018, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dostałam okres więc nie ma już szans... Czekam na winik z krwi ale wiadomo jaki bedzie

  • Alutka 32 Autorytet
    Postów: 529 158

    Wysłany: 24 września 2018, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aggga przykro mi :(

    Alutka
  • kaktus85 Ekspertka
    Postów: 395 60

    Wysłany: 24 września 2018, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aggga przykro mi,

    f2wldqk3t9cfiynw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2018, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :( mi tez .. trzymaj sie :*

  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 24 września 2018, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wynik z krwi negatywny. Jestem w szoku po rozmowie z pielęgniarka, opiszę to na blogu i która chce niech przeczyta,nie chce straszyc tych co podchodzą w riks

    WNadzieji lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2018, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :/ przerażajace co sie tam dzieje ..ale co robić ? Każda z nas jest inna ale
    Ich podejście to samo :| zastanawiam sie czy w ogole wdawać sie z nimi w jakaś dyskusje :| a kontrola tuż tuż
    Aggga08 przyda wam sie teraz odpoczynek i nowa energia ..

    Aggga08 lubi tę wiadomość

  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1506

    Wysłany: 24 września 2018, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarodziejka ja tez robiłam zakupy w Polsce przy okazji ostatniego urlopu. Łatwiej mi się było przygotować do kompletowania wyprawki bo mogłam poszperać na temat opinii o danym produkcie. Między innymi: Laktator ręczny medela, jałowe gaziki, podkłady poporodowe canpol, bielizna poporodowa canpol podobno genialna - ja jeszcze nie mam bo nigdzie mojego rozmiaru nie było ;) wkładki laktacyjne, ziajka maść pośladkowa od 1 dnia życia, linomag,marimer spray do nosa od 1 dnia życia, kosmetyki z AA i love you baby http://www.srokao.pl/2018/05/analiza-aa-i-love-you-baby.html -tutaj masz recencję. krem z filtrem 50+ pharmaceris emotopic -jest od 1 dnia zycia i z filtrem mineralnym a tylko taki jest wskazany, lansinoh maść -wybrałam tą bo nie trzeba zmywac do karmienia, octenisept do przemywania pępka, biogaja, espumisan, syropek przeciwgorączkowy, butelka antykolkowa tommee tippee,pielichy tetrowe i flanelowe, rożek,termometr bezdotykowy, szczotka do włosów, zestaw do obcinania paznokci, gąbka do wanienki- pytałam koleżanek i nie znalazły tego w norwegii a bardzo ułatwia kąpiel bo maluszek ma mięciutko i łatwiej go trzymać a w Polsce kosztuje kilka złotych. To takie najważniejsze rzeczy.

    Czarodziejka lubi tę wiadomość

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1506

    Wysłany: 24 września 2018, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aggga bardzo mi przykro :(

    Aggga08 lubi tę wiadomość

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
  • Czarodziejka Ekspertka
    Postów: 154 124

    Wysłany: 24 września 2018, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aggga ... ściskam mocno!

    Mar2śka dziękuje, to ogromny zastrzyk wiedzy.

    Aggga08, mar2śka lubią tę wiadomość

  • majola Autorytet
    Postów: 255 100

    Wysłany: 24 września 2018, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga, bardzo mi przykro. Możesz podać linka do bloga?

    Ja też robiłam wyprawkę w Polsce. Jeśli chodzi o apteczne rzeczy, to kupiłam jeszcze "Katarek", taki sprzęt do odciągania kataru. Żałuję, że nie kupiłam inhalatora, ale z pewnością go tu ogarnę. Termometr bezprzewodowy. Podobno sudocrem jest najlepszy na odparzenia. Wzięłam też krople na ząbkowanie Camilia i czopki Viburcol oraz Dentinox żel. Na kolki Sab simplex - niemieckie, podobno najlepsze, ale wolałabym nie używać, bo nie do końca sprawdzone. Czopki glicerynowe. Termofor z pestkami wiśni. Kompres żelowy na piersi do stosowania na zimno lub ciepło. Lanolina na piersi. Tantum rosa do podmywania się. Paracetamol dla niemowląt. Na pewno to wszystko jest dostępne tutaj, ale łatwiej mi było kupić jak mi kuzynka podyktowała sprawdzone produkty.

  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 24 września 2018, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aggga przykro mi :-( ja żałuję że nie "uciekłam" z Riks po pierwszej stymulacji.......


    Alutka co z wynikami?


    Pati jak przygotowania do następnej stymulacji ? Leki już w lodówce ?


    Mirandzia co u Ciebie ?


    Mazwopka kiedy następne podejście ?


    Freia co u Ciebie ? Miałaś transfer ?

    Hannanna co u Ciebie ? Wszystko już gotowe ? ;-)


    wszystkie "Ciężarówki" ;-) możecie napisać swoje terminy ;-) bo tego niestety nie ogarniam ;-)







    e5skzzc.png


    [**]




  • majola Autorytet
    Postów: 255 100

    Wysłany: 24 września 2018, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie wiem, czy się udzielać czy nie, bo jak może pamiętacie, ominęło mnie in vitro. Wystarczyła stymulacja owulacji.

    14.10, chłopak

    Mazwopka lubi tę wiadomość

  • Mazwopka Autorytet
    Postów: 385 175

    Wysłany: 24 września 2018, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wracam w listopadzie bo mrozaczki . Czyli jest to trzeci cykl po nieudanym transferze .
    Zostały nam 4 zamrożone zarodki z pierwszej punkcji . Sa zamrożone 2 i 2 wiec jesli uda sie rozmrozic dwa to moge chciec dostac dwa.
    Zostanowil mnie czas oczekiwia w tej firmie produkcyjnej . Szanowna pani pielęgniarka oznajmiła mi ze najbliższy wolny termin na transfer maja w tygodniu 47 .
    Wiec czekam cierpliwie .
    To co dla mnie ważne to badanie krwii i hormonów , sprawdzenie tarczycy no i wizyta u ginekologa.

  • pati1980 Autorytet
    Postów: 658 183

    Wysłany: 24 września 2018, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aggga bardzo mi przykro :-(

    Zaczynam z październikowa miesiączka. Lekow jeszcze nie mam. Czekam na ostatnią chwilę z nadzieją że może się uda naturalnie.
    Ale mam jakieś nijakie podejście tym razem. Zobaczymy co to bedzie :-)

    k1iygdz.png
  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 24 września 2018, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    majola wrote:
    Aga, bardzo mi przykro. Możesz podać linka do bloga?

    Ja też robiłam wyprawkę w Polsce. Jeśli chodzi o apteczne rzeczy, to kupiłam jeszcze "Katarek", taki sprzęt do odciągania kataru. Żałuję, że nie kupiłam inhalatora, ale z pewnością go tu ogarnę. Termometr bezprzewodowy. Podobno sudocrem jest najlepszy na odparzenia. Wzięłam też krople na ząbkowanie Camilia i czopki Viburcol oraz Dentinox żel. Na kolki Sab simplex - niemieckie, podobno najlepsze, ale wolałabym nie używać, bo nie do końca sprawdzone. Czopki glicerynowe. Termofor z pestkami wiśni. Kompres żelowy na piersi do stosowania na zimno lub ciepło. Lanolina na piersi. Tantum rosa do podmywania się. Paracetamol dla niemowląt. Na pewno to wszystko jest dostępne tutaj, ale łatwiej mi było kupić jak mi kuzynka podyktowała sprawdzone produkty.

    Invitrownorwegii.blogg.no

  • Alutka 32 Autorytet
    Postów: 529 158

    Wysłany: 24 września 2018, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alda wrote:
    Alutka co z wynikami?

    Żadnych wieści na tą chwile . W przyszłym tygodniu mam wizytę wiec muszę uzbroić się w cierpliwość .
    Termin mam na 1 Marzec .







    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 września 2018, 21:11

    Alutka
  • K. Autorytet
    Postów: 276 136

    Wysłany: 24 września 2018, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam termin na 8.5.19 wg kolka pani poloznej... lece w pazdzierniku do pl, na badania zeby sprawdzic czy wszystko sie rozwija i czy serce bije oraz zrobie test sanco

    Alutka 32 lubi tę wiadomość

    n59y2n0ajnp6dihh.png
  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1506

    Wysłany: 25 września 2018, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alda Ty i tak pamiętasz najwięcej! :) w karcie mam wpisany 15.12 ;)

    majola lubi tę wiadomość

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1506

    Wysłany: 25 września 2018, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    majola Ty to już na ostatniej prostej ! Mam nadzieję, że ja też tak doczekam w spokoju. W niedzielę i w nocy z niedzieli na pon tak mi się brzuch spinał, że aż się wystraszyłam. Nie bolało ani nic takiego ale mimo wszystko dyskomfort był. Na szczęście przeszło i oby to tylko były "ćwiczenia" ;) A tak jeszcze odnośnie Twojego postu: Pewnie, że masz się udzielać! Ja się cieszę, że ominęło Cię IVF bo to nic fajnego.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 września 2018, 09:19

    majola lubi tę wiadomość

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
‹‹ 245 246 247 248 249 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ