X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Norwegia- in vitro
Odpowiedz

Norwegia- in vitro

Oceń ten wątek:
  • Zoja36 Autorytet
    Postów: 625 231

    Wysłany: 25 września 2018, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agaaa bardzo mi przykro :(

    U mnie termin 23.01.2019.
    Dzięki Mar2śka za listę. Wiem co mi jeszcze brakuje.

    k0kdx1hpz2nssibk.png
  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1506

    Wysłany: 25 września 2018, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zoja36 wrote:
    Agaaa bardzo mi przykro :(

    U mnie termin 23.01.2019.
    Dzięki Mar2śka za listę. Wiem co mi jeszcze brakuje.
    Cieszę się, że mogłam pomóc ;) Ja jeszcze na pewno dokupię nakładki silikonowe na piersi. Koleżanka mówiła, że mega sie sprawdza jak dzidzia troche podrażni przy jedzeniu.

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
  • majola Autorytet
    Postów: 255 100

    Wysłany: 25 września 2018, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie, Maryśka, nakładki (chronią przy ssaniu, ale wiele kobiet narzeka, że denerwują je i dziecko) oraz muszle - chronią przed podrażnieniem przez stanik gdy brodawki są wrażliwe.
    Ćwiczeniami się nie martw dopóki nie bolą

  • kaktus85 Ekspertka
    Postów: 395 60

    Wysłany: 25 września 2018, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny uwierzcie mi ze polowe tych rzeczy nie uzyjecie...strata pieniedzy..ale to jest tylko moje zdanie..:)

    f2wldqk3t9cfiynw.png
  • majola Autorytet
    Postów: 255 100

    Wysłany: 25 września 2018, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To prawda, ale wolę mieć i czuć się "bezpieczniej" niż nie mieć :)

    alda, Zoja36, mar2śka lubią tę wiadomość

  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 25 września 2018, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mazwopka wrote:
    Zostanowil mnie czas oczekiwia w tej firmie produkcyjnej . Szanowna pani pielęgniarka oznajmiła mi ze najbliższy wolny termin na transfer maja w tygodniu 47 .


    Ja też tyle czekałam ....... A przygotowanie do transferu "mrożaka" to tylko jedna wizyta która trwa 5 minut ( sprawdza się grubość endometrium ) a następna wizyta to transfer też 5 minut więc nie wiem o co tam chodzi.........




    Mazwopka lubi tę wiadomość

    e5skzzc.png


    [**]




  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 25 września 2018, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pewnie kupiłabym jeszcze więcej dla pierwszego dziecka ;-)

    Pewnie to już czytałyście albo słyszałyście ;-) :


    Ciuszki dziecięce :

    Pierwsze dziecko: Pierzesz ciuszki w Cypisku w 90 stopniach, koordynujesz je kolorystycznie i składasz równiutko w kosteczkę.

    Drugie dziecko: Wyrzucasz tylko te najbardziej usyfione i pierzesz ze swoimi ubraniami.

    Trzecie dziecko: A niby czemu chłopcy nie mogą nosić różowego?



    Gdy upadnie smoczek :

    Pierwsze dziecko: Wygotowujesz po powrocie do domu.

    Drugie dziecko: Polewasz sokiem z butelki i wsadzasz mu do buzi.

    Trzecie dziecko: Wycierasz w swoje spodnie i wsadzasz mu do buzi.





    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 września 2018, 19:27

    K., Alutka 32, mar2śka, Mazwopka, kaktus85 lubią tę wiadomość

    e5skzzc.png


    [**]




  • Hannanna Autorytet
    Postów: 409 132

    Wysłany: 25 września 2018, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alda wrote:
    Aggga przykro mi :-( ja żałuję że nie "uciekłam" z Riks po pierwszej stymulacji.......


    Alutka co z wynikami?


    Pati jak przygotowania do następnej stymulacji ? Leki już w lodówce ?


    Mirandzia co u Ciebie ?


    Mazwopka kiedy następne podejście ?


    Freia co u Ciebie ? Miałaś transfer ?

    Hannanna co u Ciebie ? Wszystko już gotowe ? ;-)


    wszystkie "Ciężarówki" ;-) możecie napisać swoje terminy ;-) bo tego niestety nie ogarniam ;-)

    Hej! U mnie w sumie ok. Jestem w szoku jak ten czas leci. Mam termin na 24.11. Nic mi nie dolega,tylko buty już coraz ciężej zawiązać ;) W ciągu dnia jestem normalnie aktywna,spać mi się nie chce. Tylko brzuch często twardnieje,co jest trochę uciazliwe. Czy wszystko gotowe? Czy ja wiem,w sumie tak. Niedługo ogarnę jakieś ostatnie’większe’porzadki,pranie i później zamierzam już tylko leżeć plackiem ;) Jakiegoś specjalnego apetytu nie mam,obiektywnie patrząc jakoś za bardzo się nie powiekszylam(oprócz brzucha)a już jest 14kg więcej. Co zrobić.. życie :D

    Zoja36, majola lubią tę wiadomość

  • Mazwopka Autorytet
    Postów: 385 175

    Wysłany: 25 września 2018, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alda wrote:
    Ja też tyle czekałam ....... A przygotowanie do transferu "mrożaka" to tylko jedna wizyta która trwa 5 minut ( sprawdza się grubość endometrium ) a następna wizyta to transfer też 5 minut więc nie wiem o co tam chodzi.........
    Czekam cierpliwie . Nic innego zrobic nie moge :/

  • kaktus85 Ekspertka
    Postów: 395 60

    Wysłany: 26 września 2018, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zaczelam trochę plamic :( co robic?? Pisac cos do nich??test zrobic..zalamana jestem...:(

    f2wldqk3t9cfiynw.png
  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1506

    Wysłany: 26 września 2018, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaktus85 wrote:
    Dziewczyny zaczelam trochę plamic :( co robic?? Pisac cos do nich??test zrobic..zalamana jestem...:(
    Najlepiej iść do lekarza. Bierzesz progesteron?

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
  • kaktus85 Ekspertka
    Postów: 395 60

    Wysłany: 26 września 2018, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mar2śka wrote:
    Najlepiej iść do lekarza. Bierzesz progesteron?

    Tak biore a do jakiego?? Fastlege??

    f2wldqk3t9cfiynw.png
  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1506

    Wysłany: 26 września 2018, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaktus85 wrote:
    Tak biore a do jakiego?? Fastlege??
    Nie pamiętam gdzie podchodziłas do IVF i jak daleko masz klinikę. Może zadzwoń zapytaj co masz zrobic bo sie denerwujesz. Czasami plamienia zdarzają sie w okolicach miesiączki która by wystąpiła gdyby nie ciąża albo z niedoborów proga. Jakie bierzesz dawki? Najlepiej jak zbadasz poziom.

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
  • kaktus85 Ekspertka
    Postów: 395 60

    Wysłany: 26 września 2018, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biore lutinus 100 g trzy razy dziennie. Klinike mam w porsgrunn I mam do nich 20 minut

    f2wldqk3t9cfiynw.png
  • kaktus85 Ekspertka
    Postów: 395 60

    Wysłany: 26 września 2018, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobilan test ktory tydzień I wyszedl negatywny...masakra...

    f2wldqk3t9cfiynw.png
  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1506

    Wysłany: 26 września 2018, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaktus85 wrote:
    Zrobilan test ktory tydzień I wyszedl negatywny...masakra...
    Test nie mógł tak od razu wyjść negatywny bo nawet w przypadku niepowodzeni beta spada przez jakiś czas .

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
  • kaktus85 Ekspertka
    Postów: 395 60

    Wysłany: 26 września 2018, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mar2śka wrote:
    Test nie mógł tak od razu wyjść negatywny bo nawet w przypadku niepowodzeni beta spada przez jakiś czas .


    Ok dziekuje za wsparcie nie moge sie do nich dodzwonic

    f2wldqk3t9cfiynw.png
  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1506

    Wysłany: 26 września 2018, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaktus85 wrote:
    Ok dziekuje za wsparcie nie moge sie do nich dodzwonic
    Dzwon do skutku ! Albo idź osobiście . Może betę Ci zrobią albo sama zrób prywatnie jeśli masz gdzie . Bez lekarza to tylko można się domyślać co się dzieje. Mam nadzieje, że wszystko dobrze się skończy !!

    kaktus85 lubi tę wiadomość

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
  • kaktus85 Ekspertka
    Postów: 395 60

    Wysłany: 26 września 2018, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mar2śka wrote:
    Dzwon do skutku ! Albo idź osobiście . Może betę Ci zrobią albo sama zrób prywatnie jeśli masz gdzie . Bez lekarza to tylko można się domyślać co się dzieje. Mam nadzieje, że wszystko dobrze się skończy !!


    Robie beta ale wyniki jutro...czuje sie jak bym miala okres dostac...jade zaraz do polski bo tesciu mi zmarl moze w pl cos ogarne...dzieki za rady I wsparcie dziewczyny

    f2wldqk3t9cfiynw.png
  • K. Autorytet
    Postów: 276 136

    Wysłany: 26 września 2018, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaktus85 wrote:
    Robie beta ale wyniki jutro...czuje sie jak bym miala okres dostac...jade zaraz do polski bo tesciu mi zmarl moze w pl cos ogarne...dzieki za rady I wsparcie dziewczyny
    Trzymam kciuki, wszystko bedzie napewno dobrze, moze to przez ten stres zwiazany z naglym wyjazem ? Bardzo wspolczuje utraty tescia

    n59y2n0ajnp6dihh.png
‹‹ 246 247 248 249 250 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ